QUOTE(chuchundra @ 2011 06 09, 00:35)
O mane karsciai nuo closto musdavo,kai sildyma atjunge ir salta namuose buvo,tai taip juokinga,kai tai apsirengdavau,tai nusirengdavau.
Nieko sau
, tai vadinasi čia nėra labai jau gerai?
Papildyta:
QUOTE(Kani @ 2011 06 08, 21:14)
Ka tik pagooglinau, ir juodai and balto radau, kad : "In their report, the WHO states that they have found no effects from radiation on fertility, stillbirths, adverse pregnancy outcomes, or delivery complications."
http://faculty.virgi...kleinfeld3.html
Dar prie to, as cia JAV matau visokiausio amziaus moteriskiu negalinciu pastot, kaip ir LT, kaip ir visur kitur (o kiek postu nete ta tema angliskai, rusiskai, ispaniskai, lenkiskai, vokiskai- per visa gyvenima visko neperskaitysi)... Tai cia gal XXI a. maras- nepastojam del gyvenimo tempo ir stresu... Labai jau mes visi isitempe ir stresuoti del babkiu, del darbo, del visko... O dar edam nori ne nori fito-estrogenus kiekviena diena, va ir iseina science fiction- nevaisingumo atvejai dazneja rekordiniu greiciu...
Beje, sako bet kokia plastmase blogai veikia hormonus (ypac vyru). Plius visi SPF 'ai keiciantys hormonu ir chromosomu sudeti isvis prazutis- o tepames juos kilogramais- gamintojai sumoka mokslininkams tie ir aiskina liaudziai, kad nepasitepe SPFu isvis nekistu kojos is namu ziema ar vasara. Dar aiskina, kad teptis reikia daug ir daznai. O sventas naivume! Va ir sumokam kaina... Kuo tolyn tuo blogyn...
Dėl gyvenimo būdo ir maisto visiškai su tavimi sutinku. Plius apskritai dabar daugiau porų ilgiau užtrunka, kol pastoja, net ir būdami sveiki. Todėl tai dar papildomas stresas, kai stengiesi, stengiesi, o neišeina. Paskui pradedi nervintis, užsiciklini, o nervai vėl kenkia. Štai toks tas užburtas ratas. O Lietuvoje statistiškai, jei neklystu, kas šešta pora turi vaisingumo problemų. Prognozuojama, kad po penkiolikos metų bus - kas trečia. Vaisingumo klinikoms tai rojus.
Bet kaip galima neigti radiacijos poveikį vaisingumui? Juk po Černobilio mūsų regione atsirado daugiau problemų su skydliauke ir jau nuo vaikystės. O skydliaukė taip pat turi įtakos vaisingumui. Čia manau apskritai nenoras kelti panikos visuomenėje. O dėl WHO, mes jau žinome kokių "protingų" sprendimų buvo priimta kiaulių gripo pandemijos metu.