Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Labukas braskes 4u.gif

As snd akiu negalejau pramerkti ax.gif (dabar dar degtukai butu labai gerai)... Vakar buvau Take That koncerte tai grizom tik po 2 val nakties, o snd i darba uhhhh kaip sunku tongue.gif tongue.gif

Buvau skanui- 9CD mano folis kairej pusej paaugo iki 17-18mm, gleivine 8, desinej pusej mate dar 2-3 labai mazus foliukus bet nemano kad jie uzaugs tinkami. Taigi, nors gyd pirmadieni nebus, sesute padarys man IUI (ji dare ir praeita karta)
Kazkaip daug vilciu si karta neteikiu verysad.gif
Atsakyti
nuojauta kugzda, kad uz poros savaiciu musu laukia fotoreportazai su teigiamais NT. Pasakiau - ir CEMENTAS. :SMAILIKASMUSANTISKUMSCIUISTALA
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 13:13)
nuojauta kugzda, kad uz poros savaiciu musu laukia fotoreportazai su teigiamais NT. Pasakiau - ir CEMENTAS. :SMAILIKASMUSANTISKUMSCIUISTALA


pasakei ir gipsas, negi gincysiuos thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 15:13)
nuojauta kugzda, kad uz poros savaiciu musu laukia fotoreportazai su teigiamais NT. Pasakiau - ir CEMENTAS. :SMAILIKASMUSANTISKUMSCIUISTALA

thumbup.gif privalo but, nes jau kiek ziuriu, tai senokai bebuvo g.gif uztenka, reik susiimt ir lauzt ledus biggrin.gif
Kiki , viskas bus gerai, mes su tavimi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 07 01, 15:07)
Labukas braskes  4u.gif

As snd akiu negalejau pramerkti  ax.gif (dabar dar degtukai butu labai gerai)... Vakar buvau Take That koncerte tai grizom tik po 2 val nakties, o snd i darba uhhhh kaip sunku  tongue.gif  tongue.gif

Buvau skanui- 9CD mano folis kairej pusej paaugo iki 17-18mm, gleivine 8, desinej pusej mate dar 2-3 labai mazus foliukus bet nemano kad jie uzaugs tinkami. Taigi, nors gyd pirmadieni nebus, sesute padarys man IUI (ji dare ir praeita karta) 
Kazkaip daug vilciu si karta neteikiu  verysad.gif

bus ok,nenusiteik taip mirksiukas.gif jauciu koncertukas buvo super thumbup.gif kaip as noreciau i ji,arba SCORPIONS IR KENNY G wub.gif bet pinigeliu nera,taupom IVF. doh.gif o dar islaidu ir taip tecio mano jubiliejus,sekmadieni uosvio,paskui paiilseti leksim prie ezeriuko,na ne dideles islaidos bet vistiek ant maisto pacios zinot kiek iseina ir aisku kuras.o tada i ta laimeta kelione.
Madeina o tu jau testa darysies?kada?
BEJE,MERGINOS AR NIEKAM NEREIKIA PIGIAU KOSMETIKOS IR KVEPALU IVARIU DIDZIU IR NETGI TESTERIU? aTSIPRASAU UZ poster_offtopic.gif bet jeigu kuri susidomejote ir norit paziureti tai parasykit ar uzklauskit manes i a.z. kad netersti temos. 4u.gif
Atsakyti
Merginos , o jus visos pasidare LP ar GN? blush2.gif ar cia man vienai taip be kiausintakiu patikros IUI dare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 14:48)
Merginos , o jus visos pasidare LP ar GN? blush2.gif  ar cia man vienai taip be kiausintakiu patikros IUI dare  g.gif


man dare hysterosalpingograma pries daugiau nei 2 metus ir sake kad pratekami. LAP kad daryti neprisiprasiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 01, 15:27)
Madeina o tu jau testa darysies?kada?

BEJE,MERGINOS AR NIEKAM NEREIKIA PIGIAU KOSMETIKOS IR KVEPALU IVARIU DIDZIU IR NETGI TESTERIU? aTSIPRASAU UZ  poster_offtopic.gif bet jeigu kuri susidomejote ir norit paziureti tai parasykit ar uzklauskit manes i a.z. kad netersti temos. 4u.gif

As dariausi OT, kai pagaliau O ivyko, atlikome Nd skubos tvarka. Ryt-poryt gausiu siunta is testukai.lt. As ten uzsisakiau OT 50 vnt ir NT pacius jautriausius (anot aprasymo po O 7-9 diena parodo). tai vat, prezumpuojant, kad vakar buvo O, galesiu testus gadintis i valias. Tai pirmaji bandysiu liepos 8, po to pasigadisiu dar pora-trejeta dienu, po to lauksiu mmm priduoti visokius hormonus, po to GN, po to vyro spermograma ir jau tada priklausomai nuo jos rezultatu arba ruosiuos stimuliacijai arba ne. Jeigu ne, vyras toliau geria vaistus, man du ciklai pertraukos ir vel i darbus. Iseis spalis tada. Jeigu spali spermograma bus tokiame pat prastame lygyje, tada iki sausio vel pertrauka (isvaziuosiu i mokslus).

