Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 18:17)
Jo jo- mes jau pazistamos-  biggrin.gif  jau gi rasiau pries keleta dienu, kad noreciu tave i musu laisva kambari ikelt... Beje, mane irgi buvai jau aprekus viena karta...  doh.gif

Bet siaip forume kartais taip gera issipasakot... Buna toks liudesys apima, kad nieko nebesinori. Man pvz. labai padeda, kai mergaites supranta ir papasakoja, kad irgi panasiai jauciasi. Tada nesijauciu, kad as viena vienintele su tokia problema.... Nors as aisku nepasiduodu ir neketinu pasiduoti- kovosiu del savo leliuko iki paskutiniuju... Bet nelengvas tas kelias, kartais optimistiskai nusiteikiu, o kartais atrodo, kad niekada mum nepavyks... Tik tiek.  Tai va- atsizvelgiant i tai ka parasiau, gal dar nesodink manes ant baudos suolelio kol kas, ka?  mirksiukas.gif  Laaaaabai nenoriu. Gal ir KittyKitty atlesi? 

Beje, tu irgi darysies iui, ar jau lauki rezultatu? Sorry jeigu jau rasei, bet as siam skyrely dar naujoke, tai nelabai susigaudau dar...

Ne, KittyKitty neatleisiu.

Mano IUI nuo siandien pusmeciui nusikele. tai kad.... kada nors ir as sulauksiu stebuklo...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 22:43)
Ne, KittyKitty neatleisiu.

Mano IUI nuo siandien pusmeciui nusikele. tai kad.... kada nors ir as sulauksiu stebuklo...



o ką sužinojai maidenna, kodėl tokiam ilgam laiko tarpui? unsure.gif
Atsakyti
labas vakarelis mielosios 4u.gif

Afrodite69 laikykis, nu kaip ziauru, kai ateina tos nelemtosios, kad negaliu. Imk pati graziausia pasaulyje 4u.gif laikykis likimo sese 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 14:32)
Lauksiu savo besirdzio namuose ir tada bandysiu su juo kalbetis.



tai ka jis tau prisnekejo g.gif
gal jis nori su mumis pasisneketi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 02, 16:27)
O aš visiškai pasimetus, mano organizmas iš manęs tyčiojasi. Šimtą metų O vyko 19-21 dieną, kai natūraliam dariau IUi, buvo 20 c.d, susiskaičiavomatostogas, grįžtu, susergu, stimuliuojam, darom IUI, viskas aišku. Spėkit..vakar, užvakar..galvoju,kas man darosi, visi O pojūčiai, bet negali būti... Nu kur negali, man zapadlo visad gali būti, pasidarau OT-yra. Šiandien 14 c. d., ovuliuos tuoj, na, gal rytojh vėliausiai. doh.gif Aną mėnesį tą matką gėriau, gal paveikė tos žolės, nežinau, kiek metų nebuvo ovuliacijos 14 c. d. Aišku, jau turbūt garantuotai nebespėsiu pradėti stimuliuotis ir savo suplanuotajį liepos mėnesį vėl kūkuosiu be nieko. Tokia neviltis ima, atrodo, net neišeina pradėt tos IUI, tai tie dantys, antibiotikai sutrukdė, tai dabar vėl.. Pagaliau jau kaip nors padarysim, tada vėl įtampa ir paskui va ašaros kaip Afroditei..kam iš viso daryti..
Viskas, einu iš karto ant baudos suolelio, sėdėsiu kokius du mėnesius.  pioneer.gif


nu bet tikrai kazkoks juodas gyvenimo tarpas g.gif
imk 4u.gif vistiek pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 01, 20:47)
aciu tau uz atsakyma 4u.gif
Papildyta:
Isivaizduojat perskaiciau vienos moters istorija, kai ji buvo nescia testai jai rode neigiama menesines velavo 20 dienu, HCG kraujas irgi neparode nestumo, nuejus pas daktara paaiskejo, kad ji laukiesi 9 sav doh.gif isivaizduojat.


Tai gal cia panasiai, kaip tom, kurios nescios bet serga mmm. Mano grupioke tris men nescia budama sirgo mmm ir ne neitare nestumo. Idomu, koks pas ja HCG buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2011 06 03, 00:52)
Tai gal cia panasiai, kaip tom, kurios nescios bet serga mmm. Mano grupioke tris men nescia budama sirgo mmm ir ne neitare nestumo. Idomu, koks pas ja HCG buvo  g.gif

jo cia tai tikrai butu idomu suzinoti g.gif , bet manau, netgi tos kurios budamos nescios ir serga mmmm hcg skaiciukai buna kaip priklauso, nu cia mano nuomone
Labas rytas, mergaites,
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 17:36)
Vietoj 'labas vakaras, mielasis', tiesiog atidaryk duris i ka tarp akiu jam bokala dek is desines. Ir eik vyno gerti prie tv. Lai pats vakariene rupinasi. ir savo fingalu irgi.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
labas rytas 4u.gif su artejanciu savaitgaliu 4u.gif
man jau ir atostogos prasideda nuo ryt, tai tikiuosi pailsesiu nuo visko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 17:36)
140 milijonu......... oj bleeeee..... jis cia visa klp apvaisinti gali su tokiais rezultatais. o tai ka jis gere, kad tokie skaiciai?!  blink.gif  blink.gif


neee visai kl neduosiu tongue.gif , pačiai reikia. mano vyras nieko specialiai nevartoja, tokie rodikliai buvo visada, nu truputuka mažiau/daugiau. jis neruko, beveik negeria, sportuoja, valgo sveiką maistą, todėl jokiu problemų neturi.

Tai aš jau po IUI, viskas praėjo kaip visada, aišku pakankino mane, bet čia jau be to nekaip. Foliai jau buvo ovuliave, vyro rodikliai judrumas 92 (A+cool.gif, dėl kiekio nepamenu bet blogiau nei visada ( jau visai klp neužtektu biggrin.gif ) bet pakankamai normaliai apie 58 mln. berods.
Tik ant baudos "skvorecniko" nesiesiu, nes neturėsiu laiko net panikuoti, išvažiuosim atostogauti, tai grisiu 17 d. o 20d. nueisiu nuleisti kraujuko, kad sužinoti kad esu jau ne viena biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kani, mergytė , nesutiksiu su tavim dėl 3IUI ir be LP pereiti prie IVF. Pvz man (ir yra kitų mergaičių) buvo daryta 3IUI, po to pasiūlė (o ne pati prašiau) LP + histero, ir iš kart po operacijo 4IUI pastojau, tik nustojo vystytis mano žirniukas (bet čia kita problemėle). Todėl nesakyk kad LP ar daugiau IUI nei 3 yra nereikalinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 03, 09:33)
neee visai kl neduosiu  tongue.gif , pačiai reikia. mano vyras nieko specialiai nevartoja, tokie rodikliai buvo visada, nu truputuka mažiau/daugiau. jis neruko, beveik negeria, sportuoja, valgo sveiką maistą, todėl jokiu problemų neturi.

Tai aš jau po IUI, viskas praėjo kaip visada, aišku pakankino mane, bet čia jau be to nekaip. Foliai jau buvo ovuliave, vyro rodikliai judrumas 92 (A+cool.gif, dėl kiekio nepamenu bet blogiau nei visada ( jau visai klp neužtektu  biggrin.gif  ) bet pakankamai normaliai apie 58 mln. berods.
Tik ant baudos "skvorecniko" nesiesiu, nes neturėsiu laiko net panikuoti, išvažiuosim atostogauti, tai grisiu 17 d. o 20d. nueisiu nuleisti kraujuko, kad sužinoti kad esu jau ne viena  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Kani, mergytė , nesutiksiu su tavim dėl 3IUI ir be LP pereiti prie IVF. Pvz man (ir yra kitų mergaičių) buvo daryta 3IUI, po to pasiūlė (o ne pati prašiau) LP + histero, ir iš kart po operacijo 4IUI pastojau, tik nustojo vystytis mano žirniukas (bet čia kita problemėle). Todėl nesakyk kad LP ar daugiau IUI nei 3 yra nereikalinga  mirksiukas.gif

geru atostogu pailsek pasilepink vacation4.gif ir kad gryztum nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 03, 08:39)
geru atostogu pailsek pasilepink vacation4.gif ir kad gryztum  nestuke.gif


friends.gif ačiu , bet kai grįšiu , kad man prašom daug gerų naujienų
(ir taip greit nevarykit , aš tik kita savaite varau mirksiukas.gif , tai dar prie baudos aikšteles patripsiesiu )
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 02, 21:47)
o ką sužinojai maidenna, kodėl tokiam ilgam laiko tarpui? unsure.gif

vyrui juostelinis herpesas... doh.gif nu cia tas ant kuno... zodziu, geria tuos vaistus, sperma po triju menesiu dings, atstatyti reikes dar triju men.. per siuos tris men pastoti negalima, as po histero ir reikia praleisti pora ciklu, nes kita cikla laukia GN. Nu tai kad as kaip ir iskritau is konteksto. nesviecia man siais metais niekas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 03, 10:09)
vyrui juostelinis herpesas...  doh.gif nu cia tas ant kuno... zodziu, geria tuos vaistus, sperma po triju menesiu dings, atstatyti reikes dar triju men.. per siuos tris men pastoti negalima, as po histero ir reikia praleisti pora ciklu, nes kita cikla laukia GN. Nu tai kad as kaip ir iskritau is konteksto. nesviecia man siais metais niekas.



sviecia siais metai patapti nestuke.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 17:36)
Saunuole, zinai savo vieta...  biggrin.gif Eik. Atsisesk. Gali prigulti net.
O del O... as turiu itarimu, kad man panasi prioblema, visada 14 DPM... Bet gali buti ir kitaip.. Reikia pasidometi visokiais matavimais. O tau neiseina su gine kazkaip stebeti O, kad iskarto jai prasidedant daryti IUI?



Guliu, snaudžiu..šilta... hihihi.gif
Ir galvoju, kad , matyt, neaiškiai parašiau. Nenorėjau daug rašyt, galvoju, nusibos skaityt, bet matau, kad tada iš viso neaiškiai sudėliojau. Matai, mane O sunervino ne todėl, kad dabar noriu daryti IUI. Mes išvažiuojam atostogauti,grįšim birželio 18, bus šeštadienis. Pagal idėją, O turėjo įvykti kitą antradienį -trečiadienį, mmm būna 15 dpo, vadinasi, irgi antradienį. Taigi planas buvo toks: grįžtu birž 18, pas Visockienę birž 21, jau bus mmm prasidėjusios ar ne, bet dar vis tiek pirmos dienos, pradedu stimuliuotis ir liepo spradžioje darau IUI. Dabar... MMM turėtų ateiti birželio 17, grįžtu 18 d, t.y. šeštadienį, pas Visockienę tik antradienį, tai jau bus kokia 5 diena ir stimuliuoti bus per vėlu turbūt unsure.gif Galvoju, gal bandyt dar šiandien pas ją patekti, bet jaučiu, nepriims, pirmadieniais ji nedirba..Koks skirtumas, nueičiau dabar, paskirtų vaistus, sudarytų stimuliacijos planą, išrašytų receptus ir pradėčiau, kai ateis mmm g.gif

O dėl tavo situacijos tai...š, bet aš net nežinau, kaip tave guosti, tu visai kitokios natūros ir turbūt tradicinės paguodos tau nereikia blush2.gif , tai tiesiog imk 4u.gif ir pritaikyk pagal savo poreikius:)

Beje, o nuo to toks herpesas gal įsimesti, nusilpo organizmas labai? Jis užkrečiamas, ar ne? O tau nėra?

QUOTE(Irėnė @ 2011 06 02, 23:04)
nu bet tikrai kazkoks juodas gyvenimo tarpas g.gif
imk 4u.gif vistiek pasiseks mirksiukas.gif


Labai tau ačiū 4u.gif

Atsakyti