Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 18, 23:03)
Sveikutes 4u.gif 
Na,Maidenana ar tik pati nenori ant suoliuko sesti mirksiukas.gif Nenukabink nosies,ieskok iseities visvien kazkaip bet visvien pasieksime mes tikslo thumbup.gif ir visos tapsime nestuke.gif
diana_j sveika gryzusi ir po LP. 4u.gif Sveik greiciau,o siulus istraukia neskaudziai mirksiukas.gif Gaila,kad rado ta bajurybe..bet nieko pavyks,paziurek endometriozes forume kiek mergaiciu susilauke net naturaliai.Kai buvau Embrions klinikoje,tai Treisas stebejosi kad man iskart pasiule darytis LP.Jis pasake,kad siaip liepia gerti vaistukus paskui bandyti naturaliai ir tada jeigu nepavyksta dazniausiai daro IVF.Labai tikiuosi kad tau to nereiks 4u.gif
Na,man del ligos negalima skirti tu vaistu nuo endo... doh.gif
Visoms sekmes,sekmes ir dar karta sekmes.o sulaukusioms mm,neprarasti tikejimo,vilties kuri mus visas gelbsti.Siunciu pacius silciausius,nuosirdziausius ir graziausius balioniukus 4u.gif gaila,kad negaliu pasiusti virusiuko,bet kai galesiu tikrai pasiusiu.Laikykites 4u.gif



na man buvo daryta ne LP, o paprasta pjuvis pilvo apacioje ax.gif , sen buvau pas savo daktareli, jau istrauke siula, viskas graziai gyja, ketvirtadieni einu pas savo gyne aptarti visa sekanti musu plana rolleyes.gif , tikiuosi viskas bus dabar jau gerai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana_j: 20 birželio 2011 - 09:37
Labukas braskes 4u.gif 4u.gif

Daug balioneliu jums 4u.gif 4u.gif
Maidenana, saulele apkabinu tave stipriai console.gif console.gif

QUOTE(Puk @ 2011 06 20, 06:09)
A steroidai - vitaminai doh.gif Va ties ta vieta - ir stop, viskas iš pradžių, vyro gydymas. O čia matai, vienokia procedūra, kitokia, gal dar kas.....kažin ar jos bus veiksmingos. Prieš bet kokią procedūrą spermą reikia sustiprinti, atstatyti kiek įmanoma. Patariu nuoširdžiai, pasikliaukite tik Žilaitiene šioje situacijoje, jinai tikrai žino ką galima, kiek galima, nenunuodys. O tie kas daro procedūras žiūri iš kito taško, kad su tokiais rodikliais galima atlikti tai ir tai, bet jie vyrų negydo. ( Pvz. mano situacijoje per IUI visada MB rodikliai tinkami procedūrai, aš sveika, bet IUI nepavyksta, o pavyko tik po gydymo natur). Ant suoliuko tuomet TB, kartu su čia verkšlenančiom biggrin.gif norit vyriškio į kompaniją g.gif  biggrin.gif



O ka tau dare jei ne paslaptis? Kazkaip nebepamenu g.gif g.gif

Na o pas mane mistika g.gif Laukiu mm kad pradeti stimuliuotis bet vakar jau buvau kaip ir nusiminus nes pradejo teplioti, bet patepliojo ir nustojo, o snd tik rudai teplioja ir viskas. NT neigiamas schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
paziurejau i statistika geguzes menesio tai ji labai liudan jau... blink.gif
LInkiu visom birzelio men butu sekmingas ir styprybes visoms, juk ateis tas laikas kai mes visos busim nestukes bigsmile.gif 4u.gif wub.gif
o zylute81 noriu pasveikint, ir sekmingo isnesiojimo wub.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas,
nebuvau dvi savaites, o kiek naujokių, nieko nebepažįstu blink.gif Tikiuosi, neteks užsibūti 4u.gif

Mes jau po atostogų, jų stebuklai nepadėjo, atostogaujant atėjo mmm, o jau buvau prisisvaigusi, bet juk nieko naujo, žodžiu, vakar buvau pas V, nuo rytojaus leidžiuosi Gonalį. Pirmą kartą jį bandysiu, o šiaip..jau net gėda sakyti,kelinta IUI gyvenime, iš kur tiek optimizmo.. Bet kažkodėl jo turiu. doh.gif Tik š, kad darbe iš karto užvertė, iki liepos 1 didžiausią darbą reikai padaryti, o man ne darbas galvoje iš viso, atostogos, Joninės, stimuliacija, IUI... na bet..kaip nors. Nieko dar nespėjau paskaityti, kam pavyko, kas dar daro liepą, jau kai žinosiu IUI dieną, prašysiuos į sąrašiuką.
Visoms 4u.gif

Dar atskirai Madeinanai, spėjau pamatyt, kad mažai džiaugsmo..
Ir Afroditei 4u.gif
Ir kitoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tic-Tac @ 2011 06 19, 10:47)
Merginos, Sangria023, verta tiketi, nes ji man kaip ir ispranasavo sekme ir laikinga  nestuke.gif pabaiga. Taip kad auksciau nosytes smile.gif

kazin ar cia buvo pranasyste blush2.gif tiesiog labai jau tikejau, kad turi pavykti po tiek nesekmiu mirksiukas.gif MUMS VISOMS PASISEKS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 20, 14:00)
Labukas braskes  4u.gif  4u.gif

