Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ei, o tas siurpraizas jau buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 06, 05:32)
Pala, pala  blink.gif kažką praleidau. BA treileris vakar buvo įmestas ar kas?????

Nu tai pasirodo, bet del to, kad nematem mums tik pasiseke, ane? Laukiam staigmenos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip, mums pasisekė thumbup.gif

Dar šiek tiek palaukt liko ir galėsim alpėt iš wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
joa vakar buvo oficialiam puslapy įmestas... unsure.gif įdėt nuorodą ar pabūsit kantrios? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 06, 05:37)
Ei, o tas siurpraizas jau buvo? g.gif

Blyn gal cia musu berniuku bucinys...? g.gif g.gif Ar kazka buvo sukonkretine? Gal kai treileri pristatines ka nors dar pavarys??? g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 06, 05:38)
joa vakar buvo oficialiam puslapy įmestas...  unsure.gif  įdėt nuorodą ar pabūsit kantrios?  biggrin.gif  biggrin.gif

oi ne ne aciu... As kantri... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Patinka man tas laukimas... Mmmmm... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O gal čia pačioj pradžioj su Teiloru??? Nors gal dar bus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

PALAUKSIM mirksiukas.gif nedėk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pliukšt: 06 birželio 2011 - 04:41
Aš palauksiu kol treilerį per mtv parodys, bet nuorodą galima kelt, manau. smile.gif

Nu sakė, kad susiję su drugeliais ir levandų ar tai purpurine spalva. Taip sakė Jasper ir Esme. g.gif
Atsakyti
teisingai ugdom valią biggrin.gif o dėl siurprizo tai ir aš nežinau unsure.gif
Atsakyti
O, drugelius paminėjo Sudeikis bigsmile.gif Nu žiūrim toliau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 06 birželio 2011 - 04:45
Ujujujui ***** siurpusliukai lakse per treileri wub.gif wub.gif wub.gif Grazu... Viskas grazu...
Atsakyti
Aš be žooooodžiuuuuuuuu...... wub.gif
Atsakyti
O dabar galima ir linką įmest, kad per ilgą pertraukėlę pasžiūrėt galėtumėm bigsmile.gif

Kokia Bela graži wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti