Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

Aciu uz palaikyma merginos... Bet man tas tepliojimas jau daugiau negu 3 metus po O ivyksta (iskart kai nutraukiau KT)- kai pavasari kelis kartus stimuliavo, tai netepliojo tuos kartus (arba bent jau nepastebejau). Jau buvau susidarius nuomone, kad tik to ir tereikia- stimuliacijos! Naivuole... dabar pastimuliavo ir iskart po O. vel tas pats tepliojimas- butent toks pat kaip ir anksciau budavo- niekuo nesiskyre.. tai va susinervinau...

Paskambinau i klinika, ir sesete pasake, kad gali but, gali nebut, visko buna, jeigu buna, kartais, kai kuriom retkarciais daznai- nu zinot- tokio pobudzio atsakymas visai nieko nepaaiskina, ir tik labiau suerzina... O dar isaiskejo kad mano E2 iui diena buvo 138 pg/mL. Nete raso, kad turi but minimum 200 vienam foliui. Nors vienas saltinis rase, kad nuo 110 tipo ok, bet kuo daugiau tuo geriau... Tai irgi neikvepia toks atsakymas.

Vienu zodziu- absurdistanas. Noriu ismiegot visa ta laika kol pastosiu...

Samira- tai testuosimes vienu metu jeigu mmm neateis neprasytos ;-) Nors man sis menuo kazin kaip susiklostys... Sekmes tau! Kelinta tau iui buvo?...
Atsakyti
QUOTE(indry @ 2011 06 14, 22:46)
Mergaites, atejau ipusti vilties ir paskleista jau nemaza 13 savaiteliu viruseli 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Sveikos merginos, ar priimsit i namucius smile.gif gaudau ir as virusiukus. Ruosiuosi treciai IUI. Po pirmos IUI jauciau nestumo pozymiu - bet nieko neisejo, per antra IUI uzaugo tik vienas folikulas ir pries IUI jau buvo ovuliaves, dabar 11 ciklo diena ir l. daug folikulu, bet keli dominuojantys, nors auga letai. Sestadieni pas gydytoja apziurai ir IUI dienos nustatymui... Tikiuosi trecias kartas pavyks...



as dar naujoke siuose reikaluose. Dar tik ruosiuos IUI, bet linkiu tau jog siskartas butu paskutinis - laimingasis 4u.gif

bet kiek teko skaityt, tai jei labai daug folikulu, ar tik nebus perstimuliave tave? gal kuri mergaite pakomentuos placiau..
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 14, 23:12)
Aciu uz palaikyma merginos... Bet man tas tepliojimas jau daugiau negu 3 metus po O ivyksta (iskart kai nutraukiau KT)- kai pavasari kelis kartus stimuliavo, tai netepliojo tuos kartus (arba bent jau nepastebejau).  Jau buvau susidarius  nuomone, kad tik to ir tereikia- stimuliacijos! Naivuole... dabar pastimuliavo ir iskart po O. vel tas pats tepliojimas- butent toks pat kaip ir anksciau budavo- niekuo nesiskyre.. tai va susinervinau...

Paskambinau i klinika, ir sesete pasake, kad gali but, gali nebut, visko buna, jeigu buna, kartais, kai kuriom retkarciais daznai- nu zinot- tokio pobudzio atsakymas visai nieko nepaaiskina, ir tik labiau suerzina... O dar isaiskejo kad mano E2 iui diena buvo 138 pg/mL.  Nete raso, kad turi but minimum 200 vienam foliui. Nors vienas saltinis rase, kad nuo 110 tipo ok, bet kuo daugiau tuo geriau... Tai irgi neikvepia toks atsakymas.

Vienu zodziu- absurdistanas. Noriu ismiegot visa ta laika kol pastosiu...

Samira- tai testuosimes vienu metu jeigu mmm neateis neprasytos ;-)  Nors man sis menuo kazin kaip susiklostys... Sekmes tau! Kelinta tau iui buvo?...


Labas rytas,

O kai tyreisi dėl nepastojimo, neklausei kodėl tau teplioja? Gal čia koks hormonų sutrikimas. Bet ar jis tikrai gali įtakoti pastojimą?

