Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 20:35)
Tikrai daug... Bet gal tau po operacijos naturaliai pavyktu? O jeigu ne, tai jauciu tik iui ir truksta, kad sekmingai apnestetum... To tau ir linkiu... O siaip- kaip as noreciau, kad mum visom greit pavyktu.. Niekad nesuprasiu, kaip gi cia-- isvirkscia sperma kur reik, ir kiausineliai buna pries pat O ar jau ovuliave, tai kodel gi staistika tokia prasta?

Man beje irgi teplioja kiekviena cikla- buna kad jau iskart po O pradeda ir iki pat mmm varo... Bet su PRG nebeteplioja... Kazin ar tie tepliojimai ir gali but nepastojimo priezastimi? O tau cia nuo to polipo tepliojo, ar vis dar tebeteplioja?Man gine sako, kad panasu, kad man cia del hormonu. Laparo ir histero manes nesiuncia daryt, nes aiskino, kad neverta- pagal ja (nezinau kiek cia tiesos) cia pasenusi strategija- nes statistiskai neirodyta, kad tos proceduros veiksmingai iveikia nevaisinguma... Sako, kad ji siuncia mergaites tom proceduroms tik jeigu jos labai prasosi, arba jeigu nenori darytis iui ar ivf, tai sako, tokiais atvejais laparo prilygsta griebimuisi siaudo.... Geriau tas negu visai nieko nedaryt...

Net nezinau jau ka galvot.. Siaip manau, kad gal kuo maziau informacijos turim tuo geriau? Pasitiki aklai gydytoju ir nesiparini kas ir kodel, vienur taip parasyta, kitur kitaip....

papasakosiu kiek zinau, sperma isvirkscia i gimda, bet spermiukai toliau turi judeti patys per kiausintakius ir susijungti su kiausialaste po O, bet daznai spermiukai zusta arba buna aptingia, arba dar kas nors nepavyksta, todel ir neapsivaisina, ta iui tik padeda spermiukus pernesti i gimda, bet ne ten kur reikia(pro kiausintakius, kurie turetu buti pratekamis), pvz daug pas ka nebuna vaisingu isskyru, tai iui padeda, kadangi po lytinio akto spermiukai turi patys pereiti per maksti iki gimdos, ju laaabai daug iki ten nedaeina ypac jei turtas blogas vyro...nezinau ar supratai is mano cia rasymo blush2.gif O del tepliojimu, tai man taip pat buvo, po O tepliojo rudai iki mmmm, tai nezinau ar cia nuo polipo ar del prg trukumo, bet jei tau duphastonas padeda, tai gal tau del jo trukumo teplioja, bet del histero ir LP, tai manau daktare tavo biski neteisi, nes laaabai daug mergyciu pastojo butent po LP ir as jas pazystu mirksiukas.gif jei nepadeda iui, tai reik ieskoti priezasciu, o neiskarto ivf daryt, juk gal istiesu koks polipas trukdo, ar kiausintakiai nepratekami, ar saaugu yra...aisku cia tik mano nuomuone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 03, 10:44)
...aisku cia tik mano nuomuone



friends.gif thumb_yello.gif ne tik tavo, ta pati parašiau ir aš ankščiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 03 birželio 2011 - 10:09
sveikos merginos 4u.gif

QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 06 02, 13:39)
APCYYYYYYY  2.gif 

griebiu ir as blush2.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 14:06)
keista,sirdi drasko juodai,atrodo net visa kuna skausmas darsko bet negaliu islieti asaros ne vienos...

console.gif 4u.gif


QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 17:33)
Sian ryte pasidariau eilini NT- neigiamas

console.gif 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 17:36)
saunuole. 140 milijonu......... oj bleeeee..... jis cia visa klp apvaisinti gali su tokiais rezultatais. o tai ka jis gere, kad tokie skaiciai?!

hihihi.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 02, 18:14)
O amn siandien gydytojas parase, kad jei nera menesiniu kartoti kraujo tyrima

o isivaizduok kaip faina,jei sis kartas parodytu visai kitus rezus bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(zylute81 @ 2011 06 02, 20:01)
na o as siandien nusileidau vel kraujuka tai zymiai pakiles

wub.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 03, 08:33)
Tik ant baudos "skvorecniko" nesiesiu, nes neturėsiu laiko net panikuoti, išvažiuosim atostogauti, tai grisiu 17 d. o 20d. nueisiu nuleisti kraujuko, kad sužinoti kad esu jau ne viena

thumbup.gif

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 03, 09:09)
Nu tai kad as kaip ir iskritau is konteksto. nesviecia man siais metais niekas.

