Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 02, 10:53)
As supratau...tu ant mano postu ignora uzdejusi bigsmile.gif



Nesu uždėjus, bet kažkaip keisstai nepamačiau blush2.gif

Dabar aišku 4u.gif pamačiau lotuliukas.gif vakar naktį n kartų peržiūrėjau, bet ne tas galvoj buvo wub.gif wub.gif wub.gif Edwardas/Bella wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pliukšt: 02 birželio 2011 - 09:57
SUSILEIDAU!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 02, 09:25)
[size=14]Paneles, tos, kurios kantriosios, tai siandien man ignora user posted image
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif [color=red]jauna mergele
...tau dar viskas ateity, o man jau tuoj tuoj saulelydis ( ciut neparasiau sauletekis) biggrin.gif

biggrin.gif *****, as norejau ne jaunuma pabrezt, o tai kad pas tau ir vyras ir vaikai, o pas man tik kate biggrin.gif Ajjjjj Daiva, davai pasidalinsim rolleyes.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 02, 09:30)
Iki filmo fanai imontuos ji biggrin.gif
Nika89, Bela ne i Edvarda isikabinusi...ji i Carli...stipriai stipriai...
user posted image

doh.gif biggrin.gif Kokia as vista, eina link Edwos ir isikabinus i Edwa jooooo biggrin.gif
Bet bet kuriuo atveju man ten labai grazu, toks jauduliukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 06 02, 10:55)

drinks_cheers.gif
Jason Sudeikis Explains “The Eclipse Kiss” gana linksmas pokalbis
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 02, 11:01)
biggrin.gif *****, as norejau ne jaunuma pabrezt, o tai kad pas tau ir vyras ir vaikai, o pas man tik kate  biggrin.gif Ajjjjj Daiva, davai pasidalinsim rolleyes.gif

As supratau tave...dalinames...olia lia...vaizdas butu...as i viena Carlio paranke, tu i kita...ir veda jis mus prie EDVARDO...negaliu... blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
O cia jis ...rytas... po vestuviu mirksiukas.gif
NEW Picture of Rob for USA Today

user posted image
psio...Robertai imk mane su Nika89 ir skaityk...tau net lapu versti nereikes...mes pacios atsiversime blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Tep...vienas epizodas jau yra(vestuves)...jau mateme...dar laukia trys, nes rase, kad pirmame traileryje bus 4 epizodai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 02 birželio 2011 - 10:13
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 02, 10:05)
As supratau tave...dalinames...olia lia...vaizdas butu...as i viena Carlio paranke, tu i  kita...ir veda jis mus prie  EDVARDO...negaliu... blush2.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
O cia  jis ...rytas... po vestuviu  mirksiukas.gif
NEW Picture of Rob for USA Today

user posted image
psio...Robertai imk mane su Nika89 ir skaityk...tau net lapu versti nereikes...mes pacios atsiversime blush2.gif  lotuliukas.gif

ohmy.gif blink.gif karsta.gif doh.gif O kokia sita fotke gerule wub.gif wub.gif
Rytas po vestuviu.. Vienoj pusej lovos Daiva kitoj pusej Nika lotuliukas.gif Edwa atsibunda kaip kosmare ir bega ieskot savo Belos lotuliukas.gif
Kad lapu verst nereiktu tai faktas pes pacios tokiu greiciu atsiversime, kad tik spek skaityt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kadangi Jasper'o vestuvėse kolkas nematyti, Edvardo rankos (tikriausiai ir kojos) jau užimtos. Pasiliksiu su tėvuku rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 02, 10:24)
Kadangi Jasper'o vestuvėse kolkas nematyti, Edvardo rankos (tikriausiai ir kojos) jau užimtos. Pasiliksiu su tėvuku  rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Kaip gerai, kad toks didelis pasirinkimas. O kai Jasper'is pasirodys, tevuka i sona ir prie jo??? Bet tai prikin tu cia su tuo tevuku sau flirtini, ir ateina Jasperis jau su Partizane uz parankes?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 02, 11:30)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif Kaip gerai, kad toks didelis pasirinkimas. O kai Jasper'is pasirodys, tevuka i sona ir prie jo??? Bet tai prikin tu cia su tuo tevuku sau flirtini, ir ateina Jasperis jau su Partizane uz parankes?? biggrin.gif

Tai va to ir bijau unsure.gif Todėl turiu atsarginį variantą tam kartui bigsmile.gif Bet jei tik Jasper'as ateis be Partizanės tektu tėvuką į šoną cool.gif Ale tikiu, kad vienas neliktu rolleyes.gif



Nu ta šypsena wub.gif (gražu ir miela)
user posted image
Atsakyti
Fanai isvardijo kas yra kas ir prierasas...ot kokie...sutaupe statistu nekviesdami...nusprende vestuvese "dykai" sudalyvauti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 02 birželio 2011 - 10:45
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 02, 11:43)
Fanai isvardijo kas yra kas ir prierasas...ot kokie...sutaupe statistu nekviesdami... biggrin.gif



Įdomu jie ten prie Belos ar Edvardo giminių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 02 birželio 2011 - 10:45
QUOTE(laguna @ 2011 06 02, 11:45)
Įdomu jie ten prie Belos ar Edvardo giminių  biggrin.gif

Spejama, kad prie Belos, nes Setas neses prie Edvardo giminiu ( vampyru) biggrin.gif
Fanai juokauja, sakydami...gal jie ne tokie grazus, todel ir pasodinti Belos giminiu puseje... g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 02 birželio 2011 - 10:49