Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Zizija @ 2011 06 11, 14:31)
Briliantik, tu jau čia biggrin.gif Vadinasi galiu sveikint apsigynus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Tiksliai bigsmile.gif Na, kaip tu???? viskas ok? bigsmile.gif
Sveikinimai sveikinimai sveikinimai!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas dar karta 4u.gif
jo viskas saunu 8 gavau is grupes dviese geriausiai apsigynem, nors mano darba ir destytoja ir recenzente jau buvo 8 ivertinusios, tai as tik papliurpiaus ir tiek biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif tylu čia pas mus ax.gif



Sveikinu, Briliantik!!!! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 10, 23:33)
Hi 4u.gif


P.S. Tik dabar sugebejau paziuret Vanduo drambliams ax.gif Siaip filmas vertas demesio ir Robkes vaidyba ziauriai gera,  ber jau kaip gaila tos drambles buvo...nu labai jau.. verysad.gif

as isvis nelabai galiu ziuret, kur skriaudziami gyvunai, bet filmas irgi patiko smile.gif

Briliantik- thumbup.gif super bis.gif

laba dienele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2011 06 10, 13:23)
Miško uoga, labas biggrin.gif  4u.gif Seniai besilankei bigsmile.gif

4u.gif aha, senokai smile.gif
kaip Auksarankė? smile.gif

QUOTE(Zizija @ 2011 06 11, 13:31)
Visos tikriausiai darbuose, o aš jau morkas nuravėjau, tai galiu ir pasidžiaugti bigsmile.gif

jei ne vyro mama, tai mano šiltnamis ir daržas žolėm ojoi kaip apeitų blush2.gif o kaip gaila, kad morkų sėt negalėjau - kurkliai suvalgo bjaurybės.. Gerai, kad dar žirnių bus.. oi kaip laukiu!!!

Šaunuolė Briliantik wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 11, 14:55)
Labas dar karta  4u.gif
jo viskas saunu 8 gavau is grupes dviese geriausiai apsigynem, nors mano darba ir destytoja ir recenzente jau buvo 8 ivertinusios, tai as tik papliurpiaus ir tiek  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


super saunuole tu 4u.gif

kas gero twilight fronte?
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2011 06 11, 17:04)
4u.gif  aha, senokai smile.gif
kaip Auksarankė? smile.gif
jei ne vyro mama, tai mano šiltnamis ir daržas žolėm ojoi kaip apeitų  blush2.gif o kaip gaila, kad morkų sėt negalėjau - kurkliai suvalgo bjaurybės.. Gerai, kad dar žirnių bus.. oi kaip laukiu!!!

Šaunuolė Briliantik wink.gif  4u.gif

Šį bei tą padarau, bet pritingiu kažko blush2.gif Na ir ne visada nufotkinu, kad temon įdėt ax.gif Va mūsų Egliosha baigė 9 akademiją auksarankių biggrin.gif Mezgimą tobulino, tai už atsiskaitomąjį darbą 2 vietą gavo thumbup.gif O jau kaip gražiai mezga thumbup.gif
~~~
Daržas ne mano mylima vieta schmoll.gif Mane tėvas išvaro vis į daržą lotuliukas.gif O jis pats jau 82 metus turi, bet vis krapštosi žemėje bigsmile.gif O tau gerai, kad anyta tokia šauni-padeda thumbup.gif
~~~
Briliantik, dar kart sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Juk sakiau, kad viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
Aciu megraite visom dar karteli uz palaikyma!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Myliu jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 11, 14:55)
Labas dar karta  4u.gif
jo viskas saunu 8 gavau is grupes dviese geriausiai apsigynem, nors mano darba ir destytoja ir recenzente jau buvo 8 ivertinusios, tai as tik papliurpiaus ir tiek  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


SVEIKINUUUU!!!

user posted image

ŠAUNUOLĖ!!!

Šiandien mes nuo beveik nuo ryto pas draugus tūsinomės, tik dabar parsigavom. Visa chebra dar nuo studijų laikų susiformavusi, susitikom "vasaros pradžios" švęst, vaikų jau daugiau nei tėvų biggrin.gif siautė vaikai, siautė tėvai; labai gražioj vietoj ten draugai gyvena, vietos daug, smagu lauke visiems, grįžus žemes nuo abiejų nuploviau duše, sumečiau į lovą ir vsio, lafa biggrin.gif vairavau aš, tai rašyt gebu biggrin.gif
ale pas kaimynus girdžiu balius irgi vyksta, kaži kaip miegot teks...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Kur visos susislapstėt????? g.gif Tikriausiai į gamtą patraukė biggrin.gif

Kristen wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif .Briliantik sveikinu baigus mokslus clap.gif .
Atsakyti
Источник OnLocationVacations.com сообщает, что сегодня в Нью-Йорке начнутся съемки нового фильма Келлана Латса "Сироп"!
user posted image
Visai nieko biggrin.gif mirksiukas.gif Gal ir filmas neblogas bus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zizija: 12 birželio 2011 - 20:11