Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 08, 10:22)
Labas rytas, Damos smile.gif

Nuo siandien uzdarau verkslenimo sezona ir atidarau baudos suoleli. Afrodite - tave irgi tas liecia. Viskas, paverkem, ir uztenka. Kimbame i darbus, skaitome, domimes, mastome, daliname patirtimi, laukiame IUI ir teigiamu rezultatu!


Aš irgi stoju į pozityviai nusiteikusių būsimų mamyčių klubą. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 08, 10:47)

o nuo kokios ciklo dienos geri clost?as irgi nuo kito ciklo pradeu gerti clost po viena tablete 5 dienas. Nu man dakataras parase gerti nuo 5 ciklo dienos, bet as noreciau nuo 3 c.d. g.gif



Man skyrė klostą 5 dienas nuo 5-9 CD
Aš tai tavo vietoje nesavivaliaučiau. Jei daktaras skiria, vadinasi jis žino. Kiek mes literatūros beprisiskaitytume, niekada nebūsime protingesnės už gydytojus, nors mums kartais taip ir atrodytų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 08, 10:47)
Sveikos mergaites. Gal kuri gali man pasakyti, jei as nueisiu i VK ir paparsysiu sprogtuku man parduos?be gydytojo recepto?ar man reikes i LV vaziuoti ju?

Papildyta:

o nuo kokios ciklo dienos geri clost?as irgi nuo kito ciklo pradeu gerti clost po viena tablete 5 dienas. Nu man dakataras parase gerti nuo 5 ciklo dienos, bet as noreciau nuo 3 c.d. g.gif
paprasyti gali, aisku, bet ar reikia tau ju? Klausk LV gydytojo pradzioje.

O sita, tu pati sau pasidaryti IUI nenori?


QUOTE(Samira @ 2011 06 08, 14:01)
Aš irgi stoju į pozityviai nusiteikusių būsimų mamyčių klubą.  4u.gif
Papildyta:
Man skyrė klostą 5 dienas nuo 5-9 CD
Aš tai tavo vietoje nesavivaliaučiau. Jei daktaras skiria, vadinasi jis žino. Kiek mes literatūros beprisiskaitytume, niekada nebūsime protingesnės už gydytojus, nors mums kartais taip ir atrodytų.  mirksiukas.gif
Sunuole. taip ir reikia.
Jo jo, mes gi geriau zinom, nei gydytojai... kur jiems ten zinoti, po 15 metu universitete prasidejus, ane? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 08, 13:16)
Jo jo, mes gi geriau zinom, nei gydytojai... kur jiems ten zinoti, po 15 metu universitete prasidejus, ane?  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kai ka tai tikrai geriau zinom nei kai kurie gyd ir jei pvz as nebuciau "spaudus" tai niekur ir nebuciau pajudejus... Tik tiek kad saviliavimu su vaistukais tai nepripazystu schmoll.gif

nors si cikla vel gersiu D be gyd nes turiu is LT atsisiuntus, o siaip cia vaistuku be recepto negausi. Naudojau vaginalini PRG su gyd receptu pries tai tai nemanau kad blogiau bus jei naudosiu ir naturaliam cikle. O kas man belieka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiki1: 08 birželio 2011 - 14:47
Super biggrin.gif Maidenana liepe keist poziuri (kitaip sodins i baudos suoleli)... Nu tai bandom keist-- visoms kuo geriausiu rezultatu ir svarbiausia kuo greiciau...

Kad tik mes visos taptume nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif

Neseniai apsiziurejau klinikoj, ir pilna mergaiciukiu mano amziaus, nes pries tai buvau sau i galva isikalus, kad as va vienintele tokio amziaus nepastoju... Nu kas cia dabar su pasauliu atsitiko... Tiek nevaisingu poru- siaubas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kani @ 2011 06 08, 15:57)
Neseniai apsiziurejau klinikoj, ir pilna mergaiciukiu mano amziaus, nes pries tai buvau sau i galva isikalus, kad as va vienintele tokio amziaus nepastoju... Nu kas cia dabar su pasauliu atsitiko... Tiek nevaisingu poru- siaubas... doh.gif

Kani, o kiek tau?
Siaip, as pastebejau, kad labiausiai nukencia vyryskoji gimine. As manau, kad tai cernobylio pasekmes. Praejo 20 metu ir viskas islenda dabar. mums gi tada po 10-13 buvo... Nu ir laba diena. Nes tas vejo gusys grinai per klp praejo, tai kiek paliete - nezinoma. Bet kuo toliau, tuo baisiau darosi. ir dar mobilieji telefonai kisenese... Sako - irgi peilis vaisingumui.
Papildyta:
Kazko ant liaudies patrauke:
● 1 valgomąjį šaukštą gysločio sėklų užplikyti stikline verdančio vandens, virinti ant silpnos ugnies 5 min., palaukti 1 val. Gerti po 1-2 valgomuosius šaukštus 3-4 kartus per dieną 30 min. prieš valgį. Šis nuoviras naudojamas gydant ir vyrų nevaisingumą. Gydymas trunka 1-2 mėn.
● 3-4 valgomuosius šaukštus paprastosios takažolės užplikyti puse litro verdančio vandens, laikyti šiltai 4 val., perkošti. Gerti po 1-2 stiklines 4 kartus per dieną 20 min. prieš valgį.
● Reikia valgyti perkūnropę.
● Kvėpuoti degintos jonažolės dūmais.


Papildyta:
Stai, radau sitoki posta. Gal kam pravers.


QUOTE(Nedrasioji @ 2009 09 20, 23:52)
Sveikos, merginos
Mes su vyru kartu jau 12 metu. Keturis metus gydziau nevaisinguma. Gydziau... Gydytoja is Nevaisingumo klinikos Klaipedoje, sake, STEBUKLAS!!! Realiai jus sveika, bet kazkodel nepastojate... Ovulaicija vyko, kiausinelis brendo, pratekamumas kiausintaliu idealus....  Clostylbegyt`ai, Gonal`iai, inseminacijos ir tt.... Visko buvo... bet rezultatu NULIS... o nusivylimo kiek... Asarodavau darbe, masinoj .... Vyras guode sakydamas, kad net Valdas Adamkus be vaiku, ir jis neatrodo nelaimingas...  unsure.gif
Vaistai pora kartu uzaugino cistas, jas teko po keleta menesiu gydyti... Laporoskopija dariausi, pasirodo be reikalo, buvau sveika  blush2.gif            Zodziu... liudna..
Tada emiau dometis liaudies medicina, ir visokiais kitais keistais gydymo metodais. Ir zinot ka, PADEJO! Kuris budas padare stebukla pasakyti negaliu, nes kaip minejau ju buvo ne vienas, bet rezultatas - pilvelyje  nestuke.gif  wub.gif  Jau 8 menuo  4u.gif
Jei kam idomu, ir galbut pades, mielai isvardinsiu viska, ka naudojau pati:
***Buvau pas zolininke JADVYGA BALVOCIUTE, nepamenu miestelio, bet Zemaitijoje. Ji man parinko zoleliu visokiu, bet ne jos man padejo  mirksiukas.gif  O arbata skani. Daug pas ja zmonu is visos LT vaziuoja, daug kam ji padeda, isgydo.
***Teko pabuti ir VARNIUOSE, pas REGINA. REGINA - kaip rengenas, mate visas mano organizmo bedas apie kurias kalbejo gydytojai. Tik ji neturi galiu gydyti, ji diagnozuoja ir pasako kaip tas bedas galima salinti. Ji man itare endometrioze, liepe operuotis. Beje, ji tiksliai meta kortas, taip apie ja atsiliepia, pas ja jau buve. As pati nesiburiau  smile.gif pabijojau tos tiesos  mirksiukas.gif
REGINA - VARNIAI 860540124
Jos telefonas ijungtas tik viena karta per menesi, paskutine menesio diena, tik tadien vyksta registracija. Skambinti ryte, nes veliau jau nebebuna vietu.
***Gydomuju galiu turi ir ALGIMANTAS KLAIPEDOJE. Jis - kaip ekstrasensas, bet nenori, kad ji taip vadintu, nes jis save kazkaip kitaip vadina  smile.gif  nebepamenu. Liuks zmogus! Jis taip pat mato tavo ligas ir geba jas gydyti. ALGIMANTAS patvirtino REGINOS teorija, kad man endomitrioze. Ir emesi jos gydyti, ir kas smagiausia pagyde. Vienas seansas 40 lt.
ALGIMANTAS - KLAIPEDA, Taikos pr, 868510437
***Ir dar viena maloni moteris SIAULIUOSE - VARANAVICIENE TERESE. Ji taip pat padeda pasveikti, tik jai labai svarbu ar zmogus tikintis. TERESE gydo malda. Ji mato zmogu skersai, man toooookiu dalyku pripasakojo, kad net vyras visu detaliu nezinojo..... Praeiti mano mate, ne is delno, bet is akiu turbut  smile.gif Ir apie vyra pasakojo, jis sake, kad tiesa sake.
TERESE VARANAVICIENE - SIAULIAI, Pitniskio gatve 3 -7 ,868443963.
Mokestis uz jos pagalba - pinigine auka jos pacios statytai koplytelei.

Tai va, mielos merginos, kuo galejau tuo padejau  ax.gif  Man kazkuris is tu zmoniu tikrai padejo!!! Bet kuris????? Net pati siandien nezinau... Gerbiu juos visus.
Lapkricio pradzioje susilaiksim leliuko  thumbup.gif  Tai geriausia, kas galejo nutikti mudviem  drinks_cheers.gif 
Linkiu ir jum surasti savaji gydytoja  smile.gif  O jis tikrai yra!!!! O kur jis??? Zinote tik jus pacios, jusu intuicija  mirksiukas.gif Nenuleiskite ranku!
Buna STEBUKLU gyvenime  smile.gif 
Na, o jei kam neaisku ka cia pripaisciau, rasau savo telefono numeriuka, gal ko paklausti noresite  smile.gif  Nesidrovekite, jei labai nori, tai reikia!!!
RITA 8-653-24963 Palanga

Atsakyti
sveikos pupulkos 4u.gif

atnešu porą virusiukų wub.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif

netikėtai teko anksčiau pasimatyti su savo kruopytėm, taigi, mūsų širdutės plaka, mes augam wub.gif esam beproto laimingi...
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 08, 15:46)
sveikos pupulkos 4u.gif

atnešu porą virusiukų  wub.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

netikėtai teko anksčiau pasimatyti su savo kruopytėm, taigi, mūsų širdutės plaka, mes augam wub.gif esam beproto laimingi...

