Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 11, 14:30)
sveikos.jau gryzau is po IUI rezultatai pas mane 3 foliai bepradedantys ovuliuoti.o pas vyra  super naujienos  thumbup.gif  (profertilis isejo i nauda) rezultatai kelis kartus geresni nei buvo


Sveikinimai 4u.gif Ramiu savaiteliu, po kuriu busi nestuke.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif as ziauriai pasimetus... visos pasakojate kaip gerai viso\ms auga tie foliai ir t.t. savo rezultatus pamacius pasijauciau tikru tikriausia invalide tiesa sakant....
tuo labiau kad nei pas mane nei pas vyra problemu nera, o stimuliacija va kaip man sekas....

tai va, pas mane ciklas visada buna daugiau nei 30 dienu.... tik praeita karta buvo 25, ko man niekad gyvenime nebuvo.... dufas isreguliavo... jauciu gine remiasi mano praeitu ciklu, del to is manes tikisi kazkokiu greitu rezultatu,(ejau 8 CD, mizarnus 2 folius rado, kurie buvo tik 11 ir 10 mm, dabar 5 mm paauge....) bet kadangi pas mane visada ciklas ilgas budavo, tai ir tie foliai neskuba augti... bent jau taip as manau...
jei pas mane si karta bus pvz 36 dienos ciklas, tai aisku kad 13CD nera ko tiketis kad bus jau normaliai suauge ir ruosis ovuliuoti.... tuo atveju jie vos ne pusiaukeleje tik butu.... bent jau as taip manau... pagal mano statistikas O man turetu buti kazkur treciadieni, tai dar laiko turiu normaliai ir gine is pradziu tipo sako nieko tau cia gero neisejo su sia stimuliacija ir endo mazas, bet veliau pradejo raminti....
eisiu pirmadieni dar ziureti ir IUI gal darys arba treciadieni arba ketvirtadieni....arba nedarys, nes kaip supratau is jos zodziu, kad mane tas clostas nelabai kaip veikia....
turiu vis tuos pacius 2 folius po viena is abieju pusiu, 16 ir 14 mm, gleivine tik 6 mm, tai va kokia pasitikinti savimi jauciuosi...

kokios jusu mintys a merginos? sakykit tiesiai sviesiai... issizliumbiau jau pakankamai, susipykau ir susitaikiau jau su visais, tai dabar noreciau jusu isgirsti nuomone, kaip patyrusiu ir jau susidurusiu su sio reikalu.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 11, 18:44)
eisiu pirmadieni dar ziureti ir IUI gal darys arba treciadieni arba ketvirtadieni....arba nedarys, nes kaip supratau is jos zodziu, kad mane tas clostas nelabai kaip veikia....
turiu vis tuos pacius 2 folius po viena is abieju pusiu, 16 ir 14 mm, gleivine tik 6 mm, tai va kokia pasitikinti savimi jauciuosi...

Štai ką aš pasakysiu. Visų pirma nurimk, nes 2 foliai, tai nėra labai jau mizeris, antras dalykas, jeigu tau šį ciklą viskas vėliau vyksta, tai iki trečiadienio tie foliai tikrai bus reikiamo dydžio, visų trečia man labai keistas ginės pesimistinis požiūris, visų ketvirta, jeigu tau taip lėtai auga, man keista, kad neskyrė pvz Gonal, kuris skatina ne tik folių augimą, bet ir gleivinę labai pagerina g.gif
Ginė pesimistiškai nusiteikusi, nes tikriausiai pripratusi, kad stimuliuojant vaistais, dažniausiai 13-14 CD daro jau IUI. O man atrodo, kad jeigu foliai lėčiau auga, tai ir IUI vėliau padarys, nieko čia baisaus nėra.
Taip kad nosį aukštyn, pirmadienį tavo foliai jau turėtų būti apie 18-20 ir 17-18 mm, taigi tikriausiai lieps sprogdukus susileisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 11, 18:44)
sveikos mergaites 4u.gif as ziauriai pasimetus... visos pasakojate kaip gerai viso\ms auga tie foliai ir t.t. savo rezultatus pamacius pasijauciau tikru tikriausia invalide tiesa sakant....
tuo labiau kad nei pas mane nei pas vyra problemu nera, o stimuliacija va kaip man sekas....

