Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Boruziuk- 4u.gif 4u.gif Labai liudna... Bet dar galim ir palaukt kelias dieneles.. O jeigu ir vel neigiamas NT, tai jau tada linkemsim sekmes kitam kartui... Vis tiek gi turi pasisekt... Bet va tas laukimas tai rimtai is proto gali ivaryt...

Man kaip ir Samirai savaitgali turetu viskas issisprest.. Bet siandien kazkoks vel raudonas tepliojimas trumpam pasirode, ir po mazdaug valandos dingo. Bet kaip supanikavau tai siaubas, dabar tepliojimas baigesi (tikiusoi ir nebepasirodys) tai ir as trupuciuka nusiraminau... Dar pries kokias 5 dienas irgi patepliojo tap nemazai rudai, bet vel gi po kokios 1-2 val nustojo. Merginos, bukit geros, parasykit ar kam taip is vis buna su tom teplionem? Ar cia as vienintele nepakartojama tokia?? blink.gif Gal del tu tepliojimu ir nepastoju ;-(((( Beje, si menesi sukako lygiai 2 kalendoriniai metai kai pradejom bandyt... va toks "Jubiliejus" schmoll.gif

Del O testuku, tai as daznai ju neperku.. Nes kiekviena cikla po 50 baksu ismest siaip tiem testam tai negaleciau. Kartais paeksperimetuoju, pasidziaugiu pamacius ryskiai teigiama atsakyma. Bet as ir siaip puikiai atpazistu kada man O buna ir be tu testu... Siaip norejau dar pridurt, kad man pries pat O. teigiami budavo net kai isgerus daug skysciu testuodavau...

REVO- gaudau tavo virusiukus! Sekmes tau su tavo stebukliukais- aukit sveiki ir dideli.. Kaip saunu wub.gif
Atsakyti
Visoms mergaitems STEBUKLO nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif ...linkiu kad sios JONINES butu visoms jums tos kurios atnes stebukliuka/-us kuie taip laukti,kenteti ir laukti wub.gif
user posted image
Atsakyti
boruziuk, drauge, nu palauk jau panikuoti, kol neėra mmm arba HCG net nepriimam neigiamų rezultatų mad.gif

visoms mergytėms gerų svencių - raskit savo paparčio žieda 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
parejo mano mmm.. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 24, 10:18)
parejo mano mmm..  cry.gif

verysad.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 24, 10:18)
parejo mano mmm..  cry.gif



sad.gif console.gif
4u.gif laikykis boruziukas1
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 23, 11:16)
Bandyk, kas nerizikuoja, tas ....

Liepos cikla - hormonu tyrimai ir GN, rugpjuti - IUI, jeigu bus geri vyro tyrimai. ta prasme, bent jau tinkami IUI. Jeigu netinkami - taupysim IVF ir viskas. Kitais metais gal pavyks tada pasidaryti.

QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 23, 14:42)
Labas,

Žinokit, galus atiduosiu doh.gif  Jau su clost buvo blogai, bet dabar..iki 3 nakties nemiegojau, širdis fokstrotus šoka, vidurius suka, pilvą skauda, nervai "važiuoja".. Mano organizmas žiauuuriai jautrus, kaip aš bijau, kad nebūtų man ko nors blogo nuo to Gonalio..Nu jau taip jaučiuosi..Važiuojam Joninių švęsti, daktarytė, kaip supratau, irgi išvažiavus, pas ją tik sekmadienį..Naktį prisigalvojau jau visokių baisybių, dieną viskas šviesiau atrodo, bet tokios savijautos niekam nelinkėčiau, o dar darbe tiek užvertė, kad nepasikeliu..
Klausimas visai nekvailas, bet va atsakymai skirtingi:) Man beveik niekad nebūna labai ryškios antros juostelės, nes 3 valandas negerti ir neiti į wc man yra misija neįmanoma:) Nors jei pavyksta pataikyti valandą (juk LH svyruoja kas kelias valandas), tai dar būna gana ryški..tiesiog jeigu nėra O ir nenusimato per ateinančias 2 dienas, tai būna viena ryški juostelė ir jokių vaiduoklių. Jei jau yra antra neryški- O artėja 48 valandų bėgyje. Man tie OT iš viso tik kontroliniai, nes puikiausiai jaučiu ovuliaciją be jokių testų.

O perkku iš www.testai.eu, ten irgi geros kainos.
Gerų švenčių, tikiuosi, neatiduosiu galų ir dar užeisiu po jų doh.gif  4u.gif
nu tuzalia ruta. Ko tave taip organizmas kankina?

Visiskai susimakalavau su taip OT. As tai nejauciu O, labai retai tik.. Nu zodziu, bandysiu pazaisti si cikla, paziuresim kas bus.

Afrodite - paparcuio zieda mums siunti? bigsmile.gif Aciu - gaudau ir as .... Ir tau greito svajoniu issipildymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 24, 10:18)
parejo mano mmm..  cry.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 24, 10:18)
parejo mano mmm..  cry.gif


mazute laikykis, taure vyno atsipalaidavimui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas mergaites

Taigi po 4 dienu tepliojimo vakar vis delto pramuse mmmm verysad.gif
Gerkle ir galva siaubingai skauda tai net i darbe nejau....
Pradedu closta ir planuoju 2 IUI si cikla.

Pupuk, kelinta pas tave DPI?
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 24, 16:23)
Labukas mergaites

Taigi po 4 dienu tepliojimo vakar vis delto pramuse mmmm  verysad.gif
Gerkle ir galva siaubingai skauda tai net i darbe nejau....
Pradedu closta ir planuoju 2 IUI si cikla.




Niu kaip liudna kai nepasiseka, negaliu... Linkiu tau kad antra iui pasisektu!!

Man irgi tai teplioja, tai nustoja, tai vel... Va siandien visa ryta teplioja... jau ir su PRG susimaiso ir vis tiek teplioja... Jauciu ir man jau arteja mmm, ir pilva jau pamaudzia... Irgi labai liudna... mintys visokiausios aplanko...
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 24, 11:52)
Liepos cikla - hormonu tyrimai ir GN, rugpjuti - IUI, jeigu bus geri vyro tyrimai. ta prasme, bent jau tinkami IUI. Jeigu netinkami - taupysim IVF ir viskas. Kitais metais gal pavyks tada pasidaryti.

Afrodite - paparcuio zieda mums siunti?  bigsmile.gif Aciu - gaudau ir as .... Ir tau greito svajoniu issipildymo  4u.gif


Nu super, kad plana jau turit... Ir zinai, butinai pasiseks!! Butinai. Jeigu ne su iui tai jau tikrai su ivf. Jeigu moteriskes kuriom po 45 metus pastoja su ivf, tai ir mes turetumem, ane? Tik va kad tik sveikatos ir pinigeliu uztektu...

As tai pagalvoju, gal neverta su tais iui terliotis ir svaistyt brangu laika ir pinigus, gal iskart prie ivf'o prieiti... Man gine sake 2-3 iui, ir po to ivf. Tai va as viena iui jau isnaudojau (jauciu, kad mmm tuoj tuoj parsivilks) ir gal dar tik viena pasidaryt ir uztenka? O gal iskart prasytis ivf... Nezinau. Taip jau man sunku, kad norisi kuo daugiau sansu- su tais 10-17% taip jau sunkiai tiketis ir laukt, o va su 40-50%, tai jau zymiai geresni sansai...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 24 birželio 2011 - 16:32
Mergytės, kam atėjo mėmės, laikykitės, tikrai labai gaila. verysad.gif
Atsakyti