Man buvo 2 IUI ir pirma stimuliacija.

Papildyta:
QUOTE(Leopolde @ 2011 06 14, 23:17)
as dar naujoke siuose reikaluose. Dar tik ruosiuos IUI, bet linkiu tau jog siskartas butu paskutinis - laimingasis 4u.gif

bet kiek teko skaityt, tai jei labai daug folikulu, ar tik nebus perstimuliave tave? gal kuri mergaite pakomentuos placiau..


Žiūrint su kokiais vaistais stimuliuoja, vieni duoda daugiau, kiti mažiau folių.
Atsakyti
Sveikos lėliukų planuotojos 4u.gif
Ilgai negalėjau jums parašyti, nes buvo iškilę sunkumų su SM el.pašto perregistravimu, pakibau taip kad tik skaityti jus galėjaus o parašyti - ne (jaučiausi kaip užrišta burna mergavakaryje lotuliukas.gif )
Na kaip jūs gyvenate? Nuotaikos matau nelabai džiaugsimingos. Bijokite Maidenanos suoliuko fear.gif fear.gif fear.gif

Vakar buvau pasimatyti su savo žirniuku, paaugo, pilnai atitinka 8 savaites, širdutė plaka wub.gif Nepykina, jokių požymių, tik pilvas auga, bet ir tas greičiausiai dėl apsirijimo blush2.gif nes apetitas tai žvėriškas - pavalgau pietus ir jau galvoju ką gaminsiu vakarienei, ryte prabundu iš alkio blush2.gif

Lakstau, darbuojuos, vasaros planai - ilsėtis ilsėtis ilsėtis...bet ot nosį niežti...nu šakės kaip kutena...APČI 2.gif soske.gif APČI 2.gif soske.gif
special for Maidenana 2.gif soske.gif and Afrodite69 2.gif soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 14, 20:17)
Sveikos... Man sian pradejo tepliot (IR VEL)... 2 dienas po O. /iui.  Siaubas- nuotaikos nera visiskai. Manau del tu tepliojimu ir nepastoju...  Dar nuo tu visu hormonu siutas ima nesuprantamas kazkoks ant visko ir visu, negaliu... Ir dar labai liudna- jau viena karta apsizliumbiau , tuoj vel jauciu pradesiu verkt darbe prie kompo kaip kokia beprote... Kaip sekmadieni atliko iui, tai pilna viltes buvau ir labai rami, o va siandien atrodo, kad visas mano pasaulis is po koju slysta- tie tepliojimai mane i pacia baisiausia nevilti varo, tik laselis pasirodo- visos viltys dingsta...

