Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 27, 11:55)
as dar kaip debile tikiuosi gal dar testas nerode nes anksti..... verysad.gif



teisingai galvoji thumbup.gif kol nera mmmm, jokiu liudnu minciu nono.gif
12 DPI dar tikrai per anksti testui smile.gif


mergaitems sulaukusioms mmmm 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nenusivilkit, ir bandot keliaut toliau tikslo link mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Samira @ 2011 06 26, 13:01)
Vakar išsiverkiau savo seseriai ir man įstrigo jos pasakyti žodžiai, kad visko gyvenime turėti neįmanoma. O aš turiu mylintį ir mylimą vyrą, gražiai gyvename, po truputį tvarkomės buitį, paskolos nesmaugia. Jei be problemų susilauktume leliuko, būtų tiesiog kaip pasakoje, pernelyg idealu. Gal mano sesuo ir teisi, yra žmonių, kurie turi kur kas daugiau prblemų. O mes išlaikysime išbandymus, nes kas mūsų nesužlugdo, tas padaro mus stipresniais.



pritvociau savo sese jei taip pasakytu biggrin.gif
nesamone totali... bredas kazkoks..... teisingai Maidenana parase....
pozityvesniu minciu daugiau, tada ir rezultatas teigiamas bus 4u.gif reikia tik labai labai noreti ir nenukabinti nosytes mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu merginos uz ikvepima 4u.gif tikiuosi toliau o gal.... ax.gif
Atsakyti
Pupuk, tau reikia i kaili duoti uz pesimistiskas mintis nono.gif
Afrodite, kaip tau besiseka? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog Sun: 27 birželio 2011 - 12:34
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 27, 13:33)
Pupuk, tau reikia i kaili duoti uz pesimistiskas mintis nono.gif
Afrodite, kaip tau besiseka? smile.gif

blush2.gif varau varau jas dar pa kol kas tolyn.... ax.gif zinai, taip tikiesi.... is ryto padariau ir ejau madytis... veliau bijojau atitraukti uzuolaidu... doh.gif nu nieko, vis dar tikiuosi kad as ne tokia kaip visos, ir man paprasciausiai dar nerode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 27, 13:55)
blush2.gif varau varau jas dar pa kol kas tolyn.... ax.gif zinai, taip tikiesi.... is ryto padariau ir ejau madytis... veliau bijojau atitraukti uzuolaidu... doh.gif nu nieko, vis dar tikiuosi kad as ne tokia kaip visos, ir man paprasciausiai dar nerode  biggrin.gif


Yra tikrai nemazai merginu, kurioms net veluojant mm nieko nerode wink.gif
Dar anksti nukabinti nosi 4u.gif
Atsakyti
as nuo siandien vel startuoju su naujais vaistais naujom viltim ir tikekim geru rezultatu
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 27, 14:21)
as nuo siandien vel startuoju su naujais vaistais naujom viltim ir tikekim geru rezultatu



sekmiuko 4u.gif
as jau ryt derliaus apziurai varau ax.gif
Atsakyti
Labas,

visoms, kam nepavyko 4u.gif Laikykitės..

Mano savijauta po vienos košmariškos paros pagerėjo, dabar jau tik galva svaiguliuoja, kartais karštis pamuša ir širdis permušinėja, šiaip jau geriau. Vakar buvau pas daktarytę, du foliai po 10 mm ir dar trys tikriausiai užaugs, dar 5 dozės gonalio, ketvirtadienį į apžiūrą, tada jau paskirs IUI (tikriausiai savaitgalį išeis). Truputį neramu, kad tiek folių, gali cistų likti, bet..kaip yra, taip.



QUOTE(chuchundra @ 2011 06 23, 15:33)
Tai gal vertetu i ligonine kokia vaziuot, jei taip blogai jauciates, kokios jau Jonines, sveikata gi svarbiau. doh.gif


ką man toje ligoninėje pasakys..viskas man gerai, va vakar apžiūrėjo, viskas norma, tiesiog aš jautri, į bet kokius vaistus ir pan mano kūno reakcija dažniausiai būna labai aštri ir neprognozuojama.. deja, reikia su tuo gyventi ir tiek (ir tikėtis, kad nebus kažkokių nepataisomų pasekmių) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 27, 16:40)
Labas,

visoms, kam nepavyko 4u.gif Laikykitės..

