Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 06, 04:02)
Turbūt jie gavę best kiss už BA II pasibučiuos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif

Tikrai šikniai mad.gif Tieeek metų kankina. Ot bus bajeris ir už BD II nominacijos negaus. doh.gif
Atsakyti
Gaus gaus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amiletta @ 2011 06 06, 05:07)

Tikrai šikniai mad.gif Tieeek metų kankina. Ot bus bajeris ir už BD II nominacijos negaus. doh.gif

Ir gaus ta nominacija Haris Poteris lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Blyn... Uchhh kaip graziai maivosi jis ant tos scenos heart.gif ... Mmmmm. O Jacobas lupas nusivale kai Robke ji kiss'telejo... *** durnas. As neplauciau lupu niekad lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ką daug nemiegančių šiandien biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As tai laukiau laukiau bucinio... Tai dabar laukiu laukiu trailerio... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif Po to lauksiu lauksiu vyro savo... Ai ne dar pries tai... Lauksiu lauksiu Kristen ant scenos atsiimti savo nominacijos (esu simta procentu tikra, kad ji gaus). thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamie's girl: 06 birželio 2011 - 04:22
user posted image

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 04:21)
As tai laukiau laukiau bucinio... Tai dabar laukiu laukiu trailerio...  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif  Po to lauksiu lauksiu vyro savo... Ai ne dar pries tai... Lauksiu lauksiu Kristen ant scenos atsiimti savo nominacijos (esu simta procentu tikra, kad ji gaus).  thumbup.gif  thumbup.gif
Aš to paites laukiu. Na, išskyrus vyrą. lotuliukas.gif
Atsakyti
bet ar jis į lūpas bučiavo, taip užsivertęs ir prispaudęs kad nesuprasi lotuliukas.gif
Papildyta:
o manot kitą treilerį rodys? nes aš tai abejoju... tuo labiau, kad jį dar vakar išėmė iš neto...
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2011 06 06, 05:24)
o manot kitą treilerį rodys? nes aš tai abejoju... tuo labiau, kad jį dar vakar išėmė iš neto...
as nemaciau... unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tai man bus naujiena... tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 06, 05:29)
as nemaciau...  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Tai man bus naujiena...  tongue.gif  tongue.gif

tada kitas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Pala, pala blink.gif kažką praleidau. BA treileris vakar buvo įmestas ar kas?????
Atsakyti
Kokį kitą? g.gif

Jeeee, Kristen lamėjo. thumbup.gif
Atsakyti
Je je je clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif

Nu briliant nu. Ir KRISTEN saunuole. And the popcorn is mine thumbup.gif thumbup.gif Gaila, kad Robkes nerode kaip jis i ja ziurejo rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti