Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

man siandien 12 DPI tai vienas pagalys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 23, 06:59)
man siandien 12 DPI tai vienas pagalys  doh.gif


Imk balionėlį 4u.gif Už būsimą sėkmę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Samira @ 2011 06 23, 06:43)
Na tuomet vistiek nepigiai gaunasi. Aš pirkau dėžutę su 7 berods už 56lt ir galiu naudoti kada noriu, nes kiekvienas testukas supakuotas atskirai plius indeliai šlapimui.  Man užtekdavo dviems ar net trims ciklams. Svarbiausia darytis tuo pačiu metu.

Papildyta:
O kaip gi tais atvejais, kai 10 ir 11 ir 12 ir 13 ir 14 ir 15 DPI nerodo, o parodo tik kokią 18 DPI? Būna ir taip. Aš taip bijau to vieno pagaliuko, kiek aš esu jų mačiusi, kad geriau palauksiu mmm. Vis tiek prieš akis ilgas savaitgalis ir kraujo nenusileisiu.


Aš užsisakinėju iš testukai.lt

Aš ne tik iš smalsumo anskti NT dariau, bet kad ir II pamačius pradėti vaistukus naudoti ax.gif
O išvada iš to mano kasdienio testavimosi tokia: jei pvz. 10 DPI rodo II (aišku, antroji juostelė bus neryški), galima rezultatu tikėti, tai jau nebe Ovitrelle likučiai thumbup.gif Na, o jei styro vienas pagalys, tikėti nereikia biggrin.gif Reikia po kelių dienų kartoti NT darsyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 23, 07:59)
man siandien 12 DPI tai vienas pagalys  doh.gif

DAR tik vienas. MMM juk dar dar neprasidėjo 4u.gif
Atsakyti
na mergytes, visom gero ilgo savatgalio ir geru joniniu, atsipalaiduokit nuo minciu visokiu bigsmile.gif bis.gif tourist5.gif vacation1.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 17:08)
Uoj, nesakyk... Net ikalbeti nereikejo... paklusniai istrauke ir susivare. laugh.gif

Zinai, viola raso, kad 10 diena po sueities jau rodys rezultata. As kaip nekantrioji jau sian ryte buciau pasidariusi. man kazkaip - kuo greiciau suzinau - tuo man ramiau. jeigu ne - tai ramiai sportuoju, nebijodama kazko susigadinti darant tarkim, presa, arba ramiai gerti vyna su draugais be jokiu ten svaiciojimu... As tai jau buciau pasidariusi. smile.gif Na, bet tai as.

nu tikrai, matyt... ta diena su lialkom veltui nepraejo..
Nu viskas bus gerai, pamatysi smile.gif
Aciu uz palaikyma smile.gif
Tiesa, turiu toki laaaaabai kvaila klausima. pirma karta gyvenime nusipirkau OT. Zodziu, paskaiciau instrukcija, beveik viskas aisku ir nusprendziau pasidaryti 'na ura' taip sakant, tiesiog kad ismokti. tai vat. man islindo dvi juosteles (geriau jau ant hcg testo jos butu  doh.gif ), kontroline - ryski, testine - pusiau kontrolines ryskumo, bet matoma gerai, plika akim. Instrikcijoje raso, kad testine turi buti ryski arba ryskesne uz kontroline. Tai as vat ir nebesuprantu - ar NEsant O - turi buti blankesne antra juosta ar jos isviso neturi buti? Gal kas nors zino?

dar susirgti rosiuosi... jau 37,1 ir galva svynine. bet jokiu ciaudejimu, jokiu snargliu, jokiu kosuliu... dar to betruko.