verysad.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas braskes 4u.gif

Pagaliau penktadienis!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif

As si menesi labai jauciu kaire kiauside nors ir nesistimuliuoju. Tik kazko labai neramina kad ciklas sutrumpejo nuo stimuliaciju, na bet BT ir OT ir gleives tikiuosi nepaves kada bus O ir tada bus daug ND lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai tiek pas mane ziniu
Atsakyti
QUOTE(meiles_kibirkstele @ 2011 06 03, 09:14)
sviecia siais metai patapti  nestuke.gif  tongue.gif
eik eik.. as gi realiste - pati matau, kad su laiku niekas neiseina, tai normaliai. nu ir gerai - galesiu vasara praleisti kaip reikiant, nevarvant seiles i plaze gerencius salta, ledini alu zmones biggrin.gif o lapkriti vistiek i mokslus vaziuoti, tai gal ir i gera tik tais.


QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 03, 10:37)
Guliu, snaudžiu..šilta... hihihi.gif
Ir galvoju, kad , matyt, neaiškiai parašiau. Nenorėjau daug rašyt, galvoju, nusibos skaityt, bet matau, kad tada iš viso neaiškiai sudėliojau. Matai, mane O sunervino ne todėl, kad dabar noriu daryti IUI. Mes išvažiuojam atostogauti,grįšim birželio 18, bus šeštadienis. Pagal idėją, O turėjo įvykti kitą antradienį -trečiadienį, mmm būna 15 dpo, vadinasi, irgi antradienį. Taigi planas buvo toks: grįžtu birž 18, pas Visockienę birž 21, jau bus mmm prasidėjusios ar ne, bet dar vis tiek pirmos dienos, pradedu stimuliuotis ir liepo spradžioje darau IUI. Dabar... MMM turėtų ateiti birželio 17, grįžtu 18 d, t.y. šeštadienį, pas Visockienę tik antradienį, tai jau bus kokia 5 diena ir stimuliuoti bus per vėlu turbūt unsure.gif Galvoju, gal bandyt dar šiandien pas ją patekti, bet jaučiu, nepriims, pirmadieniais ji nedirba..Koks skirtumas, nueičiau dabar, paskirtų vaistus, sudarytų stimuliacijos planą, išrašytų receptus ir pradėčiau, kai ateis mmm g.gif

O dėl tavo situacijos tai...š, bet aš net nežinau, kaip tave guosti, tu visai kitokios natūros ir turbūt tradicinės paguodos tau nereikia blush2.gif , tai tiesiog imk 4u.gif  ir pritaikyk pagal savo poreikius:)

Beje, o nuo to toks herpesas gal įsimesti, nusilpo organizmas labai? Jis užkrečiamas, ar ne? O tau nėra?
Labai tau ačiū 4u.gif
musu S ir sekmadieniais priima ir sestadieniais. Ten gi 10 min darbo, paskambink ir pasitark. neuzdavusi klausimo tikrai nezinosi atsakymo. tai paskambink ir paklausk tiesiog. gal telegfonu iseis pasikonsultuoti.

o mano - aj, bus laikas bus ir vaikas. Herpesas uzkreciamas, bet as nepasigavau. tai labai nukritusio imuniteto pozymis. tai vyrui teks pora menesiu kokia ezuole dar gerti, imuniteta stiprinti. Zodziu - ilga kelione per kuopas.


QUOTE(musyte @ 2011 06 03, 10:44)
papasakosiu kiek zinau, sperma isvirkscia i gimda, bet spermiukai toliau turi judeti patys per kiausintakius ir susijungti su kiausialaste po O, bet daznai spermiukai zusta arba buna aptingia, arba dar kas nors nepavyksta, todel ir neapsivaisina, ta iui tik padeda spermiukus pernesti i gimda, bet ne ten kur reikia(pro kiausintakius, kurie turetu buti pratekamis), pvz daug pas ka nebuna vaisingu isskyru, tai iui padeda, kadangi po lytinio akto spermiukai turi patys pereiti per maksti iki gimdos, ju laaabai daug iki ten nedaeina ypac jei turtas blogas vyro...nezinau ar supratai is mano cia rasymo blush2.gif O del tepliojimu, tai man taip pat buvo, po O tepliojo rudai iki mmmm, tai nezinau ar cia nuo polipo ar del prg trukumo, bet jei tau duphastonas padeda, tai gal tau del jo trukumo teplioja, bet del histero ir LP, tai manau daktare tavo biski neteisi, nes laaabai daug mergyciu pastojo butent po LP ir as jas pazystu mirksiukas.gif jei nepadeda iui, tai reik ieskoti priezasciu, o neiskarto ivf daryt, juk gal istiesu koks polipas trukdo, ar kiausintakiai nepratekami, ar saaugu yra...aisku cia tik mano nuomuone blush2.gif
o as zinai ka pagalvojau del IUI? jeigu sugalvojo toki 'svirksta' iki pat gimdos. Tai kodel negali sugalvoti ilgesnio, bet lankscios medziagos, kad susvirkstu tiesiai salia folikulo? Kas spermiukai neturetu jokiu sansu aptingti ir nejudeti? Sito niekaip nesuprantu.