Daug balioneliu jums  4u.gif  4u.gif
Maidenana, saulele apkabinu tave stipriai  console.gif  console.gif
O ka tau dare jei ne paslaptis? Kazkaip nebepamenu  g.gif  g.gif

Na o pas mane mistika  g.gif  Laukiu mm kad pradeti stimuliuotis bet vakar jau buvau kaip ir nusiminus nes pradejo teplioti, bet patepliojo ir nustojo, o snd tik rudai teplioja ir viskas. NT neigiamas  schmoll.gif  schmoll.gif


Su tais NT visko būna, o kraujuko nenori nusleisti? O ar daug teplioja, ar šiaip lašelis?
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 20, 13:31)
Su tais NT visko būna, o kraujuko nenori nusleisti? O ar daug teplioja, ar šiaip lašelis?


vakar patepliojo (raudonos gleives) o nuo vakar vakaro svaru g.gif g.gif buvo truputi rudu isskyru bet ir tos dingo....

Kraujuko cia ne taip paprastai pasidaryt, bet gyd siuntimo nieko nebus nebent susirasciau kokia privacia klinika kur daro tyrimus... Tiek to- dar palauksiu- kazkokia rami labai esu...
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 20, 09:30)
na man buvo daryta ne LP, o paprasta pjuvis pilvo apacioje  ax.gif , sen buvau pas savo daktareli, jau istrauke siula, viskas graziai gyja, ketvirtadieni einu pas savo gyne aptarti visa sekanti musu plana  rolleyes.gif , tikiuosi viskas bus dabar jau gerai  wub.gif

SUPER MAZUTE, dziaugiuosi, kad tau viskas gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 20, 16:13)
SUPER MAZUTE, dziaugiuosi, kad tau viskas gerai wub.gif
, na taip viska sgerai, siulas jau istrauktas. lieka tik sugyt iki galo wub.gif

o kaip tu, kokie tavo planai?, as tai savo planus tiksliai ketvirtadieni suzinosiu, kiek laiko pertrauka ir kada vel startuosim bigsmile.gif blush2.gif




Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2011 06 20, 14:34)
Labukas,
nebuvau dvi savaites, o kiek naujokių, nieko nebepažįstu blink.gif  Tikiuosi, neteks užsibūti 4u.gif

Mes jau po atostogų, jų stebuklai nepadėjo, atostogaujant atėjo mmm, o jau buvau prisisvaigusi, bet juk nieko naujo, žodžiu, vakar buvau pas V, nuo rytojaus leidžiuosi Gonalį. Pirmą kartą jį bandysiu, o šiaip..jau net gėda sakyti,kelinta IUI gyvenime, iš kur tiek optimizmo.. Bet kažkodėl jo turiu. doh.gif Tik š, kad darbe iš karto užvertė, iki liepos 1 didžiausią darbą reikai padaryti, o man ne darbas galvoje iš viso, atostogos, Joninės, stimuliacija, IUI... na bet..kaip nors. Nieko dar nespėjau paskaityti,  kam pavyko, kas dar daro liepą, jau kai žinosiu IUI dieną, prašysiuos į sąrašiuką.
Visoms 4u.gif

Dar atskirai Madeinanai, spėjau pamatyt, kad mažai džiaugsmo..
Ir Afroditei 4u.gif
Ir kitoms 4u.gif



Sveikute sugrizus 4u.gif , jo daug naujokiu cia pas mus jau, ir as ta pastebejau, o tau sekmingai uzaugint foliukus mazute, ateis laikasgreitai ir musu kai busim nestuke.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2011 06 20, 15:20)
, na taip viska sgerai, siulas jau istrauktas. lieka tik sugyt iki galo  wub.gif

o kaip tu, kokie tavo planai?, as tai savo planus tiksliai ketvirtadieni suzinosiu, kiek laiko pertrauka ir kada vel startuosim  bigsmile.gif  blush2.gif
Papildyta:
Sveikute sugrizus 4u.gif , jo daug naujokiu cia pas mus jau, ir as ta pastebejau, o tau sekmingai uzaugint foliukus mazute, ateis laikasgreitai ir musu kai busim  nestuke.gif  wub.gif  4u.gif

as si men, stimuliuojuos, bet ziuresim kaip bus su foliais ar uzaugs reikiamoj pusej g.gif jei uzaugs, tai iui darysiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2011 06 20, 16:24)
as si men, stimuliuojuos, bet ziuresim kaip bus su foliais ar uzaugs reikiamoj pusej g.gif jei uzaugs, tai iui darysiu wub.gif



vaje mazute, tai laikau kumstukus uz tave labai stipriai, turi pavykti sikarta tau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 20, 09:27)
Labas rytas,

Esu šito gėrio antpila ragavusi.  blink.gif  Bet kur gauti tos šaknų arbatos. Vaistinėj bus?

Yra vaistineje. Taip ir vadinasi. Apie 7 litus kainuoja.

Nu, sekmes mums sia vasara. O gal.. Man po histero prasidejo memes anksciau laiko 2 dienom, pabuvo 2 paras ir vat dabar tik teplioja, nezymiai. Jeigu memes taip tesis ir toliau, t.y. per sekancius ciklus - as busiu laimingiausia pasaulyje.
Atsakyti