Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(REVO @ 2011 06 29, 13:12)
Visi kumsciai uz tave thumbup.gif  4u.gif Ir asmeninis virusas  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
JAMU bigsmile.gif
labai pergyvenu si karta (ko anksciau nebuvo) ax.gif
Atsakyti
sveikos likimo drauges... nt neveltui buvo neigiamas.... pradejo teplioti....
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 29, 14:05)
sveikos likimo drauges... nt neveltui buvo neigiamas.... pradejo teplioti....



cia tau 4u.gif
tik nesusivilk ir nenukabink nosytes smile.gif kita karta tikrai pasiseks wub.gif
Atsakyti
Labukas braskes
QUOTE(Samira @ 2011 06 25, 19:24)
Mane jau galima geltoninti, atėjo mmm verysad.gif


4u.gif 4u.gif console.gif console.gif

QUOTE(Kani @ 2011 06 27, 01:22)
Niu va- man deja 1 iui nesekminga.. Labai liudna verysad.gif kazkoks jausmas keistas buvo apemes mane siandien- vienu momentu pasirode kad apsivemsiu nuo nevilties. Taip dar nera buve...

console.gif console.gif
4u.gif

QUOTE(Irėnė @ 2011 06 29, 10:32)
Labukis,

Rytoj 3IUI man ax.gif


sekmes!!!! wub.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 29, 12:05)
sveikos likimo drauges... nt neveltui buvo neigiamas.... pradejo teplioti....

console.gif console.gif
Papildyta:
Closta jau isgeriau, snd 7CD, buvau skanui- gleivine 6.6mm, vienas folis 14mm. Nu siaubas kazkoks- prasiau kad gal Gonalio duotu bet gyd nedave, sake kad jei nepavyks reikes eiti pas kita gyd (skyriaus vedeja) ir tartis ar duos leidziamu stimuliaciju ar ne (nes turiu virssvorio).
Vel eisiu penktadieniu ir ziuresiu kaip auga tas vienas folis, bet problema tame kad pagal mano skaiciavimus O turetu buti pirmadieni, bet gyd nebus nuo pirmadienio tai neaisku kas ir kiap- jauciu nuplauks mano IUI si cikla verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos! Kokia prasta musu skerelio statistika siaubas!

Pupuk- uzjauciu labai labai. Bet kaip as jau anksciau rasiau- naujas ciklas, naujos viltys. Kiekvieno naujo cikla pradzia- nauja galimybe susilaukti savo stebulkiuko ;-) Greiciau ar veliau pavyks tau ir man, ir visom kitom mergaitem. Kad tik kantrybes, svaikatos ir meiles uztektu...
Papildyta:
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 29, 15:24)
Closta jau isgeriau, snd 7CD, buvau skanui- gleivine 6.6mm, vienas folis 14mm. Nu siaubas kazkoks


Tai kodel gi cia siaubas, nesuprantu... g.gif Gleivine kaip 7ai dienai labai gera, folis irgi auga graziai... Man gine isvis visada nori tik po viena ar maximum du uzaugint, ir sako, kad statistiskai merginos su vienu/dviem ir merginos su trim ar daugiau foliais turi panasias galimybes pastot su iui per ta cikla. Bet va kuo daugiau foliu, tuo didesne tikimybe daugiavaisiam nestumui, kas yra nesveika vaikiukams bei nesciajai.

Tad tikimes geru rezultatu!! Sekmes ;-)

Beje, merginos, ar jum per 2-3 c.d. kai paziuri su echo skaiciuoja taip vadinamus "andro-folikulus." Siap idomu, nes nieko apie tai nerasot. Man skaiciuoja kiekviena karta- sako minimum turi but 12. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 29 birželio 2011 - 16:24
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 29, 11:32)
Labukis,

Rytoj 3IUI man ax.gif



Sveikos mergaites.
Sekmes smile.gif , as laukiu 3IUI rezultatu bigsmile.gif , 2011 07 08 kraujo tyrimas.
Gaila, kad kai kurioms mergaitems nepavyko IUI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 29, 15:33)
Sveikos! Kokia prasta musu skerelio statistika siaubas!

Pupuk- uzjauciu labai labai. Bet kaip as jau anksciau rasiau- naujas ciklas, naujos viltys. Kiekvieno naujo cikla pradzia- nauja galimybe susilaukti savo stebulkiuko ;-)  Greiciau ar veliau pavyks tau ir man, ir visom kitom mergaitem. Kad tik kantrybes, svaikatos ir meiles uztektu...
Papildyta:
Tai kodel gi cia siaubas, nesuprantu... g.gif  Gleivine kaip 7ai dienai labai gera, folis irgi auga graziai... Man gine isvis visada nori tik po viena ar maximum du uzaugint, ir sako, kad statistiskai merginos su vienu/dviem ir merginos su trim ar daugiau foliais turi panasias galimybes pastot su iui per ta cikla. Bet va kuo daugiau foliu, tuo didesne tikimybe daugiavaisiam nestumui, kas yra nesveika vaikiukams bei nesciajai.

