Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 19, 00:50)
Afrodite, Pas mus beviltiska situacija. As realiai - neverkslenant. Arba vienas IVF arba nieko. Siandoien supratome. Abu girti is nevilties. Bet isgyvensim


Ar TB baigė gerti Tamox, kiek prisimenu metė, taigi čia vaistas, kuris atstato hormonų disbalansą, su steroidais susip....., o Tamox gi vaistas, kuris gydo. O po hormonų sureguliavimo jie tokie ir išliks ir vyks normali spermatogenezė, juk pas TB tai nėra įgimtą, o tik įgyta... man atrodo, tau pačiai laikas ant suolelio, kad Ž neklausote doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 19 birželio 2011 - 09:46
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 18, 22:40)
Nu xujnia kazkokia pas visas. Ir pas mane. Po abrazijos ir histero.. susvarsciau, kad darysim IVF... nx, taupom irdarysim. nebera iseities. jobani steroidai - nekenciu...



ot graziausia blink.gif kokius cia marazmus varai? Iseitis visada yra, bent kazkokia smile.gif
tikrai varai ant savo sukurto suolelio ir pasedi iki vakaro, gal apsiraminsi, o tada ir minciu isganingu ateis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 19, 11:31)
Sveikos mergaites, pasiilgau jusu visu wub.gif PAs mane kol kas jokiu naujienu nera laukiu mmm ir startuosiu antra karta.
Afrodite kaip tau sekesi LV pas Trejsa?koks davar pas jus planas huliganas?
Tikiuosi, kad jum pavyks is pirmo karto 4u.gif
Maidena nu kodel dabar pas taves tokios nuotaikos?Nenukabink nosies viskas bus gerai, pamatysi, kad taip ir bus.
Zinot mergaites as tikiu, kad visom anksciau ar veliau bet butinai pavyks nestuke.gif , tik kiekvienai matyt savo laikas.
Samira laikau uz tave kumsciukus, tikiu, kad sis ciklas tau paskutinis ir tu nudziuginsi mus su gera naujiena mirksiukas.gif
Linkiu visoms sekmes wub.gif



Merginos, Sangria023, verta tiketi, nes ji man kaip ir ispranasavo sekme ir laikinga nestuke.gif pabaiga. Taip kad auksciau nosytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 19, 00:50)
Afrodite, Pas mus beviltiska situacija. As realiai - neverkslenant. Arba vienas IVF arba nieko. Siandoien supratome. Abu girti is nevilties. Bet isgyvensim



alc.gif
nieko, siandien kitaip mastysis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 19, 10:31)
Sveikos mergaites, pasiilgau jusu visu wub.gif PAs mane kol kas jokiu naujienu nera laukiu mmm ir startuosiu antra karta.
Afrodite kaip tau sekesi LV pas Trejsa?koks davar pas jus planas huliganas?
Tikiuosi, kad jum pavyks is pirmo karto 4u.gif

Linkiu visoms sekmes wub.gif

As irgi uz SAMIRA laikau kumstukus drinks_cheers.gif 4u.gif Sangria tau didelio pasisekimo ir kad sis kartas butu tikrai paskutinis mirksiukas.gif
Na,o mes kai nuvaziavome pas Treisa,padare tyrimus,isklause,paaiskino,aisku pasilazdavojo ir planas toks kad darome IVF.Taigi iki liepos pabaigos atostogauju,nes jie irgi nuo liepos 1 dienos atostogaus.O jau liepos pabaigoje kai ateis mm pradesiu stimuliacija ir startuosiu.Baisoka,nes pinigai tikrai nemazai-bet labai tikiuosi kad po tiek laiko turi gi pagaliau pavykti. 4u.gif
Na,o dabar kaip ir sakiau-gyvenu atsipalaidavusi;einu i darba,dirbu,planuojam keliones,tvarkausi,gaminu ir einu pagaliau pas draugus smile.gif
Idomu,kaip jauciasi siandien musu Maidenana g.gif
Atsakyti
Turbūt jai reikia šiek tiek laiko. Stiprybės tau, Maidenada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 19, 10:31)
Maidena nu kodel dabar pas taves tokios nuotaikos?Nenukabink nosies viskas bus gerai, pamatysi, kad taip ir bus.

atejo suvokimas, kad IUI nepades... reikia IVf`a daryt...

