Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(laguna @ 2011 06 14, 10:28)
user posted image

nu ***** grazi man ji wub.gif

QUOTE(*aij* @ 2011 06 14, 11:17)
ar atsidziaugei su vyru? 4u.gif  ramu... jei dvieju temuciu nebutu butu neramu  lotuliukas.gif

Na dar truputi dziaugiuosi, bet jau tuoj vel prasides siknatrynis ir uzknisim vienas kita lotuliukas.gif lotuliukas.gif. Na bet as nestresuoju nes po menesiuko as su vaikais vaziuosiu atostogauti, paliksiu ji viena cia arti darbuose... Tada vel pasiilgsiu bigsmile.gif bigsmile.gif

Pliukst sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif . Man tikros atostogos pasigirsiu savo princese i stovykla isgrudau, tai laisve , laisve yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif . O kaip jus laika leidziat pasigirkit ir jus ax.gif .
Atsakyti
Dabar šiek tiek ... rolleyes.gif wub.gif

New photo of Jackson Rathbone

user posted image

New/Old Video: Behind the scenes of Kellan Lutz for Calvin klein (dear lord!!!)

Emeto kūnas tik apatiniams ir demonstruoti bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Akims paganyti smile.gif


NEW Interview of Jamie Campbell Bower For Digital Spy

Volturių gerbėjoms

Bronson Pelletier: Premiere of 20th Century Fox’s “Mr. Popper’s Penguins” at Grauman’s Chinese Theatre

user posted image

user posted image

Atsakyti
sveikos ciocios...

kur ten atostogos - darbymetis biggrin.gif biggrin.gif

nors jau svajoju apie sardenijos smeliuka biggrin.gif Partizane, kur dbr isvyksti.. paziurejau tavo nuotraukas ir dar labiau noriu i sala... bigsmile.gif

Robke, Cosmopolite, tai koks super valgomas.. toks mmmm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 14, 11:44)
nu ***** grazi man ji  wub.gif
Na dar truputi dziaugiuosi, bet jau tuoj vel prasides siknatrynis ir uzknisim vienas kita  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif. Na bet as nestresuoju nes po menesiuko as su vaikais vaziuosiu atostogauti, paliksiu ji viena cia arti darbuose... Tada vel pasiilgsiu  bigsmile.gif  bigsmile.gif




atostogos gerai thumbup.gif
QUOTE(laguna @ 2011 06 14, 11:46)
Dabar šiek tiek ...  rolleyes.gif  wub.gif

New photo of Jackson Rathbone

user posted image

New/Old Video: Behind the scenes of Kellan Lutz for Calvin klein (dear lord!!!)

Emeto kūnas tik apatiniams ir demonstruoti  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Akims paganyti smile.gif


nu grazus kunas rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Militukas @ 2011 06 14, 11:46)
Sveikos merginos 4u.gif . Man tikros atostogos pasigirsiu savo princese i stovykla isgrudau, tai laisve , laisve yahoo.gif  . O kaip jus laika leidziat pasigirkit ir jus ax.gif .

Atostogos šaunu!!!! bigsmile.gif Man irgi atostogos, bet niekur nevykstu, tai namuose kaip visada darbų nepadarytų pilna... g.gif o taip nesinori... lotuliukas.gif

QUOTE(laguna @ 2011 06 14, 11:46)

New photo of Jackson Rathbone

user posted image

New/Old Video: Behind the scenes of Kellan Lutz for Calvin klein (dear lord!!!)

Emeto kūnas tik apatiniams ir demonstruoti  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Akims paganyti smile.gif

Gražuolis wub.gif
~~~
Jo, Kellan kūnas gražus, treniruotas, vyriškas wub.gif Ir iš veidelio nieko bigsmile.gif

Bet Robkė pats fainiausias!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na, kad laguna nebūtų vienintelė čia dirbanti naujienų klausimų, ir aš šiek tiek prisidėsiu biggrin.gif
Hollywood Life praneša, kad Kristen praleido vakarą su savo draugu (nu tuo tipo kur tik draugas) Garretu
user posted image
Papildyta:
dar Robės:

user posted image
Papildyta:
Ashley nupaparacinta su draugais. tas manau iš vampyrų dienoraščių ane? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Laba,

QUOTE(antajo @ 2011 06 14, 10:47)
sveikos ciocios...

kur ten atostogos - darbymetis biggrin.gif biggrin.gif

nors jau svajoju apie sardenijos smeliuka biggrin.gif Partizane, kur dbr isvyksti.. paziurejau tavo nuotraukas ir dar labiau noriu i sala...  bigsmile.gif

Robke, Cosmopolite, tai koks super valgomas.. toks mmmm  biggrin.gif

Aha aš irgi ariu kaip už tėvynę biggrin.gif , bet visiškai nesiskundžiu cool.gif po tiek laiko "atostogų" visai malonus tas nuovargis.
Kurrrrrr? tu fotkes matei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 14, 15:43)
na, kad laguna nebūtų vienintelė čia dirbanti naujienų klausimų, ir aš šiek tiek prisidėsiu biggrin.gif
Hollywood Life praneša, kad Kristen praleido vakarą su savo draugu (nu tuo tipo kur tik draugas) Garretu
user posted image
Papildyta:
dar Robės:

user posted image
Papildyta:
Ashley nupaparacinta su draugais. tas manau iš vampyrų dienoraščių ane?  rolleyes.gif
user posted image

Tegu pabando būti ne tik draugas lotuliukas.gif Bus jam tada bicycle.gif bet gerai, kad neleidžia liūdėti vienai bigsmile.gif
~~~
Robertas su kostiumu toks solidus ir dar žavingesnis wub.gif wub.gif wub.gif
~~~
Taip, su Ashley Ian Somerhalder iš Vampyro dienoraščių mirksiukas.gif Jo vaidinamas Deimonas labai įdomus personažas thumbup.gif
Atsakyti
aha aš dabar kaip tik žiūriu vampyrų dienoraštį, tai tas deimonas tikrai laaabai idomus personažas biggrin.gif o robkė man gražesnis paprastam stiliui nei su kostiumu smile.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kaip skasi?

Man Robkės šukuosena nepatinka tame filme lotuliukas.gif O va balkone tai savas Robkė wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 14, 10:35)
Pliukšt, gerų tau egzaminų ir sėkmės  4u.gif 

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 14, 11:44)
Pliukst sekmes  4u.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif išvėriau yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Liko paskutinis, bet tą jau kaip nors įveiksiu hah.gif bicycle.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 14, 14:43)

Ashley nupaparacinta su draugais. tas manau iš vampyrų dienoraščių ane?  rolleyes.gif
user posted image

galetu mestis kartu - graziai man abu ziuretus smile.gif
Atsakyti