Mano savijauta po vienos košmariškos paros pagerėjo, dabar jau tik galva svaiguliuoja, kartais karštis pamuša ir širdis permušinėja, šiaip jau geriau. Vakar buvau pas daktarytę, du foliai po 10 mm ir dar trys tikriausiai užaugs, dar 5 dozės gonalio, ketvirtadienį į apžiūrą, tada jau paskirs IUI (tikriausiai savaitgalį išeis). Truputį neramu, kad tiek folių, gali cistų likti, bet..kaip yra, taip.
ką man toje ligoninėje pasakys..viskas man gerai, va vakar apžiūrėjo, viskas norma, tiesiog aš jautri, į bet kokius vaistus ir pan mano kūno reakcija dažniausiai būna labai aštri ir neprognozuojama.. deja, reikia su tuo gyventi ir tiek (ir tikėtis, kad nebus kažkokių nepataisomų pasekmių) doh.gif

Sekmes tau KITTYKITTY 4u.gif 4u.gif 4u.gif gero derliuko ir kad jis pasibaigtu tik tokiu rezultatu nestuke.gif nes taip noriu tave isspirti i nestukiu pasnekesius nes ziuriu ten gretos reteja lotuliukas.gif
tiesiog Sun sveika 4u.gif Tai ka mes is subforumo vieno susitinkame kitame.Galetu buti mielesnes,ar ne..kokie pas jus planai?ka nusprendet?
Na,as jau po visu IUI ir dabar liepos pabaigoje startuosiuIVF su Gonaliu 150.Dedu nemazai vilciu kad uztenks ir 1 IVF,nes jau monemtais atrodo nebera jegu...tik ir matau ar suzinau,ta jau nestuke,ta pagimde,drauge nepraejo ne pusei metu ir vel laukiasi ir visi mus krutina skubina kad ko mes laukiam senatves,jog jauniems vaikus reikia daryti...na bet viliuosi kad jau rugpjuti busiu ne tik nestuke.gif bet ir sekmingai tas nestumas eis ir pagimdysiu musu meiles vaisiu wub.gif to linkiu visoms jums wub.gif
Atsakyti
Aciu mergytes uz palaikyma. Is vienos puses- kaip gerai, kad jus esat, o is kitos- siaubas apima, kad tiek daug musu... Kad tik visos kuo greiciau is visu iui, ivf ir panasiu skyreliu issilakastytumem!

Pupukas24- gali dar nerodyt testas- todel visur raso ir sako, kad reikia darytis tik tada kai veluoja menesines- is siaip ne anksciau negu 14 d po O! Tak chto dar laukiam is taves geru naujienu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 27, 17:26)
na bet viliuosi kad jau rugpjuti busiu ne tik nestuke.gif bet ir sekmingai tas nestumas eis ir pagimdysiu musu meiles vaisiu wub.gif


Visa sirdimi to tau linkiu! wub.gif Nusipelnei to! 4u.gif Jau labai ilgai lauki savo stebukliuko, kaip ir as... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 27, 16:26)
Na,as jau po visu IUI ir dabar liepos pabaigoje startuosiuIVF su Gonaliu 150.Dedu nemazai vilciu kad uztenks ir  1  IVF,nes jau monemtais atrodo nebera jegu...tik ir matau ar suzinau,ta jau nestuke,ta pagimde,drauge nepraejo ne pusei metu ir vel laukiasi ir visi mus krutina skubina kad ko mes laukiam senatves,jog jauniems vaikus reikia daryti...na bet viliuosi kad jau rugpjuti busiu ne tik nestuke.gif bet ir sekmingai tas nestumas eis ir pagimdysiu musu meiles vaisiu wub.gif to linkiu visoms jums wub.gif


Sekmes tau Afrodite. Linkiu, kad jau rugpjuti taptum nestuke! Taip ir bus, pamatysi.

Siaip, man panasiai kaip ir tau, klausineja visi aplinkui. Dieve, kokie neispruse tie zmones... Manau nereikia i juos kreipt demssio, bet kad va primena apie ir taip neduodancia ramybes problema, tai aisku labai nemalonu... Ir dar taip sirdi suskausta kai aplinkiniai pastoja be dideliu pastangu... O as blaskausi kaip koks drugelis, ir vis atsimusu i langus...

Man gine patare 2-3 iui, ir po to ivf. Tai mane visokiausios mintys aplanko- viena diena noriu prasyt iki 6 iui, ir tik po to ivf, o kita diena galvoju, jokiu iui nebenoriu- noriu iskart ivf... Nezinau, bet taip sunku laukti ir tiketis, ir nusivilti eilini karta...
Atsakyti