Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kūno kalbos ekspertė kalba apie Roberto ir Kristen santykius. 4u.gif
http://www.hollywood...anguage-expert/
Atsakyti
čia nukopinu iš straipsnio panelėj apie MTV apdovanojimus, įdomu ar dar buvo įmanoma padaryt daugiau faktinių klaidų vienam sakiny lotuliukas.gif
Pattinsonas ir Stewart antrus metus iš eilės nugalėjo ir Metų bučinio nominacijoje. Nuėję atsiimti apdovanojimų, bučinį jie pademonstravo viešai, kad liktų mažiau abejojančių jų sėkmingai besiklostančiais santykiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elizabeta_depp: 08 birželio 2011 - 07:31
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 07:29)
čia nukopinu iš straipsnio panelėj apie MTV apdovanojimus, įdomu ar dar buvo įmanoma padaryt daugiau faktinių klaidų vienam sakiny  lotuliukas.gif
Pattinsonas ir Stewart antrus metus iš eilės nugalėjo ir Metų bučinio nominacijoje. Nuėję atsiimti apdovanojimų, bučinį jie pademonstravo viešai, kad liktų mažiau abejojančių jų sėkmingai besiklostančiais santykiais.
lotuliukas.gif Arba jie supainiojo Kristen su Tayloru, arba jie krūtesnius apdovanojimus žiūrėjo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:40)
lotuliukas.gif Arba jie supainiojo Kristen su Tayloru, arba jie krūtesnius apdovanojimus žiūrėjo. lotuliukas.gif

jie gal praeitų metų žiūrėjo..., nes bučinio apdovanojimą laimi jau trečius metus rolleyes.gif
Atsakyti
Fanai nufilmavo kaip Kristen, Robas ir Tayloras pirmą kartą žiūri treilerį.
http://s1239.photobu...doAoTrailer.mp4
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 07:45)
jie gal praeitų metų žiūrėjo..., nes bučinio apdovanojimą laimi jau trečius metus  rolleyes.gif
Nu bet jie nesibučiavo... g.gif Tai aš linkstu prie pirmojo varianto. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:57)
Fanai nufilmavo kaip Kristen, Robas ir Tayloras pirmą kartą žiūri treilerį.
http://s1239.photobu...doAoTrailer.mp4
Nu bet jie nesibučiavo... g.gif Tai aš linkstu prie pirmojo varianto. lotuliukas.gif

pernai robkė pagriebė ir pabučiavo mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 08, 07:58)
pernai robkė pagriebė ir pabučiavo  mirksiukas.gif  biggrin.gif
Aj nu, čia nesiskaito. biggrin.gif

Dakota baigė mokyklą. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 08 birželio 2011 - 08:03
Labas rytas
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:04)
Labas rytas.
Kur tu čia taip lauki? smile.gif Torentuose geros kokybės jau seniai yra.


O rusų arba lietuvių kalba? bigsmile.gif Einu ieškoti

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 08, 08:57)
Fanai nufilmavo kaip Kristen, Robas ir Tayloras pirmą kartą žiūri treilerį.
http://s1239.photobu...doAoTrailer.mp4

Geras čia thumbup.gif Jiems taigi irgi smalsu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 08, 08:20)
O rusų arba lietuvių kalba?  bigsmile.gif  Einu ieškoti
Rusų tai tikrai yra, nes pati parsisiunčiau. 4u.gif
Atsakyti
Elizabeth Reaser and Peter Facinelli @ A Special Screening Of “The Art Of Getting By”

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 07, 22:12)
Tai davai, išsiliek ...


QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 07, 22:13)
Oi mazut console.gif console.gif... Tokiu atveju pasiimk i rankas saulelydi ir paskaityk, arba koki siaip gera filma paziurek... gossip girl serija biggrin.gif Man irgi zinok siandien visiskai nevykus diena, o ryt is pat ryto dar ir jos pasekmes reikes kazkaip tvarkyti... Suprantu Tave console.gif Laikykis...  4u.gif


Aciu mergaites uz palaikyma, tai nera cia ka per daug kalbeti sestadieni baigiamojo gynimas, o man jis jau taip atsibodo, kad negaliu prisest ir normaliai pasiruosti nera jegu verysad.gif doh.gif jauciuosi kaip sudauzyta tiek isvaizda tiek is vidaus. nu bet nedaug liko tikiuosi viskas greit grys i vietas smile.gif
P.S. Labas rytas

Kristen super atrode wub.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 08, 09:38)
Aciu mergaites uz palaikyma, tai nera cia ka per daug kalbeti sestadieni baigiamojo gynimas, o man jis jau taip atsibodo, kad negaliu prisest ir normaliai pasiruosti nera jegu  verysad.gif  doh.gif jauciuosi kaip sudauzyta tiek isvaizda tiek is vidaus. nu bet nedaug liko tikiuosi viskas greit grys i vietas  smile.gif
P.S. Labas rytas

Bet dabar iškentėsi ir viskas bus baigta. Nuo lengvumo ant dušios, net žemės po kojomis nejausi. Skraidysi kaip ant sparnų thumbup.gif . Man patiko tas jausmas ant širdies, kad viskas baigta. Taip lengva, gera....

Patikėk viskas tik į gerą mirksiukas.gif
Atsakyti