Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 16:59)
paskambinau jau dar karta.... pradejo sakyti kad viskas bus ok... karoce... bandau ir ziuriu.. daugiau nesiparinu....

Nu tada nusiteik optimistiškai, kad viskas bus OK drinks_cheers.gif Laikysiu čiurikus, kad tavo folis ovuliuotų trečiadienį iš ryto mirksiukas.gif Nors jeigu ir rytoj vakare ovuliuos, vistiek bus gerai, nes kiaušinėlis būna gyvas apie 24 val mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 06 13, 17:09)
Nu tada nusiteik optimistiškai, kad viskas bus OK  drinks_cheers.gif Laikysiu čiurikus, kad tavo folis ovuliuotų trečiadienį iš ryto  mirksiukas.gif Nors jeigu ir rytoj vakare ovuliuos, vistiek bus gerai, nes kiaušinėlis būna gyvas apie 24 val  mirksiukas.gif

jo, VISKAS BUS OK ax.gif aciu bus uz ciurikus friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 18:15)
jo, VISKAS BUS OK  ax.gif aciu bus uz ciurikus friends.gif

turetu viskas buti gerai nes man po sprogduku praejus 30 val nevisi foliai buvo ovuliave
Atsakyti
Pupuk, aš buvo susileidus lygiai prieš 36 val. ir nei vienas folis dar nebuvo sprogęs. Tad nesirūpink. Aš taip pat laikau čiurikus už tavo folį lotuliukas.gif
Aišku ginių nenuoseklumas kartais erzina, bet visgi, manau, mes nesam gudresnės už gydytojus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 13 birželio 2011 - 18:04
QUOTE(NUTA @ 2011 06 13, 11:50)
Sveikos gyvos!!!

Geltonuokit mane....  verysad.gif
Vakar atejo mmmmmm sad.gif
oh saize-saize... nu nieko,. pailsek. kai nusiraminsi - viskas bus daug lengviau ir daug geriau.


QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 16:41)
sveikos merginos 4u.gif  ateinu as su savo rezultatais... dabar uzsispyriau kaip ozka... esu dvynys pagal horoskopa, bet link pabaigos, tai labiau vezio savybemis pasizymiu... visi rodikliai rodo sudinus rezultatus, o as va imsiu ir pastosiu per si cikla, vot, pamatysit schmoll.gif
istorija tokia, nuejau pas J siandien, ziuri, sako o koks grazus folis 20 mmm desineje puseje, viskas puiku, ziurim kaireje, nera nei vieno... sakau kaip nera, juk buvo visada o dabar nera.. sako nu neauga ok...
turiu foli viena, gleivine 7,5 mm, jos manymu tai labai gera....
sako kokie vyro rezultatais.. o geri, tai va sako, susileisk ovitreli, tada siandien mylekites, ir treciadieni mylekites... ir laukiam... sakau ko... sako nestumo... doh.gif nu blyn... sakau tai KUR IUI???? sako tai kam tau tos IUI juk vyro ir tavo viskas ok... sakau taigi testas sueities neigiamas buvo!! jinai tada sako davai pakartojam treciadieni testa... sakau ne noriu IUI, ka as cia zaisiu vel... tai gerai sako, darom jei taip nori...
karoce, suleido man pries pusvalandi ta ovitrele ir treciadieni 11 val IUI, bet gi jau bus senai ovuliaves pas mane tas folis ane?
as tokia pikta kad negaliu....tokia pasimetus... nu viskas pas mane ne taip kaip pas visus... nu viskas... net gine pati netiki....
verysad.gif  4u.gif
baik nervuotis. Poryt gi IUI smile.gif zirniui reikia ramios mamos..


QUOTE(Kani @ 2011 06 13, 16:44)
Sveikos mergaites! Samira- sekmes! Lauksim kartu ;-) mirksiukas.gif

As va vakar nuejau i klinika jau nujausdama, kad O arba ivyko arba tuoj tuoj turejo ivykt. Pasiemiau vyra su savim, jeigu vdrug nutars gyd. daryt iui... Ir ka jus manot, labai netiketai gydytojams ir seselems, (nes laaaabai anksti, o as nujauciau, kad taip ir bus), O. jau turejo tuoj tuoj ivykt pagal echo, tai sako, nu ka darom iui nelaukiam kraujo rezu, tai va ir padare... Kazkaip be ilgu planavimu, galvojimu ir ruosimosi, net nesitiki ir nesijaucia, kad va jau pirma iui atlikta... O siaip tai jie daro viska atsargiai ir pagal plana- apziuri, paziuri kraujo hormonu lygi, vel apziuri sekanti karta, po to liepia susileist sprogdukus, po to ateini, ir tada padaro iui. O man kazkaip isejo taip eksprontu...  Net sprogduku nebuvau susileidus pries tai...  unsure.gif

Tai va merginos... Dabar belieka laukti. Pats sunkiausias etapas...  ax.gif

Labai laukiame rezultatu... Labai labai. ir tik teigiamu.

QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 16:52)
sekmes wub.gif
as jau tuoj kriokti kaip lokys pradesiu zinok is sitos situacijos.... nu negaliu... kodel as turiu buti ta vietoj klouno.... kodel visom normaliai, o man blyn iszivalkes daro....
tu man tuoj krioksi ant suolelio. dar vienas kriuksmelis - baudos suolas garantuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 13 birželio 2011 - 18:35
Sveikos, mergaitės bye1.gif Šį ciklą atostogauju, bet vis įlendu paskaitinėt. Kažkaip rūpi šitie nameliai....
QUOTE(N-e-r-i-n-g-a @ 2011 06 13, 16:54)
Reikia apsispręsti dėl IUI. Kokie neigiami veiksniai atliekant stimuliaciją? Kokia pastojimo tikimybė? Kiek kainuoja? Ar reikia imti atostogų ir tuo užsiimti...?Tiesiog kyla daug (gal ir kvailų) klausimų. Esu nevilty. Padėkit atsakyti.

Paskaityk patį pirmą puslapiuką http://www.supermama...?...740861&st=0. O dėl atostogų, tai žiūrint koks tas tavo darbas, ar galėsi laisvai išlėkt pas gydytoją folių stebėjimui ir IUI darymui ar ne. Per ciklą man gaunasi kažkur 3-4 vizitai pas gydytoją po ~10-15 min.
Atsakyti
Mergaites, atejau ipusti vilties ir paskleista jau nemaza 13 savaiteliu viruseli 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Mums buvo 3 nesekmingos IUI + 1 stimuliacija natur cikle, ruosemes laparaskopijai, tada po keliu men IVF ir suzinojam, kad nestuke.gif
Stebuklu buna, ir as pati tuo isitikinau wub.gif wub.gif wub.gif Nors dar puse metu atgal stebuklais visai netikejau.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(enia @ 2011 06 13, 20:59)
Mergaites, atejau ipusti vilties ir paskleista jau nemaza 13 savaiteliu viruseli 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Mums buvo 3 nesekmingos IUI + 1 stimuliacija natur cikle, ruosemes laparaskopijai, tada po keliu men IVF ir suzinojam, kad nestuke.gif
Stebuklu buna, ir as pati tuo isitikinau wub.gif  wub.gif  wub.gif  Nors dar puse metu atgal stebuklais visai netikejau.... rolleyes.gif


Jamam, jamam virusėlių wub.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites 4u.gif

norejau jusu paklausineti truputeli del stimuliaciju..

paprastai man O vyksta 15-17 cd...svarstom gal si menesi IUI pasidaryt, bet pagal mano skaciavimus 17 cd bus sestadienis, o mes turime jau penktadieni isvaziuoti atostogauti..tai norejau paklausti gal stimuliuojantis truputeli viskas greiciau vyksta nei natur cikle? o gal atvirskciai uzsitempia? kaip jums buvo? be to IUI daro ovuliacijos diena, ar veliau?

Atsakyti
QUOTE(Leopolde @ 2011 06 14, 09:30)
Labas rytas, mergaites 4u.gif

norejau jusu paklausineti truputeli del stimuliaciju..

paprastai man O vyksta 15-17 cd...svarstom gal si menesi IUI pasidaryt, bet pagal mano skaciavimus 17 cd bus sestadienis, o mes turime jau penktadieni isvaziuoti atostogauti..tai norejau paklausti gal stimuliuojantis truputeli viskas greiciau vyksta nei natur cikle? o gal atvirskciai uzsitempia? kaip jums buvo? be to IUI daro ovuliacijos diena, ar veliau?


Man tai užsitempė. Paprastai O būna 12-14 CD, nuo 5 CD pradėjau stimuliaciją IUI darė 15 CD ir O dar nebuvo įvykusi.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 14, 09:40)
Man tai užsitempė. Paprastai O būna 12-14 CD, nuo 5 CD pradėjau stimuliaciją IUI darė 15 CD ir O dar nebuvo įvykusi.


4u.gif tai teks dar pakentet ir nedaryt si menesi..o taip norejau blush2.gif bet dar su savo gin. pakalbesiu...paziuresiu ka pasakys 4u.gif dekui tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leopolde @ 2011 06 14, 09:57)
4u.gif tai teks dar pakentet ir nedaryt si menesi..o taip norejau blush2.gif bet dar su savo gin. pakalbesiu...paziuresiu ka pasakys 4u.gif dekui tau 4u.gif

Aisku nezinau Jusu problemeliu,bet man atrodo,blogiausiu atveju, jei nespesit IUI,tai su stimuliacija patys, savo jegom, galit bandyt.
Atsakyti