Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 08, 16:11)
Kani, o kiek tau?
Papildyta:
Kazko ant liaudies patrauke:
Papildyta:
Stai, radau sitoki posta. Gal kam pravers.


Ai, ką aš žinau dėl tos liaudies medicinos... Čia maždaug kaip šiaudas, kurio griebiesi, kai šiuolaikinė jmedicina jau nebepadeda. Nuovirai ir zolelės gal ir nepakenks, o į tas visas bobulkas aš kažkaip skeptiškai žiūriu. Situacijos pas jas jau visos atidirbtos. Ne duok Dieve, kad iš nevilties kada reiktų kreiptis...
Atsakyti

Ka tik pagooglinau, ir juodai and balto radau, kad : "In their report, the WHO states that they have found no effects from radiation on fertility, stillbirths, adverse pregnancy outcomes, or delivery complications." http://faculty.virgi...kleinfeld3.html

Dar prie to, as cia JAV matau visokiausio amziaus moteriskiu negalinciu pastot, kaip ir LT, kaip ir visur kitur (o kiek postu nete ta tema angliskai, rusiskai, ispaniskai, lenkiskai, vokiskai- per visa gyvenima visko neperskaitysi)... Tai cia gal XXI a. maras- nepastojam del gyvenimo tempo ir stresu... Labai jau mes visi isitempe ir stresuoti del babkiu, del darbo, del visko... O dar edam nori ne nori fito-estrogenus kiekviena diena, va ir iseina science fiction- nevaisingumo atvejai dazneja rekordiniu greiciu...

Beje, sako bet kokia plastmase blogai veikia hormonus (ypac vyru). Plius visi SPF 'ai keiciantys hormonu ir chromosomu sudeti isvis prazutis- o tepames juos kilogramais- gamintojai sumoka mokslininkams tie ir aiskina liaudziai, kad nepasitepe SPFu isvis nekistu kojos is namu ziema ar vasara. Dar aiskina, kad teptis reikia daug ir daznai. O sventas naivume! Va ir sumokam kaina... Kuo tolyn tuo blogyn...
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 08, 20:43)
gaudau gaudau ir as virusiukus ir ne po vieną  wub.gif  wub.gif 

Ryt einu derliaus tikrintis. Kažko karštis muša, tikiuosi čia dėl oro, o ne šalutinis closto poveikis.

O mane karsciai nuo closto musdavo,kai sildyma atjunge ir salta namuose buvo,tai taip juokinga,kai tai apsirengdavau,tai nusirengdavau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 09, 00:35)
O mane karsciai nuo closto musdavo,kai sildyma atjunge ir salta namuose buvo,tai taip juokinga,kai tai apsirengdavau,tai nusirengdavau. doh.gif



Nieko sau blink.gif , tai vadinasi čia nėra labai jau gerai? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kani @ 2011 06 08, 21:14)
Ka tik pagooglinau, ir juodai and balto radau, kad : "In their report, the WHO states that they have found no effects from radiation on fertility, stillbirths, adverse pregnancy outcomes, or delivery complications." http://faculty.virgi...kleinfeld3.html 

Dar prie to, as cia JAV matau visokiausio amziaus moteriskiu negalinciu pastot, kaip ir LT, kaip ir visur kitur (o kiek postu nete ta tema angliskai, rusiskai, ispaniskai, lenkiskai, vokiskai- per visa gyvenima visko neperskaitysi)... Tai cia gal XXI a. maras-  nepastojam del gyvenimo tempo ir stresu... Labai jau mes visi isitempe ir stresuoti del babkiu, del darbo, del visko... O dar edam nori ne nori fito-estrogenus kiekviena diena, va ir iseina science fiction- nevaisingumo atvejai dazneja rekordiniu greiciu...

Beje, sako bet kokia plastmase blogai veikia hormonus (ypac vyru). Plius visi SPF 'ai keiciantys hormonu ir chromosomu sudeti isvis prazutis- o tepames juos kilogramais- gamintojai sumoka mokslininkams tie ir aiskina liaudziai, kad nepasitepe SPFu isvis nekistu kojos is namu ziema ar vasara. Dar aiskina, kad teptis reikia daug ir daznai. O sventas naivume! Va ir sumokam kaina... Kuo tolyn tuo blogyn...



Dėl gyvenimo būdo ir maisto visiškai su tavimi sutinku. Plius apskritai dabar daugiau porų ilgiau užtrunka, kol pastoja, net ir būdami sveiki. Todėl tai dar papildomas stresas, kai stengiesi, stengiesi, o neišeina. Paskui pradedi nervintis, užsiciklini, o nervai vėl kenkia. Štai toks tas užburtas ratas. O Lietuvoje statistiškai, jei neklystu, kas šešta pora turi vaisingumo problemų. Prognozuojama, kad po penkiolikos metų bus - kas trečia. Vaisingumo klinikoms tai rojus.

Bet kaip galima neigti radiacijos poveikį vaisingumui? Juk po Černobilio mūsų regione atsirado daugiau problemų su skydliauke ir jau nuo vaikystės. O skydliaukė taip pat turi įtakos vaisingumui. Čia manau apskritai nenoras kelti panikos visuomenėje. O dėl WHO, mes jau žinome kokių "protingų" sprendimų buvo priimta kiaulių gripo pandemijos metu.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 09, 07:42)
Nieko sau  blink.gif , tai vadinasi čia nėra labai jau gerai?  g.gif

Taip buvo,kai pirma menesi stimuliavo, kita men. jau nieko nejauciau.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 09, 07:42)
Nieko sau  blink.gif , tai vadinasi čia nėra labai jau gerai?  g.gif

Samira - kaip bebutu, tai chemija., Chemiskai veikiamas moters organizmas. Kur cia turetu buti gerai? Kokioje vietoje? isivaizduok, i tavo organizma isikisama, auginami folikulai, sustabdomos/pagreitanamos mmm, dar milijonas visko... nu tai aisku, kad tai nera gerai, nes organizmas naturaliai negyvena. Nu bet ka padarysi, kai mums lieka tik toks budas susilaukti vaiko? Ir kenti, ir vartoji, ir paklusniai kenti salti/karsti/nuotaiku kaita/antsvori ir t.t.
Papildyta:
Labas rytas.

