Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas rytas,

Eina sau kkokiu naujienu radau, ech kaip smagu skaityti is ryto tokias naujienas bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Kokie saunuoliai kad laimejo geriausias nominacijas Robertas su kristen wub.gif
Jau labai norejau kad musu porele pasibuciuotu o cia ziuriu nuleke ir taylora pabuciavo nu juokiausi gerai atrode... lotuliukas.gif
Grazi kristen kaip visada ir robertukas ne isimtis wub.gif thumbup.gif

O treileris vauc be zodziu bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Čia Kristen labai žavingai atrodo bigsmile.gif

user posted image

Labai labai graži thumbup.gif
user posted image

Džeikobo gerbėjoms:
user posted image

Dėl romantikos rolleyes.gif
user posted image

Aistrai blush2.gif biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 06 birželio 2011 - 09:49
labas rytas smile.gif

as traileri paziurejau ne per mtv.. jau prima buvo ikeltas jis.... smile.gif

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 03:45)
ANTAJO TU DAR GYVA?????? Gerai atrode Railiukas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Blyn po kol kas sekasi... Tikiuosi taip iki galo varysim...


jo mano biciukas bigsmile.gif
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 04:04)


Cielos trys nominacijos. I'm proud of them thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

me too!!!!

special for Zizilija (linkejimai nuo vieno zmogiuko tau cia )

traileris rusu kalba

Kristen stulbinamai man atrodo, tokia kokia man patinka... super super... ir traileri per vestuves kokia grazuteeeeee mmmmm super!
Atsakyti
Dar karta sveikinimai geriausiems thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image

Kas nematė trancliacijos biggrin.gif Rob ir Teylor'o bučinys. Kaip viskas vyko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 06 birželio 2011 - 10:07
QUOTE(laguna @ 2011 06 06, 09:18)
O čia penas mano akims  wub.gif  wub.gif  wub.gif

O tu penėkis tetušiu lotuliukas.gif
o už nuotraukas ačiū wub.gif biggrin.gif


mergos, o kas te treilerio vidury dar rodoma, kažkas Volturijoj (kokia lyg kova?) ir dar vienas kovos epizodas, kur Edvardas lyg Džeikobą į sieną sviedžia? g.gif
Atsakyti
***** radau tik dalim paziureti, bet musiskiu visas scenas praizurejau thumbup.gif Greiciau butu kur visa parsisiust rolleyes.gif
Aaaa kaip faina, kokie jie faini thumbup.gif Robke isvis nerealus mmmm wub.gif
O traileris irgi liux, ziauriai patiko, Bella man ten fantastiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2011 06 06, 10:46)
Čia Kristen labai žavingai atrodo  bigsmile.gif

user posted image




grazus momentai visi labai wub.gif
QUOTE(laguna @ 2011 06 06, 10:55)
Dar karta sveikinimai geriausiems  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
user posted image

Kas nematė trancliacijos  biggrin.gif  Rob ir Teylor'o bučinys. Kaip viskas vyko smile.gif

ojei, gerai cia pavare bigsmile.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
treileri ziurint virpuliukai tik laksto ... wub.gif
Atsakyti
As tai vyro laukiu... Jau nusileido Kijeve, dar reikia palaukti tris valandeles ir galesiu apkabinti heart.gif net saldu kai pagalvoju... Reikia dazniau mums tokias atostogu atskirai pertraukas daryti biggrin.gif

Jacksonas su ta dzinsine liemene man ne kaip atrodo, Emeto garbanos irgi nepribloskiancios...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Kaip džiaugiuos mūsiškiais!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šaunuoliai!!!!!!
Pražiūrėjau visus video ir nuotraukas. Ačiū visoms už naujienas aciuks.gif
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 04:53)


Kristen nuostabiai atrodė wub.gif wub.gif wub.gif Čia turbūt pati gražiausia ir labiausiai jai tinkanti suknelė thumbup.gif O ir pati Kristen tiesiog šviečia bigsmile.gif


Labai juokingas Taylor ir Roberto bučinys lotuliukas.gif


QUOTE(antajo @ 2011 06 06, 10:54)
special for Zizilija  (linkejimai nuo vieno zmogiuko tau cia )

traileris rusu kalba

Kristen stulbinamai man atrodo, tokia kokia man patinka... super super... ir traileri per vestuves kokia grazuteeeeee mmmmm super!

Ačiū labai abejoms aciuks.gif bigsmile.gif Smagiausia kai viską suprantu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 06, 11:09)
O tu penėkis tetušiu  lotuliukas.gif
o už nuotraukas ačiū  wub.gif  biggrin.gif
mergos, o kas te treilerio vidury dar rodoma, kažkas Volturijoj (kokia lyg kova?) ir dar vienas kovos epizodas, kur Edvardas lyg Džeikobą į sieną sviedžia?  g.gif

Tetušis atsargoj kolkas biggrin.gif

O ten kur Edvardas sviedžia Džeikobą, gal kur per vestuves buvo aplankyti ir pasveikinti Belos? Na kur jis nesusivaldė. Gal ta scena g.gif Nu kitos nesugalvoju schmoll.gif

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 11:37)
Jacksonas su ta dzinsine liemene man ne kaip atrodo, Emeto garbanos irgi nepribloskiancios...

Ėjau pažiurėti kas ten per liemenė doh.gif lotuliukas.gif Nu nemačiau jos schmoll.gif biggrin.gif Šiaip į vesterną pradeda linkti Jacksonas cool.gif
Atsakyti
Ne ne, liemenė tikrai ne čiotkiausia biggrin.gif bet jis mėgsta savo gimtojo Texaso aprangą...
Kellanas man apskritai yra no no no.

Graži Nikki, bet nepatinka apranga, labai nemėgstu tų mini ir ant viršaus peršviečiamų tinklų. labai beskonybė mano akims.
Atsakyti
pastebejot, kad Kristen ejo be aukstakulniu bateliu apdovanojimo pasiimt uz geriausia bucini thumbup.gif savam stiliuj thumbup.gif
Atsakyti