Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 22:32)
o man, manau ir kitiems, yra daug įdomiau skaityti tą pačią informaciją apie Twilight kad ir šimtus kartų, nei tavo pykčio ir pagiežos persunktus postus, po galais, net nesusijusius su Twilight.

ir dar kitoms noriu pasakyt - aš čia su niekuo nesipykstu, rašau ramiai labai apgalvotas mintis. tiesiog manau jau gana, nes žmogui pykčio drabstymuisi pabaigos nėr. daugiau aš nebediskutuosiu ta tema. ir patylėsiu kurį laiką

o lagūna, tu ten mano džasperio neužsavink per daug biggrin.gif


bis.gif bis.gif bis.gif

Sukėlei meet'ų foto, tai būk maloni ir ištrink tas foto, kuriose aš matausi.
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 01, 22:32)
Pament, keliau sia foto, kur fanai izvelge nuotrauka esancia treilerio viduje...
user posted image
Fanai issiaiskino, kad tai ne Roberto treileris, o sakykim, galima grimerine, nes Roberto treilerio durys atsidaro i kita puse ir jis arciau grindinio...


lotuliukas.gif Blem net prajuokino, kaip tie fanai iki menkiausiu smulkmenu viska po kauleli isnarpsto cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika89: 01 birželio 2011 - 22:36
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 01, 23:32)
Pament, keliau sia foto, kur fanai izvelge nuotrauka esancia treilerio viduje...
user posted image
Fanai issiaiskino, kad tai ne Roberto treileris, o sakykim, galima grimerine, nes Roberto treilerio durys atsidaro i kita puse ir jis arciau grindinio...
user posted image user posted image

bigsmile.gif jie miega ten prie jo tikriausiai, viska mato, viska zino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*aij* @ 2011 06 01, 23:40)
bigsmile.gif jie miega ten prie jo tikriausiai, viska mato, viska zino  bigsmile.gif

Sitie, kur aiskinosi, tai ne, ju ten nera schmoll.gif ...jie viska is nuotrauku...didino, lygino ir...rezultatas bigsmile.gif

Ir dar issiaiskino...Robertas iseina is treilerio ( ne savo, o kur tarkim grimerine ) ir ant duru pakabinta Roberto foto is zurnalo...
user posted image

O stai tas zurnalas...
user posted image

Kodel Pitter Pattinson, niekas nesupranta... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 01 birželio 2011 - 22:59
user posted image smile.gif
Papildyta:
user posted image cia, man kaip grazu, fanes piesta wub.gif aisku, seniai, gal cia, mate jus, bet,kaip nesenai atradau, labai grazu man.
Atsakyti
http://www.mtv.com/v...
Yra momentų iš vestuvių bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif clap.gif

user posted image

as taip to laukiau Josh... ax.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Nu va, tiek pykcio sukeliau unsure.gif
Nepykit mergaites, kai turiu laiko paskaitau, kai neturiu apsiriboju keliais postais ir nuotraukomis, nejaugi jau negalima klausti? Tiek to, cia retorinis klausimas, geriau nebediskutuoti apie tai smile.gif
Norejau parasyti kad prabalsavau uz best kiss rolleyes.gif thumbup.gif pradejau sia diena taip romantiskai! Tas kiss jau ir taip 10 kartu matytas, bet galima dar 100 paziuret, kol ta meile trunka kaip sakant 3 metus biggrin.gif O dar del Edvardo bucinys, man jis nebuvo pats paciausias, o uzstrigo kitas, tiksliai neaprasysiu bet is pirmuju, kai dar neiprates buvo Bellos buciuoti. Tai va. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 06 02, 07:15)
clap.gif  clap.gif  clap.gif

user posted image

as taip to laukiau Josh...  ax.gif  biggrin.gif
user posted image



labas rytas mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif

nu pagaliau geros naujienos thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Ech... koks laimingas Edvardas ax.gif wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzsispyrele27: 02 birželio 2011 - 07:49
Daiva41, a tu gali greiciau eiti i darba... g.gif

Sitiek naujienu doh.gif o taves ner... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 06 02, 09:19)
Daiva41, a tu gali greiciau eiti i darba...  g.gif

Sitiek naujienu  doh.gif o taves ner...  ax.gif

Jau...nagrineju bigsmile.gif
Naujienos...o lia lia.... wub.gif wub.gif wub.gif
Noriu isteketi ir as...Edvardai, mesk Bela ir vesk mane ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 02 birželio 2011 - 08:32