Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(antajo @ 2011 06 03, 23:54)

o, mano vaikis hormonais spaudosi kaip dragon balls koks... dzin jam kaip jis atrodo.. bet visokiu nesamoniu prisigalvoja...  cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi prajuokinai... Dragon balls. Pas mane namie yra uzdrausti filmukai - bakugani, drakonai, nindzes ir visi tos serijos, dar toma ir dzeri bandau prastumt kaip nevartojama, bet sunkiai sekasi, tai dukra varineja per kanalus ir per CN rodo koki bakugana, tai rekia ant visu namu - uzdraustas filmukaaaaass, neziuriuuuuu. Ir neziuri... Pas pusbroli nuvarius visus bakugano zaislus surenka ir morala atskaito, kad cia uzdrausto filmuko atributika, kad smurtas nera gerai. vnz lotuliukas.gif Mano sunus gavo dovanu sautuva, tai pasidziauge juo savaite, nes kai nusitaike ir sove i mane, tai keliavo i siuksliu deze... Nera pas mane tokiu zaislu... Kokia jusu nuomone apie tuos filmukus ir zaislinius sautuvus?

sorry uz offtopick'a, bet idomu pasidare....

P.S. Pirmadieni vyras griztaaaaaa thumbup.gif thumbup.gif Pasiilgau rupus miltai.... bigsmile.gif
Atsakyti
JAZAUUUU KOKIO dydžio gavosi tuoj trinsiu. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, Daiva, style oro_buckis.gif,
Daiva verysad.gif Nori pasakyti cia paskutinis siunciamas buckis???? verysad.gif
Man ziauriai gaila, nu ziauriai!!! verysad.gif Norejau daug rasyti, bet neberasysiu nieko ta tema ir lauksiu sugriztancios lb lb greitai tongue.gif
QUOTE(antajo @ 2011 06 03, 21:30)
obankiiiiii!!! nu tu ciocia pavarai biggrin.gif as tattoo vis neisdristu pasidaryt.. nors svajoju...

Style!!!! Jega! Dabar labai idomu kaip atrodo bigsmile.gif Blem bet jauciu skaudejo aaaa kaip bijau skausmo biggrin.gif
As kaip ir antajo ziauriai noriu tattoo rolleyes.gif Bet bijau bijau bijau, bet zinau kad vistiek pasidarysiu, ant kojos prie kauliuko tokia nediduke visai smile.gif Tik reik arba isidrasint ir nuvaryt arba prilupt, nes tada irgi nieks nebaisu biggrin.gif
Atsakyti
Japoniene... Matau... Nori pasakyti cia jai desimt metu???? unsure.gif unsure.gif unsure.gif Blem kur tie vaikai skuba... Kas makiaza dare? Negi pati? unsure.gif
Atsakyti
Japoniene - sveikinu, kad viskas taip liuks thumbup.gif

aš galvoju, nu ko aš noriu. noriu būt gražia standžia figūra, va ko noriu biggrin.gif čia deja ne jaunystės svajonė, o senatvės biggrin.gif lotuliukas.gif tatuškę turiu ir daugiau nenoriu, kol kas.

style, man toks diedas nesueitų, nu toks, su auskarais plačiais. fui fui fui biggrin.gif

mano dukra labai stiliova. pamokinau kažkada, kas prie ko tinka - nu tipo spavom, tai dabar ne-derinį aprengti sunku, oi sunku. arba kokį negražesnį bet šiltą treningą meta šalin, sako - neeee negražuuuus. o gražus - toks, kur kvalbonų yra biggrin.gif va jums ir trimetė. bet aš džiaugiuosi, o ir vyras apsiprato, kad namie bus trys fyfos kaip jis sako, nors savęs fifa gi nelaikau.

Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2011 06 04, 00:04)
Style!!!! Jega! Dabar labai idomu kaip atrodo bigsmile.gif Blem bet jauciu skaudejo aaaa kaip bijau skausmo biggrin.gif

Labai nedaug skaudejo... Kai gimdysi labiau skaudes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 23:03)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Oi prajuokinai... Dragon balls. Pas mane namie yra uzdrausti filmukai - bakugani, drakonai, nindzes ir visi tos serijos, dar toma ir dzeri bandau prastumt kaip nevartojama, bet sunkiai sekasi, tai dukra varineja per kanalus ir per CN rodo koki bakugana, tai rekia ant visu namu - uzdraustas filmukaaaaass, neziuriuuuuu. Ir neziuri... Pas pusbroli nuvarius visus bakugano zaislus surenka ir morala atskaito, kad cia uzdrausto filmuko atributika, kad smurtas nera gerai. vnz  lotuliukas.gif Mano sunus gavo dovanu sautuva, tai pasidziauge juo savaite, nes kai nusitaike ir sove i mane, tai keliavo i siuksliu deze... Nera pas mane tokiu zaislu... Kokia jusu nuomone apie tuos filmukus ir zaislinius sautuvus?

sorry uz offtopick'a, bet idomu pasidare....

P.S. Pirmadieni vyras griztaaaaaa  thumbup.gif  thumbup.gif  Pasiilgau rupus miltai....  bigsmile.gif


Jokia, rolleyes.gif žinai manau, kad auklėjimas yra bazė viso ko. Tai ar vaikas žais su šautuvais ar su barbėm, viskas priklauso ką vaikui į galvą įdęsi tokį ir rezultatą turėsi. Nes manau kad ne žais;ai didžiausia įtaką turi o vistik bendravimas. Čia mano nuomonė hau! šiek tiek išgėrus esu tai juokauju.
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 23:03)
Kokia jusu nuomone apie tuos filmukus ir zaislinius sautuvus?

pas mus šautuvų nėra, tokių filmukų berods nemėgsta, tai nėr bėdų. o šiaip ji žiūri net visokius elus bandžius (nu gal dėl to, kad ir mes žiūrim, tiksliau fone eina), tai nedraudžiu. tik didelį smurtą perjungiu, gi būna vidury dienos ima ir rodo netikėtai...

QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:03)
JAZAUUUU KOKIO dydžio gavosi tuoj trinsiu.  unsure.gif

graži, ale ji primena man japones, su tokiu barbiškai emo makiažu. bet tai ką, šakės, 11 metų, sunku patikėt.

QUOTE(Nika89 @ 2011 06 03, 23:04)
As kaip ir antajo ziauriai noriu tattoo rolleyes.gif 

pagerk gerai ir nuvaryk su padruškėm, bus smagu thumbup.gif


Japoniene, geriam ne? aš irgi, šampę kalu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 03 birželio 2011 - 23:12
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 04, 00:05)
aš galvoju, nu ko aš noriu. noriu būt gražia standžia figūra, va ko noriu biggrin.gif čia deja ne jaunystės svajonė, o senatvės biggrin.gif  lotuliukas.gif tatuškę turiu ir daugiau nenoriu, kol kas.
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
style, man toks diedas nesueitų, nu toks, su auskarais plačiais. fui fui fui biggrin.gif
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
mano dukra labai stiliova. pamokinau kažkada, kas prie ko tinka - nu tipo spavom, tai dabar ne-derinį aprengti sunku, oi sunku. arba kokį negražesnį bet šiltą treningą meta šalin, sako - neeee negražuuuus. o gražus - toks, kur kvalbonų yra biggrin.gif va jums ir trimetė. bet aš džiaugiuosi, o ir vyras apsiprato, kad namie bus trys fyfos kaip jis sako, nors savęs fifa gi nelaikau.

standžia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
na matai reikia ir tokiu kaip as, kurioms patinka biggrin.gif
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
thumbup.gif thumbup.gif Maniskei tai viskas su blink blink. Man irgi visokie blizgantys daikciukai patinka. Budama LONDONE turejau tiksla nusipirkti originalia ROLLING STONES maikona, bet esme ta, kad norejau, jog visas tas liezuvis butu su kristalais... Uzejom i viena parde Camden towne, tai blem mane ten iskeike, tipo this is not original, this is real shit... original without blink blink biggrin.gif taip ir likau be maike... Beje kas buvot Camden towne??? tai va ten as galeciau dirbti, gyventi, egzistuoti, naujas kvepavimas man atsivere tame panku, metalistu rajone... Mmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 23:05)
Japoniene... Matau... Nori pasakyti cia jai desimt metu????  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Blem kur tie vaikai skuba... Kas makiaza dare? Negi pati?  unsure.gif

tep ji pas mane padidinta bet ne žiauriai. biggrin.gif Mokiažą darė mama, nes ten tema buvo forsai ar kažkas panašaus g.gif , plius sudėtinga susitarti su deišimtmete, kad ramiai pabūtų.

QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 23:05)
Japoniene - sveikinu, kad viskas taip liuks  thumbup.gif

aš galvoju, nu ko aš noriu. noriu būt gražia standžia figūra, va ko noriu biggrin.gif čia deja ne jaunystės svajonė, o senatvės biggrin.gif  lotuliukas.gif tatuškę turiu ir daugiau nenoriu, kol kas.

style, man toks diedas nesueitų, nu toks, su auskarais plačiais. fui fui fui biggrin.gif

mano dukra labai stiliova. pamokinau kažkada, kas prie ko tinka - nu tipo spavom, tai dabar ne-derinį aprengti sunku, oi sunku. arba kokį negražesnį bet šiltą treningą meta šalin, sako - neeee negražuuuus. o gražus - toks, kur kvalbonų yra biggrin.gif va jums ir trimetė. bet aš džiaugiuosi, o ir vyras apsiprato, kad namie bus trys fyfos kaip jis sako, nors savęs fifa gi nelaikau.

ačiu ačiu, pačiai atrodo kad taip nebūna. unsure.gif

aha ir man VIENAREIKŠMIŠKAI nesueitu. FUI FUI FUI

Tau pasakysiu atvirai maniškė irgi buvo stiliova ir viską suprato kas prie ko tinka ir t.t. Bet.... arėjo toks amžius ir AŠ nesuprantu kas prie ko tinka ir t.t žodžiu pasijutau sena mama. kuri NIEKO nesupranta. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 23:23
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 04, 00:11)
Japoniene, geriam ne? aš irgi, šampę kalu biggrin.gif

As ir as ir... tik as juoda aluti.. mmm..

Japonienei tu 100 procentu teisi... SUTINKU, bet man tie multikai vistiek baisus... O vaikas su sautuvu rankose - SIAUBAAAAAS, man siurpai kunu laksto vien nuo minties. matet DIEVU MIESTA? As savaite po to filmo atsigaut negalejau...
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 23:12)
Beje kas buvot Camden towne??? tai va ten as galeciau dirbti, gyventi, egzistuoti, naujas kvepavimas man atsivere tame panku, metalistu rajone... Mmmm  wub.gif

žinok nebuvau unsure.gif

QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:13)
t Tau pasakysiu atvirai maniškė irgi buvo stiliova ir viską suprato kas prie ko tinka ir t.t. Bet.... arėjo toks amžius ir AŠ  nesuprantu kas prie ko tinka ir t.t žodžiu pasijutau sena mama. kuri NIEKO nesupranta.  verysad.gif

o taip, tos mamos nieko nesupranta. bet paskui, kai bus koks dvidešimt, taip nebeparins, bus vėl normaliai biggrin.gif paguodžiau ne? biggrin.gif

Nika, o tu ką geri? ot pjanicų šutvė
Atsakyti