Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 21:04)
Auskaras antaky  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif


OHOOoooOOO!
Geras bigsmile.gif o kaip aplinkiniai į tai?




žinau Partizane ir suprantu viską. Bet tas bendravimas buvo kažkas tokio, dėl ko ir į Vilnių buvau pasiryžus atlėkti biggrin.gif , o ir sunkiomis akimirkomis nuotaiką skaidrino.....
Kažkaip sentimentali aš paskutiniu metu. Matyt toks laikas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 22:02
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 22:01)

žinau Partizane  ir suprantu viską. Bet tas bendravimas buvo kažkas tokio, dėl ko ir į Vilnių buvau pasiryžus atlėkti  biggrin.gif , o ir sunkiomis akimirkomis nuotaiką skaidrino.....
Kažkaip sentimentali aš paskutiniu metu. Matyt toks laikas  g.gif

suprantu tave drinks_cheers.gif atlėk ir šiaip kada smile.gif biggrin.gif

tiesa, kažkada šnekėjom dėl darbo. tu nemąstei galimybės važinėt dirbt į Vilnių? tai vargina, bet čia judėjimas didesnis, jau jaučiasi kaip reikiant. o važinėt daug kas važinėja...

bet style auskaras antaky - man vis dar ohoho.
aš kažkada seniai norėju nosy, nu man buvo labai gražu toks mikroskopinis briliantukas nosy. bet kad mano nosis tokia didžiulė, tai man netiko toks dalykas - akcentuoti...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 22:09)
*suprantu tave  drinks_cheers.gif  atlėk ir šiaip kada smile.gif biggrin.gif

**tiesa, kažkada šnekėjom dėl darbo. tu nemąstei galimybės važinėt dirbt į Vilnių? tai vargina, bet čia judėjimas didesnis, jau jaučiasi kaip reikiant. o važinėt daug kas važinėja...

***bet style auskaras antaky - man vis dar ohoho.
aš kažkada seniai norėju nosy, nu man buvo labai gražu toks mikroskopinis briliantukas nosy. bet kad mano nosis tokia didžiulė, tai man netiko toks dalykas - akcentuoti...

*nežinau, gal kada... Man čia Kaune prisiruošti nueiti sudėtinga rolleyes.gif . Aš šiaip sunkiai su nepažįstamais į kontaktą einu unsure.gif .Buvau prisiruošus kartą ir ... patiko cool.gif . Reikės gal dar kada ... cool.gif
[color=yellowCOLORyellow]]** žinok radau aš darbą. Tiesą sakant naujiena tokia dar dažais kvepianti, bet kolkas esu LABAI patenkinta. Dirbu tai kas artima dušiai ir labai patinka. Tikiuosi sėkmė nenusisuks nuo manęs tuo labiau kad šimet mano metai mirksiukas.gif [/color]
*** Aha man irgi auskaras tokioj vietoj vistik kažkas TOKIO !!!!!!!
Bet ir nosy man nea schmoll.gif , antaky originalu, nosyje negražu nežinau kaip spuogas koks, tik blizganytis unsure.gif Nu bet čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 22:26
QUOTE(briliantik @ 2011 06 03, 22:17)
super, as ir kazkada norejau, bet db llb lb tattoo uz ausies noriu  ax.gif
Papildyta:


QUOTE(antajo @ 2011 06 03, 22:30)
obankiiiiii!!! nu tu ciocia pavarai biggrin.gif as tattoo vis neisdristu pasidaryt.. nors svajoju...



QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 22:37)
o - ba - na.
nu čia tai jooooo (čia toks Kaukės- Džimo Kerio smailikas turi būti, kur atsidaro stalčius ir išsivažiuoja liežuvis toli toli)


lotuliukas.gif Gera reakcija... Bet pagaliau as esu rami... Man senai to norejosi... O kada daugiau jei ne dabar...? Jaunystej tevai neleido, o dabar as pati sprendziu bigsmile.gif

QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:01)
OHOOoooOOO!
Geras  bigsmile.gif  o kaip aplinkiniai į tai?


