Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(*aij* @ 2011 06 07, 11:51)
tavo lelytes koks grazumas  wub.gif  wub.gif  kazkada , seniau, kaip gal kokie 9 men buvo,buvau netycia uzmacius kazkuriam skyrelyje temutes pradzioj. abi planuoklyje sedejom  mirksiukas.gif

Acius blush2.gif
Gali but.. as vat galvojau, kad nikas kazkur matytas, tik neatgaminau kur ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 07, 08:00)
Balsavimo rezultatai:
1.Robert Pattinson & Kristen Stewart were dubbed the King & queen of the night with 68% of the vote,
2.Justin Theroux & Jennifer Aniston came in second with 12%,
3.Paul MacDonald and Nikki Reed (joyously announcing their engagement) came in at 11%,
4.Taylor Lautner and Lily Collins came in fourth in the poll with 9%.

Birželio 6. Kristen su asmens sargybiniu LAX. Neaišku kur ji skrido, bet manoma, kad tai susiję su jos nauju filmu (Snieguolė).
Po MTV apdovanojimų ją matė Chateau Marimont, o vėliau limuzinu su Robertu ir draugais ji vyko į after party Soho House West Hollywood'e .
Birželio 6. Robas grįžo į Torontą.

Man patinka tokios naujienos drinks_cheers.gif

QUOTE(*aij* @ 2011 06 07, 11:36)

Saulelydi 13 val, per Balticum auksini rodys  rolleyes.gif

Reiks eik pažiurėti, vaikas kaip tik pietų miegos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Prancuzyte @ 2011 06 07, 12:17)
Acius  blush2.gif
Gali but.. as vat galvojau, kad nikas kazkur matytas, tik neatgaminau kur  ax.gif


nikas kitas buvo mirksiukas.gif

QUOTE(laguna @ 2011 06 07, 12:27)
Sveikos,
Man patinka tokios naujienos  drinks_cheers.gif
Reiks eik pažiurėti, vaikas kaip tik pietų miegos  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif tik nulauzt negaliu doh.gif
Atsakyti
Tarpinė stotelė iki filmo biggrin.gif
user posted image

Rami Malek: “Rob Is A Goofy, Fun Guy”

user posted image

Pictures o Bronson getting ready for the MTV MA Awards

user posted image

Jackson Rathbone: New stills from ‘The Foxes Den’ user posted image

Visos foto čia, nes pakankamai didelės.

Video : The Stylish Ladies of Twilight by ‘The Label’

Ashley Greene @ CFDA Fashion Awards

user posted image

user posted image

Fans React to ‘Breaking Dawn’ Trailer Aš turbūt reagavau kaip ir mergina kairiame viršutiniame kamputyje lotuliukas.gif

Atsakyti
Labukas 4u.gif
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 07, 08:00)
]

Mieliausia pora MTV apdovanojimuose:
Balsavimo rezultatai:
1.Robert Pattinson & Kristen Stewart were dubbed the King & queen of the night with 68% of the vote,
2.Justin Theroux & Jennifer Aniston came in second with 12%,
3.Paul MacDonald and Nikki Reed (joyously announcing their engagement) came in at 11%,
4.Taylor Lautner and Lily Collins came in fourth in the poll with 9%.

Birželio 6. Kristen su asmens sargybiniu LAX. Neaišku kur ji skrido, bet manoma, kad tai susiję su jos nauju filmu (Snieguolė).
user posted image
Po MTV apdovanojimų ją matė Chateau Marimont, o vėliau limuzinu su Robertu ir draugais ji vyko į after party Soho House West Hollywood'e .

Birželio 6. Robas grįžo į Torontą.
user posted image

GQ du kartus išrinko Robą, kaip geriausiai apsirengusi "Week in style".
user posted image

Nuostabios naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Amiletta @ 2011 06 07, 08:20)
Geriausios akimirkos iš MTV apdovanojimų. smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=GXm6iP4LHZE

Kooookie žvilgsniai. bigsmile.gif Ech, meilė... wub.gif

Be galo gražus video... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 07, 12:18)


Fans React to ‘Breaking Dawn’ Trailer Aš turbūt reagavau kaip ir mergina kairiame viršutiniame kamputyje  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif fainuoliskai
as jauciu lotuliukas.gif kaip ta kur nieko nedare tik issiziojus ziurejo biggrin.gif biggrin.gif

kas del montazu, tai man dzin kas ka kelia.. kam kas grazu ir idomu.. man ie juoka kelia... ta prasme manau kad kvaila is viso tokius daryt biggrin.gif

*****, tai negi nebus to "neoficialaus trailerio" .. atsimenat po eclipses trailerio po poras gal dienu atsirado kitas.. as tokio laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Šiek tiek lietuviškos spaudos mirksiukas.gif čia
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 07, 13:18)




Fans React to ‘Breaking Dawn’ Trailer Aš turbūt reagavau kaip ir mergina kairiame viršutiniame kamputyje  lotuliukas.gif

gerai cia lotuliukas.gif as jauciu, kaip kairej apatine lotuliukas.gif
Atsakyti
Kristen atvyko į Londoną. Patvirtinta, kad ji dalyvaus Glamour UK Awards.
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 07 birželio 2011 - 14:58
Love, Wedding, Marriage (2011)
user posted image

Trailer'is Ale jau koks jo kūnas brunette.gif
Atsakyti
atradau laika paziuret Vanduo drambliams, patiko, bet Prisimink mane, labiau, o is vis dar iki siol matyti filmai neprilygsta Saulelydziui smile.gif wub.gif nei vienas taip nesuzavejo...( nebent Nuostabus protas, bet jis kitoks visai). Dar Pabaisa paziurejau nu ir nieko visai, bet... biggrin.gif

negaliu i fanes atsiziuret lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*aij* @ 2011 06 07, 17:56)
atradau laika paziuret Vanduo drambliams, patiko, bet Prisimink mane, labiau, o is vis dar iki siol matyti filmai neprilygsta Saulelydziui smile.gif  wub.gif  nei vienas taip nesuzavejo...( nebent Nuostabus protas, bet jis kitoks visai). Dar Pabaisa paziurejau nu ir nieko visai, bet...  biggrin.gif

negaliu i fanes atsiziuret  lotuliukas.gif

Vanduo drambliams vis dar laukiu kokybės ax.gif . Prisimink mane daugiau niekada nežiurėsiu. Baisiai liūdnas unsure.gif . Dar norėčiau Geriausias draugas ar kaip ten pasižiurėti.


O fanes žiurėjau lygiai 4 kartus. Kiekvieną kamputį atskirai biggrin.gif . Visų iškarto neina sužiūrėti biggrin.gif
Atsakyti