Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Manau, kad 2 IUI pats tas.... O trecio gal ir nelabai apsimoka daryti. Mes irgi dar viena IUI (galbut) ir viskas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
pirmiausia virusiukai soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif soske.gif
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 24, 21:14)
Manau, kad 2 IUI pats tas.... O trecio gal ir nelabai apsimoka daryti. Mes irgi dar viena IUI (galbut) ir viskas.

nono.gif nono.gif nono.gif labai daug tokiu, kuriems butent 3-cias IUI ir buna sekmingas mirksiukas.gif mes vieni is tu.. biggrin.gif o jei atvirai tai buvome pasiryze daryti ir visus 6... ir tik tada pereiti prie rimtesniu procedutu ax.gif

ka benusprestumet visoms kuo greitesnes sekmes wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2011 06 24, 22:21)
Sveikutes  4u.gif
pirmiausia virusiukai  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif  soske.gif

nono.gif  nono.gif  nono.gif labai daug tokiu, kuriems butent 3-cias IUI ir buna sekmingas  mirksiukas.gif mes vieni is tu..  biggrin.gif o jei atvirai tai buvome pasiryze daryti ir visus 6... ir tik tada pereiti prie rimtesniu procedutu  ax.gif

ka benusprestumet visoms kuo greitesnes sekmes  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pritariu. Mums užkibo būtent po 3-čio IUI (deja nesivystė)
O sėkmingas kartas buvo po 6-to IUI, bet jis buvo po beveik vienų metų pertraukos, tai iš dalies galima vadinti ir vėl kaip 1-mu.

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 24, 20:14)
Manau, kad 2 IUI pats tas.... O trecio gal ir nelabai apsimoka daryti. Mes irgi dar viena IUI (galbut) ir viskas.

Sveikutes mergytes 4u.gif
Vis ikysu nosyte paziureti kaip jums sekasi-nes ilgai visos juk kartu einame drinks_cheers.gif Maidenana as manyciau,kad bandyti darytis 2IUI,o paskui jau eiti ie kalbeti ne su vienu gydytoju,paklausyti ka jis pasakys mirksiukas.gif Matai,man pasake kai nuvaziavau,kad viska ne taip reikejo daryti..Bet kuriuo atveju,tai judvieju sprendimas ir linkiu kad jis jus nuvestu prie stebuklingo rezultato wub.gif
Kaip gaila,kad mergytems atejo mm 4u.gif 4u.gif 4u.gif duodu balioniukus,nors pati prisimenu kad man geriau nuo ju nebudavo..tiesiog gal gurkstelkit gero vyno,,,isliekite emocijas kaip jus geriau ir su viltim eikite i pieki 4u.gif Laikykites mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 25, 12:00)
Sveikutes mergytes 4u.gif 
Vis ikysu nosyte paziureti kaip jums sekasi-nes ilgai visos juk kartu einame drinks_cheers.gif Maidenana as manyciau,kad bandyti darytis 2IUI,o paskui jau eiti ie kalbeti ne su vienu gydytoju,paklausyti ka jis pasakys mirksiukas.gif Matai,man pasake kai nuvaziavau,kad viska ne taip reikejo daryti..Bet kuriuo atveju,tai judvieju sprendimas ir linkiu kad jis jus nuvestu prie stebuklingo rezultato wub.gif
Kaip gaila,kad mergytems atejo mm 4u.gif  4u.gif  4u.gif duodu balioniukus,nors pati prisimenu kad man geriau nuo ju nebudavo..tiesiog gal gurkstelkit gero vyno,,,isliekite emocijas kaip jus geriau ir su viltim eikite i pieki 4u.gif Laikykites mergytes 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Afrodite, o ant kiek didelis skirtumas? Tarp tavo abieju gydytoju pasakymu?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 25, 18:02)
Afrodite, o ant kiek didelis skirtumas? Tarp tavo abieju gydytoju pasakymu?

