Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos 4u.gif
Blem as pasiilgau Daivos, Uzsispyreles ir Laputai verysad.gif Labai prisirisu prie zmoniu nu ir blexa truksta cray.gif Ypac Daivos, juk buckius deliojau unsure.gif Ech... STYLE!!!!! oro_buckis.gif rolleyes.gif

P.S. kokia man baisi ta Ashley suknele blink.gif spalva ir modelis feka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 07, 19:56)
Sveikos 4u.gif
*as pasiilgau Daivos, Uzsispyreles ir Laputai verysad.gif Labai prisirisu prie zmoniu nu ir blexa truksta cray.gif Ypac Daivos, juk buckius deliojau unsure.gif Ech... STYLE!!!!! oro_buckis.gif rolleyes.gif

**P.S. kokia man baisi ta Ashley suknele blink.gif  spalva ir modelis feka schmoll.gif

* Nu kad Daiva dingo tai supratau.. o kitos ka irgi? g.gif
** O man tai ta spalva fantastiska wub.gif Tik rankoves man kliuna, o siaip butu tobula..
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2011 06 07, 19:55)
* Nu kad Daiva dingo tai supratau.. o kitos ka irgi?  g.gif
** O man tai ta spalva fantastiska  wub.gif  Tik rankoves man kliuna, o siaip butu tobula..

* Nu jauciu joa...kad ner.. unsure.gif
** Sorry, kad taip cia pavariau apie ta sukne mirksiukas.gif Visiskai ne mano skonio 4u.gif Bet zinai labai gerai rusiskai sakoma na vkus i cvet tavariscia net biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 07, 19:56)
Sveikos 4u.gif


P.S. kokia man baisi ta Ashley suknele blink.gif  spalva ir modelis feka schmoll.gif

as kaip zemisku spalvu gerbeja, tai ohoho ryskumelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif . Jau tos fanes nemirtingos lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labas vakarelis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
as eilini karta stresuoju tai ir rasyt nekyla rankos, bet vargai pasibaigt turetu sestadieni, moraliskai esu issekus verysad.gif i zmogu nepanasi doh.gif

Sorry kad as kaip visada su savo bedom, bet sedint vienai namie nera daugiau su kuo pabendrauti rolleyes.gif tikiuosi nepykstat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 07, 22:03)
Sorry kad as kaip visada su savo bedom, bet sedint vienai namie nera daugiau su kuo pabendrauti  rolleyes.gif  tikiuosi nepykstat  blush2.gif [/color]


Tai davai, išsiliek ...

Ką tik pažiūrėjau "Little Ashes" su Robertu. Na toks visai nieko rolleyes.gif Talentingas tas Robke bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(briliantik @ 2011 06 07, 22:03)
Labas vakarelis  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
[color=yellow]as eilini karta stresuoju tai ir rasyt nekyla

Oi mazut console.gif console.gif... Tokiu atveju pasiimk i rankas saulelydi ir paskaityk, arba koki siaip gera filma paziurek... gossip girl serija biggrin.gif Man irgi zinok siandien visiskai nevykus diena, o ryt is pat ryto dar ir jos pasekmes reikes kazkaip tvarkyti... Suprantu Tave console.gif Laikykis... 4u.gif

Nika --- Bucki siunciu wub.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Kristen Stewart - Glamour UK Woman of the Year Awards (June 7, 2011)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 07, 22:53)
Labas  4u.gif

Kristen Stewart - Glamour UK Woman of the Year Awards (June 7, 2011)


Labai faina suknelė bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas.
QUOTE(laguna @ 2011 06 07, 17:20)
Vanduo drambliams vis dar laukiu kokybės  ax.gif .
Kur tu čia taip lauki? smile.gif Torentuose geros kokybės jau seniai yra.
QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 07, 21:53)
Kristen Stewart - Glamour UK Woman of the Year Awards (June 7, 2011)
Ji atrodo nuostabiai. wub.gif

An eyewitness revealed, "Rob and Kristen kept walking away from the crowds to have private moments with each other. Kristen was showing Rob something on her cell phone and the two were laughing about it. He couldn't keep his hands off her, and she was smiling the entire time. They were definitely enjoying themselves at the party."
Trumpas vertimas biggrin.gif Ludininkų teigimu, Robas ir Kristen MTV after party metu vis sprukdavo nuo minios, kad galėtų pabūti kartu. Kris kažką vis rodė Robui telefone ir jie abudu iš to juokėsi. Jis negalėjo patraukti rankų nuo jos, o ji visą laiką šypsojosi.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 08 birželio 2011 - 07:17
style, skanių pusryčių mirksiukas.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
atleisk bet man apetitą sugadino jo batai laugh.gif o Kristen vistiek ten buvo gražiausia wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti