Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kriskris1 @ 2011 06 21, 10:55)
Sveikos, na va, padare man 2 IUI. Ne vienas is 4 foliu dar neovuliaves. Ana karta irgi taip buvo. Pradejau galvoti, kad jie gal visai man neovuliuoja ar ovuliuoja daug veliau po IUI...  verysad.gif



mergyt nepanikuok, viskas bus gerai. sekmingo tau laukimo ir maziau nervuokis wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 21, 09:54)

as tai zinok sudinai jauciuosi ax.gif bet stengiuosi nepasiduoti. sian varau pas giniu ir tada turbut vel IUI.... nezinau... zinok dabar dar labiau bijau blush2.gif


na daktaras nieko per daug nesake man zinok, tiesiog dziaugemes, kad operacija gerai pavyko, pasalino mioma 6,5 cm, nu ir rado endo 1 stadijos, bet kiek jis sake, tai neturetu labai trukdyti nes pirmute stadija gali ir isnykti... bet bet kokiu atveju bent jau menesi saugotis reikia, kad sugytu gimda ir pjuvis , bet ketvirtadieni einu pas savo gyne tai aptarsiu su ja tolimesnius planus jau tiksliai zinosiu kiek poilsio turesim blush2.gif blink.gif

o ko tu bijai, zengiam toliau, ner cia ko bijoti, juk mes einam su kiekvienu zingsniu vis arciau to musu stebuklelio mazute wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 21, 11:20)
o ko tu bijai, zengiam toliau, ner cia ko bijoti, juk mes einam su kiekvienu zingsniu vis arciau to musu stebuklelio mazute  wub.gif  4u.gif



anksciau kazaip ramiai i viska ziurejau....nebijojau nei gydytoju, nei proceduru....o dabar kazkaip net eit siandien bijau.... zinok kaip durnele doh.gif bijau kad nepavyks IUI, bet dar labiau bijau kad pavyks, nes nezinia kokia baigtis poto.... ai nu zinok tiesiog baisu kaip nesusitvarkau su savo mintimis blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif

atnešu virusiukų wub.gif , jau beveik 3 cm dydžio wub.gif

Gaudykit!

2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 21, 11:24)
anksciau kazaip ramiai i viska ziurejau....nebijojau nei gydytoju, nei proceduru....o dabar kazkaip net eit siandien bijau.... zinok kaip durnele doh.gif bijau kad nepavyks IUI, bet dar labiau bijau kad pavyks, nes nezinia kokia baigtis poto.... ai nu zinok tiesiog baisu kaip nesusitvarkau su savo mintimis blush2.gif


na bet tu maziau nervuikis ir bijok, juk ta nerimas nera i gera schmoll.gif , as jau kai iskenciai operacija savo tai jau nieko nebebijau ir daktaru ir proceduru lotuliukas.gif , jau vistiek viska istversi ir galvok apie geriausiai jokiu blogu minciu mazute wub.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 11:30)
Mergaitės  4u.gif

atnešu virusiukų wub.gif , jau beveik 3 cm dydžio wub.gif

Gaudykit!

2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



jamu as viena blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriskris1 @ 2011 06 21, 10:55)
Sveikos, na va, padare man 2 IUI. Ne vienas is 4 foliu dar neovuliaves. Ana karta irgi taip buvo. Pradejau galvoti, kad jie gal visai man neovuliuoja ar ovuliuoja daug veliau po IUI...  verysad.gif


Bet juk spermiukai net kelias paras gyvibingi, sulauks kurios ar kurių nors kiausialąsčių. Kai jau būna ovuliavę gali būti ir per vėlu. Nesinervink. O sprogdukų leidaisi?
Papildyta:
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 11:30)
Mergaitės  4u.gif

atnešu virusiukų wub.gif , jau beveik 3 cm dydžio wub.gif

Gaudykit!

2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



imam imam wub.gif

O kaip pati jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 21, 13:52)

O kaip pati jautiesi?


labai prastai unsure.gif , vėmimas toks stiprus, kad laukia lašalinės, bandysiu atgaut jėgas jų pagalba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 11:54)
labai prastai unsure.gif , vėmimas toks stiprus, kad laukia lašalinės, bandysiu atgaut jėgas jų pagalba unsure.gif

vargsiuke, bet viskas iskenciama del stebukliuku tavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 12:54)
labai prastai unsure.gif , vėmimas toks stiprus, kad laukia lašalinės, bandysiu atgaut jėgas jų pagalba unsure.gif


Laikykis 4u.gif, bet juk ko neiškęsi dėl tos svajonės.
Atsakyti
Labukas braskes

QUOTE(Zafyra @ 2011 06 21, 06:26)
* Sveikos mergičkos, nu tai kas dabar pririšo Maidenaną, jos vyrą ir jos vyro patarėją joną ant suoliuko  tongue.gif ? Iki joninių paleiskit  lotuliukas.gif

** Man irgi patepliojo, pripirkau tamponų, ravėjau daržus, iškasiau "baseinėlį" spanguolynui, sutempiau akmenis, kad prispaust izoliacinę plėvelę... po savaitės galvoju, sirgau ar nesirgau  g.gif , atsidarau dėžutę - tamponai stovi, aha, vadinasi nesirgau. Kitą rytą - testas su vos įžiūrimu vaiduokliuku  ax.gif jokių krutinės tempimų, jokių pykinimų...
Vajezus kaip nosį kutena....Apčy  2.gif Apčy  :
Na viskas... bėgu iš čia...turbūt pipirų pribarstėt...


* jokiu paleidimo, tegul tas jonas sedi kol persigalvos duoti nesamoningus patarimus drinks_cheers.gif

** wow!!!!!! wub.gif dar ir taip buna.....
Imu mano personalini virusiuka wub.gif

QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 09:30)

atnešu virusiukų wub.gif , jau beveik 3 cm dydžio wub.gif

Gaudykit!
2.gif  2.gif  2.gif


oi imu imu wub.gif
QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 10:54)
labai prastai unsure.gif ,


vargsiuke 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
HELP HELP HELP

pasirodo, esu visiška blondinė doh.gif Atrodė, viskas bus aišku su tuo Gonal pieštuku,o vat neaišku, ryte bandžiau susileisti,ištraukiu ties 75, iduriu, spaudžiu-nesispaudžia, dar kartą pabandžiau, tada susiparinau, kad gal čia labai maži kiekiai ir aš jau dvi dozes susileidau, nu bet negali būti, jetus, kaip susinervinau, bet jaučiu, nieko aš nesusileidau, kodėl man neišeina, gal mažai ištraukiu ar dar ką nors pasukt reikia? pasakykit ką nors, a..Vakare vyro prašysiu pažiūrėti, jis gal susigaudys, bet..baisu man..

dar klausimas: kai einat žiūrėti folių, konsultuotis prieš IUI ir t. t. , ar visada mokat pinigus? Pas B tai viskas kainuodavo, kiekviena apžiūra, + stimuliuotis nurodydavo telefonu, net neapžiūrėjus. Pas V nuėjau sekmadienį, paėmė tik už Gonalį, galvoju, gal dėl to, kad laisvadienis ir nieko nemušė į kasą g.gif Keista pasidarė, dabar sekmadienį eisiu, galvoju, reikės mokėti ar ne g.gif Nes netgi echo pažiūrėjo (pirmą kartą gyvenime teko echoskopuotis per mmm blush2.gif ), sako, viskas gerai, galima stimuliuoti.

QUOTE(diana_j @ 2011 06 21, 08:12)
KittyKitty, daug stiprybes ir pamatysi kaip netiketai stebuklas jau bus pas tave pilvuke 


Ačiū Tau, labai padedi morališkai 4u.gif Tau daug daug 4u.gif


QUOTE(agiute @ 2011 06 21, 12:54)
labai prastai unsure.gif , vėmimas toks stiprus, kad laukia lašalinės, bandysiu atgaut jėgas jų pagalba unsure.gif


užjaučiu, aš taip atvariau 4 mėnesius, bet žinok, paskui viskas pasimiršta, pykinimą pakeičia judesiukai ir tada jau wub.gif
Atsakyti
norejau paklausti man po iui neskyre duphastono sake nereikia nors mano mazas progesteronas.sake jei bus nestumas tada gerti duphaston o gal vertetu pagerti dabar
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 21, 13:23)
vargsiuke, bet viskas iskenciama del stebukliuku tavo wub.gif



va butent viska istvers del stebuklelio 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 21, 14:20)
HELP HELP HELP

pasirodo, esu visiška blondinė doh.gif  Atrodė, viskas bus aišku su tuo Gonal pieštuku,o vat neaišku, ryte bandžiau susileisti,ištraukiu ties 75, iduriu, spaudžiu-nesispaudžia, dar kartą pabandžiau, tada susiparinau, kad gal čia labai maži kiekiai ir aš jau dvi dozes susileidau, nu bet negali būti, jetus, kaip susinervinau, bet jaučiu, nieko aš nesusileidau, kodėl man neišeina, gal mažai ištraukiu ar dar ką nors pasukt reikia? pasakykit ką nors, a..Vakare vyro prašysiu pažiūrėti,  jis gal susigaudys, bet..baisu man..

dar klausimas: kai einat žiūrėti folių, konsultuotis prieš IUI ir t. t. , ar visada mokat pinigus? Pas B tai viskas kainuodavo, kiekviena apžiūra, + stimuliuotis nurodydavo telefonu, net neapžiūrėjus. Pas V nuėjau sekmadienį, paėmė tik už Gonalį, galvoju, gal dėl to, kad laisvadienis ir nieko nemušė į kasą g.gif  Keista pasidarė, dabar sekmadienį eisiu, galvoju, reikės mokėti ar ne g.gif  Nes netgi echo pažiūrėjo (pirmą kartą gyvenime teko echoskopuotis per mmm blush2.gif ), sako, viskas gerai, galima stimuliuoti.
Ačiū Tau, labai padedi morališkai 4u.gif  Tau daug daug  4u.gif
užjaučiu, aš taip atvariau 4 mėnesius, bet žinok, paskui viskas pasimiršta, pykinimą pakeičia judesiukai ir tada jau  wub.gif


ner uz ka mirksiukas.gif , juk tam ir yra palaikymo si komanda 4u.gif wub.gif , o del Gonal as ir turejau piestukus, bet man ten suk nieko nereikejo, ibesdavau adata ir isitraukdavau, tik aisku pirma karta kai bedziau ir supanikavau nesigavo, pasikvexciau vyra jis viska atliko, sako biski jegos reikejo lotuliukas.gif , tai poto ir as pabandziau ir gavosi viskas bigsmile.gif , taip kad nepanikuok issitrauksi tuos vaistukus 4u.gif
Atsakyti