Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(chuchundra @ 2011 06 14, 10:12)
Aisku nezinau Jusu problemeliu,bet man atrodo,blogiausiu atveju, jei nespesit IUI,tai su stimuliacija patys, savo jegom, galit bandyt.

pas mus NSO is tikro doh.gif du metus buvom abu sveiki, bet nepavyko..dabar pakartojam vyro tyrima ir...per mazas kiekis ir A rusies spermiuku doh.gif kaip, kad gydytoja sake jog sokinejanti sperma doh.gif geriam dabar profertili ir tikimes stebuklo..bet pagalvojus gi per tiek ciklu tikrai buvo taip, kad gera sperma buvo...bet va ir nepavyksta mums..
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Matau, kad birželio pradžia po kolkas nelabaio sėkminga, o gaila unsure.gif
Kitty, mergaite, pameni, sakiau, ka dpo mėnesio Tau parašysiu tongue.gif kaip tau einasi? juk viskas geriau nei anksčiau ax.gif mirksiukas.gif
Aš ketinu rugsėjį į šį skyrelį sugrįžti po 0,5 metų pertraukėlės, nes rugpjūtį jau turėtų būti vyras grįžęs smile.gif tikiuosi, smagiai visos pabendrausime blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaza1 @ 2011 06 14, 11:02)
Sveikos, mergaitės 4u.gif
Matau, kad birželio pradžia po kolkas nelabaio sėkminga, o gaila  unsure.gif
Kitty, mergaite, pameni, sakiau, ka dpo mėnesio Tau parašysiu  tongue.gif  kaip tau einasi? juk viskas geriau nei anksčiau  ax.gif  mirksiukas.gif
Aš ketinu rugsėjį į šį skyrelį sugrįžti po 0,5 metų pertraukėlės, nes rugpjūtį jau turėtų būti vyras grįžęs smile.gif tikiuosi, smagiai visos pabendrausime  blush2.gif

Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O,kokie zmones kaip faina tave matyt drinks_cheers.gif Tikiuosi ir linkiiu,kad nebegryztum cia,o eitum i nestuke.gif skyreli 4u.gif
Soriukas mergaites kad esu pradingusi,prasidejo vasara,orai superiniai ir jau norisi paiilseti nuo visko.Dirbu dar vis bet nebe uz kalnu atostogos thumbup.gif O vakare tai einam pasivaikscioti,paziurime filma,einam i svecius ir t.t.Zodziu,fainas oras ir bandom atsipalaiduoti.
Ai,tiesa uzsiveziau kosmetikos-tai duoduos ja pardavinedama ir dar SM susirieti spejau doh.gif
Deja,deja kam atejo mm labai gaila mergytes ir duodu jums pacius graziausius balioniukus 4u.gif Stiprybes.
O kitoms labai linkiu kad pavyktu IUI kad vasara nestu tik geras naujienas.Zodziu diiiideles sekmes visoms thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 14, 12:14)
Sveikutes 4u.gif  4u.gif  4u.gif 
O,kokie zmones kaip faina tave matyt drinks_cheers.gif Tikiuosi ir linkiiu,kad nebegryztum cia,o eitum i  nestuke.gif skyreli 4u.gif 
Soriukas mergaites kad esu pradingusi,prasidejo vasara,orai superiniai ir jau norisi paiilseti nuo visko.Dirbu dar vis bet nebe uz kalnu atostogos thumbup.gif O vakare tai einam pasivaikscioti,paziurime filma,einam i svecius ir t.t.Zodziu,fainas oras ir bandom atsipalaiduoti.
Ai,tiesa uzsiveziau kosmetikos-tai duoduos ja pardavinedama ir dar SM susirieti spejau doh.gif 
Deja,deja kam atejo mm labai gaila mergytes ir duodu jums pacius graziausius balioniukus 4u.gif Stiprybes.
O kitoms labai linkiu kad pavyktu IUI kad vasara nestu tik geras naujienas.Zodziu diiiideles sekmes visoms thumbup.gif  wub.gif  wub.gif



