Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas visoms 4u.gif. Naujienos jau visos wub.gif . Nuotraukos ir geros. Treileris ir toks gerutis, Bela tokia faina 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 19:38)
TREILERIS HD
o ten, kur Edvardas sviedžia Džeiką į sieną - tikrai ne vestuvės, nes Edvardas toks nepasipuošęs vestuviškai... gal čia momentas, kai Džeikas atėjo aiškinti santykių po kelionės... ARBA jau po gimdymo, kai jis pasako, kad Bela negyva. statau už pastarąjį variantą.

O po kelionės jie mušėsi? g.gif Taigi Edvardas kaip tik taikiai išėjo su Džeikobu pasišnekėti, kad jis įkalbėtų Belą operacijai unsure.gif Bliamba reiks knygą pavartyti. O gal ten senaristai kažko pribūrė? g.gif

O po gimdymo, taigi Džeikobas išeina atseit nužudyti Renesmės. Edvardas tikrai ten nesimušė, jis kandžiojo ją po to, kai suleido nuodus tiesiai į širdį. g.gif Ar aš kažko nepamento unsure.gif

Atsakyti
Nugi filmas nebus tiesiai tas pats, kas knyga. aš spėju, kad čia momentas po gimdymo, kai Džeikas sako "Ji negyva" ir tada Edvardas jam tvoja. Berods tame treilerio aprašyme buvo taip parašyta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 06 birželio 2011 - 20:25
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 18:38)
TREILERIS HD

sustabdžiau, tai ten kur man buvo neaišku, pasirodo vienas Volturių sviedžia į sieną tą "sekretorę"

o ten, kur Edvardas sviedžia Džeiką į sieną - tikrai ne vestuvės, nes Edvardas toks nepasipuošęs vestuviškai... gal čia momentas, kai Džeikas atėjo aiškinti santykių po kelionės... ARBA jau po gimdymo, kai jis pasako, kad Bela negyva. statau už pastarąjį variantą.

ir as stabdziausi... man vat ir idomu buvo kas ten ka laido i sienas...
nepamenu vietos kur Edva su Jakobeliu musesi.. bet gal musesi biggrin.gif jei gi geriausi draugai biggrin.gif

jo ir as uz pirma varianta smile.gif

QUOTE(laguna @ 2011 06 06, 18:59)
. O gal ten senaristai kažko pribūrė?  g.gif

O po gimdymo, taigi Džeikobas išeina atseit nužudyti Renesmės. Edvardas tikrai ten nesimušė, jis kandžiojo ją po to, kai suleido nuodus tiesiai į širdį.  g.gif  Ar aš kažko nepamento  unsure.gif

tai ne viska tikrai pagal knyga darys ... tai manau, kad gali but visokiu dalyku...

Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 19:38)
TREILERIS HD

sustabdžiau, tai ten kur man buvo neaišku, pasirodo vienas Volturių sviedžia į sieną tą "sekretorę"

o ten, kur Edvardas sviedžia Džeiką į sieną - tikrai ne vestuvės, nes Edvardas toks nepasipuošęs vestuviškai... gal čia momentas, kai Džeikas atėjo aiškinti santykių po kelionės... ARBA jau po gimdymo, kai jis pasako, kad Bela negyva. statau už pastarąjį variantą.


sulauksim filmo, tada paziuresim kaip is tiesu buvo, idomu ir man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 21:25)
Nugi filmas nebus tiesiai tas pats, kas knyga. aš spėju, kad čia momentas po gimdymo, kai Džeikas sako "Ji negyva" ir tada Edvardas jam tvoja. Berods tame treilerio aprašyme buvo taip parašyta  g.gif

QUOTE(antajo @ 2011 06 06, 21:30)
ir as stabdziausi... man vat ir idomu buvo kas ten ka laido i sienas...
nepamenu vietos kur Edva su Jakobeliu musesi.. bet gal musesi biggrin.gif jei gi geriausi draugai biggrin.gif
jo ir as uz pirma varianta smile.gif
tai ne viska tikrai pagal knyga darys ... tai manau, kad gali but visokiu dalyku...

QUOTE(*aij* @ 2011 06 06, 21:31)
sulauksim filmo, tada paziuresim kaip is tiesu buvo, idomu ir man  smile.gif

Ale taip ilgai laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 06, 13:19)
Jo jo Kristen tik per raudoną kilimą su bateliais perėjo biggrin.gif
Dar keletas gražuolių:
user posted imageuser posted image

blink.gif blink.gif blink.gif ale atrodo kad Peteris apdroze Taylora ir viska ant saves susikrove blink.gif Tayloras kai sukudo tai tip top mano vienas exas blink.gif ar cia man taip akys nusirodo??? nu kad baisiai sukudes?
Atsakyti
Nezinau ar buvo, bet idedu dar akims paganyt 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Labas rytas.

Už rankučių susikabinę. Gražu. wub.gif

Man irgi Taylor'as sukūdęs atrodo. g.gif
Atsakyti
Robert Pattinson, Andrew Garfield MTV Movie Awards After-Party West Hollywood'e
user posted image

Mieliausia pora MTV apdovanojimuose:
user posted image
Balsavimo rezultatai:
1.Robert Pattinson & Kristen Stewart were dubbed the King & queen of the night with 68% of the vote,
2.Justin Theroux & Jennifer Aniston came in second with 12%,
3.Paul MacDonald and Nikki Reed (joyously announcing their engagement) came in at 11%,
4.Taylor Lautner and Lily Collins came in fourth in the poll with 9%.

Birželio 6. Kristen su asmens sargybiniu LAX. Neaišku kur ji skrido, bet manoma, kad tai susiję su jos nauju filmu (Snieguolė).
user posted image
Po MTV apdovanojimų ją matė Chateau Marimont, o vėliau limuzinu su Robertu ir draugais ji vyko į after party Soho House West Hollywood'e .

Birželio 6. Robas grįžo į Torontą.
user posted image

GQ du kartus išrinko Robą, kaip geriausiai apsirengusi "Week in style".
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 07 birželio 2011 - 07:01
Geriausios akimirkos iš MTV apdovanojimų. smile.gif
http://www.youtube.c...h?v=GXm6iP4LHZE

Kooookie žvilgsniai. bigsmile.gif Ech, meilė... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Juodre- @ 2011 06 07, 02:04)
Nezinau ar buvo, bet idedu dar akims paganyt  4u.gif

user posted image

Nu kiiek pamenu tai cia sufotosopinta sita foto rolleyes.gif
Atsakyti