Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 07 01, 18:39)
As tavo vietoje pasidaryciau 4u.gif Kaip jau Maidenana minejo, jei kazkur bus mazos kliutys, jas pasalins. O jei kazkas rimtesnio bus, tai ir parodys pratekamumas. 4u.gif
Plius pamatys kokie kiausintakiai, gal jie uzsilenke, labai vingiuoti ir t.t. rolleyes.gif

duosiu as jiem vingiuoti, uztenka, kad tinginiauja kiausides bash.gif dar jie man pabus vingiuoti ar uzsikimse ...
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 18:41)



Paskaityk mano zinute - as tne apie LAP tau dar parasiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 07 01, 18:39)
Su LAP neskubek, jei GN bus gera, nereikes ne LAP daryti, nes tai kaip bebutu vis tiek intervencija i moters organizma, po kuriu padideja tikimybe saaugom ir pan. rolleyes.gif

g.gif reiskias GN. Nu dar jei nepamirsiu su gine pakalbesiu ka ji sakys. Bet kad va turiu ta savybe pas daktarus nuejus klausytis ir tik atsakineti i ju klausimus, o ne klausineti ju doh.gif o jei dar ka negero pasako ar itaria tai visai pamirstu viska doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 18:48)
g.gif  reiskias GN. Nu dar jei nepamirsiu su gine pakalbesiu ka ji sakys. Bet kad va turiu ta savybe pas daktarus nuejus klausytis ir tik atsakineti i ju klausimus, o ne klausineti ju  doh.gif o jei dar ka negero pasako ar itaria tai visai pamirstu viska  doh.gif  blush2.gif


Uzsirasyk ant lapelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 18:07)

Man reikia, kaip visada smile.gif O kokiu turi? p.s. nemanau, kad tema tersiam, juk pastaruoju metu ir taip zinios ne kokios, tai nors kiek mintis nukreipsime nuo problemu tiesiog mergaitiskai pliotkinat apie skanius kvapus. O kodel gi ne?


aszinok tau parasiau i a.z. nes nenoriu paskuigauti bana mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 01, 21:19)
aszinok tau parasiau i a.z. nes nenoriu paskuigauti bana mirksiukas.gif  4u.gif


Parasyk ir man tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 07 01, 21:22)
Parasyk ir man tada biggrin.gif

tu man geriau atsiusk savo numeriuka,pakalbesime 867822700 laukiu tavo sms
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 18:48)
g.gif  reiskias GN. Nu dar jei nepamirsiu su gine pakalbesiu ka ji sakys. Bet kad va turiu ta savybe pas daktarus nuejus klausytis ir tik atsakineti i ju klausimus, o ne klausineti ju  doh.gif o jei dar ka negero pasako ar itaria tai visai pamirstu viska  doh.gif  blush2.gif



mano manymu tai labai keista, kad daro IUI neisitikine ar kiausintakiai pratekami g.gif pinigu metymas i bala, nes jei su jais kas nors negerai, arba su kuriuo nors vienu negerai, tai IUI netenka prasmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 15:48)
Merginos , o jus visos pasidare LP ar GN? blush2.gif  ar cia man vienai taip be kiausintakiu patikros IUI dare  g.gif



Sveikos, as pasidariau GN, viskas ok smile.gif . LP nesiule...
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 01, 08:11)
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.




Labas, sekmes tau smile.gif , viskas bus ok. Man 3IUI darytas pries 10d., ir visi 4 foliai buvo sproge, NT nedarau - laukiu kraujo tyrimo po savaites. Pries tai 2IUI buvo 1 folis irgi sproges. As tai jauciu, kad ovuliacija ivyksta vakare pries IUI nustatyta diena. Ovitrelis greiciau suveikia nei 36 val. g.gif
Atsakyti
labas,

labai ačiū visoms už komentarus, palaikymą, paguodą, labai labai 4u.gif
atsakysiu gal visoms iš karto:

