Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 21:42)
o koks tau skirtumas nuo to?


Toks, kad kai skaitau temą nuolat ir visus postus, tą pačią informaciją reikia skaityti vos ne kas dešimt puslapių cool.gif Tas dieduks alzhaimeris dar ne mano draugas, tad nuolat primint info dar nereikia cool.gif

!!!

Ir prašau jau ne pirmą kartą - ištrinkit mano snukutį iš visų meet'ų albumų. Nenoriu aš ten būt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laputaitytė: 01 birželio 2011 - 21:47
Partizane, dekui uz keliasdesimtkazkelinta (57 berods g.gif biggrin.gif ) stilinga palata 4u.gif
Balsavau uz pirma varianta, knygas. Nors kelia i Twilight pasauli atvere pirmas filmas ir aktoriai labai patinka, bet...be knygu to pasaulio nebuciau pajutusi... ax.gif ( labai gundantis buvo ir ketvirtas variantas) biggrin.gif
QUOTE(egliosha @ 2011 06 01, 18:02)
Ir dar neatmeta galimybes parasyti pratesima apie Jacoba ir Renesme wub.gif

Jei taip jau tikra tiesa pasakyti, tai as laukiu "Midnight Sun", bet jei ji jos netes, tai neliudesiu. schmoll.gif
Mane labiau domintu Renesmes ir Dzeikobo gyvenimo tesinys... ax.gif
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 22:07)
  Galima MTV puslapyje eiti balsuoti. Pvz, už Belos ir Džeikobo bučinį biggrin.gif  thumbup.gif  atleisk Daiva

lotuliukas.gif Si karta nebegau ir 10 apsuku nevariau schmoll.gif ...balsuoju tvarkingai... i diena po karteli... biggrin.gif
QUOTE(*Bounty* @ 2011 06 01, 22:27)
Matai man tikrai lengviau tik atsakyma perskaityti  biggrin.gif  4u.gif

Gaila, kad tokia tavo pozicija verysad.gif

Laputaityte, ko ciongus keli... g.gif biggrin.gif
Nors vienoje temoje pabuname be pykciu...as taip pat noriu, kad mane is meeto fotkiu istrintu, bet ta juk galima sutvarkyti per az...( as cia draugiskai...nieko pries tave neturiu...paciai liudna, kad info kuria keliu ir kuria kelia kitos panos, niekam nereikalinga, bet...mes juk dideles mergaites ir as manau, kad turime taikytis viena prie kitos...priesingu atveju yra du keliai arba / arba...ir mes visos tai puikiai zinome)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 01 birželio 2011 - 22:02
Hi smile.gif
Aciu uz tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mmm.. del apklausos, balsuot dar negaliu tai pasireiksiu.. as is tu kur ir filmai ir knygos labai patinka, manau viskas del to, kad filmus pirma pamaciau, poto seke knygos, todel filmu ir negaliu nurasyt smile.gif pirmas susizavejimas visa istorija nuo ju ir prasidejo ax.gif Nors nervina, kad filmuose nera daug scenu, kurios aprasytos knygose unsure.gif Zodziu as uz ta varianta kur abu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 01, 21:51)
Laputaityte, ko ciongus keli... g.gif
Nors vienoje temoje pabuname be pykciu...as taip pat noriu, kad mane is meeto fotkiu istrintu, bet ta juk galima sutvarkyti per az...( as cia draugiskai...nieko pries tave neturiu...paciai liudna, kad info kuria keliu ir kuria kelia kitos panos, niekam nereikalinga, bet...mes juk dideles mergaites ir as manau, kad turime taikytis viena prie kitos...)


