Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Samira @ 2011 06 09, 15:44)
wub.gif


O karščio bangos pasirodo yra šalutinis klosto poveikis. verysad.gif

Apie tai raso informaciniam lapely,ten daug visokiu basybiu...
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 15:44)
labas rytas mergaitės
o aš šiandien nuo 4 ryto jau nulekiau iki Vilniaus ir atgal į Klaipėdą tai po keliui mačiau daug gandrų: tai viena sau paliksiu, du boruziukui, o likusios noriu visoms mergaitės kurios laukia po IUI padovanuoti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

aciu uz gandrus smile.gif o pas mus sode mama sake kiekviena ryta anksti vis gandras vaiksto biggrin.gif gal iesko kur dovana palikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 09, 16:12)
aciu uz gandrus  smile.gif o pas mus sode mama sake kiekviena ryta anksti vis gandras vaiksto  biggrin.gif gal iesko kur dovana palikti lotuliukas.gif

o pas mano vyra darbe apsigyveno balandziu porele. jie turi ten lizda. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 09, 16:15)
o pas mano vyra darbe apsigyveno balandziu porele. jie turi ten lizda.  smile.gif



kaip miela, davai mainom as gandra - tu balandzius biggrin.gif

man siandien 7DPI, kiek bandau isjungti galva pozymiu ieskojimui - neiseina lotuliukas.gif tai ten dure tai pilva tempe biggrin.gif
bet nuo to karscio taip silpna
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 18:22)
kaip miela, davai mainom as gandra - tu balandzius  biggrin.gif

man siandien 7DPI, kiek bandau isjungti galva pozymiu ieskojimui - neiseina  lotuliukas.gif  tai ten dure tai pilva tempe  biggrin.gif
bet nuo to karscio taip silpna

o pries kiek laiko tu leidaisi sprogdukus
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 09, 17:23)
o pries kiek laiko tu leidaisi sprogdukus



geguzes 31d. tai tada bus pries 9 d., supratau tavo nemioka , NT dar per anksti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 17:22)
kaip miela, davai mainom as gandra - tu balandzius  biggrin.gif

man siandien 7DPI, kiek bandau isjungti galva pozymiu ieskojimui - neiseina  lotuliukas.gif  tai ten dure tai pilva tempe  biggrin.gif
bet nuo to karscio taip silpna

o kodel gi ne? galim mainyti.

man irgi labai tempia pilva siandien ir skauda papai - isdidziai laukiu memiu.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 18:31)
geguzes 31d. tai tada bus pries 9 d., supratau tavo nemioka , NT dar per anksti  mirksiukas.gif

gal ne taip paklausiau blush2.gif kiek laiko buvo iki IUI
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 17:31)
geguzes 31d. tai tada bus pries 9 d., supratau tavo nemioka , NT dar per anksti  mirksiukas.gif

o poryt bus kaip tik, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
nu blembacki-blembacki... pilvo apacia maudzia juodai, papai issipute. siandien tik 11 d po histero.. nu negerai kazkas. toks jausmas, kad memes pareis. gal kokios komplikacijos... blink.gif unsure.gif
Atsakyti
sveikos mergaites gal kuri zinot kiek kainuoja VK sprogtukai pregnyl? siandien daktaras parase, kad gerti clost nuo 5 iki 9 c.d. , 10 c.d. ehoskopija, ir paskui jei 18mm bus folikulas likus 36 val. iki ovuliacijos suleisti pregnil, niekada pati sau jokiu vaistu neleidau tai labai bijau unsure.gif oplanuoju uzsirasyti pas S klp ziureti folikulu augima rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 09, 21:31)
sveikos mergaites gal kuri zinot kiek kainuoja VK sprogtukai pregnyl? siandien daktaras parase, kad gerti clost nuo 5 iki 9 c.d. , 10 c.d. ehoskopija, ir paskui jei 18mm bus folikulas likus 36 val. iki ovuliacijos suleisti pregnil, niekada pati sau jokiu vaistu neleidau tai labai bijau unsure.gif oplanuoju uzsirasyti pas S klp ziureti folikulu augima rolleyes.gif


Aš leidausi ovitrelį. VK jis kainuoja 60lt. Ten supaprastintas švirkštas, trumpa adata, kaip insulinui leistis. Susileist nesunku, tik rankos dreba. Šį kartą prašysiu MB. Ten tiesiog pilve suimi raukšlę ir bedi. Neskauda lotuliukas.gif
Atsakyti