sveika, testine juostyte turi isrysketi pati pirma ir buti tokia pat kaip kontroline ar net ryskesne(tada tuoj tuoj bus O), jei darytum kokias 5 dienas is eiles, tai pamatytum kaip ryskeja testine is vieno testuko nieko nesuprasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena
boruziukas1 kol nera mmm yra viltis, istorija rodo, kad testai pradeda rodyti ir 14 ir 16 dpi, todel laukiam wub.gif
Maciau cia plana turite nauja-iki kaledu visos nestuke.gif , na gal ir neblogai thumbup.gif tai kad viskas greiciau vyktu as ciaudeju ant visu dviguba desimties savaiciu virusa, su besimakaluojanciom mazytem rankytem ir kojytem 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Visada paskaitau sita skyreli-jis man mieliausias liko ir labai noriu, kad pasisektu mergaitems, ir kuo greiciau bigsmile.gif preitas menuo nekoks buvo cia pas jus g.gif tai jau sis turi buti labai sekmingas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REVO: 23 birželio 2011 - 08:20
QUOTE(REVO @ 2011 06 23, 09:19)
Laba diena
[


jamu wub.gif wub.gif wub.gif
kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 20:53)
Hmmm... Gal visai smagus sumanymas - 'iki Kaledu'... man vyras uzvakar pareiske, kad vistiek siais metais mes pastosim smile.gif Tai gerai, davai visos sau iskeliam tiksla - iki Kaledu smile.gif Nebus taip ziauriai nusivilti iki lapkricio... laugh.gif

O kiek e-bay kainuoja? tikrai vaistineje 1 testas - 6 litai, tai nekila ranka be reikalo pirkti... O tu moki is ten pirkti? As tai nieko nenutuokiu apie tuos visus paypal ir t.t. mes cia visos norincios galetumem tai saskaita pravesti pinigus uz OT ir NT (nes ir tuos nebus gaila gadinti), o tu urmu ten ir supirktum? Na, jeigu tau patogu, aisku. O gal kita sios temos dalyve galetu ta suveikti? Aisku, pripliusosim ir issiuntinejimo po LT islaidas... Vistiek, manau, pigiau gautusi nei 10 OT is vaistines..

testukus galit uzsakyti is ZYDROS AKYS mergytes, parasykit jai per asmenine zinute, ten labai pigu:)
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 23, 06:59)
man siandien 12 DPI tai vienas pagalys  doh.gif

4u.gif gaila verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte: 23 birželio 2011 - 08:26
QUOTE(REVO @ 2011 06 23, 09:19)
Laba diena
boruziukas1 kol nera mmm yra viltis, istorija rodo, kad testai pradeda rodyti ir 14 ir 16 dpi, todel laukiam wub.gif
Maciau cia plana turite nauja-iki kaledu visos  nestuke.gif , na gal ir neblogai thumbup.gif tai kad viskas greiciau vyktu as ciaudeju ant visu dviguba desimties savaiciu virusa, su besimakaluojanciom mazytem rankytem ir kojytem  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif 
Visada paskaitau sita skyreli-jis man mieliausias liko ir labai noriu, kad pasisektu mergaitems, ir kuo greiciau bigsmile.gif preitas menuo nekoks buvo cia pas jus g.gif tai jau sis turi buti labai sekmingas thumbup.gif


Imam imam virusiukus wub.gif

O kaip pati laikaisi?
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2011 06 23, 09:08)
na mergytes, visom gero ilgo savatgalio ir geru joniniu, atsipalaiduokit nuo minciu visokiu bigsmile.gif  bis.gif  tourist5.gif  vacation1.gif  yahoo.gif