Sveikutė mirksiukas.gif rašiau aš Tau po nepavykusio iui... bet turbūt nematei blush2.gif klausiau, kaip einasi, liepiau bart vyrą tongue.gif
Man ir gera Tave matyti, ką naujo papasakosi apie save? Su darbu jau normaliau? kaip vaikelio planai?
Atsakyti
Gal kam tiesiog siuo metu reikia, Gonal 450 veikimo vnt, neatidaryta pakuote, saugiai laikoma saldytuve, perleisciau uz 300 litu. pridedu virusiuka. Rasykit i AZ, arba sms 8-687 45107
Atsakyti
QUOTE(zaza1 @ 2011 06 14, 12:02)
Sveikutė  mirksiukas.gif rašiau aš Tau po nepavykusio iui... bet turbūt nematei  blush2.gif  klausiau, kaip einasi, liepiau bart vyrą  tongue.gif
Man ir gera Tave matyti, ką naujo papasakosi apie save? Su darbu jau normaliau? kaip vaikelio planai?

Oi,atleisk zinok tiesiog pirma kart po nepavykusios IUI buvo tiek daug visko....mano vyrui buvo juoda depresija...net miegoti bijojau eiti ir ji viena palikt....elgesi keistai labai..kas jam visai buvo nebudinga.Atsventem gimtadienius praeita savaitele mano ir dukrytes-dukryte buvo nerealiai laiminga nes gavo issajota fotoaparata dovanu.O sestadieni isvykome su vyru,dukryte ir mano mama paplaukioti kruizu Riga Stoholmas riga.gryzom tik vakar-buvo super thumbup.gif As laimejau ten kruize zaisdama,dar viena toki pat kruiza dviems-taigi vaziuosime per savo vestuviu metines wub.gif
Na,o del vaikelio....tai nusprendem vaziuoti pas nroliukus latvius.Ketvirtadieni isvykstam jau pas Treisa,ziuresiu ka jis sakys ir tada tikriausiai atsisveikinsiu su jusu skyreliu ir pereisiu i IVF.
O darbe pokyciu jokiu i gera..gerai tik tas kad nuo birzelio 30 dienos as jau atostogausiu thumbup.gif
tai tik tiek ir naujienu pas mane 4u.gif Dabar dirbam dirbam..
o jums dideles sekmes labai dideles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif
dovanoju Duphaston 9 tabletes ir Mamavit vitaminus 25 tabletes, o parduoti noreciau PROFERTIL 19 kapsuliu (vienoj plokstelej ju yra 20) uz 40 lt.

Sekmes Jums visoms 4u.gif

siunciu, bendraukim per AZ
Atsakyti
QUOTE(NUTA @ 2011 06 13, 11:50)
Sveikos gyvos!!!

Geltonuokit mane....  verysad.gif
Vakar atejo mmmmmm sad.gif
Kuo toliau, tuo sunkiau psihologiskai priimt nesekme. Po pirmu nesekmingu stimulaiciju buvo kaip ir viskas ok. O si karta, jau asaras vyrui teko ramint.
Todel nusprendem viena menesi pailset nuo sito maratono, o tada vel kibsim i darbus smile.gif.

Visoms kas laukia, nuosirdziai linkiu tik teigiamu rezultatu. Zinau, kaip mums visoms to reikia!!! Sekmes!!!

Laikykis mergyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir stiprybes jums abiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos... Man sian pradejo tepliot (IR VEL)... 2 dienas po O. /iui. Siaubas- nuotaikos nera visiskai. Manau del tu tepliojimu ir nepastoju... Dar nuo tu visu hormonu siutas ima nesuprantamas kazkoks ant visko ir visu, negaliu... Ir dar labai liudna- jau viena karta apsizliumbiau , tuoj vel jauciu pradesiu verkt darbe prie kompo kaip kokia beprote... Kaip sekmadieni atliko iui, tai pilna viltes buvau ir labai rami, o va siandien atrodo, kad visas mano pasaulis is po koju slysta- tie tepliojimai mane i pacia baisiausia nevilti varo, tik laselis pasirodo- visos viltys dingsta...