tai va, pas mane ciklas visada buna daugiau nei 30 dienu.... tik praeita karta buvo 25, ko man niekad gyvenime nebuvo.... dufas isreguliavo... jauciu gine remiasi mano praeitu ciklu, del to is manes tikisi kazkokiu greitu rezultatu,(ejau 8 CD, mizarnus 2 folius rado, kurie buvo tik 11 ir 10 mm, dabar 5 mm paauge....) bet kadangi pas mane visada ciklas ilgas budavo, tai ir tie foliai neskuba augti... bent jau taip as manau...
jei pas mane si karta bus pvz 36 dienos ciklas, tai aisku kad 13CD nera ko tiketis kad bus jau normaliai suauge ir ruosis ovuliuoti.... tuo atveju jie vos ne pusiaukeleje tik butu.... bent jau as taip manau... pagal mano statistikas O man turetu buti kazkur treciadieni, tai dar laiko turiu normaliai ir gine is pradziu tipo sako nieko tau cia gero neisejo su sia stimuliacija ir endo mazas, bet veliau pradejo raminti....
eisiu pirmadieni dar ziureti ir IUI gal darys arba treciadieni arba ketvirtadieni....arba nedarys, nes kaip supratau is jos zodziu, kad mane tas clostas nelabai kaip veikia....
turiu vis tuos pacius 2 folius po viena is abieju pusiu, 16 ir 14 mm, gleivine tik 6 mm, tai va kokia pasitikinti savimi jauciuosi...

kokios jusu mintys a merginos? sakykit tiesiai sviesiai... issizliumbiau jau pakankamai, susipykau ir susitaikiau jau su visais, tai dabar noreciau jusu isgirsti nuomone, kaip patyrusiu ir jau susidurusiu su sio reikalu.... 4u.gif



nu tikrai nera tavo foliukai jau labai mazi 4u.gif paugs jie dar iki treciadienio mirksiukas.gif
o del gines pesimizmo g.gif tai man tas ziauriai nepatiktu. man patinka gydytojai kurie nevynioja š i vata lotuliukas.gif tie kurie tiki tuo ka daro, paskatina, paguodzia jei reikia velniu israso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 11 birželio 2011 - 22:33
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 11, 18:44)
sveikos mergaites 4u.gif as ziauriai pasimetus...

Sveika,
na as ne gydytoja, negaliu pasakyti ar uzaugs si karta tavo foliai ar ne, bet man labai primena tavo situacija mano pirmaja stimuliacija, kada turejo buti pirmasis IUI, bet foliai pradzioje augo letai, o paskui jau mes ju neberadom, tai ir IUI neivyko...buvau labai pikta ant visu ir pasimetus, nes be stimuliaciju jausdavau kada vyksta O, matydavau vaisingas gleives, maniau, kad vaistukai viska tik paskatins ir viskas bus gerai, o tie vaistukai mane isvis isderino, PRG parode, kad ovuliacijos net nebuvo doh.gif nu tikrai galvojau kas as per nenormali, jeigu vaistais neina O padaryti, galvojau, kad gal mesti tas stimuliacijas, nes isvis isderinsiu organizma, zodziu buvau gilioj nevilty, o paskui dar menesi laukiau menesiniu, nes jos kazkodel nesirode. O paskui nusiraminau, prisiskaiciau forume, kad visaip buna ir toliau tesiau musu plana, ir jau sekanti cikla viskas buvo visai kitaip.
Zodziu is tos savo litanijos noriu pasakyti, kad turi nusiraminti ir pasitiketi gydytoja- pirmos stimuliacijos tik padeda suprasti kaip tavo organizmas reaguoja i vaistus, nes kiekvienai reaguoja skirtingai, jei uzaugs foliai-bus IUI, jei ne-tada keisite vaistus, bandysite vel, tol kol pavyks mirksiukas.gif Todel nusiramink, nepanikuok, kas neaisku klausk gydytojos ir pasitikek ja, ir viskas bus gerai-matysi drinks_cheers.gif
Tuo paciu siunciu virusiukus dvigubus visoms ir laukiancioms IUI ir laukiancioms rezultatu, ir toms, kurioms pertrauka 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiva @ 2011 06 11, 21:07)
Taip kad nosį aukštyn, pirmadienį tavo foliai jau turėtų būti apie 18-20 ir 17-18 mm, taigi tikriausiai lieps sprogdukus susileisti  mirksiukas.gif

aciu pupa uz vilties suteikima 4u.gif

QUOTE(Irėnė @ 2011 06 11, 23:32)
nu tikrai nera tavo foliukai jau labai mazi 4u.gif paugs jie dar iki treciadienio

