Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 07, 21:03)
Labas vakarelis  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
as eilini karta stresuoju tai ir rasyt nekyla rankos, bet vargai pasibaigt turetu sestadieni, moraliskai esu issekus verysad.gif i zmogu nepanasi doh.gif

Sorry kad as kaip visada su savo bedom, bet sedint vienai namie nera daugiau su kuo pabendrauti  rolleyes.gif  tikiuosi nepykstat  blush2.gif


briliantik, žinai, tau reikia šiek tiek pailsėti, išsimiegoti. Pasiruošk geras skaidres, nedaug, neperkrautas, bet apgalvotas. ir sugalvok ramiai strategiją, ką sakai - paprastai pasakoma šiek tiek įvado, trumpai kaip darbas buvo rašytas/tirtas (metodika) ir padarytos išvados. taigi ir skaidrės panašiai.
pailsėk, tada imsies smagiau darbų. juk iš esmės, darbas jau parašytas ir tau puikiai pažįstamas.
ir patikėk: ATSISTOJUS PRIEŠ GYNIMĄ SUSIKAUPUSIĄ BAIMĘ PANAUDOK KAIP ADRENALINĄ, KAIP POSTŪMĮ. kalbėk užtikrintai, tai, ką pasiruošei ir viskas bus gerai. nesijaudink, kad pavargusi būsi tam momentui, nes gynimo metu adrenalinas plūstels ir sužibėsi, pamatysi wink.gif
viskas bus gerai!!!
tu - šaunuolė!


QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 07:58)
pernai robkė pagriebė ir pabučiavo  mirksiukas.gif  biggrin.gif

nu neee, ji spėjo išsisukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 08, 10:06)
nu neee, ji spėjo išsisukti biggrin.gif

matyt matau tai, ką noriu matyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 08:29)

Pattinsonas ir Stewart antrus metus iš eilės nugalėjo ir Metų bučinio nominacijoje. Nuėję atsiimti apdovanojimų, bučinį jie pademonstravo viešai, kad liktų mažiau abejojančių jų sėkmingai besiklostančiais santykiais.

kazi kada ziurejo lotuliukas.gif

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:40)
lotuliukas.gif Arba jie supainiojo Kristen su Tayloru, arba jie krūtesnius apdovanojimus žiūrėjo. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 09:33)
Rusų tai tikrai yra, nes pati parsisiunčiau. 4u.gif

as ir rusu kalba smile.gif dar HP parsisiunciau, tai ten kokybe labau gera, nuo vyro net velniu gavau, kad vietos daug uzima ir reitingus musu lotuliukas.gif

Briliantik - 4u.gif 4u.gif viskas tuoj praeis ir bus gera gera 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Laba dienele 4u.gif karsta...

o jau suknute Kristen wub.gif ( kazi koks jos ugis blush2.gif)
Atsakyti
QUOTE(*aij* @ 2011 06 08, 09:47)
o jau suknute Kristen  wub.gif  ( kazi koks jos ugis  blush2.gif)

Kristen Stewart height is 5 feet 6 inches / 167.64 centimeters. Kristen Stewart normal weight is 47-49 Kgs / 103.62-108.03 lbs
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 10:54)
Kristen Stewart height is 5 feet 6 inches / 167.64 centimeters. Kristen Stewart normal weight is 47-49 Kgs / 103.62-108.03 lbs
4u.gif

aciu 4u.gif nes su tom pedom tai skaiciuot nemoku, galvojau, kad zemesne, nors,kad kudute tai matosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 09:54)
Kristen Stewart height is 5 feet 6 inches / 167.64 centimeters. Kristen Stewart normal weight is 47-49 Kgs / 103.62-108.03 lbs
4u.gif

Man ji daug žemesnė atrodė
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(briliantik @ 2011 06 07, 22:03)
as eilini karta stresuoju tai ir rasyt nekyla rankos, bet vargai pasibaigt turetu sestadieni, moraliskai esu issekus verysad.gif i zmogu nepanasi doh.gif