dėl vieno folio susinervinau ne todėl, kad vieno neužtenka,suprantat, man vyksta tvarkingos ovuliacijos ir vienas folis užauga kiekvieną ciklą, gražus, reikiamo dydžio ir gražiai ovuliuojantis. stimuliacija man kainavo daug sveikatos ir pinigų, todėl suparino pats faktas, kad rezultatas tas pats,kaip ir natūraliam cikle. Tiesiog jei,pvz,problemos su O, tai įsivaizduoju, stimuliuoji, kiek išeina, tiek gerai. Bet kai tą vieną ir taip turi, tai be ryšio dar sumokėti beveik 1000 lt ir dvi savaites vaikščiot vos gyvai. Tik tiek. Suprantu, nieko nepakeisi, tiesiog..
O dabar apie tai, kaip man sekėsi. Vakar ryte skaudėjo pilvą, supanikavau,kad jau ovuliuos ir bus per vėlu, gyd leido ateiti pažiūrėti, nulėkiau per pietus - neovuliavęs. Ok, nieko nekeičiam, darom šiandein ryte. Ji nusprendė,kad sprogdukų neleisime, nes ir taip O bus anksčiau negu reikia. Ateinam šiandien, laborantė vėluoja pusvalandį, laukiam per lietų gatvėj- na, čia detalės. Ir ką. Folis savo vietoje, sperma gerokai suprastėjusi. Su Tamoxi jau buvo beveik normospermija. Dabar krito ir kiekis, ir judrumas. Aišku, IUI užtenka ,bet.. kiekis neparuoštoj 19, a + B 33,berods. A 19, B14. Pasigreitino iki 84, nors tiek. Pasak daktarytės, galvot IVF, nu ir kas , kad vienas stebuklas įvyko, kitas gali neįvykti, kiaušidės panašios į policistines ir t.t. Ji taip išsireiškė..Duphastono nereikia, turėtų ateiti normalios mėnesinės. suprantu, nepagalvojus pasakė, bet...
Ir koks finalas...Man va dabar plėšia šoną, dabar ovuliuoja arba dar tik ruošiasi, taigi spermą galėjome dar pakaupti arba, faktas, reikėjo Ovitrelio, tam gi ir skirta IUI, bet būtent tuo laiku pataikytų,o ne šiaip..na,žodžiu.. aišku, gal išgyvens tie vargani spermiukai, bet..
Ir dar visą dieną kraujuoja, kaklelį pradraskė, skauda..Žodžiu..Mano išsvajotoji, turėjusi būti tobula IUI ..nuo -iki nevykusi, vilčių beveik nededu, taupysim IVF..

Olialia, foliai maži, tikiuosi, neliks cistų..matosi,bet mažiukai...

Ačiū, mergytės. Žinau viską, visaip gali būti, kartais blogiausios situacijos virsta geriausiomis, viską žinau. Viskas bus gerai. tiesiog truputį liūdna,truputį pikta, protu aš viską suprantu, tik vat emocijos.. Nieko, viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 02, 22:19)
labas,

labai ačiū visoms už komentarus, palaikymą, paguodą, labai labai 4u.gif
atsakysiu gal visoms iš karto:

dėl vieno folio susinervinau ne todėl, kad vieno neužtenka,suprantat, man vyksta tvarkingos ovuliacijos ir vienas folis užauga kiekvieną ciklą, gražus, reikiamo dydžio ir gražiai ovuliuojantis. stimuliacija man kainavo daug sveikatos ir pinigų, todėl suparino pats faktas, kad rezultatas tas pats,kaip ir natūraliam cikle. Tiesiog jei,pvz,problemos su O, tai įsivaizduoju, stimuliuoji, kiek išeina, tiek gerai. Bet kai tą vieną ir taip turi, tai be ryšio dar sumokėti beveik 1000 lt ir dvi savaites vaikščiot vos gyvai. Tik tiek. Suprantu, nieko nepakeisi, tiesiog..
O dabar apie tai, kaip man sekėsi. Vakar ryte skaudėjo pilvą, supanikavau,kad jau ovuliuos ir bus per vėlu, gyd leido ateiti pažiūrėti, nulėkiau per pietus - neovuliavęs. Ok, nieko nekeičiam, darom šiandein ryte. Ji nusprendė,kad sprogdukų neleisime, nes ir taip O bus anksčiau negu reikia. Ateinam šiandien, laborantė vėluoja pusvalandį, laukiam per lietų gatvėj- na, čia detalės. Ir ką. Folis savo vietoje, sperma gerokai suprastėjusi. Su Tamoxi jau buvo beveik normospermija. Dabar krito ir kiekis, ir judrumas. Aišku, IUI užtenka ,bet..  kiekis neparuoštoj 19, a + B 33,berods. A 19, B14. Pasigreitino iki 84, nors tiek. Pasak daktarytės, galvot IVF, nu ir kas , kad vienas stebuklas įvyko, kitas gali neįvykti, kiaušidės panašios į policistines ir t.t. Ji taip išsireiškė..Duphastono nereikia, turėtų ateiti normalios mėnesinės. suprantu, nepagalvojus pasakė, bet...
Ir koks finalas...Man va dabar plėšia šoną, dabar ovuliuoja arba dar tik ruošiasi, taigi spermą galėjome dar pakaupti arba, faktas, reikėjo Ovitrelio, tam gi ir skirta IUI, bet būtent tuo laiku pataikytų,o ne šiaip..na,žodžiu.. aišku, gal išgyvens tie vargani spermiukai, bet..
Ir dar visą dieną kraujuoja, kaklelį pradraskė, skauda..Žodžiu..Mano išsvajotoji, turėjusi būti tobula IUI ..nuo -iki nevykusi, vilčių beveik nededu, taupysim IVF..

