Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 12, 19:04)
tikrai ir stresas, ir nervai, ir hormonai - viskas viename. Nu ka - laukiame 2 savaites, ka?  mirksiukas.gif
kiek buvo foliu ir kiek pas vyra spermiju?


Foliai buvo trys. Dar neovuliavę. Atplovus vyro turtas buvo paspartintas, bet skaičių nepamenu, jo ir taip nėra labai blogas. Aš iš to jaudulio žiūrėjau į rodomus skaičiukus ir nieko nemačiau. blush2.gif Ai, vis tiek tai nieko nepakeis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Irėnė @ 2011 06 12, 20:09)
Ramiu tau dvieju savaiteliu, po kuriu suzinotum kad esi nestuke.gif
o vyrus aprekti kartais sveika mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


Ačiū 4u.gif Lauksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 12, 20:47)
Ačiū  4u.gif Lauksim  smile.gif



Mes irgi su tavim lauksim biggrin.gif geru ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos!!!

Geltonuokit mane.... verysad.gif
Vakar atejo mmmmmm sad.gif
Kuo toliau, tuo sunkiau psihologiskai priimt nesekme. Po pirmu nesekmingu stimulaiciju buvo kaip ir viskas ok. O si karta, jau asaras vyrui teko ramint.
Todel nusprendem viena menesi pailset nuo sito maratono, o tada vel kibsim i darbus smile.gif.

Visoms kas laukia, nuosirdziai linkiu tik teigiamu rezultatu. Zinau, kaip mums visoms to reikia!!! Sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(NUTA @ 2011 06 13, 11:50)
Sveikos gyvos!!!

Geltonuokit mane....  verysad.gif
Vakar atejo mmmmmm sad.gif
Kuo toliau, tuo sunkiau psihologiskai priimt nesekme. Po pirmu nesekmingu stimulaiciju buvo kaip ir viskas ok. O si karta, jau asaras vyrui teko ramint.
Todel nusprendem viena menesi pailset nuo sito maratono, o tada vel kibsim i darbus smile.gif.

Visoms kas laukia, nuosirdziai linkiu tik teigiamu rezultatu. Zinau, kaip mums visoms to reikia!!! Sekmes!!!


Kaip gaila mažute, verysad.gif Laikykis.
Atsakyti
Apsiprasau, kad as cia ne i tema. Bet nebeliko tos temos smile.gif
Parduodu Gonal 450 VV. Kaina manau kad sutarsim abiems pusem patrauklia. Kaunas 8-687 45107 ( pridedu nestuke.gif virusiuka)
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif ateinu as su savo rezultatais... dabar uzsispyriau kaip ozka... esu dvynys pagal horoskopa, bet link pabaigos, tai labiau vezio savybemis pasizymiu... visi rodikliai rodo sudinus rezultatus, o as va imsiu ir pastosiu per si cikla, vot, pamatysit schmoll.gif
istorija tokia, nuejau pas J siandien, ziuri, sako o koks grazus folis 20 mmm desineje puseje, viskas puiku, ziurim kaireje, nera nei vieno... sakau kaip nera, juk buvo visada o dabar nera.. sako nu neauga ok...
turiu foli viena, gleivine 7,5 mm, jos manymu tai labai gera....
sako kokie vyro rezultatais.. o geri, tai va sako, susileisk ovitreli, tada siandien mylekites, ir treciadieni mylekites... ir laukiam... sakau ko... sako nestumo... doh.gif nu blyn... sakau tai KUR IUI???? sako tai kam tau tos IUI juk vyro ir tavo viskas ok... sakau taigi testas sueities neigiamas buvo!! jinai tada sako davai pakartojam treciadieni testa... sakau ne noriu IUI, ka as cia zaisiu vel... tai gerai sako, darom jei taip nori...
karoce, suleido man pries pusvalandi ta ovitrele ir treciadieni 11 val IUI, bet gi jau bus senai ovuliaves pas mane tas folis ane?
as tokia pikta kad negaliu....tokia pasimetus... nu viskas pas mane ne taip kaip pas visus... nu viskas... net gine pati netiki....

QUOTE(NUTA @ 2011 06 13, 11:50)
Geltonuokit mane....  verysad.gif
Vakar atejo mmmmmm sad.gif
Kuo toliau, tuo sunkiau psihologiskai priimt nesekme. Po pirmu nesekmingu stimulaiciju buvo kaip ir viskas ok. O si karta, jau asaras vyrui teko ramint.

verysad.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos mergaites! Samira- sekmes! Lauksim kartu ;-) mirksiukas.gif

As va vakar nuejau i klinika jau nujausdama, kad O arba ivyko arba tuoj tuoj turejo ivykt. Pasiemiau vyra su savim, jeigu vdrug nutars gyd. daryt iui... Ir ka jus manot, labai netiketai gydytojams ir seselems, (nes laaaabai anksti, o as nujauciau, kad taip ir bus), O. jau turejo tuoj tuoj ivykt pagal echo, tai sako, nu ka darom iui nelaukiam kraujo rezu, tai va ir padare... Kazkaip be ilgu planavimu, galvojimu ir ruosimosi, net nesitiki ir nesijaucia, kad va jau pirma iui atlikta... O siaip tai jie daro viska atsargiai ir pagal plana- apziuri, paziuri kraujo hormonu lygi, vel apziuri sekanti karta, po to liepia susileist sprogdukus, po to ateini, ir tada padaro iui. O man kazkaip isejo taip eksprontu... Net sprogduku nebuvau susileidus pries tai... unsure.gif

Tai va merginos... Dabar belieka laukti. Pats sunkiausias etapas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 16:41)

Nesupyk, bet totalus košmaras su tokia gine doh.gif doh.gif Juk daroma IUI po sprogdukų suleidimo praėjus 24-36 val, o tau bus praėję daugiau laiko...ir pagal folio dydį, jis jau turėtų būti ovuliavęs...nebent lėčiau augs per tas dvi dienas g.gif Pagal folio dydį ir sprogdukų suleidimo laiką, idealiausias laikas IUI būtų rytoj vakare g.gif

Nu bet gal ginė žino ką daro...nors man nelabai panašu į tai...Išvada: jeigu nepavyks, kitą ciklą keisk ginę.
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 13, 16:44)
Tai va merginos... Dabar belieka laukti. Pats sunkiausias etapas...  ax.gif

sekmes wub.gif

QUOTE(Kiva @ 2011 06 13, 16:46)
Nesupyk, bet totalus košmaras su tokia gine  doh.gif  doh.gif Juk daroma IUI po sprogdukų suleidimo praėjus 24-36 val, o tau bus praėję daugiau laiko...ir pagal folio dydį, jis jau turėtų būti ovuliavęs...nebent lėčiau augs per tas dvi dienas  g.gif Pagal folio dydį ir sprogdukų suleidimo laiką, idealiausias laikas IUI būtų rytoj vakare  g.gif

Nu bet gal ginė žino ką daro...nors man nelabai panašu į tai...Išvada: jeigu nepavyks, kitą ciklą keisk ginę.

as jau tuoj kriokti kaip lokys pradesiu zinok is sitos situacijos.... nu negaliu... kodel as turiu buti ta vietoj klouno.... kodel visom normaliai, o man blyn iszivalkes daro....
Atsakyti
Reikia apsispręsti dėl IUI. Kokie neigiami veiksniai atliekant stimuliaciją? Kokia pastojimo tikimybė? Kiek kainuoja? Ar reikia imti atostogų ir tuo užsiimti...?Tiesiog kyla daug (gal ir kvailų) klausimų. Esu nevilty. Padėkit atsakyti.
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 13, 16:52)
as jau tuoj kriokti kaip lokys pradesiu zinok is sitos situacijos.... nu negaliu... kodel as turiu buti ta vietoj klouno.... kodel visom normaliai, o man blyn iszivalkes daro....

Net nežinau ką ir pasakyti.. unsure.gif Siūlau būtinai nepamiršti ND šiandien ir rytoj, gal ir tą sueities testą blogai padarė, arba jis nepilnai tikslus (kaip kažkur skaičiau)..gal jums nėra jokio nesuderinamumo..
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 06 13, 16:55)
Net nežinau ką ir pasakyti.. unsure.gif Siūlau būtinai nepamiršti ND šiandien ir rytoj, gal ir tą sueities testą blogai padarė, arba jis nepilnai tikslus (kaip kažkur skaičiau)..gal jums nėra jokio nesuderinamumo..

paskambinau jau dar karta.... pradejo sakyti kad viskas bus ok... karoce... bandau ir ziuriu.. daugiau nesiparinu....
Atsakyti