Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(chuchundra @ 2011 06 30, 23:37)
As nesakiau, kad cia kazkoks sarkazmas, izvelgiau liudna nuotaika parasitam. As kazkaip optimiskiau ziuriu ir negalvoju, kad daugumai planuojanciu reikia IUI.


Tu velgi ne taip mane supratai smile.gif As ir negalvoju, kad daugumai reikia IUI, tik keleta musu senai planuojanciu susitikome sioje temoje, todel ir sakau, kad gaila, kad ilgesni laika planuojancios atsiduria cia rolleyes.gif

Zodziu nebesigilinam friends.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 30, 21:09)
Gal jau nereikia taip pesimistiskai,kad jau dauguma cia atsiduria!!!!

Sveikutes 4u.gif
Chuchundra,ko tokia dabar pikta,a?Gausi tuoj sesti ant baudos suolelio. tongue.gif
Teisingai Irėnė PASAKE KAD PYKTIS NEREIKIA.MES VISOS IR TAIP PER AUSIS PRISKENTEJUSIOS.
O as pritariu TIESIOG SUN kai pradejau planuojanciu skyrelyje sedeti oi dar pries kelis metus,tai budavo merginos kurios ilgai nepastoja ir eina cia .Taip,atejau as,atejo ir kitos kurias mes zinome.Tai liudna kad yra toks subforumas,kad mums tenka tiek iskesti,bet niekas nieko pikto ar liudno nepasake manau.
Taip,kad sekmes,tikejimo ir nesipykime-na jau tik ne siame subforume nes ir taip ch...ant sirdeles o dar jeigu prasides pykciai ar kam nors geriau bus,a.
Viskas myliu jus,sekmes jums pastoti ir duok Dieve kad pavyktu iskarto ir laimingai ne tik pastoti bet ir isnesioti.Labanat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 01, 00:26)
Viskas myliu jus,sekmes jums pastoti ir duok Dieve kad pavyktu iskarto ir laimingai ne tik pastoti bet ir isnesioti.Labanat wub.gif


drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 01, 09:11)
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.

console.gif nenusiteik taip pesimistikai.Juk bent vienas folis uzaugo. Juk svarbu ne kiekybe ,o kokybe 4u.gif Gal viskas bus labai gerai mirksiukas.gif Juk kiausineliui ovuliavus turim dar 24val ji apvaisinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 01, 09:11)
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.



nesinervinom..ramiai.. jei dar šiandien nebuvo sprogus tai rytoj rytas bus laaabai tinkamas laikas. O kaip pati jauti? O dar neprasidėjo? O kiti foliai sunyko ar tiesiog maži?
Bet labai keista, išeina , kad tu keleta dienų buvai be vaistų?
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 07 01, 10:03)
nesinervinom..ramiai.. jei dar šiandien nebuvo sprogus tai rytoj rytas bus laaabai tinkamas laikas. O kaip pati jauti? O dar neprasidėjo? O kiti foliai sunyko ar tiesiog maži?
Bet labai keista, išeina , kad tu keleta dienų buvai be vaistų?

pritariu mergytems drinks_cheers.gif KittyKitty laikykis ir bandyk tiketi,kad ir su vienu foliu juk yra sansu pastoti,o kad dar neovuliavo labai gerai 4u.gif Ovuliaves kiausinelis isgyvena individualiai nuo 12 iki 24 val.As labai laikysiu savo kumstukus uz tave,mergyt.Kad tas tavo nerimas butu nieko vertas ir viskas baiktusi gerai thumbup.gif O tu dar vyruka paeerzink truputi taip moteriskai,tai prades labiau gamintis mirksiukas.gif cia kazkokioj knygoj skaiciau.
Nezinauar tave tai paguos bet man dare kai foliai buvo 8 superiniai ir nieko.Latvijoje pasake kad nedaro jei yra daugiau nei 3.Be to,mano vyro turtas silpnokas ir mazas.Tai zinok kai darem spermograma po 1 paros susilaikymo,nes liepe Treisas,tai sake kad kieksi mazokas 13mln/ml. judrumas neblogas tik koks neisgirdau..ir tai tik vienos paros susilaikymas buvo,nes as negalvojau kad vyrui lieps vel daryti spermograma.Taip kad ir tu nenuleisk nosytes.O atplovus ir judrumas pagyves ir grikiuku truputi padauges-svarbiausia tikrai zinok ne kiekkybe o kokybe 4u.gif neliudek as su tavimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 01, 09:11)
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.

nu prasideda...... Afrodite turejo 8 folius ir kas? Ogi, nieko. gerai, kad turi viena gera normalu. ir prisimink, tos kurios buvo a priori isitikinusios, kad niekas nepavyks, graziausiai sau nesioja kudikelius smile.gif

tai kad foliu kiekis dar nieko nesako...