Papildyta:
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 03, 11:16)
Labas rytas braskes  4u.gif

Pagaliau penktadienis!!!!!!!!  thumbup.gif  thumbup.gif

As si menesi labai jauciu kaire kiauside nors ir nesistimuliuoju. Tik kazko labai neramina kad ciklas sutrumpejo nuo stimuliaciju, na bet BT ir OT ir gleives tikiuosi nepaves kada bus O ir tada bus daug ND  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as kazkaip siandien irgi dziaugiuosi penktadieniu. valio biggrin.gif Ta proga eisiu i kirpykla. Noriu is esmes pakeisti ivaizdi. vat. gal kokia grifka issikirpsiu.

O as visada jauciu desine. matyt, man ten folis auga nuolat.
Atsakyti
[quote=Maidenana,2011 06 03, 10:25]

o as zinai ka pagalvojau del IUI? jeigu sugalvojo toki 'svirksta' iki pat gimdos. Tai kodel negali sugalvoti ilgesnio, bet lankscios medziagos, kad susvirkstu tiesiai salia folikulo? Kas spermiukai neturetu jokiu sansu aptingti ir nejudeti? Sito niekaip nesuprantu.

lotuliukas.gif turbut nelabai imanoma, nes gali pazeisti kaiusintakius, o be ju tik ivf galima, manau rizikinga ir nelabai imanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 03, 10:09)
vyrui juostelinis herpesas...  doh.gif nu cia tas ant kuno... zodziu, geria tuos vaistus, sperma po triju menesiu dings, atstatyti reikes dar triju men.. per siuos tris men pastoti negalima, as po histero ir reikia praleisti pora ciklu, nes kita cikla laukia GN. Nu tai kad as kaip ir iskritau is konteksto. nesviecia man siais metais niekas.

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 03, 11:16)
As si menesi labai jauciu kaire kiauside nors ir nesistimuliuoju. Tik kazko labai neramina kad ciklas sutrumpejo nuo stimuliaciju, na bet BT ir OT ir gleives tikiuosi nepaves kada bus O ir tada bus daug ND 

lauksim rezultatu thumbup.gif

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 03, 11:25)
musu S ir sekmadieniais priima ir sestadieniais.

sorry, gal durnas klausimas, o kas ta S? nelabai issifruoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 03, 11:29)
lotuliukas.gif turbut nelabai imanoma, nes gali pazeisti kaiusintakius, o be ju tik ivf galima, manau rizikinga ir nelabai imanoma g.gif
as manau, kad imanoma, tik reikia medziaga tinkama tam svirksui parinkti. butu pigiau nei ivf. zymiai pigiau.


QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 11:29)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif
nieko, agiute, as dziaugiuosi tavo dvynukais labai smile.gif gal ir man bus dvynukai kada nors. noreciau labai smile.gif


QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 03, 11:30)
lauksim rezultatu thumbup.gif
sorry, gal durnas klausimas, o kas ta S? nelabai issifruoju blush2.gif
Salygiene.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 03, 12:45)
gal ir man bus dvynukai kada nors. noreciau labai smile.gif



aišku bus, kai ilgai lauki, visada duoda po du mirksiukas.gif aš džiaugiaus irgi begalo, bet sveikatos nulis, puse dienos lovoj, tada po truputį pradedu panašėt į žmogų...bet aš nesiskudžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 10:48)
aišku bus, kai ilgai lauki, visada duoda po du mirksiukas.gif aš džiaugiaus irgi begalo, bet sveikatos nulis, puse dienos lovoj, tada po truputį pradedu panašėt į žmogų...bet aš nesiskudžiu lotuliukas.gif

o hcg skaiciukai dideli buvo, nes kazkaip praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 03, 11:48)
aišku bus, kai ilgai lauki, visada duoda po du mirksiukas.gif aš džiaugiaus irgi begalo, bet sveikatos nulis, puse dienos lovoj, tada po truputį pradedu panašėt į žmogų...bet aš nesiskudžiu lotuliukas.gif

eik tu... bloga taip buna? 4u.gif kaip as laukiu tu negalavimu biggrin.gif
Atsakyti