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Maidenana, aciu uz posta thumbup.gif

Zinai ir as ne karta esu pagalvojus, kad gal cia Ciarnobilio pasekmes g.gif ir dar viena dalyka- skiepai- nes LABAI daug mergaiciu panasaus amziaus +/- 2-3 metai turi sita problema- gal bande kokius skiepus (prismenat mokyklose skiepydavo nuo velniai zino ko)... Cia tik mano pamastymai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 08, 16:46)
sveikos pupulkos 4u.gif

atnešu porą virusiukų  wub.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

netikėtai teko anksčiau pasimatyti su savo kruopytėm, taigi, mūsų širdutės plaka, mes augam wub.gif esam beproto laimingi...
ooooojjjj kaip jama jamam jamam.... bigsmile.gif


QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 08, 16:57)
Maidenana, aciu uz posta  thumbup.gif

Zinai ir as ne karta esu pagalvojus, kad gal cia Ciarnobilio pasekmes  g.gif ir dar viena dalyka- skiepai- nes LABAI daug mergaiciu panasaus amziaus +/- 2-3 metai turi sita problema- gal bande kokius skiepus (prismenat mokyklose skiepydavo nuo velniai zino ko)... Cia tik mano pamastymai... doh.gif

prasom smile.gif
Nu, nemanau, kad skiepai. ta sovietine medicina nebuvo prasta, kaip tik atvirksciai gal. nebuvo komercijos, buvo viskas aisku koks vaistas nuo ko ir taskas. dabar as labiau del skiepu bijociau.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2011 06 08, 10:47)
o nuo kokios ciklo dienos geri clost?as irgi nuo kito ciklo pradeu gerti clost po viena tablete 5 dienas. Nu man dakataras parase gerti nuo 5 ciklo dienos, bet as noreciau nuo 3 c.d. g.gif

as nuo 3 dienos geriau 4u.gif

QUOTE(Kani @ 2011 06 08, 15:57)
Neseniai apsiziurejau klinikoj, ir pilna mergaiciukiu mano amziaus, nes pries tai buvau sau i galva isikalus, kad as va vienintele tokio amziaus nepastoju... Nu kas cia dabar su pasauliu atsitiko... Tiek nevaisingu poru- siaubas... doh.gif

joooo as irgi VK kai nueinu, baisu pasidaro kiek yra mano likimo zmoniu..... verysad.gif

QUOTE(agiute @ 2011 06 08, 16:46)
sveikos pupulkos 4u.gif

atnešu porą virusiukų  wub.gif  2.gif  2.gif 
netikėtai teko anksčiau pasimatyti su savo kruopytėm, taigi, mūsų širdutės plaka, mes augam wub.gif esam beproto laimingi...

kaip faina wub.gif gaudau ir as dvynukus hihihi.gif

QUOTE(Kiki1 @ 2011 06 08, 16:57)
Zinai ir as ne karta esu pagalvojus, kad gal cia Ciarnobilio pasekmes  g.gif ir dar viena dalyka- skiepai- nes LABAI daug mergaiciu panasaus amziaus +/- 2-3 metai turi sita problema- gal bande kokius skiepus (prismenat mokyklose skiepydavo nuo velniai zino ko)... Cia tik mano pamastymai... doh.gif

peklon....gi rimtai nieko zmogus nezinai.....
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 08, 16:46)
sveikos pupulkos 4u.gif

atnešu porą virusiukų  wub.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

netikėtai teko anksčiau pasimatyti su savo kruopytėm, taigi, mūsų širdutės plaka, mes augam wub.gif esam beproto laimingi...


gaudau gaudau ir as virusiukus ir ne po vieną wub.gif wub.gif

Ryt einu derliaus tikrintis. Kažko karštis muša, tikiuosi čia dėl oro, o ne šalutinis closto poveikis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 08 birželio 2011 - 19:43
Labukis visoms 4u.gif

QUOTE(Samira @ 2011 06 08, 20:43)
gaudau gaudau ir as virusiukus ir ne po vieną  wub.gif  wub.gif 

Ryt einu derliaus tikrintis. Kažko karštis muša, tikiuosi čia dėl oro, o ne šalutinis closto poveikis.


Gali buti ir nuo clost'o smile.gif Mane ispejo kad taip gali buti, bet nebuvo aciu D.


Atsakyti