Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 12:23)
aha tikrai idomu kokie rezultatai g.gif
nea,vis paziuriu ar neatejo mm su baime...pamenat po pirmo IUI 11DPI atejo jos man...o kaip ir sakiau jau nuo vaakr stiprokai maudzia pilva,dubens kaulus,o ryte tai taip pilve gurguliavo apacioj toks jausmas buvo tarsi vandenynas seltu-bet man daznai taip bna pries memes tai va ir kazkaip nulekiu vis paziureti ar tik neatejo tos zarazos....siaip pamacius kad nieko nera dziaugiuosi tik siandien vyro zodziai uzgavo nerealiai tai kazkaip nei dirbt galejau,galva ziauriai skauda ir is ausyse jo zodziai skamba...dabar atrodo net matyt jo nenoriu verysad.gif
o apie sapnus tai ivarus jie buna...siaip nesapnuoju zuvu mirksiukas.gif sianakt ka sapnavau nepamenu blush2.gif visai kazkaip miegu neramiai ax.gif bet daugiau sapnai susije su mano darbu ir kelias naktis sapnavau kad mama labai bare,kad vyras savo radau su kitu vyru lovoj,paskui kad kazkas kazka atimt norejo is manes....ai zodziu nesamones biggrin.gif

maziau galvok apie tai, pasakytu gudrus zmogus biggrin.gif bet zinau kad cia lengva pasakyti ir sunku padaryti 4u.gif laikykis kiek imanoma teigiamiau:4u:
Atsakyti
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 13:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif



nu ššššššš..nu kaip taip 4u.gif 4u.gif 4u.gif , gal tik teplioja? nu gal ne?

mergaitės Jus truputuka ne taip supratot, čia mano draugei boruziukui 3IUI, man jau 5IUI . Buvo gi man persileidimas po 4IUI, dabar startuojam po vieno praleisto ciklo.
Kaip jau rašiau dabar turiu 2 folius, po viena skirtinguose pusėse. Gleivinė super, viskas atsidaro kaip reikia, dabar tik pagauti zirniuka ir viskas biggrin.gif
Vyro rezultatai tai superiniai , paskutini karta buvo 140ml kiekis ir A+B 92 atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 14:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif



ne, nu negali būt doh.gif afrodite, nu kodėl taip unsure.gif 4u.gif nu mažut, išsiverk gal tikrai bus geriau...
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 13:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

verysad.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 13:10)
Kaip jau rašiau dabar turiu 2 folius, po viena skirtinguose pusėse. Gleivinė super, viskas atsidaro kaip reikia, dabar tik pagauti zirniuka ir viskas  biggrin.gif 
Vyro rezultatai tai superiniai , paskutini karta buvo 140ml kiekis ir A+B 92 atrodo.

kuo dideliausios sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 02, 13:20)

kuo dideliausios sekmes 4u.gif


wub.gif ačiu mergytės, tik virusiukų taip ir nesulaukiam verysad.gif o taip reikėtu ...please kas nors
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 01, 15:52)
nu kur mano zemaiciuke...man rytoj reikia virusiuku  notworthy.gif


tikiuosi kad nepavelavau su virusiuku blush2.gif siunciu dideli dideli ir besispardanti APCYYYYYYY 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Labukas braskes
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 11:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif


oi saulele imk balioneliu 4u.gif 4u.gif
Kaip gaila console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 06 02, 13:39)
tikiuosi kad nepavelavau su virusiuku  blush2.gif  siunciu dideli dideli ir besispardanti APCYYYYYYY  2.gif  2.gif  2.gif



clap.gif clap.gif clap.gif imu imu

bet kokie Jus jau dideli, o kaip dukrytė , turbūt laukia nesulaukia ? gal žinot jau kas bus jau broliukas ar sesutė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 02 birželio 2011 - 12:45
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 13:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif


laikykis mergyt 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 13:44)
clap.gif  clap.gif  clap.gif imu imu

bet kokie Jus jau dideli, o kaip dukrytė , turbūt laukia nesulaukia ? gal žinot jau kas bus jau broliukas ar sesutė?


jooo, laikas taip bega greitai, dabar jau vakarais kartais iki asaru mazasis besispardydamas davaro blush2.gif pusle ziauriai nuo jo kencia. greiciausiai turesim broli (pasiutusi broli biggrin.gif ) o dukra labai dziaugiasi, tik labiau seses nori, bet sake myles ir broli. kaip tik birzelio 22 eisim abi ziureti echo, pamatys ir ji maziuka bigsmile.gif

o as labai nuosirdziai linkiu kad mano virusiukas pasiektu wub.gif

jei gerai uzmaciau, tai reikia sveikinti zylute su issvajotais II wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zemaiciuke: 02 birželio 2011 - 12:53
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 06 02, 11:39)
tikiuosi kad nepavelavau su virusiuku  blush2.gif  siunciu dideli dideli ir besispardanti APCYYYYYYY  2.gif  2.gif  2.gif


ooo virusiukai thumbup.gif thumbup.gif imu imu 2.gif 2.gif
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 06 02, 11:48)
jooo, laikas taip bega greitai, dabar jau vakarais kartais iki asaru mazasis besispardydamas davaro  blush2.gif  pusle ziauriai nuo jo kencia. greiciausiai turesim broli (pasiutusi broli  biggrin.gif ) o dukra labai dziaugiasi, tik labiau seses nori, bet sake myles ir broli. kaip tik birzelio 22 eisim abi ziureti echo, pamatys ir ji maziuka  bigsmile.gif

o as labai nuosirdziai linkiu kad mano virusiukas pasiektu  wub.gif


kaip faina!!!!! O pati ar gerai jautiesi? Laikas tikrai labai greita bega wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 12:04)
Meiles kibirkstele,gali mane geltonint-atejo mm cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

laikykis 4u.gif 4u.gif verysad.gif
Atsakyti