Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Kriskris1 @ 2011 06 17, 13:35)
Sveikutes visos,
Man nepavyko 1 IUI. Pirmadieni darysiu 2 IUI. Uzaugo 4 foliai, tad tikiuosi sekmes.






Nenusimink Kriskris1 viskas bus OK, reikia truputi kantrybes ir tada jau galesim dziaugtis nestuke.gif Vasara, atostogos, reikia tik labiau atsipalaiduoti thumbup.gif As rytoj i klinika tada nuspresim kuria diena trecias IUI. Laukiu nesulaukiu paziureti kaip foliai auga. Pradzioj skaudejo su clost ir Gonal is karto, dabar nieko nebejauciu. viskas ok thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(NUTA @ 2011 06 17, 16:17)
Labukas!

Ka reiskia E2? Kas cia per tyrimas?
Pas ka tu lankaisi?

Man irgi vienas folikulas atrodo labai mazai, per 2 nesekmingus IUI turejau butent po 1 foli, todel kita karta noreciau stipresnes stimuliacijos, kad bent 2 turet.
Is kitos puses, kai moterys naturaliai pastoja, jos dazniausiai ir turi tik viena folikula.

O kiek pas tave buvo?



Man per antra IUI irgi vienas folis buvo. Gine sake labai gerai, mazesne rizika. Bet nepavyko tada...
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 17, 17:11)
Kani, is tikruju pas ka lankotes, nes tikrai gine daug visko paaiskino ir viskas taip logiskai.


As gyvenu JAV- cia ir lankausi VK... Pastebejau, skaitinedama mergaiciu postus cia forume, kad gydymo metodai JAV ir LT kartais trupuciuka skyriasi. Nezinau ar cia JAV kitaip daro, ar cia tik mano VK...

Siaip manau, kad visur statistikos panasios, tad nera taip kad vienur gydo geriau o kitur prasciau, bet, kad metodai skirtingi kartais tai jau tikrai...

Beje, E2 yra estradiolis. Jeigu normos ribose, Clost'a man liepia gert 4 c.d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kani: 17 birželio 2011 - 17:44
Primenu mergaiciukes, kad Gonal 450 veikimo vienetu dar pas mane, parduodu labai pigiai, tad jei kazkam reikia drasiai rasykit AZ.
P.S. nestuke.gif virusiukas pridedamas
Atsakyti
LABAS MERGYTES UOGYTES 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Grižau iš kelionės ir iš kart galit mane geltoninti, susirgau pirma diena kai išvažiavom, nu reikėjo taip 5-om dienom ankščiau, tai visa kelione prasirgau, bet kaž kaip labai lengvai.
Tai išeina , kad šį ciklą jau nespesiu nieko padaryti, tai tada liepos mėn. 6IUI ir paskutine.
visoms mergytėms linkėjimus ir dar savaitė turiu atostogu, tai pailsesiu nuo visko.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 18, 17:19)
LABAS MERGYTES UOGYTES  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Grižau iš kelionės ir iš kart galit mane geltoninti, susirgau pirma diena kai išvažiavom, nu reikėjo taip 5-om dienom ankščiau, tai visa kelione prasirgau, bet kaž kaip labai lengvai.
Tai išeina , kad šį ciklą jau nespesiu nieko padaryti, tai tada liepos mėn. 6IUI ir paskutine.
visoms mergytėms linkėjimus ir dar savaitė turiu atostogu, tai pailsesiu nuo visko.

sveika sugryzus.laikykis drauguze console.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 18, 16:19)
LABAS MERGYTES UOGYTES  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Grižau iš kelionės ir iš kart galit mane geltoninti, susirgau pirma diena kai išvažiavom, nu reikėjo taip 5-om dienom ankščiau, tai visa kelione prasirgau, bet kaž kaip labai lengvai.
Tai išeina , kad šį ciklą jau nespesiu nieko padaryti, tai tada liepos mėn. 6IUI ir paskutine.
visoms mergytėms linkėjimus ir dar savaitė turiu atostogu, tai pailsesiu nuo visko.



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Saunu, kad nenuleidziat ranku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Aš matyt kažkokį virusą pasigavau. Nuo vakar vakaro skauda gerklę ir dar sloga nori prasidėti. Ir negaliu jokių vaistų vartoti, tad tenkinuosi liaudies medicina. Labai bijau, tikiuosi neįsisirgsiu.

QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 18, 16:19)
LABAS MERGYTES UOGYTES  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Grižau iš kelionės ir iš kart galit mane geltoninti, susirgau pirma diena kai išvažiavom, nu reikėjo taip 5-om dienom ankščiau, tai visa kelione prasirgau, bet kaž kaip labai lengvai.
Tai išeina , kad šį ciklą jau nespesiu nieko padaryti, tai tada liepos mėn. 6IUI ir paskutine.
visoms mergytėms linkėjimus ir dar savaitė turiu atostogu, tai pailsesiu nuo visko.


kaip liūdna, laikykis. Bet kita vertus sakai, kad lengvai praėjo mmm ir anksčiau, gal čia buvo netikros mmm? Testo nesidarei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 18 birželio 2011 - 19:59
sveikute mergytes mirksiukas.gif ,

na ka visom belaukanciom sekmingo laukimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif

kurioms nepasiseke 4u.gif 4u.gif 4u.gif stiprybes mergytes 4u.gif

na kas mane pamena, tai va as jau po operacijos ax.gif sedziu vis namie su pjuviu pilvo apacioj,, bet jau blogiausia praejo bigsmile.gif , tik va rado dar pas mane ENDO, tik sake, labai maziukai, nera ko pergyventi, na bet ziuresiu kaip cia bus, pirmadieni vaziuoju siula traukti, tada pas savo dakatryte vaziuosiu pasikalbeti kaip ka dabar, nes kol viskas sugys pora men pertraukeles reikes, na zodziu kita savite jau viska zinosiu, dabar reikia sugyt pilnai mirksiukas.gif

tai tokios naujienos is mano puses ax.gif

musyte, kaip tu ? ax.gif
Atsakyti
Nu xujnia kazkokia pas visas. Ir pas mane. Po abrazijos ir histero.. susvarsciau, kad darysim IVF... nx, taupom irdarysim. nebera iseities. jobani steroidai - nekenciu...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 18, 22:40)
Nu xujnia kazkokia pas visas. Ir pas mane. Po abrazijos ir histero.. susvarsciau, kad darysim IVF... nx, taupom irdarysim. nebera iseities. jobani steroidai - nekenciu...

Sveikutes 4u.gif
Na,Maidenana ar tik pati nenori ant suoliuko sesti mirksiukas.gif Nenukabink nosies,ieskok iseities visvien kazkaip bet visvien pasieksime mes tikslo thumbup.gif ir visos tapsime nestuke.gif
diana_j sveika gryzusi ir po LP. 4u.gif Sveik greiciau,o siulus istraukia neskaudziai mirksiukas.gif Gaila,kad rado ta bajurybe..bet nieko pavyks,paziurek endometriozes forume kiek mergaiciu susilauke net naturaliai.Kai buvau Embrions klinikoje,tai Treisas stebejosi kad man iskart pasiule darytis LP.Jis pasake,kad siaip liepia gerti vaistukus paskui bandyti naturaliai ir tada jeigu nepavyksta dazniausiai daro IVF.Labai tikiuosi kad tau to nereiks 4u.gif
Na,man del ligos negalima skirti tu vaistu nuo endo... doh.gif
Visoms sekmes,sekmes ir dar karta sekmes.o sulaukusioms mm,neprarasti tikejimo,vilties kuri mus visas gelbsti.Siunciu pacius silciausius,nuosirdziausius ir graziausius balioniukus 4u.gif gaila,kad negaliu pasiusti virusiuko,bet kai galesiu tikrai pasiusiu.Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Afrodite, Pas mus beviltiska situacija. As realiai - neverkslenant. Arba vienas IVF arba nieko. Siandoien supratome. Abu girti is nevilties. Bet isgyvensim
Atsakyti
Sveikos mergaites, pasiilgau jusu visu wub.gif PAs mane kol kas jokiu naujienu nera laukiu mmm ir startuosiu antra karta.
Afrodite kaip tau sekesi LV pas Trejsa?koks davar pas jus planas huliganas?
Tikiuosi, kad jum pavyks is pirmo karto 4u.gif
Maidena nu kodel dabar pas taves tokios nuotaikos?Nenukabink nosies viskas bus gerai, pamatysi, kad taip ir bus.
Zinot mergaites as tikiu, kad visom anksciau ar veliau bet butinai pavyks nestuke.gif , tik kiekvienai matyt savo laikas.
Samira laikau uz tave kumsciukus, tikiu, kad sis ciklas tau paskutinis ir tu nudziuginsi mus su gera naujiena mirksiukas.gif
Linkiu visoms sekmes wub.gif
Atsakyti