QUOTE(Puk @ 2011 06 19, 10:42)
Ar TB baigė gerti Tamox, kiek prisimenu metė, taigi čia vaistas, kuris atstato hormonų disbalansą, su steroidais susip....., o Tamox gi vaistas, kuris gydo. O po hormonų sureguliavimo jie tokie ir išliks ir vyks normali spermatogenezė, juk pas TB tai nėra įgimtą, o tik įgyta... man atrodo, tau pačiai laikas ant suolelio, kad Ž neklausote doh.gif
Nu kaip as jam paaiskinsiu, kad REIKIA... jam, matote, tai chemija.... aj, zodziu, neturiu komentaru... doh.gif


QUOTE(Irėnė @ 2011 06 19, 10:50)
alc.gif
nieko, siandien kitaip mastysis 4u.gif

sian blaivai, bet mintis vis tokios pacios.... unsure.gif

QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 19, 11:28)
Idomu,kaip jauciasi siandien musu Maidenana g.gif

aj, normaliai... pusiau su velniu... Matai, vakar buvom pas draugus, kur du leliai... visai mazi dar... nu tai vyras vos neapsizliumbe isejes, jis labai dukros nori.. Tai tas ir paveike, atejo suvokimas, kad budu naturaliuoju nesigaus.. eis pas gydytoja savo... ziuresim kas cia ir kaip..

QUOTE(Glamour @ 2011 06 19, 13:55)
Turbūt jai reikia šiek tiek laiko. Stiprybės tau, Maidenada 4u.gif
aciu labai...
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Ačiū už palaikymą. Aš matyt tikrai būsiu pasigavusi bacilą. Dabar jau ir vyras sloguoja. O mano gerklės skausmas nusileido į bronchus. Nėra tragiška, bet vis tiek diskomfortas. Geriu čiobrelių arbatą. Tikiuosi, kad tai nepakenks kažkam, jeigu tas kažkas užkibo g.gif Temperatūra ryte buvo 36.9. Vakare nesimatavau, nes galva atrodo pakankamai blaivi.

Merginom, kurios vis gi darys IVF, linkiu kuo didžiausios sėkmės. Aišku tai brangus malonumas, bet ir daug IUI susideda sumelė.

Laikau kumščius už laukiančias IUI ir po IUI.

Gal ne į temą, bet viena pažįstama pasakojo, kaip jos giminaitė savo laiku negalėjo pastoti ir ilgai gydėsi nevaisingumą, dar tais laikais, kai IVF nebuvo ir dėl nepastojimo buvo "kaltos" tik moterys. Paskui galiausiai susitaikė su tuo, kad netaps mama. Ir staiga vieną dieną bum ir pastojo. Gal mūsų temoje ši istorija ir netinka, bet tai tik įrodo, kad stebuklų būna. Tik mums jo reikės šiek tiek ilgiau palaukti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 19 birželio 2011 - 18:36
Uz simboline kaina dovanoju Gonal 450 VV. Galiojimo laikas iki liepos menesio pabaigos. Rasykit AZ
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 19, 18:48)
Nu kaip as jam paaiskinsiu, kad REIKIA... jam, matote, tai chemija.... aj, zodziu, neturiu komentaru...  doh.gif


A steroidai - vitaminai doh.gif Va ties ta vieta - ir stop, viskas iš pradžių, vyro gydymas. O čia matai, vienokia procedūra, kitokia, gal dar kas.....kažin ar jos bus veiksmingos. Prieš bet kokią procedūrą spermą reikia sustiprinti, atstatyti kiek įmanoma. Patariu nuoširdžiai, pasikliaukite tik Žilaitiene šioje situacijoje, jinai tikrai žino ką galima, kiek galima, nenunuodys. O tie kas daro procedūras žiūri iš kito taško, kad su tokiais rodikliais galima atlikti tai ir tai, bet jie vyrų negydo. ( Pvz. mano situacijoje per IUI visada MB rodikliai tinkami procedūrai, aš sveika, bet IUI nepavyksta, o pavyko tik po gydymo natur). Ant suoliuko tuomet TB, kartu su čia verkšlenančiom biggrin.gif norit vyriškio į kompaniją g.gif biggrin.gif

Labas rytas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 19, 18:48)
eis pas gydytoja savo... ziuresim kas cia ir kaip..