Atleskit merginos uz pesimistiskuma. Bet taip reikejo issikalbet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 14, 19:17)
Sveikos... Man sian pradejo tepliot (IR VEL)... 2 dienas po O. /iui.  Siaubas- nuotaikos nera visiskai. Manau del tu tepliojimu ir nepastoju...  Dar nuo tu visu hormonu siutas ima nesuprantamas kazkoks ant visko ir visu, negaliu... Ir dar labai liudna- jau viena karta apsizliumbiau , tuoj vel jauciu pradesiu verkt darbe prie kompo kaip kokia beprote... Kaip sekmadieni atliko iui, tai pilna viltes buvau ir labai rami, o va siandien atrodo, kad visas mano pasaulis is po koju slysta- tie tepliojimai mane i pacia baisiausia nevilti varo, tik laselis pasirodo- visos viltys dingsta...

Atleskit merginos uz pesimistiskuma. Bet taip reikejo issikalbet...  verysad.gif



na tikrai tu cia supanikavai be reikalo nono.gif nugi tikrai taip buna. as kai klausdavau savo giniaus del tu patepliojimu, tai jis atsake, kad taip gali buti. man pvz visada patepliodavo 11CD kazkodel smile.gif nu nesiparink taip, tik nervuojiesi ir sau kenki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 14, 19:17)
Sveikos... Man sian pradejo tepliot (IR VEL)... 2 dienas po O. /iui.  Siaubas- nuotaikos nera visiskai. Manau del tu tepliojimu ir nepastoju...  Dar nuo tu visu hormonu siutas ima nesuprantamas kazkoks ant visko ir visu, negaliu... Ir dar labai liudna- jau viena karta apsizliumbiau , tuoj vel jauciu pradesiu verkt darbe prie kompo kaip kokia beprote... Kaip sekmadieni atliko iui, tai pilna viltes buvau ir labai rami, o va siandien atrodo, kad visas mano pasaulis is po koju slysta- tie tepliojimai mane i pacia baisiausia nevilti varo, tik laselis pasirodo- visos viltys dingsta...

Atleskit merginos uz pesimistiskuma. Bet taip reikejo issikalbet...  verysad.gif


Tikrai be reikalo nerviniesi, tiek lietuviškoje, tiek angliškoje literatūroje randu, kad tai gali būti todėl, kad šiek tiek įdrėskiamas gimdos kaklelis ar pajudinama gleivinė. IUI bet kuriuo atveju yra invazija, ir tepliojimas pirmosiomis dienomis yra įprastas reiškinys. 4u.gif Man vakar taip pat pasirodė tamsus lašelis, o IUI daryta kaip ir tau sekmadienį. Aš nepanikuoju. Be to tepliojimas gali būti ovuliacinis. MMM dar tikrai per anksti.

O hormonai ir mane neigiamai veikia. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 14 birželio 2011 - 19:41

Mergaites, atejau ipusti vilties ir paskleista jau nemaza 13 savaiteliu viruseli 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif wub.gif wub.gif wub.gif




Sveikos merginos, ar priimsit i namucius smile.gif gaudau ir as virusiukus. Ruosiuosi treciai IUI. Po pirmos IUI jauciau nestumo pozymiu - bet nieko neisejo, per antra IUI uzaugo tik vienas folikulas ir pries IUI jau buvo ovuliaves, dabar 11 ciklo diena ir l. daug folikulu, bet keli dominuojantys, nors auga letai. Sestadieni pas gydytoja apziurai ir IUI dienos nustatymui... Tikiuosi trecias kartas pavyks...
Atsakyti