Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(diana_j @ 2011 06 21, 22:05)
butinai gydytojai skambink savo  g.gif



teks rytoj, nors ir labai gėda doh.gif

QUOTE(indry @ 2011 06 21, 23:09)
As manau nieko baisaus, daugiau pastimuliuos ta diena ir tiek. Doze tikrai ne pati didziausia tau skirta. Aisku butina pasakyti ginei kito vizito metu smile.gif Man yra buvusi kazkokia panasi situacija pradzioje.



ačiū, matai, kito vizito metu neišeina.. man paskyrė 5 dienas leistis,tai būtų iki šeštadienio, ir tada sekmadienį pas ją, man jau bus 10 c. d. Pasiskambinau draugei akušerei, sako, nejuokauk, skambink, nes realiai..Man liko trys dozės, paskutinė būtų penktadienį, o pas ginę sekmadienį, taigi tektų šeštadienį praleisti. Jeigu užteks vaistų, tai viskas ok, bet jei reikėtų dar stimuliuoti, tada negerai daryti tą vienos dienos pertrauką, negalima. Kita dalis- man šiandien žiauriai skauda šoną blink.gif Bijau, kad nebūtų taip, kad nuėjus sužinosiu, kad jau per vėlu... unsure.gif Nu žodžiu...reikės skambinti..nežinau, ką ji pasakys..

Svarbiausia, išeinu į darbą galvodama,kad nieko nesusileidau, darbe muša karštis, pradeda skaudėti krūtinę, šoną,galvoju, nesąmonė, įsikalbu, juk dar nepradėjau leistis vaistų doh.gif O pasirodo..

Su mano jautrumu visaip dabra gali būti...Kodėl aš negaliu kaip žmogus visko padaryt, nežinau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 12:54)
labai prastai unsure.gif , vėmimas toks stiprus, kad laukia lašalinės, bandysiu atgaut jėgas jų pagalba unsure.gif



nu blecha mucha, laikykis 4u.gif nebandyk pasiduok 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 21, 15:38)
norejau paklausti  man po iui neskyre duphastono sake nereikia nors mano mazas progesteronas.sake jei bus nestumas tada gerti duphaston o gal vertetu pagerti dabar


as asmeniskai drinks_cheers.gif pasiklaiuciau gydytoju... nu jei ka zinau daugiau prisiskaicius.... priminciau jam lyg tarp kitko.... o toliau... juo pasikliauciau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 21, 14:20)
HELP HELP HELP

dar klausimas: kai einat žiūrėti folių, konsultuotis prieš IUI ir t. t. , ar visada mokat pinigus? Pas B tai viskas kainuodavo, kiekviena apžiūra, + stimuliuotis nurodydavo telefonu, net neapžiūrėjus. Pas V nuėjau sekmadienį, paėmė tik už Gonalį, galvoju, gal dėl to, kad laisvadienis ir nieko nemušė į kasą g.gif  Keista pasidarė, dabar sekmadienį eisiu, galvoju, reikės mokėti ar ne g.gif  Nes netgi echo pažiūrėjo (pirmą kartą gyvenime teko echoskopuotis per mmm blush2.gif ), sako, viskas gerai, galima stimuliuoti.



zinai... su tais mokejimai labai priklauso nuo gydymo istaigos g.gif bet manau jie saves tikrai nenuskriaus, ir paims tiek kiek priklauso doh.gif
bet kad stimuliacija pradeda taves neapziureju, tai doh.gif ... nu aisku cia jau sutaupai vizita lotuliukas.gif bet ar verta g.gif
Papildyta:
QUOTE(gitana36 @ 2011 06 21, 16:02)
seikutes, noriu prisijungti prie jusu, liepa man pirmas IUI, esu pasimetusi truputi, gal galite apsviesti truputi kas kaip ??? verysad.gif



skaityk pirma lapa, ir su konkreciais klausimais prasom 4u.gif
linkiu, kad pirmas kartas butu lemtingas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 21, 21:51)
Neparašyta...Rytoj skambinsiu...

4u.gif



skambink 4u.gif bus aiskiau 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

kai kas vel pradejo tamoxi... karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 22, 00:37)
teks rytoj, nors ir labai gėda doh.gif
ačiū, matai, kito vizito metu neišeina.. man paskyrė 5 dienas leistis,tai būtų iki šeštadienio, ir tada sekmadienį pas ją, man jau bus 10 c. d. Pasiskambinau draugei akušerei, sako, nejuokauk, skambink, nes realiai..Man liko trys dozės, paskutinė būtų penktadienį, o pas ginę sekmadienį, taigi tektų šeštadienį praleisti. Jeigu užteks vaistų, tai viskas ok, bet jei reikėtų dar stimuliuoti, tada negerai daryti tą vienos dienos pertrauką, negalima. Kita dalis- man šiandien žiauriai skauda šoną blink.gif  Bijau, kad nebūtų taip, kad nuėjus sužinosiu, kad jau per vėlu... unsure.gif  Nu žodžiu...reikės skambinti..nežinau, ką ji pasakys..

Svarbiausia, išeinu į darbą galvodama,kad  nieko nesusileidau, darbe muša karštis, pradeda skaudėti krūtinę, šoną,galvoju, nesąmonė, įsikalbu, juk dar nepradėjau leistis vaistų doh.gif  O pasirodo..

Su mano jautrumu visaip dabra gali būti...Kodėl aš negaliu kaip žmogus visko padaryt, nežinau... verysad.gif

tikrai nieko baisaus praleisti viena diena nes mano shema yra tris dienas leistis ketvirta pertrauka penkta vel leistis ir viskas graziai uzauga po 3 folius
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 09:16)
Labas rytas smile.gif

kai kas vel pradejo tamoxi... karsta.gif


Labas rytas,

Kažkas susiprotėjo lotuliukas.gif


O aš negaliu, kaip man prailgo laukti. Šiandien 10 DPI, greičiau praslinktų tos dienelės arba ateitų mmm (aišku geriau jos neateitų), kad aš pagaliau sužinočiau rezultatą. lens.gif
Jau taip nekantru, kad spirgu kaip ant adatų. Jokių simptomų nejaučiu.

Patarkit man, brangiosios, kada būtų logiška darytis NT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 22 birželio 2011 - 08:47
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 09:16)
Labas rytas smile.gif

kai kas vel pradejo tamoxi... karsta.gif



turbut atsibodo ant suolelio sedet lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 22, 08:42)
Labas rytas,

Kažkas susiprotėjo  lotuliukas.gif
O aš negaliu, kaip man prailgo laukti. Šiandien 10 DPI, greičiau praslinktų tos dienelės arba ateitų mmm (aišku geriau jos neateitų), kad aš pagaliau sužinočiau rezultatą. lens.gif
Jau taip nekantru, kad spirgu kaip ant adatų. Jokių simptomų nejaučiu.

Patarkit man, brangiosios, kada būtų logiška darytis NT?

logiska butu daryti 12 DPO mirksiukas.gif tik ne anksciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 22, 10:33)
logiska butu daryti 12 DPO mirksiukas.gif tik ne anksciau schmoll.gif


Ačiū. UUUUj kaip aš ištversiu. doh.gif
Atsakyti
Labas, ačiū atsakiusioms,
paskambinau šiandien daktarei, dar kitą variantą pasakė: praleisti šiandien, o tada kasdien po vieną likusius 3 kartus.

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 09:16)
Labas rytas smile.gif

kai kas vel pradejo tamoxi... karsta.gif


Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 22, 09:35)
Ačiū. UUUUj kaip aš ištversiu.  doh.gif

o kiek tau dieneliu po O? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 22, 09:16)
Labas rytas smile.gif

kai kas vel pradejo tamoxi... karsta.gif


na ir as sveikinu thumbup.gif 4u.gif

KittyKitty
, na smagu kad tau nieko blogo nuo to , super thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 22 birželio 2011 - 10:15
QUOTE(Samira @ 2011 06 22, 09:42)
Labas rytas,

Kažkas susiprotėjo  lotuliukas.gif
O aš negaliu, kaip man prailgo laukti. Šiandien 10 DPI, greičiau praslinktų tos dienelės arba ateitų mmm (aišku geriau jos neateitų), kad aš pagaliau sužinočiau rezultatą. lens.gif
Jau taip nekantru, kad spirgu kaip ant adatų. Jokių simptomų nejaučiu.

Patarkit man, brangiosios, kada būtų logiška darytis NT?



Labutis!

Jei taip sunku laukti, gali gi HCG kraujo tyrima padaryt. Po keliu valandu tiksliai viska zinosi. 10dpi tikrai jau galima.

Sekmes! Sekmes! Sekmes! nestuke.gif
Atsakyti