Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Briliantik - happybday.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 09, 08:51)
Pasigrozekit nauja fotke, tikrai geruliska wub.gif

Kokia jaudinanti... wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 09, 11:17)
Ir dar:

08.06 - Крис покидает Groucho Club в Лондоне (suku su rusų kalba, tai arba atvyksta arba išvyksta  blush2.gif )

user posted image

Išvyksta biggrin.gif Senajai kartai su rusų visai lengva lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Briliantik, su gimtadieniu tave!!!!! happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Gyvenimas - daina, poezija ir proza
Ir nei pakeist, nei numatyt gali.
Priimki viską, ką nūnai jis duoda,
Ir būk laiminga, kiek gali! Su gimtadieniu!
Atsakyti
Briliantik, su gimtadieniu!!! happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 09, 08:51)

fantastika wub.gif
Atsakyti
DEKUI MERGAITES oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
kaip karšta! karsta.gif
baigiau skaityt knygas ax.gif tai treileris po knygos labai skystas pasirodė smile.gif bet peno akims ir mintims yra hihihi.gif greičiau jie sutrenktų tą meilę Esmės saloje. Kaip tik atvėsus orams bus gerai širdis pakaitint lotuliukas.gif hihihi.gif

Briliantik, su ta rūpesčių diena 4u.gif
Kaip jūs? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 09, 12:56)
DEKUI MERGAITES  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif

user posted image

user posted image

user posted image

kokios vaišės Briliantik!!! eina sau!

SU GIMIMO DIENA, LINKIU, KAD NORAI PILDYTŲSI PO TRUPUTĮ IR LABAI DŽIAUGSMINGAI IR SALDŽIAI wink.gif
user posted image

QUOTE(Miško uoga @ 2011 06 09, 13:25)
kaip karšta! karsta.gif
baigiau skaityt knygas  ax.gif tai treileris po knygos labai skystas pasirodė smile.gif bet peno akims ir mintims yra hihihi.gif greičiau jie sutrenktų tą meilę Esmės saloje. Kaip tik atvėsus orams bus gerai širdis pakaitint

aha, tu su šviežiais knygos įspūdžiais tai išranki. mes jau pasiilgusios, tai nebeišrankios biggrin.gif

karšta žiauriai, ne tas žodis. bet man patinka blush2.gif tik kad dirbt nereikėtų, nu ta prasme vaikų ganyt ir valgyt jiems ruošt...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 09, 14:40)
aha, tu su šviežiais knygos įspūdžiais tai išranki. mes jau pasiilgusios, tai nebeišrankios biggrin.gif

karšta žiauriai, ne tas žodis. bet man patinka  blush2.gif  tik kad dirbt nereikėtų, nu ta prasme vaikų ganyt ir valgyt jiems ruošt...

tiesą sakant, tie įspūdžiai kitokie buvo smile.gif pvz labai Jaunatis šį kartą patiko biggrin.gif ne, Džeikobiste nebūsiu, bet net labai nenurašau tos dalies smile.gif

jooo aš irgi taip DIRBT nenorėčiau... smile.gif eina sau su tais valgiais, kai nelabai ką valgo.. pakrapšto pakrapšto, nevalgo, po pusvalandžio vėl alkanas ir reik kažką duot... uij smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar priimsit naują fanę į savo būrį biggrin.gif mane taip pat pakerėjo saulėlydis ir visos jo dalys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2011 06 09, 15:29)
Sveikos  4u.gif  Ar priimsit naują fanę į savo būrį  biggrin.gif  mane taip pat pakerėjo saulėlydis ir visos jo dalys  ax.gif

Sveika prisijungusi drinks_cheers.gif knygos ar filmai pakerėjo? ar ir tai,ir tai?

Miško uoga, o man Jaunatis nėra tarp favoritų. Toje dalyje pykau ant Edvardo labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 09, 17:04)
Miško uoga, o man Jaunatis nėra tarp favoritų. Toje dalyje pykau ant Edvardo labai smile.gif

Jaunatis ir man schmoll.gif , bet karts nuo karto pasižiūriu vien tik dėl Belos ir Džeikobo santykių.

Kas šiandien švenčia 1000 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 09 birželio 2011 - 16:23
Patiko ir knygos ir filmai, tiesą sakant iš knygų skaičiau tik saulėlydį ir brėkštanti aušra, jaunaties skaityti neprisiruošiu, nes filmas man netaip patiko kaip kiti, na negaliu sakyti kad nepatiko, tačiau kol edvardo nebuvo tai buvo nuobodoką ir taip pat ant jo pykau doh.gif tai visgi knygos patiko tuom kad daugiau gal romantikos, daugiau pokalbių tarp Edvardo ir Belos, o filmai žinoma aktoriais be galo pakerėjo ir vaizdais wub.gif ir dar tos Edvardo grimasos.. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rūtkė: 09 birželio 2011 - 16:31