Ne tik nueiti reikia, reikia ir klausyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 19, 19:34)
Sveikos mergaitės,

Ačiū už palaikymą. Aš matyt tikrai būsiu pasigavusi bacilą. Dabar jau ir vyras sloguoja. O mano gerklės skausmas nusileido į bronchus. Nėra tragiška, bet vis tiek diskomfortas. Geriu čiobrelių arbatą. Tikiuosi, kad tai nepakenks kažkam, jeigu tas kažkas užkibo  g.gif Temperatūra ryte buvo 36.9. Vakare nesimatavau, nes galva atrodo pakankamai blaivi. 

Merginom, kurios vis gi darys IVF, linkiu kuo didžiausios sėkmės. Aišku tai brangus malonumas, bet ir daug IUI susideda sumelė.

Laikau kumščius už laukiančias IUI ir po IUI.

Gal ne į temą, bet viena pažįstama pasakojo, kaip jos giminaitė savo laiku negalėjo pastoti ir ilgai gydėsi nevaisingumą, dar tais laikais, kai IVF nebuvo ir dėl nepastojimo buvo "kaltos" tik moterys. Paskui galiausiai susitaikė su tuo, kad netaps mama. Ir staiga vieną dieną bum ir pastojo. Gal mūsų temoje ši istorija ir netinka, bet tai tik  įrodo, kad stebuklų būna. Tik mums jo reikės šiek tiek ilgiau palaukti.  4u.gif
gal uzkibo, ka? persalimo simptomai irgi tinka musu simptomams smile.gif jeigu i bronchus nusileido, tai debesylu saknu arbata gali pagerti. Debesylai kieciau uz atsikosejima skatinancius antibiotikus veikia. Sliksti arbata (bet man skani, karti ir kieta tokia), bet ziaaauriai veiksminga.

Labai daug girdejau istoriju, kad tik kai susitaiko, kad nebetures vaiku - tai ir 'prasom'.


QUOTE(Puk @ 2011 06 20, 08:09)
A steroidai - vitaminai doh.gif Va ties ta vieta - ir stop, viskas iš pradžių, vyro gydymas. O čia matai, vienokia procedūra, kitokia, gal dar kas.....kažin ar jos bus veiksmingos. Prieš bet kokią procedūrą spermą reikia sustiprinti, atstatyti kiek įmanoma. Patariu nuoširdžiai, pasikliaukite tik Žilaitiene šioje situacijoje, jinai tikrai žino ką galima, kiek galima, nenunuodys. O tie kas daro procedūras žiūri iš kito taško, kad su tokiais rodikliais galima atlikti tai ir tai, bet jie vyrų negydo. ( Pvz. mano situacijoje per IUI visada MB rodikliai tinkami procedūrai, aš sveika, bet IUI nepavyksta, o pavyko tik po gydymo natur). Ant suoliuko tuomet TB, kartu su čia verkšlenančiom biggrin.gif norit vyriškio į kompaniją g.gif  biggrin.gif

Labas rytas 4u.gif
Papildyta:
Ne tik nueiti reikia, reikia ir klausyti mirksiukas.gif

as tai viska suprantu, bet vat kazkoks jonas, kuris steroidus pardavneja, pasake, kad uztenka tamoxi pagerti 2 savaites (beje, pats jonas tai geria tamoxi, bet kitiems nesiulo kazkodel). tai vat pas mus jonas autoritetas, o ka ten ta Z gali suprasti.. doh.gif nervas ima. sian padejau tamoxi ant matomiausios vietos. specialiai, kad nervuotu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 20, 09:07)
gal uzkibo, ka? persalimo simptomai irgi tinka musu simptomams smile.gif jeigu i bronchus nusileido, tai debesylu saknu arbata gali pagerti. Debesylai kieciau uz atsikosejima skatinancius antibiotikus veikia. Sliksti arbata (bet man skani, karti ir kieta tokia), bet ziaaauriai veiksminga.



Labas rytas,

Esu šito gėrio antpila ragavusi. blink.gif Bet kur gauti tos šaknų arbatos. Vaistinėj bus?
Atsakyti