Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Atžalyno darželis

QUOTE(Alisra @ 2010 07 21, 23:09)
Man paaiskino, kad siomis dienomis bus sprendziama, kas kur

Tada tikėtina, kad dalis vaikų bus išmėtyta po kitas grupes, nes praėjusiais metais direktorei buvo didelis atradimas, kad vienoje grupėje gali būt skirtingo amžiaus vaikai, kad kituose darželiuose tai praktikuojama. Ji žadėjo tą patį ir Atžalyne padaryt. O kaip bus iš tiesų. rudenį pamatysim. unsure.gif
Atsakyti
Baigesi nerimas, noriu pasidziaugti - mano mazoji papuole i "boruziukus" thumbup.gif
O kitus vaikus sake ismete po visas grupes. Tevai baisiai nepatenkinti, kad 3-metis vaikas bus 5-meciu grupeje.
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2010 07 23, 14:46)
Baigesi nerimas, noriu pasidziaugti - mano mazoji papuole i "boruziukus" thumbup.gif
O kitus vaikus sake ismete po visas grupes. Tevai baisiai nepatenkinti, kad 3-metis vaikas bus 5-meciu grupeje.

o kaip suzinojot? nes as dar nezinau....
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2010 07 23, 15:46)
Baigesi nerimas, noriu pasidziaugti - mano mazoji papuole i "boruziukus" thumbup.gif
O kitus vaikus sake ismete po visas grupes. Tevai baisiai nepatenkinti, kad 3-metis vaikas bus 5-meciu grupeje.


Tai vis tik direktorė įvykdė savo ketinimus. Ji jau prieš metus kalbėjo apie tą dalyką, bet galvojau, kad taip nedarys, deja...
QUOTE(Rudaakė @ 2010 07 23, 16:29)
o kaip suzinojot? nes as dar nezinau....

Auklėtojos paklausk, paskambink ir paklausk, tikrai žinos.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 07 23, 16:29)
o kaip suzinojot? nes as dar nezinau....


paskambinau aukletojai ir paklausiau mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=ezra,2010 07 23, 17:51]
Tai vis tik direktorė įvykdė savo ketinimus. Ji jau prieš metus kalbėjo apie tą dalyką, bet galvojau, kad taip nedarys, deja...

aha ivykde, nezinau ar cia gerai. Man paaiskino, kad kituose darzeliuose misrios grupes egzistuoja jau seniai. I viena grupe visu vaiku nesutalpina, o dvi normalios pilnos grupes nesigauna - tai ir isbarsto
Atsakyti
mamytes, kas zinote kokia pazyma reikia is gydytoja einant i darzeli? kokia forma?
Pernai lankem lopselio grupe, tai darzeli ne pirmi metai bus.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2010 08 22, 22:55)
mamytes, kas zinote kokia pazyma reikia is gydytoja einant i darzeli?  kokia forma?
Pernai lankem lopselio grupe, tai darzeli ne pirmi metai bus.

Paparasta, kur nurodoma, kad neturėjo kontakto dvi savaites su ligoniais. Ar kažkas panašaus (kad vaikas sveikas, gali lankyt darželį). Gydytoja ar seselė turi žinoti. Ta pažyma tegalioja 3 dienas, tai pasiimkit prieš pat eidami.
Atsakyti
Sveikos mamytes, ziuriu visai jokiu naujienu apie Atzalyna? Gal kas leisit i lopsiuka nuo sio rudenelio? Mes lyg patekom i naujai suformuota Zirniuku grupele. Gal kas zinot apie sios grupeles busimas aukletojas? Gal kas kartu zygsiuosit i lopsiuka su mumis? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Nagi mamytes pasidalinkit info apie si darzeli ploja.gif Rudeneli ir mes ten keliausim, tai domina bet kokia informacija, nes ju oficialiam tinklapyje info laaaabai jau skurdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 07 12, 17:09)
Nagi mamytes pasidalinkit info apie si darzeli ploja.gif Rudeneli ir mes ten keliausim, tai domina bet kokia informacija, nes ju oficialiam tinklapyje info laaaabai jau skurdi doh.gif

Tai kad neaišku, kokios info jums reikia.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 07 13, 13:36)
Tai kad neaišku, kokios info jums reikia.

Na viskas idomu, kaip visiskai zaliai biggrin.gif Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Oksana, buvusi auklyte, dabar bus naujai sudarytos grupes aukletoja.
Dar idomu ar buna kokie susirinkimai pries einant i darzeli? Nes is kur zinoti ka atsinesti i grupe, kokios taisykles, nuostatos.
Atsakyti
QUOTE(sunny_me @ 2011 05 17, 13:16)
Sveikos mamytes, ziuriu visai jokiu naujienu apie Atzalyna? Gal kas leisit i lopsiuka nuo sio rudenelio? Mes lyg patekom i naujai suformuota Zirniuku grupele. Gal kas zinot apie sios grupeles busimas aukletojas? Gal kas kartu zygsiuosit i lopsiuka su mumis?  4u.gif  smile.gif

Mes eisim i Zirniukus biggrin.gif Bet kaip man atrode kad tai jau darzelinuku grupe, ne lopselinuku g.gif Dukrytei jau trys metai rudeni, tai ne per didele i lopseli? Na kiek prisimenu klausiau pavaduotojos ar darzelis jau skaitos, sake kad taip, o mazasis tai i lopseli, bet nezinau dar i kokia grupe doh.gif
Atsakyti