Sorry kad as kaip visada su savo bedom, bet sedint vienai namie nera daugiau su kuo pabendrauti  rolleyes.gif  tikiuosi nepykstat  blush2.gif


Stiprybės tau!!!! Laikykis, juk nedaug jau liko ir laisvė!!!!! thumbup.gif Pamatysi, viskas bus gerai, o mes už tave kumščius laikysim šeštadienį biggrin.gif

QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 07, 22:53)
Kristen Stewart - Glamour UK Woman of the Year Awards (June 7, 2011)
user posted image

wub.gif Aš pastebėjau, kad man Kristen toliau vis gražesnė atrodo... Gal čia tik man, o gal iš tikrųjų labiau suaugo, subrendo ir dar pagražėjo? biggrin.gif

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:04)
An eyewitness revealed, "Rob and Kristen kept walking away from the crowds to have private moments with each other. Kristen was showing Rob something on her cell phone and the two were laughing about it. He couldn't keep his hands off her, and she was smiling the entire time. They were definitely enjoying themselves at the party."
Trumpas vertimas biggrin.gif Ludininkų teigimu, Robas ir Kristen MTV after party metu vis sprukdavo nuo minios, kad galėtų pabūti kartu. Kris kažką vis rodė Robui telefone ir jie abudu iš to juokėsi. Jis negalėjo patraukti rankų nuo jos, o ji visą laiką šypsojosi.


Super naujienos thumbup.gif Nors visada tikėjau, kad jie skirti vienas kitam bigsmile.gif

QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 08:29)
čia nukopinu iš straipsnio panelėj apie MTV apdovanojimus, įdomu ar dar buvo įmanoma padaryt daugiau faktinių klaidų vienam sakiny  lotuliukas.gif
Pattinsonas ir Stewart antrus metus iš eilės nugalėjo ir Metų bučinio nominacijoje. Nuėję atsiimti apdovanojimų, bučinį jie pademonstravo viešai, kad liktų mažiau abejojančių jų sėkmingai besiklostančiais santykiais.

Oi, kokia varna doh.gif Ne fanė schmoll.gif che-che, nieko nežino...

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 09:01)
Dakota baigė mokyklą. user posted image


Jau kokia suaugusi... maniau, kad dar jai vieni metai liko...
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif . Kristen fainai atrodo thumbup.gif . Briliantik stiprybes tau ir sekmes drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2011 06 08, 08:13)
style, skanių pusryčių  mirksiukas.gif  biggrin.gif
user posted image

Man sirdis apsalo... Zalioji feja -----> aciu... Nemaciau situ foto. Dieve ir fejos visos, koks grozis mano meiles... Bleeeembaaaaa... Reik man ji realybej sutikt... O batai man nemaiso, pakeliu akis nuo batu i virsu, aukstyyyyn, dar auksciau... paziuriu i akis... ir batai tobuli beziurint i akis...
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 08, 17:40)
Man sirdis apsalo... Zalioji feja -----> aciu... Nemaciau situ foto. Dieve ir fejos visos, koks grozis mano meiles... Bleeeembaaaaa... Reik man ji realybej sutikt... O batai man nemaiso, pakeliu akis nuo batu i virsu, aukstyyyyn, dar auksciau... paziuriu i akis... ir batai tobuli beziurint i akis...

aš tau jį pusryčiams o tu vakarienei vartoji biggrin.gif čia iš vakarykščio renginio, glamour apdovanojimų mirksiukas.gif šviežiena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2011 06 08, 18:05)
aš tau jį pusryčiams o tu vakarienei vartoji  biggrin.gif  čia iš vakarykščio renginio, glamour apdovanojimų  mirksiukas.gif šviežiena  biggrin.gif

ELIZABETA cia tu??? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
http://www.glamourma...-glamour-awards smile.gif
Atsakyti