Kazin, man siandien 11 d po histero - ar galima i vonia lipti jau? man jau padidejo krutys, skauda - tai laukiu mmm po savaites ar keliu dienu. Niekas nezino - ciklas toks pat lieka?
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 06 09, 09:29)
Taip buvo,kai pirma menesi stimuliavo, kita men. jau nieko nejauciau.


Aš labai likiuosi, kad daugiau stimuliuoti nereiks. blush2.gif
Tos karščio bangos tokios pačios kaip ir mano mamai, kuri dabar kenčia nuo menopauzės.
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 09, 09:53)
Samira - kaip bebutu, tai chemija., Chemiskai veikiamas moters organizmas. Kur cia turetu buti gerai? Kokioje vietoje? isivaizduok, i tavo organizma isikisama, auginami folikulai, sustabdomos/pagreitanamos mmm, dar milijonas visko... nu tai aisku, kad tai nera gerai, nes organizmas naturaliai negyvena. Nu bet ka padarysi, kai mums lieka tik toks budas susilaukti vaiko? Ir kenti, ir vartoji, ir paklusniai kenti salti/karsti/nuotaiku kaita/antsvori ir t.t.
Papildyta:
Labas rytas.

Kazin, man siandien 11 d po histero - ar galima i vonia lipti jau? man jau padidejo krutys, skauda - tai laukiu mmm po savaites ar keliu dienu. Niekas nezino - ciklas toks pat lieka?



Suprantu, kad hormonai nėra saldainiai verysad.gif

O dėl vonios neklausei gydytojos? Nes su tokiais dalykais reikia atsargiai, nosr aš tokios patirties neturiu, bet gal dar ankstoka ...
Atsakyti
o kaip jus darote po IUI ar stengiates paguleti maziau vaikscioti ar vistiek jei reikia kur einate ar nera jokio skirtumo.nes man iui ryte 9 val. tai poto noretusi prie juros pasivaikscioti ar dar kur nulekti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 09, 10:35)
o kaip jus darote po IUI ar stengiates paguleti maziau vaikscioti ar vistiek jei reikia kur einate ar nera jokio skirtumo.nes man iui ryte 9 val. tai poto noretusi prie juros pasivaikscioti ar dar kur nulekti ax.gif

labukas mergytes wub.gif
Boruziukai, siaip gerai butu paguleti bent valanda ramiai, aisku cia nebutina, bet spermiukai geriau nuplauks kur jiems reikia, o jei vaikstinesi, tai dalis ir isbegti gali mirksiukas.gif
dar kazkuri mrgyte klause del gulejimo vonioj po histero, tai galima tik po 2 savaiciu i pirti, vonia smile.gif
Atsakyti
labas rytas mergaitės
o aš šiandien nuo 4 ryto jau nulekiau iki Vilniaus ir atgal į Klaipėdą tai po keliui mačiau daug gandrų: tai viena sau paliksiu, du boruziukui, o likusios noriu visoms mergaitės kurios laukia po IUI padovanuoti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 09, 11:35)
o kaip jus darote po IUI ar stengiates paguleti maziau vaikscioti ar vistiek jei reikia kur einate ar nera jokio skirtumo.nes man iui ryte 9 val. tai poto noretusi prie juros pasivaikscioti ar dar kur nulekti ax.gif

Pagulek iki 12 ir eik ramiai kur nori.

QUOTE(musyte @ 2011 06 09, 11:53)
labukas mergytes wub.gif
dar kazkuri mrgyte klause del gulejimo vonioj po histero, tai galima tik po 2 savaiciu i pirti, vonia smile.gif
Aciu smile.gif lauksiu tada pirmadienio.


QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 14:44)
labas rytas mergaitės
o aš šiandien nuo 4 ryto jau nulekiau iki Vilniaus ir atgal į Klaipėdą tai po keliui mačiau daug gandrų: tai viena sau paliksiu, du boruziukui, o likusios noriu visoms mergaitės kurios laukia po IUI padovanuoti  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Jamu pirmoji. Kada nors prireiks. Nors man ir nesviecia siais metais, as vistiek kaupsiu jusu sugaudytu virusus biggrin.gif Gobsi as, ka?! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 09, 14:44)
labas rytas mergaitės
o aš šiandien nuo 4 ryto jau nulekiau iki Vilniaus ir atgal į Klaipėdą tai po keliui mačiau daug gandrų: tai viena sau paliksiu, du boruziukui, o likusios noriu visoms mergaitės kurios laukia po IUI padovanuoti  4u.gif  4u.gif  4u.gif


wub.gif

Buvau šiandien pas gyd. Užderėjo 3 foliai, vienas naturalus ir 2 stimuliuoti. Gleivinė gera, sekmadienį laukia šventė wub.gif 2IUI, labai tikiuosi, kad paskutinė. Džiaugiuosi, kad savaitgalį, galėsiu bent ramiai pagulėti po procedūros.

O karščio bangos pasirodo yra šalutinis klosto poveikis. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 09 birželio 2011 - 14:46