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 01, 11:08)
Be to,mano vyro turtas silpnokas ir mazas.Tai zinok kai darem spermograma po 1 paros susilaikymo,nes liepe Treisas,tai sake kad kieksi mazokas 13mln/ml. judrumas neblogas tik koks neisgirdau..ir tai tik vienos paros susilaikymas buvo,nes as negalvojau kad vyrui lieps vel daryti spermograma.Taip kad ir tu nenuleisk nosytes.O atplovus ir judrumas pagyves ir grikiuku truputi padauges-svarbiausia tikrai zinok ne kiekkybe o kokybe 4u.gif neliudek as su tavimi 4u.gif
Bet 13 mln yra normalu... Na, kaip IUI.. O jus jau IVF ruosiates, tai ten is viso jokio skirtumo kiek yra mln...
As vakar turejau O, atlikom ND.. bet jokiu geru minciu ir vilciu. Dar baltas balandis atskrido i isitaise balkone... tau jau kazkas gresia negero, kaip suprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 07 01, 09:11)
Labas.

sad.gif

Iš tos mano taip lauktos IUI visiškas š.... Iš pažadėtųjų 5 folių užaugo vienas. Sekmadienį žiūrėjo, sakė, bus 5, skyrė dar 5 gonalio, sako, ateik penktadienį, sakau, ar nebus per vėlu, nu ok, sako,ketvirtadienį. Aišku, turbūt reikėjo žiūrėti kokį antradienį, pridėti dar vaistų..O dabar atėjau vakar, sako, vienas pasiruošęs. Penktadienį reikia daryti. Sakau, jūs sakėt, anksčiau savaitgalio nebus, mes ND vakar padarėm, jei pilsim 1,5 paros spermiukus, bus tuščias reikalas. Sako, atrodė, kad bus tik savaitgalį ir daug, o va kaip išėjo, matyt, mažai gonalio buvo. Nu tai........................... Vienžo, IUI rytoj ryte, folis jau turbūt bus sprogęs ir iš viso viskas čia veltui, tik prasikankinau dvi savaites.


nu tu tikrai baik nono.gif
pas mane irgi vienas folis buvo ax.gif
sake pakanka ir vieno jei jis kokybiskas.
tik kad va vyro turtas vakar tai pritrenke blogumu doh.gif dar niekad taip nera buve verysad.gif
bet darem IUI, nes as laikausi tokios nuomones, kad geriau gailetis del to ka padarei, negu to ko nepadarei.
sansai nuliniai, bet bent nesigrausiu, kad galbut tai buvo tas sansas, kai daugelis pasakoja, kad butent pastojo per nurasytus ciklus.
va pavariau cia demagogijos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 07 01, 11:43)
Bet 13 mln yra normalu... Na, kaip IUI.. O jus jau IVF ruosiates, tai ten is viso jokio skirtumo kiek yra mln...
As vakar turejau O, atlikom ND.. bet jokiu geru minciu ir vilciu. Dar baltas balandis atskrido i isitaise balkone... tau jau kazkas gresia negero, kaip suprantu...  g.gif

Bus ok-nepergyvenk mirksiukas.gif Pas maniski visada budavo 16-17mln./ml.Ir judrumas nekoks.Matai,kai ruosiesi daryti IVF visvien ziuri sperma.morfologija ir t.t.O as nezinojau ir su vyru pasdykavome.Kai nuvaziavome sako,reikia jusu vyrui pasidaryti spermograma,na bet sake nieko tokio kad para tik susislaikymas,tai tures omenyje,Man atrodo jie ziurejo,nes norejo nuspresti ar darys tik IVF ar reikes ICSI ar kitko.Nes jau IVF nera jau tokio skirtumo del spermiju..del ju daro kitas proceduras ICSI,arba ima is seklindziu ir pan.
Mano atveju as tikiu ir net neabejoju kad tai gydytojo aplaidumas buvo.Na,bet siaip ar taip su mano endometrioze nebenoriu zaisti,o kai dar ir pasake kad su endo po LP gydymas ir jeigu tada natur,nepavyksta tai jau daro IVF.Taip,kad jau nurimau ir laukiu kada pradesiu startuoti.
Irėnė labai panasi situacija i mano pirmaja.bet as irgi taip galvojau,jau geriau busiu padarius ir nereiks grauztis o gal reikejo,o gal butu buve.Ir labai labai linkiu kad tau baigtusi sis IUI kitaip nei man 4u.gif tikrai nuosirdziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 07 01, 11:58)
Irėnė labai panasi situacija i mano pirmaja.bet as irgi taip galvojau,jau geriau busiu padarius ir nereiks grauztis o gal reikejo,o gal butu buve.Ir labai labai linkiu kad tau baigtusi sis IUI kitaip nei man 4u.gif tikrai nuosirdziai 4u.gif


aciuks.gif uz palinkejimus.
o gal gali placiau papasakot apie savo pirma IUI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 07 01, 11:51)
nu tu tikrai baik nono.gif
pas mane irgi vienas folis buvo ax.gif
sake pakanka ir vieno jei jis kokybiskas.
tik kad va vyro turtas vakar tai pritrenke blogumu doh.gif dar niekad taip nera buve verysad.gif
bet darem IUI, nes as laikausi tokios nuomones, kad geriau gailetis del to ka padarei, negu to ko nepadarei.
sansai nuliniai, bet bent nesigrausiu, kad galbut tai buvo tas sansas, kai daugelis pasakoja, kad butent pastojo per nurasytus ciklus.
va pavariau cia demagogijos lotuliukas.gif

irene, koks tas blogumas?

nu, bet gal bus gerai. matai, musu laiks nuo laiko pabira nestukemis. Ryt-poryt mano testukai atkeliaus smile.gif
Atsakyti