Tad tikimes geru rezultatu!! Sekmes ;-)

Beje, merginos, ar jum per 2-3 c.d. kai paziuri su echo skaiciuoja taip vadinamus "andro-folikulus." Siap idomu, nes nieko apie tai nerasot.    Man skaiciuoja kiekviena karta- sako minimum turi but 12. smile.gif



man tai nedaro g.gif g.gif


Sakiau siaubas, nes gyd nebus nuo pirmadienio, o pagal mano skaiciavimus planavau IUI kaip tik pirmadieni- grazu kai isgeri Closta, ateini paziuret kaip auga foliai ir pasako naujiena kad gal greiciausiai nedarys IUI nes nebus gydytojos? verysad.gif
Na, dar vilties yra nes einu penktadieni ir ziuresiu ka sakys, gal kokia kita gyd gali?
Atsakyti
AAAAAPCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2011 06 29, 18:19)
AAAAAPCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif


Pagavau viena virusiuka ;-) ir stipriai laikau. Lengvo tau nesiojimo!
Papildyta:
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 29, 18:15)
man tai nedaro  g.gif  g.gif
Sakiau siaubas, nes gyd nebus nuo pirmadienio, o pagal mano skaiciavimus planavau IUI kaip tik pirmadieni- grazu kai isgeri Closta, ateini paziuret kaip auga foliai ir pasako naujiena kad gal greiciausiai nedarys IUI nes nebus gydytojos?  verysad.gif
Na, dar vilties yra nes einu penktadieni ir ziuresiu ka sakys, gal kokia kita gyd gali?


Aaaaa.... tai gyd nebus O. metu? O gal gali koks kitas gyd toj klinikoj atlikt iui? Gal jeigu labai paprasytum kaip nors susiorganizuotum iui tada kada reikia? O va gal ir greiciau augs folis... O jeigu ne iui- bac ziurek ir naturaliai iseis. Tai bent butu naujienos :-)

As lygiai taip pat planuoju, galvoju, skaiciuoju, jau rodos isprotesiu.... Is kurt rast kantrybes ir ramybes? Vakar buvau knygyne, ir prie kasos maciau sudetas vaikiskas knygeles, taip kazkaip uzsisvajojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 29 birželio 2011 - 19:14
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 29, 16:24)
Closta jau isgeriau, snd 7CD, buvau skanui- gleivine 6.6mm, vienas folis 14mm. Nu siaubas kazkoks- prasiau kad gal Gonalio duotu bet gyd nedave, sake kad jei nepavyks reikes eiti pas kita gyd (skyriaus vedeja) ir tartis ar duos leidziamu stimuliaciju ar ne (nes turiu virssvorio).
Vel eisiu penktadieniu ir ziuresiu kaip auga tas vienas folis, bet problema tame kad pagal mano skaiciavimus O turetu buti pirmadieni, bet gyd nebus nuo pirmadienio tai neaisku kas ir kiap- jauciu nuplauks mano IUI si cikla  verysad.gif  verysad.gif



kaip 7CD tai viskas gerai, nesuprantu del ko pergyveni g.gif paaugs dar iki IUI 4u.gif
idomiai cia su gonalio skyrimu pas tave g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kani @ 2011 06 29, 17:33)

Beje, merginos, ar jum per 2-3 c.d. kai paziuri su echo skaiciuoja taip vadinamus "andro-folikulus." Siap idomu, nes nieko apie tai nerasot.    Man skaiciuoja kiekviena karta- sako minimum turi but 12. smile.gif


man tai neskaiciuoja, bet kadangi man svarbu, kad foliai butu kaireje puseje, tai visada 2-3CD jau mato, kurioj pusej pradeda formuotis dauguma smile.gif o kiekio tai nemini schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(indry @ 2011 06 29, 19:03)
Sekmes smile.gif , as laukiu 3IUI rezultatu bigsmile.gif , 2011 07 08 kraujo tyrimas.



laikau kumscius uz tave ir kartu laukiu teigiamo rezultato 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 29, 19:15)
man tai nedaro  g.gif  g.gif
Sakiau siaubas, nes gyd nebus nuo pirmadienio, o pagal mano skaiciavimus planavau IUI kaip tik pirmadieni- grazu kai isgeri Closta, ateini paziuret kaip auga foliai ir pasako naujiena kad gal greiciausiai nedarys IUI nes nebus gydytojos?  verysad.gif
Na, dar vilties yra nes einu penktadieni ir ziuresiu ka sakys, gal kokia kita gyd gali?



o tai tau IUI daro pagal tavo paskaiciavimus bigsmile.gif ar gydytojas nusprendzia visgi biggrin.gif
tai gal kolega padarys IUI g.gif juk ir pas mus taip buna, jei gydytojas isvykes ar atostogauja, palieka savo pacientus kolegos globai mirksiukas.gif
tu kazkaip stenkis maziau nervuotis 4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kiskius @ 2011 06 29, 19:19)
AAAAAPCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif



JAMU asmeniskai viena ax.gif rytdienai lotuliukas.gif
Atsakyti
atbėgam ir mes su virusiukais 4u.gif

visom kam reikia 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

visom liūdinčiom 4u.gif 4u.gif4u.gif

vistiek pavyks, mergaitės, tik tikėkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agiute: 29 birželio 2011 - 20:27
QUOTE(agiute @ 2011 06 29, 21:26)
atbėgam ir mes su virusiukais 4u.gif

visom kam reikia 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif




man reikia ax.gif is taves imu viena butinai mirksiukas.gif rytdienai ax.gif
Atsakyti