Rėžčiau kalbą, bet nu labai jau nemaloni bus. ir tikrai tada bus ciongas pakeltas. O kol kas aš ramiai.
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 01, 21:51)
Nors vienoje temoje pabuname be pykciu...as taip pat noriu, kad mane is meeto fotkiu istrintu, bet ta juk galima sutvarkyti per az...( as cia draugiskai...nieko pries tave neturiu...paciai liudna, kad info kuria keliu ir kuria kelia kitos panos, niekam nereikalinga, bet...mes juk dideles mergaites ir as manau, kad turime taikytis viena prie kitos...priesingu atveju yra du keliai arba / arba...ir mes visos tai puikiai zinome)

m... As visad paskaitau kai kazkas naujo...bet pvz merginos kurios uzsuka del konkreciu dalyku gi tikrai neprivalo per visas temas knistis ir atsakymo ieskot 4u.gif
As tiesiog zinau pagal save, turiu kazkoki klausima (nesvarbu kokiam skyrely), pervarau greit tema, jei neuzkliuna joks panasus atsakymas, klausiu.. smile.gif Tarkim sita tema seku, taip nuosirdziai, kitu ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 01, 22:08)
m... As visad paskaitau kai kazkas naujo...bet pvz merginos kurios uzsuka del konkreciu dalyku gi tikrai neprivalo per visas temas knistis ir atsakymo ieskot 4u.gif
As tiesiog zinau pagal save, turiu kazkoki klausima (nesvarbu kokiam skyrely), pervarau greit tema, jei neuzkliuna joks panasus atsakymas, klausiu.. smile.gif Tarkim sita tema seku, taip nuosirdziai, kitu ne smile.gif


Nika, tame ir skirtumas, jei nesėdi temoj, nebendrauji tai nuleki, permeti akim temą dvi ir paklausi, jei atsakymas neužkliūna. O jei nuolat sėdi ir rašai, tai kaip ir skaitai, ką kiti rašo, ar ne?
Atsakyti
NEW Pictures of Rob on the Cosmopolis set - June 1st

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 01, 21:51)
paciai liudna, kad info kuria keliu ir kuria kelia kitos panos, niekam nereikalinga, bet...

kodėl niekam, yra labai daug kam. aš pvz skaitau ir žiūriu, ir man įdomu. o kaip gi kitaip, galiausiai visi to ir ateina į temą.
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 06 01, 22:19)
Nika, tame ir skirtumas, jei nesėdi temoj, nebendrauji tai nuleki, permeti akim temą dvi ir paklausi, jei atsakymas neužkliūna. O jei nuolat sėdi ir rašai, tai kaip ir skaitai, ką kiti rašo, ar ne?

Taip smile.gif Bet tarkim sita mergina, kuri klause, man nelabai matyta.. smile.gif
As gal, kad tos info nekeliu visai kitaip reaguoju.. tarkim belenkuri ir musiskiu gerai zinomu merginu uzduotu toki klausima as visai nesupykciau, kad kazko nepaskaite ir praleido.. ax.gif
Sakau, gal mano poziuris toks, kad as pati tos info nekeliu
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 01, 23:20)
kodėl niekam, yra labai daug kam. aš pvz skaitau ir žiūriu, ir man įdomu. o kaip gi kitaip, galiausiai visi to ir ateina į temą.

drinks_cheers.gif as viska, ziuriu, seku, viskas idomu, tik laiko maza.
Atsakyti
QUOTE(Laputaitytė @ 2011 06 01, 21:46)
Toks, kad kai skaitau temą nuolat ir visus postus, tą pačią informaciją reikia skaityti vos ne kas dešimt puslapių cool.gif Tas dieduks alzhaimeris dar ne mano draugas, tad nuolat primint info dar nereikia cool.gif


o man, manau ir kitiems, yra daug įdomiau skaityti tą pačią informaciją apie Twilight kad ir šimtus kartų, nei tavo pykčio ir pagiežos persunktus postus, po galais, net nesusijusius su Twilight.

ir dar kitoms noriu pasakyt - aš čia su niekuo nesipykstu, rašau ramiai labai apgalvotas mintis. tiesiog manau jau gana, nes žmogui pykčio drabstymuisi pabaigos nėr. daugiau aš nebediskutuosiu ta tema. ir patylėsiu kurį laiką

o lagūna, tu ten mano džasperio neužsavink per daug biggrin.gif

Atsakyti
Pament, keliau sia foto, kur fanai izvelge nuotrauka esancia treilerio viduje...
user posted image
Fanai issiaiskino, kad tai ne Roberto treileris, o sakykim, galima grimerine, nes Roberto treilerio durys atsidaro i kita puse ir jis arciau grindinio...
user posted image user posted image
Atsakyti