Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 23, 09:29)
tai tau gaunasi po 3.13 litu uz 1 vnt. O pas mus be 6 litu net neprieik.
samira, o tu po 8 litus perki.... nu brungiai, blembacki...
ot shaize... koki testa dareisi? nenusimink, uztat gali jonines svesti pilnu chodu...
ahaaa.... reiskia, mano O dar kazkur laaabai toli... nu jo, ko tiketuis po histero... o.. tiksliai, reikia pas S uzsirasyti. beriots, metas jau... (nu ir galva mano..  doh.gif  )

aciu labai, einu pradzioje i testukai.lt...
papasakok mums placiau ir apie pirma ir apie antra IUI. Kokie daktarai, kokios buvo bedos, kaip kas kur kada po kiek smile.gif Mums cia reikia ikvepianciu istoriju....

gali buti, kad testukai.lt ir yra zydros akys, bet pasitikslink, siaip ten pigu, ten gaunasi vienas testukas 1.30 lt. kazkur ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
uoooj, tie testukai.lt kazkokia fantastika. ir kainos superines. po 1 lita 1 testas iseina. ACIU UZ NUORODA!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 23, 09:29)
tai tau gaunasi po 3.13 litu uz 1 vnt. O pas mus be 6 litu net neprieik.
samira, o tu po 8 litus perki.... nu brungiai, blembacki...
ot shaize... koki testa dareisi? nenusimink, uztat gali jonines svesti pilnu chodu...
ahaaa.... reiskia, mano O dar kazkur laaabai toli... nu jo, ko tiketuis po histero... o.. tiksliai, reikia pas S uzsirasyti. beriots, metas jau... (nu ir galva mano..  doh.gif  )

aciu labai, einu pradzioje i testukai.lt...
papasakok mums placiau ir apie pirma ir apie antra IUI. Kokie daktarai, kokios buvo bedos, kaip kas kur kada po kiek smile.gif Mums cia reikia ikvepianciu istoriju....

As perku is ebay, tai man 50 OT ir 50 NT kainavo mazdaug po 40 Lt. Laisvai galeciau padeti uzsisakinejant smile.gif Kainas dar reiketu patikslinti, bet tikrai ne daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2011 06 23, 10:33)
As perku is ebay, tai man 50 OT ir 50 NT kainavo mazdaug po 40 Lt. Laisvai galeciau padeti uzsisakinejant  smile.gif Kainas dar reiketu patikslinti, bet tikrai ne daugiau  smile.gif

Tai grubiai 100 testu uz 40 lt? Butu super.. Patikslink, prasau, kainas. Nes cia su tais planavimais ilga kelione per kuopas, tai ir taip vaistai sueda pinigu milijonus, o dar testams kainos nezmoniskos..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 23, 09:37)
Tai grubiai 100 testu uz 40 lt? Butu super.. Patikslink, prasau, kainas. Nes cia su tais planavimais ilga kelione per kuopas, tai ir taip vaistai sueda pinigu milijonus, o dar testams kainos nezmoniskos..

Tikslinu smile.gif As uz 50 OT mokejau 38,02 Lt, o uz 50 NT - 36,41 Lt. Bet dar priklauso nuo svaro kurso. Tai grubiai 40 Lt.
Atsakyti
Tai va, siandien 13.30 pas S. smile.gif Gal apie IUI pakalbeti... sekanciam ciklui...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 23, 10:58)
Tai va, siandien 13.30 pas S. smile.gif Gal apie IUI pakalbeti... sekanciam ciklui...


Bandyk, kas nerizikuoja, tas ....
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 23, 10:58)
Tai va, siandien 13.30 pas S. smile.gif Gal apie IUI pakalbeti... sekanciam ciklui...