tikiuosi.... 4u.gif

QUOTE(REVO @ 2011 06 12, 12:47)
Zodziu is tos savo litanijos noriu pasakyti, kad turi nusiraminti ir pasitiketi gydytoja- pirmos stimuliacijos tik padeda suprasti kaip tavo organizmas reaguoja i vaistus, nes kiekvienai reaguoja skirtingai, jei uzaugs foliai-bus IUI, jei ne-tada keisite vaistus, bandysite vel, tol kol pavyks mirksiukas.gif Todel nusiramink, nepanikuok, kas neaisku klausk gydytojos ir pasitikek ja, ir viskas bus gerai-matysi drinks_cheers.gif
Tuo paciu siunciu virusiukus dvigubus visoms ir laukiancioms IUI ir laukiancioms rezultatu, ir toms, kurioms pertrauka 2.gif  2.gif 

na man tai tikrai nesuteikia sparnu.... jau ir taip labai turejau per save perlipti... kad susitaikyciau su mintimi, kad as ne tokia kaip visos likusios aplinkui.... kad pati savom jegom negaliu leliuko pasidaryti, reikia instrumentu pagalbos... o dabar net ir tie neppadeda....bet aciu uz virusus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2011 06 12, 13:11)
aciu pupa uz vilties suteikima 4u.gif
tikiuosi.... 4u.gif
na man tai tikrai nesuteikia sparnu.... jau ir taip labai turejau per save perlipti... kad susitaikyciau su mintimi, kad as ne tokia kaip visos likusios aplinkui.... kad pati savom jegom negaliu leliuko pasidaryti, reikia instrumentu pagalbos... o dabar net ir tie neppadeda....bet aciu uz virusus 4u.gif

Pupukai pades-matysi, kad pades, tik norejau pasakyti, kad kartais tam prireikia daugiau negu vieno karto-jokiu budu sparnu nenuleisk, aisku dabar jie gal ir svyra, bet vistiek gausi juos kelti ir skristi toliau-kitaip nieko nebus mirksiukas.gif O dar ziurek gal ir bereikalo panikuoji, gal uzaugs sikarta tavo foliukai, tada gailesies, kad tiek save grauzei blush2.gif
nei vienai nebuvo lengva per save perlipti ir sutikti su tuo, kad reikes daugiau pastangu nei visam likusiam pasauliui, o dar kiekvienas nusivylimas bloskia ant zemes taip, kad rodos nebera prasmes keltis-puikiai tai suprantu ir visos cia supranta, bet reikia stengtis ikvepti save, eiti pirmyn-viskas turi buti gerai. Beto jei mes ir esame kitokios nei visos kitos, tai nebutinai blogaja prasme-as pastebejau, kad tos poros, kurios susiduria su tokiomis bedomis, dazniausiai labai sustipreja-suremia pecius, labiau moka vertinti vienas kita, nei tie, kurie viska gauna savaime ir lengvai mirksiukas.gif O ir musu issvajoti stebukliukai bus mylimi ir laukiami labiau nei visi kiti pasaulio vaikai-mes ismokstame juos myleti, tada kai dar ju ir neturime wub.gif Tai daro mus kitokiomis ir isskirtinemis, bet tikrai ne blogaja prasme wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REVO: 12 birželio 2011 - 12:50
Sveikos mergytės,

Prieš kelias valandas grįžau po IUI. Iš trijų dar nei vienas folis nebuvo ovuliavęs, vyro zelutatai normoj. O vakar taip pilvą skaudėjo, maniau, kad ovuliuoju. Užtad šiandien esu kažkodėl labai nervinga ir suirzusi, ir dar labai noriu meilės blush2.gif Grįžus po IUI žiauriai norėjau verkti, aprėkiau vyrą be reikalo. Nesuprantu, kas man darosi. Ar čia hormonai siaučia ar įtampa ir stresas?

Pupuk, brangute nesinervink. Tavo ciklas ilgas, paaugs dar tie foliai. Ir svarbu ne kiekybė, o kokybė. Be to visos skirtingai reaguojame į vaistus. Jokia tu ne invalide, nes tokiu atveju mes visos čia tokios. O stipresni vaistukai taip pat turi didesnį poveikį ne tik folių augimui, bet ir visokioms blogybėms. O ir pats clostas vienoms jokio šalutinio poveikio neturi, o mane štai kamuoja karščio bangos, kaip kokią klimakterinę moterėlę. Kiekvienos iš mūsų organizmas yra savitas. Aukštyn nosytę, viskas bus gerai. Net jei ir ne šį kartą, tai kitą jau tikrai. 4u.gif