Man reikia, kaip visada smile.gif O kokiu turi? p.s. nemanau, kad tema tersiam, juk pastaruoju metu ir taip zinios ne kokios, tai nors kiek mintis nukreipsime nuo problemu tiesiog mergaitiskai pliotkinat apie skanius kvapus. O kodel gi ne?
Papildyta:
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 16:48)
Merginos , o jus visos pasidare LP ar GN? blush2.gif  ar cia man vienai taip be kiausintakiu patikros IUI dare  g.gif

Man pirma IUI dare absoliuciai naturaliai, be tyrimu ir be GN ir be nieko. Tiesiog isejo taip, kad man atvykstant i apziura buvo pasakyta, kad ryt pas mane O ir galime daryti IUI naturaliame cikle, bent jau bandyti. Vat. bet dabar tai pilna programa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 18:07)


Man pirma IUI dare absoliuciai naturaliai, be tyrimu ir be GN ir be nieko. Tiesiog isejo taip, kad man atvykstant i apziura buvo pasakyta, kad ryt pas mane O ir galime daryti IUI naturaliame cikle, bent jau bandyti. Vat. bet dabar tai pilna programa.  doh.gif

nu man sis ciklas pirmas stimuliuojant. Tai kadangi subrendo vienas folis kai ziurejo, o MB turtas neblizgejo ir pasiule IUI. Dabar sako jei visgi sulauksiu tu nelabuju 2-5 Cd vel einu pas ja ir kazkaip man atrodo vel siulys IUI g.gif bet ar nesigauna pinigu svaistymas jei neisitikini ar kiausintakiai praeinami g.gif Kaip noreciau nueiti pas gine del nestuke.gif , o ne del naujos stimuliacijos rolleyes.gif
Dar pazejau IUI statistika tai pasirodo mano gine daugiausiai IUI atlikus. Tik gaila kad apskritai IUI statistikoj sekmingu nedaug ... Bet o gal taciau busiu is tu kur pavyko is pirmo karto blush2.gif
Tik va mintis kirba del GN, gal visgi reiktu pasidaryt g.gif ir tik tada startuot su antra IUI g.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 18:25)
Tik va mintis kirba del GN, gal visgi reiktu pasidaryt  g.gif ir tik tada startuot su antra IUI g.gif

Matai, kaip man paaiskino del GN. Ten bla bla, ipylamas skystis kazkoks, kuris pats savaime pravalo kiausintakius. O is esmes jie paziuri forma, ar neiskreipta, ar nenusisukes kur ir t.t.
Tai vat, po tokios proceduros, t.y. po GN, tikimybe pastoti yra didesne (nes kaip pravalymas gaunasi, nors tokios proceduros is esmes neegzistuioja). na, kaip, pvz, dulkes nuo stalo nuvalyti ir pavirsius blizga. vat taip 'blizges' kiausintakiai. na, ir be abejo - forma paziures.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 18:32)
Matai, kaip man paaiskino del GN. Ten bla bla, ipylamas skystis kazkoks, kuris pats savaime pravalo kiausintakius. O is esmes jie paziuri forma, ar neiskreipta, ar nenusisukes kur ir t.t.
Tai vat, po tokios proceduros, t.y. po GN, tikimybe pastoti yra didesne (nes kaip pravalymas gaunasi, nors tokios proceduros is esmes neegzistuioja). na, kaip, pvz, dulkes nuo stalo nuvalyti ir pavirsius blizga. vat taip 'blizges' kiausintakiai. na, ir be abejo - forma paziures.

o tai jei ten nepratekami ?tada bereikalo ir tos IUI g.gif Tai tada geriau LP daryt g.gif kaip as jos nenoriu doh.gif Jei viskas gerai tada bereikalo narkoze, bet zinai kad viskas gerai doh.gif o jei negerai tai kazka gal pataisytu . Nu zodziu dilema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Itrea @ 2011 07 01, 18:25)
Tik va mintis kirba del GN, gal visgi reiktu pasidaryt  g.gif ir tik tada startuot su antra IUI g.gif


As tavo vietoje pasidaryciau 4u.gif Kaip jau Maidenana minejo, jei kazkur bus mazos kliutys, jas pasalins. O jei kazkas rimtesnio bus, tai ir parodys pratekamumas. 4u.gif
Plius pamatys kokie kiausintakiai, gal jie uzsilenke, labai vingiuoti ir t.t. rolleyes.gif
Su LAP neskubek, jei GN bus gera, nereikes ne LAP daryti, nes tai kaip bebutu vis tiek intervencija i moters organizma, po kuriu padideja tikimybe saaugom ir pan. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog Sun: 01 liepos 2011 - 17:40