Bandykit apkalbeti visus variantus,jei zmogus zmogiskas tai manau patars tikrai kas tau butu geriausia siakiant issvajoto tikslo.Seeeekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 23, 07:59)
man siandien 12 DPI tai vienas pagalys  doh.gif

kol nera mm tol viltis yra mirksiukas.gif o as tikesiu tavo sekme 4u.gif ziurek o gal parodys testas tik kokia 15DPI. 4u.gif Laikykis,stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Žinokit, galus atiduosiu doh.gif Jau su clost buvo blogai, bet dabar..iki 3 nakties nemiegojau, širdis fokstrotus šoka, vidurius suka, pilvą skauda, nervai "važiuoja".. Mano organizmas žiauuuriai jautrus, kaip aš bijau, kad nebūtų man ko nors blogo nuo to Gonalio..Nu jau taip jaučiuosi..Važiuojam Joninių švęsti, daktarytė, kaip supratau, irgi išvažiavus, pas ją tik sekmadienį..Naktį prisigalvojau jau visokių baisybių, dieną viskas šviesiau atrodo, bet tokios savijautos niekam nelinkėčiau, o dar darbe tiek užvertė, kad nepasikeliu..

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 18:08)
Tiesa, turiu toki laaaaabai kvaila klausima.


Klausimas visai nekvailas, bet va atsakymai skirtingi:) Man beveik niekad nebūna labai ryškios antros juostelės, nes 3 valandas negerti ir neiti į wc man yra misija neįmanoma:) Nors jei pavyksta pataikyti valandą (juk LH svyruoja kas kelias valandas), tai dar būna gana ryški..tiesiog jeigu nėra O ir nenusimato per ateinančias 2 dienas, tai būna viena ryški juostelė ir jokių vaiduoklių. Jei jau yra antra neryški- O artėja 48 valandų bėgyje. Man tie OT iš viso tik kontroliniai, nes puikiausiai jaučiu ovuliaciją be jokių testų.

O perkku iš www.testai.eu, ten irgi geros kainos.
Gerų švenčių, tikiuosi, neatiduosiu galų ir dar užeisiu po jų doh.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Samira,2011 06 21, 12:52]
Bet juk spermiukai net kelias paras gyvibingi, sulauks kurios ar kurių nors kiausialąsčių. Kai jau būna ovuliavę gali būti ir per vėlu. Nesinervink. O sprogdukų leidaisi?
Leidausi ovitreli pries 36 val. Dar vienas bajeris man del prolaktino. Geriau gal puse metu bromokriptina, buvay pasidarius tyrima po menesio gerimo. Buvo viskas ok. Pries IUI pasidariau vel- mazesnis nei normos riba. Gine liepe nustot gerti. Nustojau. Padare IUI ir po 2 dienu vel pasidariau prolaktino tyrima. Dabar virsija normos riba (580) !!! Kosmaras kazkoks. Dabar vel pradejau gerti. Jauciu sitas mano IUI tikrai nueis veltui, nes kai kas savaite taip hormonai sokineja, tikrai nekas.
reiks kita savaite vel krauja nuleist ir ziuret...
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 23, 14:42)
Labas,

Žinokit, galus atiduosiu doh.gif  Jau su clost buvo blogai, bet dabar..iki 3 nakties nemiegojau, širdis fokstrotus šoka, vidurius suka, pilvą skauda, nervai "važiuoja".. Mano organizmas žiauuuriai jautrus, kaip aš bijau, kad nebūtų man ko nors blogo nuo to Gonalio..Nu jau taip jaučiuosi..Važiuojam Joninių švęsti, daktarytė, kaip supratau, irgi išvažiavus, pas ją tik sekmadienį..Naktį prisigalvojau jau visokių baisybių, dieną viskas šviesiau atrodo, bet tokios savijautos niekam nelinkėčiau, o dar darbe tiek užvertė, kad nepasikeliu..

Tai gal vertetu i ligonine kokia vaziuot, jei taip blogai jauciates,kokios jau Jonines, sveikata gi svarbiau. doh.gif
Atsakyti