REVO, ačiū už virusiukus, aš imu, imu, imu, man tikrai labai jau reikia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(REVO @ 2011 06 12, 13:49)
Pupukai pades-matysi, kad pades, tik norejau pasakyti, kad kartais tam prireikia daugiau negu vieno karto-jokiu budu sparnu nenuleisk, aisku dabar jie gal ir svyra, bet vistiek gausi juos kelti ir skristi toliau-kitaip nieko nebus mirksiukas.gif O dar ziurek gal ir bereikalo panikuoji, gal uzaugs sikarta tavo foliukai, tada gailesies, kad tiek save grauzei blush2.gif
nei vienai nebuvo lengva per save perlipti ir sutikti su tuo, kad reikes daugiau pastangu nei visam likusiam pasauliui, o dar kiekvienas nusivylimas bloskia ant zemes taip, kad rodos nebera prasmes keltis-puikiai tai suprantu ir visos cia supranta, bet reikia stengtis ikvepti save, eiti pirmyn-viskas turi buti gerai. Beto jei mes ir esame kitokios nei visos kitos, tai nebutinai blogaja prasme-as pastebejau, kad tos poros, kurios susiduria su tokiomis bedomis, dazniausiai labai sustipreja-suremia pecius, labiau moka vertinti vienas kita, nei tie, kurie viska gauna savaime ir lengvai mirksiukas.gif O ir musu issvajoti stebukliukai bus mylimi ir laukiami labiau nei visi kiti pasaulio vaikai-mes ismokstame juos myleti, tada kai dar ju ir neturime wub.gif Tai daro mus kitokiomis ir isskirtinemis, bet tikrai ne blogaja prasme wub.gif



drinks_cheers.gif auksiniai žodžiai...
Atsakyti
QUOTE(REVO @ 2011 06 12, 13:49)
Tai daro mus kitokiomis ir isskirtinemis, bet tikrai ne blogaja prasme wub.gif

4u.gif

QUOTE(Samira @ 2011 06 12, 14:20)
Pupuk, brangute  nesinervink. Tavo ciklas ilgas, paaugs dar tie foliai. Ir svarbu ne kiekybė, o kokybė. Be to visos skirtingai reaguojame į vaistus. Jokia tu ne invalide, nes tokiu atveju mes visos čia tokios. O stipresni vaistukai taip pat turi didesnį poveikį ne tik folių augimui, bet ir visokioms blogybėms. O ir pats clostas vienoms jokio šalutinio poveikio neturi, o mane štai kamuoja karščio bangos, kaip kokią klimakterinę moterėlę. Kiekvienos iš mūsų organizmas yra savitas. Aukštyn nosytę, viskas bus gerai. Net jei ir ne šį kartą, tai kitą jau tikrai.  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 12, 14:20)
Sveikos mergytės,

Prieš kelias valandas grįžau po IUI. Iš trijų dar nei vienas folis nebuvo ovuliavęs, vyro zelutatai normoj. O vakar taip pilvą skaudėjo, maniau, kad ovuliuoju. Užtad šiandien esu kažkodėl labai nervinga ir suirzusi, ir dar labai noriu meilės  blush2.gif Grįžus po IUI žiauriai norėjau verkti, aprėkiau vyrą be reikalo. Nesuprantu, kas man darosi. Ar čia hormonai siaučia ar įtampa ir stresas?


tikrai ir stresas, ir nervai, ir hormonai - viskas viename. Nu ka - laukiame 2 savaites, ka? mirksiukas.gif
kiek buvo foliu ir kiek pas vyra spermiju?
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 12, 14:20)
Sveikos mergytės,

Prieš kelias valandas grįžau po IUI. Iš trijų dar nei vienas folis nebuvo ovuliavęs, vyro zelutatai normoj. O vakar taip pilvą skaudėjo, maniau, kad ovuliuoju. Užtad šiandien esu kažkodėl labai nervinga ir suirzusi, ir dar labai noriu meilės  blush2.gif Grįžus po IUI žiauriai norėjau verkti, aprėkiau vyrą be reikalo. Nesuprantu, kas man darosi. Ar čia hormonai siaučia ar įtampa ir stresas?



Ramiu tau dvieju savaiteliu, po kuriu suzinotum kad esi nestuke.gif
o vyrus aprekti kartais sveika mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi siandien aprekiau... nieko...

tarp kitko - matau kandidatus 'ant suoliuko'.. g.gif

Atsakyti