Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 23:11)
pas mus šautuvų nėra, tokių filmukų berods nemėgsta, tai nėr bėdų. o šiaip ji žiūri net visokius elus bandžius (nu gal dėl to, kad ir mes žiūrim, tiksliau fone eina), tai nedraudžiu. tik didelį smurtą perjungiu, gi būna vidury dienos ima ir rodo netikėtai...
graži, ale ji primena man japones, su tokiu barbiškai emo makiažu. bet tai ką, šakės, 11 metų, sunku patikėt.
pagerk gerai ir nuvaryk su padruškėm, bus smagu  thumbup.gif
Japoniene, geriam ne? aš irgi, šampę kalu biggrin.gif

Tu MERGAITES augini, o tame visas skirtumas ra. rolleyes.gif O didelį smurtą ir mes perjungiam, nors atrodo kad jam įdomu vistik.

Tep tep mergina visa į mama. lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei rimtai tai manau bus verta grieko, kaip sakė vienas draugas gražūs vaikai iš meilės gaunas. cool.gif cool.gif
Šiaip jai čia tik ką 10 stuktelėjo. Dabar dar didesnė. Nu bet nesidažo paprstai.

Jo geriu, matosi unsure.gif
Papildyta:
Nu *** sakiau eisu miegoti, bet..... einu sidro atsinešiu ir čia atgal biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 23:21
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 04, 00:18)
žinok nebuvau  unsure.gif

Tai kai varysi i Londona, butinai aplankyk ir apie mane galvok... biggrin.gif

Cin cin pjanicos. Gul gul gul

Nika kada keli sparnus?

Per MTV varo QUEEN koncerta... Jeeee... Fainas fonas... Patinka man jie...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamie's girl: 03 birželio 2011 - 23:27
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 23:18)
žinok nebuvau  unsure.gif
o taip, tos mamos nieko nesupranta. bet paskui, kai bus koks dvidešimt, taip nebeparins, bus vėl normaliai biggrin.gif paguodžiau ne? biggrin.gif

Nika, o tu ką geri? ot pjanicų šutvė



QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 23:26)
Tai kai varysi i Londona, butinai aplankyk  ir apie mane galvok... biggrin.gif

Cin cin pjanicos. Gul gul gul

Nika kada keli sparnus?

Per MTV varo QUEEN koncerta... Jeeee... Fainas fonas... Patinka man jie...


***** as vos speju skaityt biggrin.gif As JAU pagerus, rukyto alaus, labai jis man skanus rolleyes.gif
Paskaiciau ir eisiu miegot... senatve... biggrin.gif
O sparnus keliu 06.24 jei nieks nepasikeis ax.gif Ir varau ne su mintim uzsidirbti, o su mintim gerai praleisti vasara cool.gif Jauciu tokia ji ir bus ax.gif
Gerai mergaitos paka alc.gif
Ir kokiu cia suduvu bebuvo temoj, vistiek noriu pries isvaziuojant pasimeetint, ypac jei kosmo prisijunktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 04, 00:35)
Ir kokiu cia suduvu bebuvo temoj, vistiek noriu pries isvaziuojant pasimeetint, ypac jei kosmo prisijunktu 4u.gif

ou jeeeee!!!!!! bus meeeeeetas... ilgas turbut!!!! biggrin.gif Bet kokiu atveju tie kas male suda ir pasmirdo yra toli ir meete gi nebus biggrin.gif

Man patinka tavo paziuris thumbup.gif Bus super smagu!!! Noreciau ir as su tavim vaziuoti ten kazkur, kur nera Lietuvos kvapo biggrin.gif Ale, kad mano kompanija didele biggrin.gif Ir alaus dar negeria biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamie's girl: 03 birželio 2011 - 23:41
Nika, kada tu išvarai? Žinoma, kad tau svarbiausia pasitūsint toj Amerikėj. Ir teisingai, neskaičiuok/neskūpink per daug, varyk kiek gali, keliauk, dairykis. Dauguma mūsų bendrakursių varė, ką uždirbo, tą ten vietoj prakeliavo, na ir kelionė atsipirko žinoma. Bet įspūdžių ir prisiminimų visam gyvenimui thumbup.gif

aha, apie temą. ar manot, kad parodys Belą vestuvine suknele treileryje? aš manau kad ne biggrin.gif nu kaip gi kitaip išlaikyt intrigą. turiu omeny iš priekio, pilnai, kad matytųsi.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 04, 00:44)
aha, apie temą. ar manot, kad parodys Belą vestuvine suknele treileryje? aš manau kad ne biggrin.gif nu kaip gi kitaip išlaikyt intrigą. turiu omeny iš priekio, pilnai, kad matytųsi.

N geriausiu atveju is nugaros. Bet siaip vestuves gi vienas svarbiausiu momentu... Tai kazka gi rodys... Gal kaip Dzasperas Alisą po stalu glostines??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Labas rytas mirksiukas.gif kaip nenoriu i darba tokiu oru doh.gif

Nika aisku, kad prisijungsiu, tik nepamirskit manes bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

Jamie's girl as ir pries tuos kvialus miltikus, niekada ju nesupratau, ir vaikams (kai tokiu turesiu biggrin.gif ) tikrai ziuret neleisiu, nesamone kazkokia doh.gif
Atsakyti
labas rytas!

QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 04, 00:11)
N geriausiu atveju is nugaros. Bet siaip vestuves gi vienas svarbiausiu momentu... Tai kazka gi rodys... Gal kaip Dzasperas Alisą po stalu glostines???  g.gif  g.gif  g.gif


as manau is vestuviu daugiau nieko neberodys smile.gif cia jau viska parode .... as taip galvoju..

apie multikus: nesamones tie multikai.. kol mazas didisis buvo neleisdavau.. dbr jau jis ziuri filmus kartu su mumis.. aisku ne visus..
o mazasis teletabisu ziuri biggrin.gif tai ramiakas biggrin.gif bet pvz jis pasiemes pakaba zaidzia policininku: tipo stok ir nejudek. nors gyvenime netures jokio sautuvo...
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif

Aš irgi manau, kad iš vestuvių nieko daugiau neberodys. smile.gif

Mergaitės, pagal programą MTV apdovanojimai truks tik dvi valandas. g.gif Kažkaip labai trumpai, sakyčiau. g.gif
Na va, kitur radau, kas 3 valandas. doh.gif Pagyvensim - pamatysim. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 04 birželio 2011 - 09:52
Sveikutės,

New photos of Kristen and Dakota from the Runaways!
user posted image
user posted image

Kiowa Gordon ari Feinstein MTV Movie Awards Style Lounge @ W Hollywood
user posted image
user posted image
user posted image

E! News: MTV Movie Awards Seating
Atsakyti
Sveikos

Daiva, kas čia dabar unsure.gif Tikiuosi greit sugrįši 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Jamie's girl, pavarai thumbup.gif biggrin.gif Man tėvai leidžia vertis auskarus kur tik noriu, tai tikriausiai todėl turiu tik ausyse biggrin.gif biggrin.gif nors šiaip tai dar skausmo bijau

Prieš MTV apdovanojimus bus kažkoks siurprizas Twilight fanams, net MTV tviteryje prašė savo reakciją nufilmuot ir siųst ten į kažkokią svetainę. Kaži kas čia bus g.gif tikiuosi nebus kaip su Oskarais doh.gif

Ir dar apie MTV - Robertas, Chelsea Handler ir Patrick Dempsey tikriausiai pristatys MTV Generation Award, kurį gaus Reese thumbup.gif
Atsakyti