Ačiū už palinkėjimus, tau taip pat gero ilgojo savaitgalio. 4u.gif

Bet kur čia atsipalaiduosi, kai savaitgalį lauki mmm arba ne - dviejų brūkšniukų ax.gif
Atsakyti
Oi aciu as tai gerai jauciuosi, dabar jau truputi rami kuriam laiku, bet tu visokiu baimiu vis kartas nuo karto islenda doh.gif Siaip tfu tfu tfu labai spjaudausi, nes nestumas kolkas lengvas mano, nors ir papykina, bet tolete dar neteko linksmintis, nors sako su dviem ir dvigubi tie pojuciai, as kolkas tik dziaugiuosi, kad jau rubai kai kurie aptemti pasidare is laisvu rolleyes.gif ir kitais mazuciais dziaugsmais...
Bet vis pagalvoju apie jus ir tikrai labai labai noriu jau skaityti tas geras naujienas sitam skyrelyje ir kuo daugiau pazystamu vardu pamatyti nestuke.gif skyrelyje
Tai dar karta: 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Laba merginos, uzsukau aplankyt savo praeities biggrin.gif
Mano abu vaikiukai IUI ...
Anta karta net 7IUI reikejo, bet turiu puiku sunuti, tad noriu , kad tiketumet ir sieketumet savo tikslo, tik labai isiklausykite i save , savo organizma ir neforsuokit ivykiu. Atydziai rinkites gydytojus.(Tiesa-neryski antra juostele tai jau nestumas, bet jai atejo MMM ieskokit ankstyvo persileidimo priezasciu)
SEKMES JUMS MIELOSIOS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 23, 00:47)
As tai perku siaip vaistinese... Moku apie 50 doleriu uz dezute. Dezutej hermetiskai supakuota 40 testu. Atidarius ta hermetiska ipakavima, instrukcijoj parasyta, kad testus reikia suvartoti per 30 dienu. Tai va as ir pavarau su testavimu ;-)

Is e-bay ir kitu saitu nesu pirkus, tad nezinau kaip ten...
tai tau gaunasi po 3.13 litu uz 1 vnt. O pas mus be 6 litu net neprieik.


QUOTE(Samira @ 2011 06 23, 07:43)
Na tuomet vistiek nepigiai gaunasi. Aš pirkau dėžutę su 7 berods už 56lt ir galiu naudoti kada noriu, nes kiekvienas testukas supakuotas atskirai plius indeliai šlapimui.  Man užtekdavo dviems ar net trims ciklams. Svarbiausia darytis tuo pačiu metu.

Tavo atveju išeina, kad 40 testukų privalai sunaudoti per veiną ciklą. Tuomet tikrai gali žasiti po 10 kartų per dieną.  lotuliukas.gif
samira, o tu po 8 litus perki.... nu brungiai, blembacki...


QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 23, 07:59)
man siandien 12 DPI tai vienas pagalys  doh.gif
ot shaize... koki testa dareisi? nenusimink, uztat gali jonines svesti pilnu chodu...


QUOTE(musyte @ 2011 06 23, 09:19)
sveika, testine juostyte turi isrysketi pati pirma ir buti tokia pat kaip kontroline ar net ryskesne(tada tuoj tuoj bus O), jei darytum kokias 5 dienas is eiles, tai pamatytum kaip ryskeja testine is vieno testuko nieko nesuprasi  mirksiukas.gif

ahaaa.... reiskia, mano O dar kazkur laaabai toli... nu jo, ko tiketuis po histero... o.. tiksliai, reikia pas S uzsirasyti. beriots, metas jau... (nu ir galva mano.. doh.gif )

QUOTE(musyte @ 2011 06 23, 09:27)
testukus galit uzsakyti is ZYDROS AKYS mergytes, parasykit jai per asmenine zinute, ten labai pigu:)
aciu labai, einu pradzioje i testukai.lt...


QUOTE(vitaminukas @ 2011 06 23, 10:10)
Laba merginos, uzsukau aplankyt savo praeities biggrin.gif
Mano abu vaikiukai IUI ...
Anta karta net 7IUI reikejo, bet turiu puiku sunuti, tad noriu , kad tiketumet ir sieketumet savo tikslo, tik labai isiklausykite i save , savo organizma ir neforsuokit ivykiu. Atydziai rinkites gydytojus.(Tiesa-neryski antra juostele tai jau nestumas, bet jai atejo MMM ieskokit ankstyvo persileidimo priezasciu)
SEKMES JUMS MIELOSIOS 4u.gif

papasakok mums placiau ir apie pirma ir apie antra IUI. Kokie daktarai, kokios buvo bedos, kaip kas kur kada po kiek smile.gif Mums cia reikia ikvepianciu istoriju....
Atsakyti