Labai didelis.Mano gydytojas sake kad man turi pavykti su IUI ir dideli sansai,na jei nepavyktu tai tada aisku tektu daryti jau IVF.
O Latvijos medikas tik pasijuoke.Su endometrioze yra tik dvi schemos; laporoskopija ir gydymas vaistais ir tada bandymas naturaliai ir jei nepavyksta tada jau IVF. 4u.gif
Taip,kad reiskiasi kad man iskart reikejo eiti i IFV.Mat man to gydymo tais vaistais negalima taikyti tai lieka tik antras variantas. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Mane jau galima geltoninti, atėjo mmm verysad.gif Net ir Nt nespėjau sugadinti. Tik kažkokios jau jos keistos, visą dieną teplioja rudai, o kraujo nėra. Pilvą skauda kaip visada tik šiek tiek mažiau. Įtariu, kad čia dėl to viruso, kuris mane jau savaitę kamuoja. Nuotaika šūdina verysad.gif verysad.gif

Mums liko dar du IUI. Aš jau nevilty. Negi niekad netapsiu mama, man neaugs pilvukas ir nelaikysiu verysad.gif rankose savo mažylio?

Pirmadienį bandysiu užsirašydi pas gyd. žiūrėsim, ką ji pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 25, 21:24)
Sveikos mergaitės,

Mane jau galima geltoninti, atėjo mmm verysad.gif



Mergyt, nu nesakyk taip, mes visos taip jauciames, bet einam i prieki- savajones link. Imk balionciku 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir negalvok blogai, net sirdele suspaude, man jau bus 6IUI, tai patikiek kiek visokiu minciu negeru, bet nueinu cia ir mergaiciu pasnekesiai mane ramina
Apakbink vyra ir pabukit kartu console.gif
Atsakyti
Samira- labai gaila, kad neuzkibo si cikla. Kad tik uzkibtu kita, ar dar kita, ar dar ir dar ir dar kita... Bet kad uzkibs ne neabejok!! Mums visoms pavyks... Nors ir man minciu visokiausiu ateina, bet zinau, kad reikia tiketis, ir kad reikia daryt viska ka reikia, kad pavyktu...

Olialia- 6 iui? Sekmes tau!!! Rimtai- stipriai laikau kumscius uz tave. SEKMES!!

P.S. Samira- tepliones tai dar ne mmm. As tavo vitoj vis tiek pagadinciau NT is ryto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 25 birželio 2011 - 22:21
QUOTE(Samira @ 2011 06 25, 21:24)
Sveikos mergaitės,

Mane jau galima geltoninti, atėjo mmm verysad.gif Net ir Nt nespėjau sugadinti. Tik kažkokios jau jos keistos, visą dieną teplioja rudai, o kraujo nėra.


Daryk NT ir nenutrauk Dufo, jei geri, kol nepramus tikros mmm...
Atsakyti
sveikute mergytes smile.gif

labai daug kantrybes, tom skurios sulauket mmm..... 4u.gif 4u.gif

o as va va buvau pas savi gynem tai iki rugsejo vidurio pertrauka pas mane, turi gimda sugyti, jei posio laiko matys kad gimda sugyjus, tada leis jau pradet dirbt... rekomendavo per si laiko tarpa vyrui pagerti PERMEN vitaminus, sako jie labai padeda pagerinti kokybe zirniuku, tai ziuresim kaip zia bus... nes juk dar ir endom 1 stadija turiu as schmoll.gif ..., na bet laikas parodys, dabar beliek alaukti rugsejo ir bus matyt.... labatikiusi kad pavyks ir kaledos bus dziaugsmingos siemet blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 26, 10:18)
sveikute mergytes smile.gif

labai daug kantrybes, tom skurios sulauket mmm.....  4u.gif  4u.gif

o as va va buvau pas savi gynem tai iki rugsejo vidurio pertrauka pas mane, turi gimda sugyti, jei posio laiko matys kad gimda sugyjus, tada leis jau pradet dirbt... rekomendavo per si laiko tarpa vyrui pagerti PERMEN vitaminus, sako jie labai padeda pagerinti kokybe zirniuku, tai ziuresim kaip zia bus... nes juk dar ir endom 1 stadija turiu as  schmoll.gif ..., na bet laikas parodys, dabar beliek alaukti rugsejo ir bus matyt.... labatikiusi kad pavyks ir kaledos bus dziaugsmingos siemet  blush2.gif  wub.gif



Sveikos. Manau vasara tikrai verta pailseti ir patinginiauti, o tada ruduo jau turetu buti derlingas visoms mergaitems nestuke.gif . As laukiu 3IUI rezultatu iki liepos 8 d. ir jei nepavykes bus 3IUI, tada darysiu pertrauka per vasara. smile.gif o gal dar bus geru naujienu... per tas 2 savaiteles biggrin.gif labai tikuosi...
Atsakyti