Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(antajo @ 2011 06 09, 22:58)
sveika.. kur basteis taip ilgai.. pasiilgom  4u.gif

ax.gif tai kad laiko neturiu (vaikai / laukai / puodai / vyras).. nežinau, kaip dabar dar sugebu kažką paskaityt hihihi.gif Gerai, kad daug neprirašot biggrin.gif

einu ieškot eklipsės pažiūrėt. kažkaip gal pažiūrėsiu iki vasaros pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
Antajo aciukas mirksiukas.gif wub.gif 4u.gif

Labas rytas smile.gif
Atsakyti
antajo, jei tavo pirmas filmas buvo Jaunatis, netapai Džeikobiste?
nes aš turbūt tokia būčiau. Edvardo beveik nėra, pradžioj filmo meta ją, ji be proto gedi, atsiranda šaunus draugas, o Edvardas vėl pasimato tik gale ir kažkaip neįtikinamai, neaišku, myli, nemyli...

labas rytas smile.gif


Summit Twitterio puslapis
Atsakyti
Labas rytas,

Vakar pažiurėjau Raudonkepuraitę, visai fainas filmas. Tik va Belos tėvukas ten toks sulysęs unsure.gif Reiktų ant cepelinų dietos šiek tiek palaikyti biggrin.gif

New/Old Photo of Julia Jones
(Lėja)

user posted image

Kellan Lutz @ Lunch of Dior VIII in Dior Boutique (NYC)

user posted image

user posted image


Anna Kendrick @ “Celebrate Sundance Institute” in LA


user posted image

user posted image

user posted image

Robert Pattinson Has Piercing Eyes Says His ‘Cosmopolis’ Co-Star!

user posted image

Atsakyti
Jackson'as naujame filme 'Live at the Foxes Den'

user posted image
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

Šitoj foto jis man labai labai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 10, 10:02)
Jackson'as naujame filme  'Live at the Foxes Den'

user posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

user posted image

Šitoj foto jis man labai labai  wub.gif
user posted image

wub.gif
Laba dienele, ner kuom kvepuot 5 aukste unsure.gif doh.gif

Man patiko ir Jaunatis, pradziai, gal toks skystokas pasirode, bet po kokiu 3k vis labiau ir labiau, dabar jau labai biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 10, 08:14)
antajo, jei tavo pirmas filmas buvo Jaunatis, netapai Džeikobiste?
nes aš turbūt tokia būčiau. Edvardo beveik nėra, pradžioj filmo meta ją, ji be proto gedi, atsiranda šaunus draugas, o Edvardas vėl pasimato tik gale ir kažkaip neįtikinamai, neaišku, myli, nemyli...




tai man ir dbr abu patinka bigsmile.gif bigsmile.gif ta prasme filme man atrdo, kad jei abu labai myli bela, vienas vienaip kitas kitaip... siaip kaip vyras aisku kad Edwa labiau man patinka biggrin.gif tai tokia abijiste su daugiau edwos priemaisa biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(laguna @ 2011 06 10, 09:34)
Robert Pattinson Has Piercing Eyes Says His ‘Cosmopolis’ Co-Star!

user posted image

karsta.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Man Jaunatis iš pradžių nelabai patiko, nei filmas, nei knyga ax.gif Aišku, dėl Edvardo išvykimo verysad.gif Bet po kelių peržiūrų ir ypač dar perskaičius Jaunatį kitaip pradėjau žiūrėti į visą tai biggrin.gif Kažkaip susitaikiau su ta situacija ax.gif Va tik filme labai norėjau pamatyti kaip jie sėdėjo pas Volturius laukdami, kol galės išvykti... Tas aprašymas mane taip sujaudino...

Miško uoga, labas biggrin.gif 4u.gif Seniai besilankei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 10, 09:02)
Jackson'as naujame filme  'Live at the Foxes Den'

user posted image
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

user posted image

Šitoj foto jis man labai labai  wub.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif mua mua mua wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Hi 4u.gif
Partizane, koks pas tave darbingas parasas biggrin.gif

P.S. Tik dabar sugebejau paziuret Vanduo drambliams ax.gif Siaip filmas vertas demesio ir Robkes vaidyba ziauriai gera, ber jau kaip gaila tos drambles buvo...nu labai jau.. verysad.gif
Atsakyti
ir ko cia taip tylu kampo nepagaunu g.gif g.gif g.gif

Sveikos ciocios biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Nors labai myliu vasarą, bet nekantriai laukiu rudens ir BA pirmos dalies ax.gif

Visos tikriausiai darbuose, o aš jau morkas nuravėjau, tai galiu ir pasidžiaugti bigsmile.gif

Vanduo drambliams patiko labai thumbup.gif Nors žiūrint kokį kitą filmą su Robertu ne iš Saulėlydžio sagos, aš pradžioje matau Edvardą, bet greit įsijaučiu ir tada jau atsiskleidžia pats filmas lotuliukas.gif Sakyčiau Robertas labai talentingas aktorius wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Briliantik, tu jau čia biggrin.gif Vadinasi galiu sveikint apsigynus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti