Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Sekiau jusu postus visa savaite patyliukais ir jau tikrai galvojau, kad Afrodite bus nestuke... Kaip gaila, kad si cikla jai nepavyko... Afrodite- kantrybes tau (ir mums visoms)- tikrai visoms pavyks, cia tik laiko klausimas...

As rusiuso pirmam iui- is viso planuoja daryt 3. Man gine aiskino, kad daugiau negu 3 neapsimoka, nes sansai mazeja po trecio nesekmingo iui- ir kad ivf situo atveju geriausia iseitis. Ka jus apie tai manot, merginos?

As tai kartais net pagalvoju, jau geriau nervu nesitampyt ir iskart darytis tai kas duoda daugiausia pastojimo sansu... Va matot tokios mintys man uzeina po tiek menesiu laukimo, kad jau nervai nebeatlaiko... Rodos jau tiek nusivylimu yra buve, kad kuo toliau, tuo skaudziau istveriu tas nesekmes...

Sian ryte pasidariau eilini NT- neigiamas (kitaip pas mane ne nebuna- jau net nieko nebesitikejau- pasidariau vien tik tam, kad PRG galeciau nutraukti...) Tai va dabar laukiu mmm, ir iskart kai ateis- lekiu pas daktaryte- tegu apziuri, israso vaistukus ir bandysim darytis iui. Labai jau man neramu kad tik viskas butu gerai unsure.gif

Beje, mane stimuliuos Femara vaistais. Cia tie kur nuo kruties vezio. Musyte, tave berods irgi tais vaistukais stimuliavo... Kaip tau jie? Pasidalink patirtim jeigu netingi. ax.gif Aciuks!

Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 13:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif
vajej vajej. tiek to, nesodinsiu ant baudos suolelio si karta. gali paverkti. ka tas besirdis pasake? gal ji ant baudos suoliuko? Zinai ka pamaniau. kai kurioms merginoms, kai buna mega-stimuliacija kaip pas tave, iseina per sekancius 2-4 ciklus naturaliai pastoti. kazkaip ta stimuliacija islieka. ir kiek nesidare IUI - nepavyksdavo, o kai pradedavo atostogauti po nevykusiu IUI - pastodavo. tai as tavo vietoje leisciau sau sia vasara pasidziaugti, pagerk alaus, nueik i sventes, orai fantastiski. Nereikes sau kvarsinti galvos del liepos menesio - spesiu-nespesiu. pailsek, issimaudyk juroje, nuvaziuok i kokia palanga/druskininkus, miegaukites ND, o ant rudens pradekite kazka galvoti. pasiimk atostogas nuo visko ir vaiku darymo tame tarpe. Tiesiog atsijunk. Mano patarimas butu toks. baliono neduosiu. Vietoje jo leidziu uzvaziuoti i snuki siam besirdziam zmogui. Legaliai. Vietoj 'labas vakaras, mielasis', tiesiog atidaryk duris i ka tarp akiu jam bokala dek is desines. Ir eik vyno gerti prie tv. Lai pats vakariene rupinasi. ir savo fingalu irgi.


QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 13:10)
Vyro rezultatai tai superiniai , paskutini karta buvo 140ml kiekis ir A+B 92 atrodo.
saunuole. 140 milijonu......... oj bleeeee..... jis cia visa klp apvaisinti gali su tokiais rezultatais. o tai ka jis gere, kad tokie skaiciai?! blink.gif blink.gif


QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 02, 16:27)
Sveikos...

Viskas, einu iš karto ant baudos suolelio, sėdėsiu kokius du mėnesius.  pioneer.gif
Saunuole, zinai savo vieta... biggrin.gif Eik. Atsisesk. Gali prigulti net.
O del O... as turiu itarimu, kad man panasi prioblema, visada 14 DPM... Bet gali buti ir kitaip.. Reikia pasidometi visokiais matavimais. O tau neiseina su gine kazkaip stebeti O, kad iskarto jai prasidedant daryti IUI?
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 16:33)
Sekiau jusu postus visa savaite patyliukais ir jau tikrai galvojau, kad Afrodite bus nestuke... Kaip gaila, kad si cikla jai nepavyko...  Afrodite- kantrybes tau (ir mums visoms)- tikrai visoms pavyks, cia tik laiko klausimas...

As rusiuso pirmam iui- is viso planuoja daryt 3. Man gine aiskino, kad daugiau negu 3 neapsimoka, nes sansai mazeja po trecio nesekmingo iui- ir kad ivf situo atveju geriausia iseitis. Ka jus apie tai manot, merginos?

As tai kartais net pagalvoju, jau geriau nervu nesitampyt ir iskart darytis tai kas duoda daugiausia pastojimo sansu... Va matot tokios mintys man uzeina po tiek menesiu laukimo, kad jau nervai nebeatlaiko... Rodos jau tiek nusivylimu yra buve, kad kuo toliau, tuo skaudziau istveriu tas nesekmes...

Sian ryte pasidariau eilini NT- neigiamas (kitaip pas mane ne nebuna- jau net nieko nebesitikejau- pasidariau vien tik tam, kad PRG galeciau nutraukti...) Tai va dabar laukiu mmm, ir iskart kai ateis- lekiu pas daktaryte- tegu apziuri, israso vaistukus ir bandysim darytis iui.  Labai jau man neramu kad tik viskas butu gerai unsure.gif

Beje, mane stimuliuos Femara vaistais. Cia tie kur nuo kruties vezio. Musyte, tave berods irgi tais vaistukais stimuliavo... Kaip tau jie? Pasidalink patirtim jeigu netingi.  ax.gif  Aciuks!

mane stimuliavo Letrozoliu(jis irgi nuo kruties vezio), daktare sake cia naujove, kuri taikoma ir stimuliacijom, nevaisingumui gydyt ax.gif Man jis tiko, tik vat nutraukem stimuliacija, nes foliai uzaugo ne toj pusej kur reikejo smile.gif 4u.gif paskaiciau ka parasei, tai negerai, kad nutrauki PRG(taip supratau duphastona), nes testas nieko nereiskia, nestumas buna, o testai kartais ir nerodo, o kai nutrauki vaistukus, tai gali pakenkti zirniukui, jei jis kabintusi, daktare tau turejo tai pasakyti, buk atsargi mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 17:33)
As tai kartais net pagalvoju, jau geriau nervu nesitampyt ir iskart darytis tai kas duoda daugiausia pastojimo sansu... Va matot tokios mintys man uzeina po tiek menesiu laukimo, kad jau nervai nebeatlaiko... Rodos jau tiek nusivylimu yra buve, kad kuo toliau, tuo skaudziau istveriu tas nesekmes...

As cia svarstau, ar uz sia pastraipa tu nenori sudaryti kompanijos KittyKitty ant suolelio? Nesvarbu, kad mes dar nepazistamos ir as dar nepasisveikinau..
Nesekmes mums duotos tam, kad galetumeme judeti pirmyn nepaisant nieko. priedo, niekada mums neduota daugiau, negu mes patys galime iskenteti. tai kad, paklusniai priimame sunkumus ir su jais dorojames, kol ivyks stebuklas. matyt, tiesiog ne dabar, ne siuo metu, gal po menesio, gal po pusmecio, bet viskas ka prasome bus mums duota. tik savu laiku. Viskas savu laiku.
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 02, 16:39)
paskaiciau ka parasei, tai negerai, kad nutrauki PRG(taip supratau duphastona), nes testas nieko nereiskia, nestumas buna, o testai kartais ir nerodo, o kai nutrauki vaistukus, tai gali pakenkti zirniukui, jei jis kabintusi, daktare tau turejo tai pasakyti, buk atsargi mirksiukas.gif  wub.gif


Aciu Musyt... blush2.gif Puikiai zinau, kad testai kartais neparodo labai ankstyvo nestumo... Bet man sis ciklas buvo nestimuliuotas- iskart po 3ju stimuliuotu Clostu, ir O ivyko labai anksti- 11 c.d. Gine liepe vistiek vartot PRG (as vartoju preparata Endomitrin- vaginalinis), ir pasidayt testa 14 dienu po O, jeigu neigiamas- nutraukt PRG. Tai as pamaniau vdrug 14 diena dar nieko nerodys, tai dar palaukiau 2 dienas, tai va- 16 dienu po O, pasidariau NT- niegiamas. Nemanau, kad meluotu... Jau po iui busiu atsargesne, ir darysiuos kraujo tyrima... O dabar laukiu mmm, ir labai tikiuos, kad leis darytis iui...

Atsakyti
Afrodite mieloji labai uzjauciu tave, kaip gaila, kad sis ciklas mum nesekmingas doh.gif , bet Maidena teisingai parase pabandik atsijungti nuo visko, pailseti ir ziurek naturaliai pastosi. O amn siandien gydytojas parase, kad jei nera menesiniu kartoti kraujo tyrima doh.gif nieko nebesuorantu juk raujo tyrimas neklysta ir is karto parodo nestuma doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 16:53)
As cia svarstau, ar uz sia pastraipa tu nenori sudaryti  kompanijos KittyKitty ant suolelio? Nesvarbu, kad mes dar nepazistamos ir as dar nepasisveikinau..
Nesekmes mums duotos tam, kad galetumeme judeti pirmyn nepaisant nieko. priedo, niekada mums neduota daugiau, negu mes patys galime iskenteti.



Jo jo- mes jau pazistamos- biggrin.gif jau gi rasiau pries keleta dienu, kad noreciu tave i musu laisva kambari ikelt... Beje, mane irgi buvai jau aprekus viena karta... doh.gif

Bet siaip forume kartais taip gera issipasakot... Buna toks liudesys apima, kad nieko nebesinori. Man pvz. labai padeda, kai mergaites supranta ir papasakoja, kad irgi panasiai jauciasi. Tada nesijauciu, kad as viena vienintele su tokia problema.... Nors as aisku nepasiduodu ir neketinu pasiduoti- kovosiu del savo leliuko iki paskutiniuju... Bet nelengvas tas kelias, kartais optimistiskai nusiteikiu, o kartais atrodo, kad niekada mum nepavyks... Tik tiek. Tai va- atsizvelgiant i tai ka parasiau, gal dar nesodink manes ant baudos suolelio kol kas, ka? mirksiukas.gif Laaaaabai nenoriu. Gal ir KittyKitty atlesi?

Beje, tu irgi darysies iui, ar jau lauki rezultatu? Sorry jeigu jau rasei, bet as siam skyrely dar naujoke, tai nelabai susigaudau dar...
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 17:05)
Aciu Musyt...  blush2.gif Puikiai zinau, kad testai kartais neparodo labai ankstyvo nestumo... Bet man sis ciklas buvo nestimuliuotas- iskart po 3ju stimuliuotu Clostu, ir O ivyko labai anksti- 11 c.d.  Gine liepe vistiek vartot PRG (as vartoju preparata Endomitrin- vaginalinis), ir pasidayt testa 14 dienu po O, jeigu neigiamas- nutraukt PRG. Tai as pamaniau vdrug 14 diena dar nieko nerodys, tai dar palaukiau 2 dienas, tai va- 16 dienu po O, pasidariau NT- niegiamas. Nemanau, kad meluotu... Jau po iui busiu atsargesne, ir darysiuos kraujo tyrima... O dabar laukiu mmm, ir labai tikiuos, kad leis darytis iui...

aaaa tada supratau, skmes tau, tegu kitas ciklas buna pats sekmingiausias wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 02, 17:30)
aaaa tada supratau, skmes tau, tegu kitas ciklas buna pats sekmingiausias wub.gif  wub.gif


Tau irgi sekmes! Kad tik mum visom kuo greiciau pasisektu...

O tu, kaip supratau, dabar ilsiesi po to kai folis uzaugo ne toj kiausidej (uzakes kiausintakis?)? Jau dareisi iui, ar tik pirmas bus?

Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif

AFRODITE blyn kokia neteisybe 4u.gif na bet tikrai pirma niekadejui duok i tarpuragi ...o paskui pasistenk gerai atsipalaiduot 4u.gif

na o as siandien nusileidau vel kraujuka tai zymiai pakiles rolleyes.gif taigi toliau laukiu pirmadienio ir eisiu pas giniu rolleyes.gif tik va tei toke skaumukai uzeinantis neramina bet jau daug nestukiu ramina kad cia taip turi but g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 02, 18:53)
Tau irgi sekmes! Kad tik mum visom kuo greiciau pasisektu...

O tu, kaip supratau, dabar ilsiesi po to kai folis uzaugo ne toj kiausidej (uzakes kiausintakis?)? Jau dareisi iui, ar tik pirmas bus?

oi as jau cia daug ka bandziusi, mano turejo buti antras iui, bet sustebdem, pirmas nepavyko iui, o va 30 d. padare man LP, histero ir kiausidziu drilinga, jauciuosi gerai, jau begiot galiu biggrin.gif na rado maza polipa, ir saaugas atidalino, desinys kiausintakis nepratekamas del negimdinio nestumo unsure.gif tai dabar kibsim i darbus blush2.gif wub.gif dariausi LP, nes galvojau, kad turiu endometrioze, nes tepliojo rudai, bet aciu Dievuliui jos nerado thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 02, 19:14)
oi as jau cia daug ka bandziusi, mano turejo buti antras iui, bet sustebdem, pirmas nepavyko iui, o va 30 d. padare man LP, histero ir kiausidziu drilinga, jauciuosi gerai, jau begiot galiu biggrin.gif na rado maza polipa, ir saaugas atidalino, desinys kiausintakis nepratekamas del negimdinio nestumo unsure.gif tai dabar kibsim i darbus blush2.gif  wub.gif dariausi LP, nes galvojau, kad turiu endometrioze, nes tepliojo rudai, bet aciu Dievuliui jos nerado thumbup.gif  wub.gif


Tikrai daug... Bet gal tau po operacijos naturaliai pavyktu? O jeigu ne, tai jauciu tik iui ir truksta, kad sekmingai apnestetum... To tau ir linkiu... O siaip- kaip as noreciau, kad mum visom greit pavyktu.. Niekad nesuprasiu, kaip gi cia-- isvirkscia sperma kur reik, ir kiausineliai buna pries pat O ar jau ovuliave, tai kodel gi staistika tokia prasta?

Man beje irgi teplioja kiekviena cikla- buna kad jau iskart po O pradeda ir iki pat mmm varo... Bet su PRG nebeteplioja... Kazin ar tie tepliojimai ir gali but nepastojimo priezastimi? O tau cia nuo to polipo tepliojo, ar vis dar tebeteplioja?Man gine sako, kad panasu, kad man cia del hormonu. Laparo ir histero manes nesiuncia daryt, nes aiskino, kad neverta- pagal ja (nezinau kiek cia tiesos) cia pasenusi strategija- nes statistiskai neirodyta, kad tos proceduros veiksmingai iveikia nevaisinguma... Sako, kad ji siuncia mergaites tom proceduroms tik jeigu jos labai prasosi, arba jeigu nenori darytis iui ar ivf, tai sako, tokiais atvejais laparo prilygsta griebimuisi siaudo.... Geriau tas negu visai nieko nedaryt...

Net nezinau jau ka galvot.. Siaip manau, kad gal kuo maziau informacijos turim tuo geriau? Pasitiki aklai gydytoju ir nesiparini kas ir kodel, vienur taip parasyta, kitur kitaip....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 02 birželio 2011 - 20:37