Sese durna isvadino, bet dar nemate, dukra sake, kad grazu, bet ji tokio nenoretu, sunus sake, kad laaaabaaai grazu ir jis tokio nori, bendradarbes sake super, su viena is ju ir variau. O daugiau vertinanciu nebuvo, vyras nezino, bet jis uz tokius mano norus, va kai tevai pamatys tai nzn, reakcija bus tokia - kaaaaa? isprotejai??? kam bjauroji savo veideli???/ vajej vajej... bet, kad man dzin unsure.gif Jyk veidas mano, gyvenimas taip pat. Dirikas mano irgi pries neformalus (nors as saves tokia nelaikau biggrin.gif ), bet as gi pries pora savaiciu nusikirpau grifka, tai kam nereikia tas ir nematys biggrin.gif
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 23:09)
style auskaras antaky - man vis dar ohoho.
aš kažkada seniai norėju nosy, nu man buvo labai gražu toks mikroskopinis briliantukas nosy. bet kad mano nosis tokia didžiulė, tai man netiko toks dalykas - akcentuoti...

tai tu stebiesi??? Gerai kad as dar be dredu, nes tai irgi mano sena svajone biggrin.gif biggrin.gif

Man nosy mazas deimanciukas grazu... O beje tatooshke varysiu darytis birzelio gale, i ta pati salona... Irgi senas planas, tik reikia judet greiciau, nes jeigu visada lauksiu kazko, tai taip ir nepadarysiu to ko noriu... Man grazu, o kazkaip kitu nuomone... na ir lieka kitu nuomone. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:23)
Aha man irgi auskaras tokioj vietoj vistik kažkas  TOKIO !!!!!!!

biggrin.gif biggrin.gif
oi sita tema galima daug kalbeti - vieni uz, kiti pries... Bet man grazu... Labai... Man isvis tie vyrai, kurie siandien dare tatoo wub.gif wub.gif Vajej vajej... Mano slaptos meiles... Turejau viena toki... biggrin.gif Visas kunas tatuiruotas, papukuose auskarai, kojos blauzdoj auskarai, ausyse tos dideles skyles... Na ir ka... Super bicas buvo.. Nemaise man gyventi su juo tie piesiniai ir auskarai... Kaskart vis nauja ornamenta atrasdavau kokiam piesiny... I like it... Reikia man tatoo ie pirsingo salona atsidarineti, tada jau turesiu but kaip pavyzdys - pasipiesus, pasiauskaravus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jamie's girl: 03 birželio 2011 - 22:33
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 22:25)
*va kai tevai pamatys tai nzn, reakcija bus tokia - kaaaaa? isprotejai??? kam bjauroji savo veideli???/ vajej vajej... bet, kad man dzin  unsure.gif  Jyk veidas mano, gyvenimas taip pat.

**tai tu stebiesi??? Gerai kad as dar be dredu, nes tai irgi mano sena svajone biggrin.gif biggrin.gif


Va dėl to merginai stengiuosi NIEKO nedrausti, tiesiog argumentuotai paaiškinu savo poziciją tuo klausimu cool.gif Kolkas klauso paskui bus matyt. O kadangi mano tėvai NIEKADA nestabdė mano saviraiškos kažkokių neišsipidžių norų kaip ir nėra blush2.gif . Dėl to ir svarstau kaip čia būti pakankamai demokratiška mama. biggrin.gif
** O tų svajonių dar gal yra bigsmile.gif ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 22:33
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:32)
** O tų svajonių dar gal yra  bigsmile.gif ??

Sitos jau nebera :DDDDDDDDD Siame gyvenimo etape greiciau plikai nusiskusciau galva nei dredus velciaus...

Japoniene, kiek tavo panelei metu?

As tai savo vaikams saviraiskos priemoniu neriboju. Kad jus pamatytumet kaip kartais mano dukra apsirengusi i darzeli iseina doh.gif doh.gif Nei ruta nei lelija blyn. Na bet ji taip itaigiai man irodineja, kad cia nuostabiai grazus derinys, puikiausias sijonas... Na ka - eik... Jei tau super, man dar labiau super thumbup.gif
Atsakyti
tatoo as labai noriu.... bet noriu to kam nepritaria mano brangusis biggrin.gif sake kita issirink biggrin.gif
tai sakiau arba tokia kokia noriu arba Robkes tatuske darysiu biggrin.gif kaip ta fane per nugara biggrin.gif

siaip jamio mergiote, drasi tu, saunuole! kai uzaugsiu ir as tokia busiu biggrin.gif o tavo tevu reakcija labai gerai isivaizduoju biggrin.gif

ech.. laukiu trailerio... noriu kad koki nauja vampyra parodytu.. as tada salia Railio dar viena laikyciau, o tai anas pasirodo kaip jaunas menulis ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 22:36)
Sitos jau nebera :DDDDDDDDD Siame gyvenimo etape greiciau plikai nusiskusciau galva nei dredus velciaus...

Japoniene, kiek tavo panelei metu?