Atleskit merginos uz pesimistiskuma. Bet taip reikejo issikalbet...  verysad.gif



Kani, mergyt, Samira Tau labai teisingai parašė, kad patepliojimas yra normalu, juolab kai ovuliacija vyksta būna patepliojimai, o tau kaip tik ir gaunasi, kad ovuliacija arba iš kart po jos, be to, po pačios procedūros gydytojai perspėja nesigąsdinti, nes gali šiek tiek būti tepliojimų, kartais gi kaklelį pakliudo 4u.gif taip kad nepergyvenk, viskas pas Tave tvarkoje, džiaukis ir lauk mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 14, 18:07)
Oi,atleisk zinok tiesiog pirma kart po nepavykusios IUI buvo tiek daug visko....mano vyrui buvo juoda depresija...net miegoti bijojau eiti ir ji viena palikt....elgesi keistai labai..kas jam visai buvo nebudinga.Atsventem gimtadienius praeita savaitele mano ir dukrytes-dukryte buvo nerealiai laiminga nes gavo issajota fotoaparata dovanu.O sestadieni isvykome su vyru,dukryte ir mano mama paplaukioti kruizu Riga Stoholmas riga.gryzom tik vakar-buvo super thumbup.gif As laimejau ten kruize zaisdama,dar viena toki pat kruiza dviems-taigi vaziuosime per savo vestuviu metines wub.gif
Na,o del vaikelio....tai nusprendem vaziuoti pas nroliukus latvius.Ketvirtadieni isvykstam jau pas Treisa,ziuresiu ka jis sakys ir tada tikriausiai atsisveikinsiu su jusu skyreliu ir pereisiu i IVF.
O darbe pokyciu jokiu i gera..gerai tik tas kad nuo birzelio 30 dienos as jau atostogausiu thumbup.gif
tai tik tiek ir naujienu pas mane 4u.gif Dabar dirbam dirbam..
o jums dideles sekmes labai dideles 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Ech, sunkiai Tau praėjo tas pirmas nevykęs IUI, bet šaunuolė, kad eini toliau, nepamiršti džiaugtis gyvenimu, super thumbup.gif džiaugiuosi už Tave ir kaip matau net stiprybės Tau nereikia linkėti, nes viskas bus gerai mirksiukas.gif
Matai, sekasi kruizus lalimėti, tai gl dabar pasiseks ir su stebukliuku? wub.gif
Bet Tu mūsų nepamiršk, informuok, kaip Tau pas broliukus seksis, o mes laikysime kumštukus už Tave labai stipriai stipriai wub.gif taip norisi, kad Tau pasisektų ir turėtum mažą stebukliuką prie savęs nuo pat pirmos dienos wub.gif
Ačiū, bandysime pagauti tą sėkmę lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaza1 @ 2011 06 15, 15:05)

Zaza sveikute! Kur Tu, kaip Tu? smile.gif Kada Tavasis grizta? Vis pagalvoju apie Tave, tai toks vaizdas, kad as jo laukiu labiau nei Tu biggrin.gif Bet cia tik del Taves mirksiukas.gif
As jau neuzsuku i musu IUI namelius. Pas mus sastingis, vis neprieinam prie bet kokio starto dry.gif Tada ilsejomes, dabar negalime pradeti, nes polipa rado, reikia salinti, kada tas bus dar neaisku, o ir po polipo gal teks cikla kita praleisti, nu zodziu, gal ant rugsejo ir pavyks kas nors..
Smagios Tau vasaros ir trumpo laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanzile @ 2011 06 15, 17:36)
Zaza sveikute! Kur Tu, kaip Tu? smile.gif Kada Tavasis grizta? Vis pagalvoju apie Tave, tai toks vaizdas, kad as jo laukiu labiau nei Tu biggrin.gif  Bet cia tik del Taves mirksiukas.gif
As jau neuzsuku i musu IUI namelius. Pas mus sastingis, vis neprieinam prie bet kokio starto dry.gif Tada ilsejomes, dabar negalime pradeti, nes polipa rado, reikia salinti, kada tas bus dar neaisku, o ir po polipo gal teks cikla kita praleisti, nu zodziu, gal ant rugsejo ir pavyks kas nors..
Smagios Tau vasaros ir trumpo laukimo 4u.gif



Sanzile wub.gif kaip gera Tave matyti wub.gif
pastebėjau, kad Tavęs šiuose namučiukuose nėra verysad.gif matai, kaip tas laikas pasiskirsto savaip blink.gif
Bet gal nėra to blogo, kas neišeitų į gera, gal mes kartu su Tvaimi startuosime wub.gif o dar smagiau, kad kartu ir pakiltumėme į naujus namučius wub.gif ot kokia svajoklė ir optimistė aš blush2.gif
Aš vis paskaitau forumą, bet jau nelabai drąsu lįsti komentuoti ką lotuliukas.gif aš tapau totalia darboholike, vakare važiuojant namo pamatau mašinos numerį DBT..., iš kart mintyse debetas doh.gif tikiuosi, kad iki vyro grįžimo l iks mažiau darbo, nes tiesiog jam jėgų neturėčiau skirt dėmesio verysad.gif
O vyruks grįžta rugpjūtį/rugsėjį, data neaiški, +- 2 savaitės. Laukiu laukiu, bet daugiau pergyvenu, kad tik grįžtų sveikas, kad tik ten, kiek įmanoma, būtų saugu... pirmoj vietoj šios mintys, o po to jau jo grįžimas wub.gif net neįsivaizduoju pirmojo mūsų kontakto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 14, 19:17)
Sveikos... Man sian pradejo tepliot (IR VEL)... 2 dienas po O. /iui.  Siaubas- nuotaikos nera visiskai. Manau del tu tepliojimu ir nepastoju...  Dar nuo tu visu hormonu siutas ima nesuprantamas kazkoks ant visko ir visu, negaliu... Ir dar labai liudna- jau viena karta apsizliumbiau , tuoj vel jauciu pradesiu verkt darbe prie kompo kaip kokia beprote... Kaip sekmadieni atliko iui, tai pilna viltes buvau ir labai rami, o va siandien atrodo, kad visas mano pasaulis is po koju slysta- tie tepliojimai mane i pacia baisiausia nevilti varo, tik laselis pasirodo- visos viltys dingsta...

Atleskit merginos uz pesimistiskuma. Bet taip reikejo issikalbet...  verysad.gif
O dabar – apie tuos atvejus, kai tepimas taip ir liko tik tepimu. Ką jis galėtų reikšti?

1. Ovuliacija. Ovuliacijos metu subrendęs kiaušinėlis iš kiaušidžių atkeliauja į gimdą. Kartais ovuliacijos metu gali atsirasti negausių kraujingų išskyrų. Ovuliacijos kraujavimą gali lydėti nestiprus, mėnesinių maudesį primenantis skausmas vienoje pilvo pusėje arba pilvo apačioje. Nors tokie pojūčiai nėra malonūs, jie laikomi įprasta natūralaus mėnesinių ciklo dalimi.

QUOTE(Zafyra @ 2011 06 15, 15:39)
..bet ot nosį niežti...nu šakės kaip kutena...APČI  2.gif  soske.gif APČI  2.gif  soske.gif
special for Maidenana 2.gif  soske.gif  and Afrodite69  2.gif  soske.gif

Labai smarkiai dekavoju... Labai labai. 4u.gif

Taip. O dabar kas via visoms yra? Ant suolo visas verkiancias. Jus pilnatis ir uztemimas veikia? Nustokite zliumbti ir supraskite, kad vaikai ateina tada, kai jie pasiruose ir kai jus esate pasiruosiusios. Niekas niekada nevyksta be priezasties, jeigu nepastojate si cikla - reiskia pastosite kita arba dar kita. Gal jusu vaikelis renkasi sau zodiako zenkla? Nu ka jus zinote? Viskas yra taip kaip turi buti. Anksciau ar veliau vistiek jums bus duota - tai gyvenkite su sia mintimi ir tiesiog miegaukites gyvenimo, kas cia per zliumbimai? Kani - mars sestis. Pupuliuk24 - tu irgi. Del kompanijos.

Kas nors dar yra norintis prisijungti?
Atsakyti
QUOTE(zaza1 @ 2011 06 15, 16:05)

Ech, sunkiai Tau praėjo tas pirmas nevykęs IUI, bet šaunuolė, kad eini toliau, nepamiršti džiaugtis gyvenimu, super  thumbup.gif džiaugiuosi už Tave ir kaip matau net stiprybės Tau nereikia linkėti, nes viskas bus gerai  mirksiukas.gif
Matai, sekasi kruizus lalimėti, tai gl dabar pasiseks ir su stebukliuku? wub.gif
Bet Tu mūsų nepamiršk, informuok, kaip Tau pas broliukus seksis, o mes laikysime kumštukus už Tave labai stipriai stipriai  wub.gif taip norisi, kad Tau pasisektų ir turėtum mažą stebukliuką prie savęs nuo pat pirmos dienos  wub.gif
Ačiū, bandysime pagauti tą sėkmę  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif

Seikutes 4u.gif
Zaza1,tai kad man cia buvo ne pirmas IUI,o 2IUI stimuliuotame cikle.Ryt vaziuosiu pas Treisa,labai laukiu ir tuo paciu kazkoks nerimas.Bet tikiu,tikiuosi kad tikrai mes turesime maziuka.Aisku,neapleisiu siu namuciu ir uzleksiu paziureti kaip laikotes ir gyvenate-na gal kiek sunkiau kai vasara,nes laika norisi praleisti gamtoj,lauke su draugais. thumbup.gif
O Jums linkiu,kad viskas butu nuostabu ir vyrui viskas ok wub.gif o jau koks butu isimintinas susitikimas thumbup.gif wub.gif
Aciukas uz palinkejima ir tau to paties linkiu,juk butu super kad per jusu su vyru susitikima...nuostabios meiles proverzius prasidetu maziukas wub.gif Stebuklu buna juk mirksiukas.gif
Madeina,na tu ir optimiste-nuostabu kai toki faina charakterio bruoza turi thumbup.gif Pavydziu,zinoma baltai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zafyra @ 2011 06 15, 15:39)


Lakstau, darbuojuos, vasaros planai - ilsėtis ilsėtis ilsėtis...bet ot nosį niežti...nu šakės kaip kutena...APČI  2.gif  soske.gif APČI  2.gif  soske.gif
special for Maidenana 2.gif  soske.gif  and Afrodite69  2.gif  soske.gif

wou,kaip faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif i toliau aukite,didekite ir dziaukites vienas kitu thumbup.gif super kad nestuke.gif be blogumu-daug daug sveikatos judviems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir labai labai nuosirdziai aciukas uz virusiuka,tikra imu 2.gif soske.gif 2.gif soske.gif
Atsakyti
Aciu Zaza ;-) Samira- sekmes! Maidenana- irgi gerai parase- va as irgi taip pagalvoju kartais. Gaila, kad ant suoliuko pasodino, bet turi gi kuri nors mus cia priziuret ir tvarka palaikyt smile.gif

Man vakar pirma progesterono diena buvo. Kadangi PRG vartoju zvakuciu pavidalu, tai jos labai greitai isisavina ir tuo pat metu man visokiausios mintys ir kazkoks nepaaiskinamas pyktis sukyla kaip koks viesulas - verkiu be priezasts, pykstu, depresuoju, zodziu- siaubas.... Antra diena jau priprantu ir biskuti nusiraminu... Bet pirma diena- eikit sau- jau ir vyras sako, kad mano pirma PRG vartojimo diena nori but kuo toliau nuo manes... ax.gif

Kartais su vyru pasijuokiam is to, bet siaip gal visai nejuokinga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 15, 17:47)
Aciu Zaza ;-) Samira- sekmes! Maidenana- irgi gerai parase- va as irgi taip pagalvoju kartais. Gaila, kad ant suoliuko pasodino, bet turi gi kuri nors mus cia priziuret ir tvarka palaikyt smile.gif

Man vakar pirma progesterono diena buvo. Kadangi PRG vartoju zvakuciu pavidalu, tai jos labai greitai isisavina ir tuo pat metu man visokiausios mintys ir kazkoks nepaaiskinamas pyktis sukyla kaip koks viesulas - verkiu be priezasts, pykstu, depresuoju, zodziu- siaubas.... Antra diena jau priprantu ir biskuti nusiraminu... Bet pirma diena- eikit sau- jau ir vyras sako, kad mano pirma PRG vartojimo diena nori but kuo toliau nuo manes...  ax.gif 

Kartais su vyru pasijuokiam is to, bet siaip gal visai nejuokinga  lotuliukas.gif

As labai tikiuos,kad viskas tau bus super thumbup.gif o kad neramu ir jaudiniesi juk normalu mirksiukas.gif Sekmes dideeeeles tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leopolde @ 2011 06 14, 22:17)
as dar naujoke siuose reikaluose. Dar tik ruosiuos IUI, bet linkiu tau jog siskartas butu paskutinis - laimingasis 4u.gif

bet kiek teko skaityt, tai jei labai daug folikulu, ar tik nebus perstimuliave tave? gal kuri mergaite pakomentuos placiau..




Aciu, Leopolde, uz palinkejimus smile.gif , stimuliaciju jau nemazai buvo (dar pries pirma IUI), tai pas mane daznai daug folikulu, policistines kiausides. sunku suvaldyti, bet pakeiciau klinika ir gine, manau bus i nauda smile.gif
Atsakyti