Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aciu mergaite, Jus geriausios mirksiukas.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
varysiu i soda atsipusti, o ryt damusiu tas skaidres, pati visa darba rasiau tai gana pergyvent apsigynsiu, kiti pirkus apsigina o as ka savo neapginsiu? smile.gif smile.gif smile.gif
busiu optimiste, GANA MYST I KIAURUS KALIOSUS !!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.glamourma...;image-number=1 smile.gif kuo tolyn, tuo grazyn wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *aij*: 08 birželio 2011 - 17:25
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 08, 18:13)
ELIZABETA cia tu???  unsure.gif  unsure.gif

aš, man pavėluotas pavasaris lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 08, 18:19)
busiu optimiste, GANA MYST I KIAURUS KALIOSUS  !!!! lotuliukas.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(*aij* @ 2011 06 08, 18:23)


Man patiko biggrin.gif Nuo mažos mergytės iki gražuolės panelės wub.gif
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2011 06 08, 18:32)
aš, man pavėluotas pavasaris  lotuliukas.gif

Tai priviet Fėja-Elizabeta 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2011 06 08, 19:45)
Tai priviet Fėja-Elizabeta  4u.gif lotuliukas.gif

rusiškai nemoku bet labas biggrin.gif
Papildyta:
style, čia tavo berniukas šiek tiek kalba ir pasako kas jo stiliaus ikona biggrin.gif
Atsakyti
Nu hi 4u.gif sian taip karsta, kad mirtis ***** karsta.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 08, 10:16)
Man ji daug žemesnė atrodė

Aha ir man... mano ugis 167 ir jauciuosi didesne, turbut ven del to, kad kilu gerokai daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 08 birželio 2011 - 19:07
QUOTE(briliantik @ 2011 06 08, 17:19)
Aciu mergaite, Jus geriausios  mirksiukas.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif
varysiu i soda atsipusti, o ryt damusiu tas skaidres, pati visa darba rasiau tai gana pergyvent apsigynsiu, kiti pirkus apsigina o as ka savo neapginsiu? smile.gif  smile.gif  smile.gif
busiu optimiste, GANA MYST I KIAURUS KALIOSUS  !!!! lotuliukas.gif

saunuole!

QUOTE(Nika89 @ 2011 06 08, 19:06)
Nu hi 4u.gif  sian taip karsta, kad mirtis ***** karsta.gif
Aha ir man... mano ugis 167 ir jauciuosi didesne, turbut ven del to, kad kilu gerokai daugiau biggrin.gif


pas mus lyja.. atsi 4u.gif atbodo negyvai ... uzknyso ir taip toliau...

mano reakcija tokia pat buvo biggrin.gif ir pagalvojau kad prisimenu tuos gerus laikus kai sveriau 49... ech...
Atsakyti
Briliantik, visai pamirsau apie tave! 4u.gif
Stiprybes tau! nepergyvenk viskas bus gerai! 4u.gif pavydziu tau ziauriai, kad tau jau bus baigta 4u.gif bigsmile.gif Galvok ir tu taip, kad jau viskas jau viskassss bigsmile.gif
Atsakyti
Pasižiūrėjau "Vanduo drambliams" Vakar kai mačiay saulėlydį, tai šiandieniniame filme Robertas toks subrendęs vyras, nebepacaniokas, gražuolis. Na talento davė ir ne pašikštėjo. Labai patiko. Dabar beliko pasižiurėti" Geriausias daugas" ir busiu mačiusi beveik visus jo filmus rolleyes.gif .
Atsakyti
Kad jis talentingai vaidina supratau pamačiusi Little Ashes. Patiko filmas. Drambliams irgi geras.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 08, 21:20)
Pasižiūrėjau "Vanduo drambliams" Vakar kai mačiay saulėlydį, tai šiandieniniame filme Robertas toks subrendęs vyras, nebepacaniokas, gražuolis. Na talento davė ir ne pašikštėjo. Labai patiko. Dabar beliko pasižiurėti" Geriausias daugas" ir busiu mačiusi beveik visus jo filmus  rolleyes.gif .

drinks_cheers.gif kiek supratau, ta aktore ,kur vaidina Vanduo drambliams, kazkuriam filme, vaidino jo mama hihihi.gif Man Robertas tik su Kristen ziurisi filmuose, nezinau kodel ax.gif
reiks ryt paziuret, ka pries tai ziurejai smile.gif HP siandien ziurejau, tai nu paaugliuks ten jis man toks biggrin.gif nors toks ir buvo.
Atsakyti
Labs,
nieko nesupratau. O kodel sios temos yra dvi temos?
Nu kaip nepatogu doh.gif
Atsakyti