Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 09, 18:07)
gal ne taip paklausiau  blush2.gif  kiek laiko buvo iki IUI



48val. iki IUI berods

Sangria023, mergyte, nebijok, tikrai neskaudžiai ir labai greitai tas procesas vyksta

Labas rytas mielos 4u.gif man šiandien paskutinė darbo diena clap.gif
ir 17 poilsio dienų, rytoj išvažiuojam su kemperiu po Vokietija
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 10, 09:27)
48val. iki IUI berods

Sangria023, mergyte, nebijok, tikrai neskaudžiai ir labai greitai tas procesas vyksta

Labas rytas mielos  4u.gif  man šiandien paskutinė darbo diena  clap.gif
ir 17 poilsio dienų, rytoj išvažiuojam su kemperiu po Vokietija

o kaip smagu jums.gero kelio daug geru ispudziu pailsekit ir gryzkit nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 10, 08:27)

Labas rytas mielos  4u.gif  man šiandien paskutinė darbo diena  clap.gif
ir 17 poilsio dienų, rytoj išvažiuojam su kemperiu po Vokietija


Kaip faina, smagių tau atostogų. thumbup.gif Linkiu, kad grįžtum iš Vokietijos ne viena nestuke.gif

Man dar 3 savaitės iki atsotogų. O dar remontą pradėjome, tai nežinau, ar šiemet pavyks kur išvažiuoti.
Atsakyti
wub.gif ačiu mergytės , pasistengsiu atvežti koki maža "vokietuka" pilvelyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 10, 09:07)
Kaip faina, smagių tau atostogų.  thumbup.gif Linkiu, kad grįžtum iš Vokietijos ne viena  nestuke.gif 

Man dar 3 savaitės iki atsotogų. O dar remontą pradėjome, tai nežinau, ar šiemet pavyks kur išvažiuoti.

O D., uzuojautos,mes visa praeita vasara remonta darem. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 10, 09:20)
O D., uzuojautos,mes visa praeita vasara remonta darem. doh.gif


Mes remontuojamės tik virtuvę ir naiviai tikiuosi, kad iki liepos pabaigos susitvarkysime. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 10 birželio 2011 - 08:43
QUOTE(Samira @ 2011 06 10, 09:42)
Mes remontuojamės tik virtuvę ir naiviai tikiuosi, kad iki liepos pabaigos susitvarkysime.  blush2.gif

Mes praeitais metais pries Jonines kaip palikom remontams namus,tai tik spalio pradzioj grizom,bet nors negyvenom betvarkej.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 10, 08:27)
Labas rytas mielos  4u.gif  man šiandien paskutinė darbo diena  clap.gif
ir 17 poilsio dienų, rytoj išvažiuojam su kemperiu po Vokietija
Nu tai lauksime vokietuko, ka?!


QUOTE(Samira @ 2011 06 10, 09:42)
Mes remontuojamės tik virtuvę ir naiviai tikiuosi, kad iki liepos pabaigos susitvarkysime.  blush2.gif

Naivuole. Virtuve remontuoti, man atrodo ir brangiausiai ir ilgiausiai... Mano nuosirdi uzuojauta. Bet ustat kaip bus grazu PO remonto.. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, rytoj einu vel ziureti derliaus... tikiuosi kad bus kazkas padoresnio uzauge, nes pleso pilvo apacia jau 3 diena.... bijau kad nebutu O doh.gif nes as su savo ciklais nieko nesuprantu.... budavo apie 30 dienu, dazniausiai net daugiau... paskutini karta buvo 25, nes dufa praeitus pora menesiu geriau doh.gif
einu OT pagadinsiu... uch kaip baisu kad nepramargalinti... visgi ne keli litai, o visai apvalus skaicius iseis uz visa sita malonuma....

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 09, 21:05)
nu blembacki-blembacki... pilvo apacia maudzia juodai, papai issipute. siandien tik 11 d po histero.. nu negerai kazkas. toks jausmas, kad memes pareis. gal kokios komplikacijos... 

o nenori savo daktarei pasiskambinti? man kazkaip skamba rimtai 4u.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 10, 08:27)
Labas rytas mielos  4u.gif  man šiandien paskutinė darbo diena  clap.gif
ir 17 poilsio dienų, rytoj išvažiuojam su kemperiu po Vokietija

kaip faina, smagiu atostogu 4u.gif
Atsakyti
Gero savaitgalio merginos! Olialia- tau isvis super- linkiu, kad jau griztum is keliones nebeviena nestuke.gif

Atsakyti
sveikos.jau gryzau is po IUI rezultatai pas mane 3 foliai bepradedantys ovuliuoti.o pas vyra super naujienos thumbup.gif (profertilis isejo i nauda) rezultatai kelis kartus geresni nei buvo
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 11, 14:30)
sveikos.jau gryzau is po IUI rezultatai pas mane 3 foliai bepradedantys ovuliuoti.o pas vyra  super naujienos   thumbup.gif  (profertilis isejo i nauda) rezultatai kelis kartus geresni nei buvo


Super, thumbup.gif Linkiu, kuo didžiausios sėkmės nestuke.gif. Ilsėkis ir tausok save!

O aš laukiu rytojaus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 11 birželio 2011 - 13:40