Olialia, foliai maži, tikiuosi, neliks cistų..matosi,bet mažiukai...

Ačiū, mergytės. Žinau viską, visaip gali būti, kartais blogiausios situacijos virsta geriausiomis, viską žinau. Viskas bus gerai. tiesiog truputį liūdna,truputį pikta, protu aš viską suprantu, tik vat emocijos.. Nieko, viskas bus gerai 4u.gif



Svarbiausia nepasiduok blogoms mintims ir negalvok kas butu jeigu butu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kartu NT gadinsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 02, 22:19)
labas,

labai ačiū visoms už komentarus, palaikymą, paguodą, labai labai 4u.gif
atsakysiu gal visoms iš karto:

dėl vieno folio susinervinau ne todėl, kad vieno neužtenka,suprantat, man vyksta tvarkingos ovuliacijos ir vienas folis užauga kiekvieną ciklą, gražus, reikiamo dydžio ir gražiai ovuliuojantis. stimuliacija man kainavo daug sveikatos ir pinigų, todėl suparino pats faktas, kad rezultatas tas pats,kaip ir natūraliam cikle. Tiesiog jei,pvz,problemos su O, tai įsivaizduoju, stimuliuoji, kiek išeina, tiek gerai. Bet kai tą vieną ir taip turi, tai be ryšio dar sumokėti beveik 1000 lt ir dvi savaites vaikščiot vos gyvai. Tik tiek. Suprantu, nieko nepakeisi, tiesiog..
O dabar apie tai, kaip man sekėsi. Vakar ryte skaudėjo pilvą, supanikavau,kad jau ovuliuos ir bus per vėlu, gyd leido ateiti pažiūrėti, nulėkiau per pietus - neovuliavęs. Ok, nieko nekeičiam, darom šiandein ryte. Ji nusprendė,kad sprogdukų neleisime, nes ir taip O bus anksčiau negu reikia. Ateinam šiandien, laborantė vėluoja pusvalandį, laukiam per lietų gatvėj- na, čia detalės. Ir ką. Folis savo vietoje, sperma gerokai suprastėjusi. Su Tamoxi jau buvo beveik normospermija. Dabar krito ir kiekis, ir judrumas. Aišku, IUI užtenka ,bet..  kiekis neparuoštoj 19, a + B 33,berods. A 19, B14. Pasigreitino iki 84, nors tiek. Pasak daktarytės, galvot IVF, nu ir kas , kad vienas stebuklas įvyko, kitas gali neįvykti, kiaušidės panašios į policistines ir t.t. Ji taip išsireiškė..Duphastono nereikia, turėtų ateiti normalios mėnesinės. suprantu, nepagalvojus pasakė, bet...
Ir koks finalas...Man va dabar plėšia šoną, dabar ovuliuoja arba dar tik ruošiasi, taigi spermą galėjome dar pakaupti arba, faktas, reikėjo Ovitrelio, tam gi ir skirta IUI, bet būtent tuo laiku pataikytų,o ne šiaip..na,žodžiu.. aišku, gal išgyvens tie vargani spermiukai, bet..
Ir dar visą dieną kraujuoja, kaklelį pradraskė, skauda..Žodžiu..Mano išsvajotoji, turėjusi būti tobula IUI ..nuo -iki nevykusi, vilčių beveik nededu, taupysim IVF..

Olialia, foliai maži, tikiuosi, neliks cistų..matosi,bet mažiukai...

Ačiū, mergytės. Žinau viską, visaip gali būti, kartais blogiausios situacijos virsta geriausiomis, viską žinau. Viskas bus gerai. tiesiog truputį liūdna,truputį pikta, protu aš viską suprantu, tik vat emocijos.. Nieko, viskas bus gerai 4u.gif

keisk gydytoja. man su S tokiu bajeriu nebuna, nes ji logiskai viska apgalvoja pradzuioje o ne post-factum. Ir nieko 'nepagalvojusi' nesneka.

Man viena drauge Kaune zolininka surado, kuris gydo visa tai, t.y. vyru nevaisinguma. Tai imsiuos ir tu priemoniu.
Atsakyti