Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Sveikos. mane nukreipe cia smile.gif tad noriu pasiteirauti gal kam pavyko pastoti po IUI kuria atliko Klimas ? nezinau ar pas ji pradeti ...ar kur nors kitur kreiptis. Nustate neaiskios kilmes nevaisinguma. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluciuke11 @ 2011 06 20, 19:30)
Sveikos. mane nukreipe cia smile.gif tad noriu pasiteirauti gal kam pavyko pastoti po IUI kuria atliko Klimas ? nezinau ar pas ji pradeti ...ar kur nors kitur kreiptis. Nustate neaiskios kilmes nevaisinguma. verysad.gif



Zinok tikrai ne nuo gydytojo priklauso pavyks tau ar ne. Tai lemia daug veiksniu: tavo ir MB sveikata, spermos kokybe ir t.t. ir pan.
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2011 06 20, 10:30)
na man buvo daryta ne LP, o paprasta pjuvis pilvo apacioje  ax.gif , sen buvau pas savo daktareli, jau istrauke siula, viskas graziai gyja, ketvirtadieni einu pas savo gyne aptarti visa sekanti musu plana  rolleyes.gif , tikiuosi viskas bus dabar jau gerai  wub.gif



oi sveika, greitai tu cia susisukai mirksiukas.gif
lauksim geru ziniu 4u.gif sveik 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mergytes smile.gif Rytoj trecias IUI, uzaugo 4 foliai, 2 didesni, 2 mazesni, gleivine 7. Jau tikiuosi trecias kartas bus sekmingas nestuke.gif Visoms sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 20, 16:20)
Sveikute sugrizus 4u.gif , jo daug naujokiu cia pas mus jau, ir as ta pastebejau, o tau sekmingai uzaugint foliukus mazute, ateis laikasgreitai ir musu kai busim  nestuke.gif  wub.gif  4u.gif



Ačiū wub.gif Noriu wub.gif

QUOTE(indry @ 2011 06 20, 23:45)
Labas vakaras, mergytes smile.gif Rytoj trecias IUI, uzaugo 4 foliai, 2 didesni, 2 mazesni, gleivine 7. Jau tikiuosi trecias kartas bus sekmingas nestuke.gif Visoms sekmes 4u.gif



Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 20, 22:27)
Zinok tikrai ne nuo gydytojo priklauso pavyks tau ar ne. Tai lemia daug veiksniu: tavo ir MB sveikata, spermos kokybe ir t.t. ir pan.
Papildyta:
oi sveika, greitai tu cia susisukai mirksiukas.gif
lauksim geru ziniu 4u.gif sveik 4u.gif


na stengiuosi greit suktis lotuliukas.gif ner ko cia laukti ax.gif , na asiku dabar kazkiek laiko pertrauka bus kad gimda sugytu ir pats pjuvis, na bet del pertraukos ketvirtadieni tiksliai zinosiu bigsmile.gif , kai pagalvoju ko tik nepadrysi del siao stebuklelio wub.gif wub.gif

o kaip tu laikaisi? 4u.gif

indry, didziules tau sekmes wub.gif 4u.gif


KittyKitty, daug stiprybes ir pamatysi kaip netiketai stebuklas jau bus pas tave pilvuke wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 20, 18:45)
Yra vaistineje. Taip ir vadinasi. Apie 7 litus kainuoja.

Nu, sekmes mums sia vasara. O gal.. Man po histero prasidejo memes anksciau laiko 2 dienom, pabuvo 2 paras ir vat dabar tik teplioja, nezymiai. Jeigu memes taip tesis ir toliau, t.y. per sekancius ciklus - as busiu laimingiausia pasaulyje.




busi busi tokia pamatysi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 21 birželio 2011 - 07:11
Sveikos mergičkos, nu tai kas dabar pririšo Maidenaną, jos vyrą ir jos vyro patarėją joną ant suoliuko tongue.gif ? Iki joninių paleiskit lotuliukas.gif

QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 19, 09:31)
visom anksciau ar veliau bet butinai pavyks nestuke.gif , tik kiekvienai matyt savo laikas.

Grynai mano ginės E.T. žodžiai

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 19, 10:28)
... planas toks kad darome IVF.
...Na,o dabar kaip ir sakiau-gyvenu atsipalaidavusi;einu i darba,dirbu,planuojam keliones,tvarkausi,gaminu ir einu pagaliau pas draugus

Liuks, gera nuotaika ir nusiteikimas - pusė darbo 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 19, 17:48)
atejo suvokimas, kad IUI nepades... reikia IVf`a daryt...
atejo suvokimas, kad budu naturaliuoju nesigaus.. eis pas gydytoja savo... ziuresim kas cia ir kaip..