As tai savo vaikams saviraiskos priemoniu neriboju. Kad jus pamatytumet kaip kartais mano dukra apsirengusi i darzeli iseina  doh.gif  doh.gif Nei ruta nei lelija blyn. Na bet ji taip itaigiai man irodineja, kad cia nuostabiai grazus derinys, puikiausias sijonas... Na ka - eik... Jei tau super, man dar labiau super  thumbup.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif

11- ka bet žinai, dabartinis jaunimas, man atrodo fotki buvau ikėlus savo merginą. Dieve kaip kokia šešiolikinė biggrin.gif , vargstu su jos hormonais. Siaubingai. Drabužių jau keli metai savo nuožiūra nebeperku, nes..."Nes NU MAMA !!!!!! SU TOKIAIS niekur eiti negalima !!!!! ir t.t.

žinai kol darželyje ir tais rūbasi apsiriboja tai viskas paprasčiau gerokai. cool.gif Pakui vyrenei, prasideda SU TOIA STRIUKE NEISU !!!!!!! vienareikšmiškai. Nu ir šala blamba. Nu bet tai ką su ja daryti. Nu negražu ir viska. Tai ir bandom visus per aplinkui kelius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 22:44
QUOTE(antajo @ 2011 06 03, 23:40)
tatoo as labai noriu.... bet noriu to kam nepritaria mano brangusis biggrin.gif sake kita issirink biggrin.gif
tai sakiau arba tokia kokia noriu arba Robkes tatuske darysiu biggrin.gif kaip ta fane per nugara biggrin.gif
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
siaip jamio mergiote, drasi tu, saunuole! kai uzaugsiu ir as tokia busiu biggrin.gif o tavo tevu reakcija labai gerai isivaizduoju biggrin.gif


Robkes tatooooooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif As tada tris volturius tapysiu bigsmile.gif Na as tai tatoo ant kaklo darysiu... Bet jus isivaisduojat kiek musu kartos afigenu senuku bus thumbup.gif Spalvota ir skyleta karta... Fainiai cool.gif
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Kai uzaugsi? lotuliukas.gif As tai jau turejau senai isaugti tuos dalykus, bet, kad va - niekaip... Ir siaip as sirdy dar tokia pacanke jauciuosi... Brode buvau savaitgali, tai niekas netikejo, kad turiu du vaikus. Niekas... Pazedavo kaip durna, o vienas bicas, paprase geresni atmaza sugalvot... unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tai kaip atrodau, taip ir jauciuos...
Va o susitikimo su tevais nelabai laukiu. biggrin.gif sakys, kad vistiek savo pasidariau, mama dar susirauks, tetis tipo nulius... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:43)

žinai kol darželyje ir tais rūbasi apsiriboja tai viskas paprasčiau gerokai.  cool.gif  Pakui vyrenei, prasideda SU TOIA STRIUKE NEISU !!!!!!! vienareikšmiškai. Nu ir šala blamba. Nu bet tai ką su ja daryti. Nu negražu ir viska. Tai ir bandom visus per aplinkui kelius  ax.gif

Oi ***** kaip nelaukiu paauglystes, o dar mano merga linkus i fyfiskuma doh.gif ***** jei jos stilius bus koks tigrinis ar ruzavas, tai pyyyyyzeeeee. doh.gif Vajej vajej... O sunus koks forsas biggrin.gif
Atsakyti
nu va mano mergina, prie špusantų metų jeigu ką :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Japoniene: 03 birželio 2011 - 23:02
QUOTE(Japoniene @ 2011 06 03, 23:51)
user posted image

nu va mano mergina, prieš kelis metus jeigu ką  biggrin.gif

NERODO MAN verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamie's girl @ 2011 06 03, 22:50)
As tada tris volturius tapysiu  bigsmile.gif Na as tai tatoo ant kaklo darysiu...
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Tai kaip atrodau, taip ir jauciuos...

Papildyta:

Oi ***** kaip nelaukiu paauglystes, o dar mano merga linkus i fyfiskuma  doh.gif ***** jei jos stilius bus koks tigrinis ar ruzavas, tai pyyyyyzeeeee.  doh.gif Vajej vajej... O sunus koks forsas biggrin.gif

jooo tie trys super atrodys! negaletu kazi padaryt kaip atvyrukai buna tokie - kur vartai ir matosi nesimato.. tada grynai kaip tavo parasas butu biggrin.gif yra volturiai - nebera biggrin.gif

tai super blembaaaa!!! .. man gal pradet mankstintis.. senus kaulus lauzyt biggrin.gif

o, mano vaikis hormonais spaudosi kaip dragon balls koks... dzin jam kaip jis atrodo.. bet visokiu nesamoniu prisigalvoja... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo antajo: 03 birželio 2011 - 22:55