Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT SAGA

Apklausa: Jūs filmo ar knygų fanė? (81 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2011 06 03, 10:40)
Netikra Robkes fane  schmoll.gif , kad tik dabar ziuri  biggrin.gif

Nu kaip cia pasakius... Fane saves niekada ir niekieno nelaikiau, o ir pati ta savoka man gan komiskai skamba kai naudojama suaugusiems zmonems mirksiukas.gif As save laikau gerbeja blush2.gif

Dabar tik ziuriu nes i kino teatra laiko nueit tikrai neturejau, o piratines kopijos nesisiunciau nes gerus filmus megstu ziureti gera kokybe. Todel ziuriu tik dabar. Kai gavau gera kopija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Juodre-: 03 birželio 2011 - 12:06
QUOTE(Partizanė @ 2011 06 03, 12:58)
Labai norėčiau, kad laimėtų Belos ir Džeikobo bučinys, nu labai norėčiau. Net švęsčiau alc.gif: biggrin.gif

Taviskis galvoja kitaip....Cia biggrin.gif

Priimsiu si laimejima, kaip bausme, kad balsavau ne uz Raili biggrin.gif
O kaip jie pasibuciuos...Taylor jai i zanduka, ar... sukurs aplinka kalnuose...ir des tai des...Robke neislaikes ibegs ir issines Kristen...kaip man patiktuuuuuuuuu biggrin.gif
Eisiu gal uz HP bucini prabalsuosiu...nors filmo nemaciau... unsure.gif biggrin.gif ( as juokauju )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 03 birželio 2011 - 12:25
Dar apie bucinius...bandysiu isversti, jei bus labai netikslu, nepykite biggrin.gif
video
Apie tai , kaip MTV vedantysis Jason Sudeikis bando paaiskinti meiles trikampi ir bucinius ( Edvardo/Belos ir Dzeikobo/ Belos) Jason Bateman, kuris nieko nezino apie Twilight . ( vertimas iki 1:40)
Perskaito twiteryje parasyta teksta...ar gali dvieju Jasons buciniai aplenkti Edvardo ir Belos bucini Eclipse?
Bateman: Kas tai?
Sudeikis: Aiskinu. Kristen Stewart vaidina Bela. Siame filme Edvardas tikrai- grazuolis vampyras. Ji vaidina Robert Pattinson, pazistamiems, tiesiog Rob. Jie buciuojasi ir ju bucinys yra nominacijoje. Draugeli, bet ne viskas taip paprasta. Dar vienas vaikinasi sukiojasi salia jos. Klasikinis meiles trikampis. Pameni, kai buvai vaikas, tu galvojai " O Dieve, ka jis daro su jos koja?", o veliau " Stop-stop, cia gi jos brolis". Tai panasu i filmus...filmus tu "Namelis prerijose" laiku. Tai va. Ju bucinys yra tikras menas. Jauciasi didele.........
Bateman: ...aistra. O su antru vaikinu ji tik...
Sudeikis: Ne, ji su juo taip pat buciuojasi. Ta prasme, ji tokia...Pasaka, senove, kaip vynas. Jos heroje nuostabi, ja valdo jausmai, emocijos, aistra...
Bateman: Ji buciuoja vaikina, kuri vaidina Pattinson, kada antras vaikinas yra salia jos?
Sudeikis: Taip, jis salia ju, draskosi ir plesosi. Ne, drauguzi, ne, viskas buvo ne taip.
Bateman: As paprasciausiai bandau suprasti viska ka tu man sakei.
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 03 birželio 2011 - 13:07

Man idomu...kokios jusu prognozes del MTV nominaciju...ka musiskiai laimes? g.gif
Mano tai labai liudnos...nei vienos verysad.gif

Guodzia tik viena, tai kad musiskiai bus ten ir kad parodys pirma traileri... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 03, 11:57)

Po Pliukšt prisipažinimo teks dabar eiti ir basuoti, balsuoti... lotuliukas.gif



Na jau xD jei kartą ar du už HP kaip geriausią filmą paspaudžiau, tai nereikšia, kad už Belos ir Edvardo bučinį nemaigiau šimtus kartų bigsmile.gif biggrin.gif bet papildomas valsavimas tik padės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2011 06 03, 12:52)
Na jau xD jei kartą ar du už HP kaip geriausią filmą paspaudžiau, tai nereikšia, kad už Belos ir Edvardo bučinį nemaigiau šimtus kartų  bigsmile.gif  biggrin.gif bet papildomas valsavimas tik padės  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif nepades, reikia balsuoti ir balsuoti tada gal ir pavyks smile.gif 4u.gif
Atsakyti
xD nebeleidžia pataisyt xDDd lotuliukas.gif ten B
Atsakyti
QUOTE(Daiva41 @ 2011 06 03, 14:25)
Man idomu...kokios jusu prognozes del MTV nominaciju...ka musiskiai laimes? g.gif
Mano tai labai liudnos...nei vienos  verysad.gif



manau, kad tikrai laimės ne vieną nominaciją bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nenorejau rasyti, bet pagalvojusi, kad taip labai negrazu, atejau atsisveikinti...
Tikiuosi rudeni grizti...issiregistruoju ir kai grisiu ir jei grisiu, turesiu kita nika...
Nezinau kiek vyksta isregistravimo procedura, tai gal dar kuri laika mano nikas svies cia... mirksiukas.gif
Ligoniu palatoje manes jau nera (issitryniau kazkada pati), o del meet'o nuotrauku, tai...manau mes visos protingos ir viskas ten bus gerai...
Geros vasaros, smagiu atostogu visoms 4u.gif

Twilight su manimi jei as ir ne cia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva41: 03 birželio 2011 - 15:42
Daiva!!!!! What a ****???????? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
unsure.gif

Kas dabar naujienas nuo anksčiausio ryto dės??? Ir nematomus ir neminimus first.gif gaus...
Atsakyti
Kas čia dabar, Daivule??? Neišeik, aš pažadu nebalsuoti Mtv biggrin.gif ir balsavau tik kartą biggrin.gif Ir manau, kad daugumoje nominacijų laimės Twilight! Neišeik, kas gi papasakos naujienas mums? smile.gif
Atsakyti