Kai susitinka kiaušialastė su spermijum - tai pats natūraliausias dalykas pasaulyje. O kad jų pasimatymui parenkama palankesnė aplinka (prietema, užsakytas stiklo staliukas restorane, gėlės, šampanas...), tai žmogiška ir visiškai suprantama! Taškas.

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 20, 08:07)
Labai daug girdejau istoriju, kad tik kai susitaiko, kad nebetures vaiku - tai ir 'prasom'.

Apči - prašom 2.gif

QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 20, 13:00)
Na o pas mane mistika. Laukiu mm kad pradeti stimuliuotis bet vakar jau buvau kaip ir nusiminus nes pradejo teplioti, bet patepliojo ir nustojo, o snd tik rudai teplioja ir viskas. NT neigiamas...

Man irgi patepliojo, pripirkau tamponų, ravėjau daržus, iškasiau "baseinėlį" spanguolynui, sutempiau akmenis, kad prispaust izoliacinę plėvelę... po savaitės galvoju, sirgau ar nesirgau g.gif , atsidarau dėžutę - tamponai stovi, aha, vadinasi nesirgau. Kitą rytą - testas su vos įžiūrimu vaiduokliuku ax.gif jokių krutinės tempimų, jokių pykinimų...
Vajezus kaip nosį kutena....Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif

QUOTE(indry @ 2011 06 20, 22:45)
Labas vakaras, mergytes smile.gif Rytoj trecias IUI, uzaugo 4 foliai, 2 didesni, 2 mazesni, gleivine 7. Jau tikiuosi trecias kartas bus sekmingas nestuke.gif Visoms sekmes 4u.gif

Na viskas... bėgu iš čia...turbūt pipirų pribarstėt... Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Zafyra @ 2011 06 21, 08:26)

Na viskas... bėgu iš čia...turbūt pipirų pribarstėt... Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif ....


gaudau, gaudau thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zafyra @ 2011 06 21, 08:26)
Vajezus kaip nosį kutena....Apčy  2.gif Apčy  2.gif Apčy  2.gif Apčy  2.gif
Na viskas... bėgu iš čia...turbūt pipirų pribarstėt... Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif Apčy 2.gif ....


gaudau gaudau ir aš
Atsakyti
QUOTE(indry @ 2011 06 20, 23:45)
Labas vakaras, mergytes smile.gif Rytoj trecias IUI, uzaugo 4 foliai, 2 didesni, 2 mazesni, gleivine 7. Jau tikiuosi trecias kartas bus sekmingas nestuke.gif Visoms sekmes 4u.gif


Sekmiuko tau 4u.gif kad trecias kartas butu laimingas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zafyra @ 2011 06 21, 08:26)
Sveikos mergičkos, nu tai kas dabar pririšo Maidenaną, jos vyrą ir jos vyro patarėją joną ant suoliuko  tongue.gif ? Iki joninių paleiskit  lotuliukas.gif



Apseis lotuliukas.gif ypac patarejas jonas, tai tikrai tegul dar pasedi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2011 06 21, 08:12)
na stengiuosi greit suktis lotuliukas.gif  ner ko cia laukti  ax.gif , na asiku dabar kazkiek laiko pertrauka bus kad gimda sugytu ir pats pjuvis, na bet del pertraukos ketvirtadieni tiksliai zinosiu  bigsmile.gif , kai pagalvoju ko tik nepadrysi del siao stebuklelio  wub.gif  wub.gif

o kaip tu laikaisi? 4u.gif




na taip, tikrai nera ko laukti, o tik judeti i prieki 4u.gif o ka tau opraves gydytojas sake? gal kokiu vilciu suteike?
as tai zinok sudinai jauciuosi ax.gif bet stengiuosi nepasiduoti. sian varau pas giniu ir tada turbut vel IUI.... nezinau... zinok dabar dar labiau bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 21, 09:54)
Apseis lotuliukas.gif ypac patarejas jonas, tai tikrai tegul dar pasedi biggrin.gif

Patareja Jona uzmusciau nuosavom rankitem... pasmaugciau.

Labai rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 21, 10:20)
Patareja Jona uzmusciau nuosavom rankitem... pasmaugciau.

Labai rytas smile.gif


nu ir davai lotuliukas.gif pasmaugt gal nereikia, bet biski prismaugt gal ir nieko mintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, na va, padare man 2 IUI. Ne vienas is 4 foliu dar neovuliaves. Ana karta irgi taip buvo. Pradejau galvoti, kad jie gal visai man neovuliuoja ar ovuliuoja daug veliau po IUI... verysad.gif
Atsakyti