Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 06 09, 01:16)

P.S. Miela Japoniene, .......

Matai žodžiu kompanija aš vadinu ne vieną ar kelis žmones.... todėl pavyzdys kaip tu draugauji su Daiva šiuo atveju nelabai tinka. O šiaip ..... anksčiau neturėjau noro su tavimi diskutuoti, o dabar dar ir laiko neturiu. rolleyes.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 09, 10:22)
apsiginsi ir dar pasikelsi pažymį  thumbup.gif
labai norėčiau tokio odinio švarkelio  wub.gif  wub.gif  wub.gif
iš pradžių sudėk viską, kas tau atrodo reikalinga, o paskui atmetimo būdu sumažink. neperkrauk skaidrių - pagrindinė taisyklė, kad tekstas turi būti gerai matomas iš toli, o geriausia naudoti schemas ar lenteles, kad mintis būtų greičiau "pagaunama"

Briliantik klausyk Partizanės teisingai ana porina biggrin.gif . Ir darbą juk pati rašei tai viską detaliai moki, tai JOKIE klausimai nebaisūs. Dar vienas dalykas kuris man pravertė ginantis tai perskaičius darbą atsakiau į visus MAN iškilusius klausimus ta prasme jeigu tas darbas butų svetimas, ir žinai iš 5 užduotų klausimų 3 buvo būtent tokie. Beja ir oponentas buvo labai priešiškai nusiteikęs, bet teko pažymį netgi pakelti. Taip kad sėkmės dideliausios ir kuo mažiau nervuotis. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 09, 17:47)
Dar vienas dalykas kuris man pravertė ginantis tai perskaičius darbą atsakiau į visus MAN iškilusius klausimus ta prasme jeigu tas darbas butų svetimas, ir žinai iš 5 užduotų klausimų 3  buvo būtent tokie. Beja ir oponentas buvo labai priešiškai nusiteikęs, bet teko pažymį netgi pakelti. Taip kad sėkmės dideliausios ir kuo mažiau nervuotis.  cool.gif

aprašei bukvaliai mano gynimąsi biggrin.gif tik tuos klausimus man padėjo darbo vadovas - jis nurodė kabliukus, o aš pasiruošiau. ir dar svarbu nešokti į akis ginantis, jei sako kokią pastabą, bet ir mokėti apgint savo. nu tipo sakinia turi būti "taip, jūsų pastaba labai gera, tačiau noriu paaiškinti, KODĖL šioje vietoje yra parašyta / padaryta išvada/ etc būtent tokia.... bla bla bla "


AŠ EISIU MOKYTIS ISPANŲ assa.gif jejejeeeee assa.gif nu čia ne univeroj, kursuose. ale vistiek. čia jei ką STYLE man diskauntą gerą padarė. jejejejee assa.gif
Papildyta:
QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 16:30)
Patiko ir knygos ir filmai, tiesą sakant iš knygų skaičiau tik saulėlydį ir brėkštanti aušra, jaunaties skaityti neprisiruošiu, nes filmas man netaip patiko kaip kiti, na negaliu sakyti kad nepatiko, tačiau kol edvardo nebuvo tai buvo nuobodoką ir taip pat ant jo pykau  doh.gif  tai visgi knygos patiko tuom kad daugiau gal romantikos, daugiau pokalbių tarp Edvardo ir Belos, o filmai žinoma aktoriais be galo pakerėjo ir vaizdais  wub.gif ir dar tos Edvardo grimasos..  wub.gif  thumbup.gif

kas buvo pirmiau? knygos ar filmai?
paskaityk būtinai tas vidurines dalis, įdomios jos wink.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif . Briliantik su happybday.gif . Naujoke sveika prigulusi i palata 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 09, 13:56)
DEKUI MERGAITES  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif



user posted image


griebiu sita rolleyes.gif
QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 16:29)
Sveikos  4u.gif  Ar priimsit naują fanę į savo būrį  biggrin.gif  mane taip pat pakerėjo saulėlydis ir visos jo dalys  ax.gif

sveika 4u.gif
Atsakyti
Partizane, pirmiau buvo filmai smile.gif paskaitysiu butinai smile.gif kai tik laiko atrasiu 4u.gif
Atsakyti
Briliantik, su šampadieniu!!!! happybday.gif Ačiū už vaišes. bigsmile.gif

Naujokei 4u.gif

Man Jaunatis irgi nilabai, nes ten Edvardo beveik nėr. biggrin.gif

"Vanduo drambliams" uždarbis (birželio 7) smile.gif :
Domestic (North America): $55,924,807.
Foreign: $50,539,163.
Grand Total World Wide: $106,463,970.


Balandėliai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 09 birželio 2011 - 19:38
QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 16:29)
Sveikos  4u.gif  Ar priimsit naują fanę į savo būrį  biggrin.gif  mane taip pat pakerėjo saulėlydis ir visos jo dalys  ax.gif


Sveika prisijungus 4u.gif
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 09, 20:35)
Balandėliai smile.gif
user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 09, 20:35)

Balandėliai smile.gif
user posted image

wub.gif wub.gif
Atsakyti
http://www.movies.co...ds-history/3249 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 16:29)
Sveikos  4u.gif  Ar priimsit naują fanę į savo būrį  biggrin.gif  mane taip pat pakerėjo saulėlydis ir visos jo dalys  ax.gif



Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 09, 16:04)
Miško uoga, o man Jaunatis nėra tarp favoritų. Toje dalyje pykau ant Edvardo labai smile.gif

pirmą kart skaitant man irgi ji nepatiko smile.gif dabar visai patiko biggrin.gif gal kažkaip pavyko kitu kampu į viską pažiūrėt.. Nors manau, kad žavėjausi, kaip filme Kristen taip įtikinamai suvaidino kančią ir kaip knygoje Stefka taip įtikinamai viską aprašė smile.gif

QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 16:30)
Patiko ir knygos ir filmai, tiesą sakant iš knygų skaičiau tik saulėlydį ir brėkštanti aušra, jaunaties skaityti neprisiruošiu, nes filmas man netaip patiko kaip kiti, na negaliu sakyti kad nepatiko, tačiau kol edvardo nebuvo tai buvo nuobodoką ir taip pat ant jo pykau  doh.gif  tai visgi knygos patiko tuom kad daugiau gal romantikos, daugiau pokalbių tarp Edvardo ir Belos, o filmai žinoma aktoriais be galo pakerėjo ir vaizdais  wub.gif ir dar tos Edvardo grimasos..  wub.gif  thumbup.gif

jo, būtinai reik paskaityt.. geriausiai viską iš karto, iš eilės smile.gif
Edvardo / Roberto grimasos superinės thumbup.gif
Atsakyti
labas smile.gif

Briliantik tau balionu simtas milionu! 4u.gif visa ko tik sirdele geidzia!!!! ypac tu spalciausiu noru...

QUOTE(Nika89 @ 2011 06 09, 07:51)
Labuka 4u.gif
Pasigrozekit nauja fotke, tikrai geruliska wub.gif
user posted image

oh mio dio!!!! bigsmile.gif

QUOTE(Miško uoga @ 2011 06 09, 13:25)

sveika.. kur basteis taip ilgai.. pasiilgom 4u.gif

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 09, 19:35)
:

Man Jaunatis irgi nilabai, nes ten Edvardo beveik nėr. biggrin.gif



na kadangi tai buvo pirmas filmas kuri maciau tai man patiko smile.gif cool.gif
Atsakyti